Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo alo chciałam
nawiązac dialog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.12.1983 jak widzisz moje zycie uczuciowe...i moje przyszle zycie? jak bedzie w najblizszych,miesiacach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:40 Na granicy zmian Dzięki wielkie!!! Ta buntowniczościa i samotnościa to strzał w dziesiątke... jeszce nigdy chyba tak się nie czułam jak teraz.Czy jeśli podam date urodzenia tego kolegi to bedziesz mogła coś wiecej powiedziec ? Wolałabym nie podawac tego na forum.Mam jescze jedno pytanie jak sie rozwiąze sytuacja z moją mamą, która związała sie z nowym facetem. Wczesniej pozytywnie do tego nastawiona teraz czuje się rozdarta wewnętrznie i zdaje sie to powoduje u mnie taki bunt. Dotąd pełna pogody ducha stałam sie marudną " jędzą". Czy mama dobrze postępuje wyprowadzając się do niego? Data jej urodzin : 26.09.1955r.Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Mama wie najlepiej co robi. Są wątpliwosci i rozstanie, wzrosna napiecia. Karta mówi koniec starego etapu, bo przyjdzie nowy. Spotkanie z kimś niezwykłym z dala od domu moze to byc ktos z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
18:00 zamglona 24.03.1972-czy ułoży się moje życie uczuciowe? Dziękuje i pozdrawiam Jeśli na początku roku nieudało Ci się przezwyciężyć starych nieporozumieć, to trzeba liczyc sie z problemami. Rozpoczniesz wszystko od nowa, zburzysz stare i zbudujesz nowe. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
29.11] 16:04 Czarna IwI 30.12.1983 jak widzisz moje zycie uczuciowe...i moje przyszle zycie? jak bedzie w najblizszych,miesiacach?? Brak stabilnosci. Poszukujesz wyzszych wartości, wiedzy. Spoktań CI nie zabraknie, ale charakterystyczne będzie skupienie, samotność i nie spodziewane spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
16:23 Czarna IwI ja 30.12.1983 on 10.02.1983 czy nam sie ulozy? czy juz nigdy nie bedziemy razem?? Brak świżości uczuć, niezbyt dobra ocena sytuacji, okłamywanie samego siebie i poświęcenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy osoba ktora niedawno poznalam jest zainteresowana moja osoba , czy nasza znajmosc przerodzi sie w cos wiecej , czy to moze nie ten( 26.11.1978) Co z ta osoba 26.10.1980? Czy odezwie sie jeszcze do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wrozba od przyjaciolki ona niestety nie ma dostepu do netu..jak widzisz ich przyszlosc? ich zwiazek?? jej data urodzenia to 26.06.1983 jego 05.06.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble...
06.11.1977. Co mnie czeka? Czy bede jeszcze szczesliwa? Ulozy sie w zwiazku? Czy moze to powinnam zakonczyc? Kocham go, ale ile mozna wybaczac i czekac? Co z praca? Kiedy znow wroce do pracy? Moja Mama - 17.08.1956. Znajdzie prace? Ulozy sie Jej zycie? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamglona
Bardzo dziękuję:), wszystko się zgadza. Tylko czy "budować nowe" bedę ze "starym" partnerem czy pojawi się ktoś "nowy"? Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
Czy znajde miłość i czy urodze dziecko? 07,03,1968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze mi sie uda
Droga 3em Oeil mi kiedyś powiedziałaś tak na to pytanie : "jak bedzie wygladało w najblizszym czasie moje zycie uczuciowe 26.02.1983 ??? Moim zdaniem koniec zmartwień-pełnia szczęścia i miłości." czy w moim otoczeniu jest osoba ktora interesuje sie mna i kiedy bede w stalym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz sprobuje;) 22.12.1989 10:50 czy jesli wyjdzie z tego jakis zwiazek to jak zareaguje moja rodzina szczegolnie matka oraz moje otoczenie ze szkoly..będą mi nieprzychylni itd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o uczucia
14.03.1989. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.7.1985 Kiedy spotkam jakiegos interesujacego \"samca\" ;) ? A konkretniej kiedy sie z kims zwiaze ? :) Bom samiutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkas
3.10.60 czy jest w moim otoczeniu mezczyzna, ktory sie mna interesuje w ukryciu, mysli o mnie cieplo i czy mu sie podobam a moze darzy mnie uczuciem??, nie chcac sie do tego przyznac i ujawnic? to bardzo wazne dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
17:32 Furiously and Deadly ja jeszcze raz sprobuje 22.12.1989 10:50 czy jesli wyjdzie z tego jakis zwiazek to jak zareaguje moja rodzina szczegolnie matka oraz moje otoczenie ze szkoly..będą mi nieprzychylni itd..? Karty nie odpowiadają, bo nie mozna pytac stale o to samo. Jest to niedojrzałość, tak powiedziały i będą problemy. Sama musisz zdecydować, karty za Ciebie tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
11.01.79 czy w najblizszym czasie zajde w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
16:41 izabel1 czy osoba ktora niedawno poznalam jest zainteresowana moja osoba , czy nasza znajmosc przerodzi sie w cos wiecej , czy to moze nie ten( 26.11.1978) Co z ta osoba 26.10.1980? Czy odezwie sie jeszcze do mnie ? Ten drugi z 80r. kocha Cię bardzo ciepłą miłoscią. Ujawni sie chyba jeszcze przed nowym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
pytanie julitkas to jest moje pytanie, tylko troszke zmienione, dzieki za to ze sobie robicie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkas
no sorry ale chyba mam prawo mieć podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
ale koniecznie musialas kopiowac moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkas
ja bym się cieszyła gdyby komuś spodobał się mój opis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkas
3em Oeil. -- odpowiesz nam na nasze pytania? Proszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
18:22 big 11.01.79 czy w najblizszym czasie zajde w ciaze?? Zmień kierunek działania mówią karty. Sama wiesz czy to leki, czy lekarz nie ten. Zbyt wiele spraw rozpoczynasz naraz. Skoncertuj się. Jeśli chcesz: Narysuj sobie runę barkano , to "B" tylko brzuszki są szpiczaste, na żółtej kartce czerwonym mazakiem i noś ze sobą postaw przed oczami, bo ona oznacza rozwój. Nie zapomnij o lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
Dziekuje, ale trafiles z tym lekarzem i lekarstwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
17:53 julitkas 3.10.60 czy jest w moim otoczeniu mezczyzna, ktory sie mna interesuje w ukryciu, mysli o mnie cieplo i czy mu sie podobam a moze darzy mnie uczuciem??, nie chcac sie do tego przyznac i ujawnic? to bardzo wazne dla mnie! Tak jest. Masz bardzo dobrą intuicję, a on darzy Cie miłościa platoniczną, zamyka sie w sobie. Rok się zaczął a spotkanie w miłości będzie nieoczekiwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×