Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szcześliwa Mama

Miesiaczka po porodzie!Od kiedy??

Polecane posty

Gość jahjughjhghhgjjikl
ja mialam juz po 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam
8 miesięcy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwilke
ja 2 lata ale mozna tez miec od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. Jeżeli karmisz piersią to miesiączka może nie pojawić się nawet przez okres karmienia, bo wydzielana prolaktyna hamuje okres, a im częściej się karmi tym poziom prolaktyny wyższy. Jeśli karmisz butelką to możesz dostać szybciej, nie ma reguły ale tak +/- około 3 miesięcy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: Miesiączka po porodzie. 22:14 osobliwa (osobliwosc@interia.pl) Jestem 5 miesiecy po porodzie pierwsza miesiaczke dostalam 3 miesiace po porodzie trwala ona tak z 4 dni, do tej pory ponownie nie dostalam. Czy moze byc to oznaka ciąży ??? 22:17 ty nie masz miesiaczki ty masz Osobliwą Miesączkę hehe ! 22:18 a karmisz piersia? jesli tak to wtedy w ogole okresu nie ma, i to nie jest oznaka ciazy. 22:20 a karmisz piersia? jesli tak to wtedy w ogole okresu nie ma, i to nie jest oznaka ciazy. 09:25 osobliwa (osobliwosc@interia.pl) Na poczatku karmilam piersia. Ale juz mialam pierwsza miesiaczke a juz od 7 tyg nic. Piersia karmie teraz tylko w nocy 2 razy. 13:26 Piątek ja pierwsza miesiaczke musiałam wywoływac po 6 miesiacach a karmiłam przez 4,5 miesiaca. to mogło byc tylko plamienie a nie miesiaczka ale dla pewnosci idz do ginekologa 13:36 Piatek do bzdury chyba ty piszesz bzdury bo karmienie ma zasadnicz i nie podwazalny wplyw na miesiaczke a jak sie nie znasz to nie pisz bzdur bo az mi ciebie zal 15:13 MONIKA 24 miesiaczki po porodzie mogą być bardzo nieregularne , a karmienie piersiąnie wyklucza ani miesiączki ani kolejnej ciąży. Ja pierwszą miesiaczke dostałam w 7 tygodniu po porodzie, nastepna po 20 dniach, a kolejną po dwoch miesiącach. Może być nawet poł roku odstępu. 16:04 osobliwa (osobliwosc@interia.pl) do monika 24 Dziekuje ci za wypowiedz. CZlowiek roznie zaras sobie mysli jak brak miesiaczki. Nigdy nie twierdzilam ze karmienie piersia zapobiega ze nie bedzie sie w ciazy- to glupota nad glupotami. Poprostu chcialam sie dowiedziec jak to jest w przypadku innych kobiet i porownac do swojego przypadku. 14:58 18111982 (aleksandra-koz@wp.pl) Mam problem urodziłam coreczkę 13.07 przez 1,5 miesiąca karmiłam ją piersią. 29.X dostałam pierwszą miesiączkę bardzo obfitą, która trwała do 6.XI w miedzy czasie moj partner nmowil mnie na seks, ktory zreszta nie przyniosł mi przyjemnosci tylko bol, nigdy wiecej! Tydzien po zakonczonej miesiaczce dostałam 3 - 4 dniowe plamienie, w miedzy czasie chyba po seksie zakazenie drog moczowych tak stwierdzil lekarz po obejrzeniu moich wynikow. Podobnie jak na poczatku pierwszej ciazy, bol przy oddawaniu moczu itsd. zapisal tabletki i teraz jest O.K ale od tygodnia czekam na okres a tu nic. Przed ciaza nie mialam regularnych cyklow ale slyszałam ze po ciazxy reguluje sie. Czy możliwe jest zajscie w ciaze podczas miesiączki? Czy Ktoś miał podobny problem? Czekam na odpowiedź? A tylko wtedy się kochaliśmy to był jeden jedyny raz 11:23 maliszena (maliszenka@gmail.com) ja jestem 6 miesięcy po porodzie i tez nadal nie mam miesiaczki. To podobno normalne przy karmieniu piersia. http://www.fotka.pl/profil/maliszenka/> 11:37 Słonko1335 Ja dostałam @ dokładnie jak Mała kończyła 2 m-ce, była tylko i wyłącznie na piersi do końca 5 m-ca. Karmię ją do dziś (za tydzień kończy 9 m-cy) a @ mam bardzo nieregularne, raz co dwa miesiące, innym razem co dwa tygodnie. Doktorek mówi że to normalne w czasie laktacji. 15.03.2006 w naszym życiu pojawiła się Mała Istotka i wywróciła nasz świat do góry nogami Alu kochamy Cię !!! http://b1.lilypie.com/vOFyp2.png 12:37 malgorzatka26 ale fajne taki zycie bez @ prawda? Ja sie tym bynajmniej nie martwie corcia Julcia 16 wrzesnia 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: Jak to jest z tą miesiączką po porodzie 08:58 teres 32 Ja urodziłam 23 listopada , 6 tygodni pożniej mialam bóle jak na @ ale tylko b. niewielkie plamienie , za 2 tygodnie znów plamienie , po 4 tygodniach wreszcie @ bardzo obfita nigdy takiej nie miałam ( 3 paczki podpasek zużyłam a zwylke 1 wystarcza) . Teraz mija już 32 dzień i nic............. ciąża nie wchodzi w grę bo mąż wyjechał dzień przed poprzednią @. Jestem mocno zdezorientowana bo karmię piersia i niby wiem że może @ nie być, ale po pierwszym porodzie 5 lat temu takich anomalii nie miałam jak 6 tygodni po porodzie @ dostałam to potem jak w zegarku co 4 tygodnie a tez karmiłam piersią...... Może ktoś też tak miał.............. 09:42 mama trójeczki Ja za każdym razem nie miałam okresu przez ponad rok (karmiłam) Tymon 1998 Szymon 2000 Martyna 2003 ??? http://www.strefamamy.pl/pregnancy/showLine/id /784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×