Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość ...-30 IX 2007
THE LAST DAY OF HOPE FOR LIVE 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Good Day to Die

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Summaries rozbawiles mnie! ale czasem prowokacje lepiej Ci wychodza;) Sugerujesz ze takich facetow nie ma? i ze sie nie doczekam? juz pisalam - sa tacy!:) Nawet wiekszosc taka jest! I nie obrazaj mnie! Malo kto ocenia innych po zawartosci portfela! a juz na pewno nie wtedy, gdy chodzi o zwiazek na cale zycie. I zostaw w spokoju biednych emerytow:P Dziewczynalat20 - wszystkie cechy ktore wymienilam sprowadzaja sie do jednej - normalny! Bo takiego faceta jakiego opisalam pragnie kazda z nas . A te wszystkie wymagania to norma. Jesli napisalabym ze ma byc prezesem ogromnej firmy, znac 5 jezykow obcych, wygladac jak Banderas i znajdowac sie na liscie stu najbogatszych Polakow to rzeczywiscie moglabym watpic ze taki istnieje... ale przeciez nikt nie szuka idealow:) Dziekuje tym, ktorzy sie za mna wstawili :) pozdrawiam i uciekam do ksiazek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi moderatorze
bardzo prosimy o wypowiedź wiążącą, żeby użtkownik Summaries vel TMT vel Tomuś vel... już nie pamiętam co... zaprzestał konwulsyjnych prób wykasowania niepodobających mu się elementów dyskusji na forum. Drogi Moderatorze, bardzo prosimy o expose, oficjalne stanowisko w temacie oraz tego typu podobne rzeczy. Uprzejmie dziękujemy Podpisano Zmęczeni Tomusiem Forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mógłbym taki być
jak by mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy on ma moderatorów
za głupków? Chyba tak, skoro co sekundę leci na skargę. Ja nie wiem czy to jest reguła jakaś, że zawsze sie musi znaleźć taka mąciwoda? O co chodzi, cholera. Dobra, podszyw, podszywem... czasami podszywacze zachowują się gorzej niż chamsko, moderatorzy reagują, kasują, robią co mogą... a Tomusiowi o co chodzi? Czasami nie można normalnie porozmawiać przez niego. Przyznam, że już jestem zmęczony. Naprawdę. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prosił żeby wszystkie
posty jednej użytkowniczki skasować w temacie o 245 letnich singlach bo mu nie pasowała :classic_cool: desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
wydaję mi się, że najlepsza metoda to zwyczajnie go olewać za przeproszeniem :O, wszyscy tu, a przynajmniej większośc chciała dobrze, topic od 3/4 toczy się wokół TMT, jego debilizmów i słusznych rad :) dla niego...a skoro od niego wszystko się odbija jak od ściany, za podpowedzi wypina się na innych i leci na skargę, to chyba ciepły mocz z góry na dół i wypięcie się - na niego, to najlepsze wyjście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
jedno pytanie: jaki wziąć sobie 2. fakultet: prawo, rachunkowość fin i auditing, czy germanistykę (translatorykę później) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopsze
tak zrobię oleję gościa z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
tak pytam bo jestem prawiczkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prosił żeby wszystkie
tylko że on tak na kafe działa od 3 lat i tylko mu się pogarsza :( Może to od czytania o tym że kobiety jednak też mają różne strony osobowości, i nie zawsze takie jak on by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" wszystkie cechy ktore wymienilam sprowadzaja sie do jednej - normalny! Bo takiego faceta jakiego opisalam pragnie kazda z nas . A te wszystkie wymagania to norma.\" wymagania to norma, jasne. Wiesz dla kogo? Dla brzydkich i zakompleksionych dziewczyn. I taka osoba chce faceta z takimi wymaganiami, zeby sie dowartosciowac. Swoja droga, ciekawe, ze jesli te cechy, ktore wymienilas tycza sie normalnego faceta, to powiedz, jakie cechy powienien miec Twoj ideal? Bardzo jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
dopra, lżejsze pyt. bo tamto pewnie ponad Twoje siły :P :D, ładniejsza czerwona bielizna czy czarna ? pytam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pół
w internecie cwaniary wypisują wygórowane wymagania a same są najwyzej przeciętne z wygladu i charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa tylko różowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
jeśli pomysł na życie, jakotaka inteligencja, bycie nieciepłą kluchą, są wygórowanymi wymaganiami, to wy chłopacy życia nie znacie :D. to są konieczne fakty, nie tyle dla kobiety, co dla was samych, aby nie zginąć w życiu i szarej masie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
CHŁOPCY, oczywiście miało być :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeżeli istnieje szara
masa to tworzy ją większość. Prawda? Więc jeżeli takie cechy jak tu podane są normą to poinna mieć je większość, czyli ta szara masa. Więc jeżeli facet będzie miał cechy normalnego to automatycznie gine w szarej masie gdyż z założenia reprezentuje ona cechy normalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
Twoja wypowiedź bazuje na mojej i studentki...i sugerujesz korelację :), a nie wziąłeś pod uwagę faktu, że ja nie twierdzę, że to "norma" i że większość facetów je ma. Prawda taka, że coraz więcej ciepłych kluch i metroseksualistów dla których solarka i seksi koszula stoi na piedestale zamiast cech w.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
nie, nie jestem cudowna - mam całą masę wad, ale staram się z nimi walczyć i szukać problemu w sobie, a nie w wymaganiach innych zadręczając przy tym każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jeżeli istnieje szara
czyli jak nie szukasz normalnych to szukasz tych lepszych - super ideałów czy jak ich tam zwać. A takich jest mało, jednostek wybitnych. Więc nie narzekajcie że znaleźć nie możecie jak wszystkie szukacie ponadprzeciętnych, których jest mało. Zresztą same też powinnyście być ponadprzeciętne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co studentka napisalas na kilkanascie linijek, ty skrocilas do 3 cech :o ona napisala troche wiecej. I napisze jeszcze raz, im brzydsza dziewczyna, tym wieksze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hybner jaki nick tak uroda
:classic_cool: dawaj swoje wymagania :classic_cool: pewnie ze 100 punktów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
dla Ciebie normalny a przynajmniej w kontekście Twojego teksu to dla mnie "nienormalny" (bo ja nie uważam, aby większość miała owe cechy). a ja szukam tych cech, to żadne super ideały...a może już je znalazłam. starać się powinno przede wszystkim dla samego siebie, bo kobiety przychodzą odchodzą, mężczyźni podobnie...a Ty z samym sobą zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_re_mi
poza tym, nie oszukujmy się, to są rzeczy ktore idzie w sobie wyrobić :O - dla mnie wygórowanymi wymaganiami byłaby: kupa forsy, a przy tym brak skąpsta, bycie mega przystojnym a przy tym wiernym jak ten pies, należenie do mensy, a przy tym skromność buddy etc. jesteście po prsotu leniwy ::D:D:D: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty masz wygórowane
jak sama stwierdziłaś ponadprzeciętne wymagania :O 🖐️ zostaniesz sama!!! Szukaj emeryta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×