Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość big
przypominam sie : ja 11.01.1979 i on 25.08.1976 pytanie: uczucia- miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
A ja???? Ja 23.10.1982. on 8.10.1980r. - uczucia między nami? Bardzo ładnie proszę o pare słówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
17:14 lula9090 17:14 lula9090 rany jaka potrzepana jestem. od nowa: 14.03.89 uczucia i jaka jestem proszę No sama powiedziałaś jaka jesteś. Ja nie jestem w stanie postawic CI całego horoskopu, bo to bardzo pracochłonne i wymaga nakładów i dokładniejszych danych, dlatego powiem jesteś obdarzona urokiem osobistym, a charakter masz skomplikowany, bo sklada sie ze sprzecznych części. Lubisz doskonałość i tak Cię postrzegają. Dobra gospodyni i przyjaciółka własnego męża. Pracowita i nie ujawnia swoich nieszczęść, troche chłodna. Negatywność-egoizm. Gorąca miłość, na cos oczekujesz, nie wiem czy to zaakceptowanie czegoś nowego, czy na zakończenie, karty mówia o komunikacji - list, wyjażd zagraniczny. To dla Ciebie sukces. Pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
Widze ze tuaj wszystko w takcie wiec przepraszam za ponaglanie, cierpliwie czekam, bo pewnie pośpiech to tutaj najmniej jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:27 -D troszke sie pzrypomnie Ja 23.10.1982. on 8.10.1980r. - uczucia. Ten związek nie rokuje nadzei. Brak dązenia do celu, brak aktywności. Problem jest jednostronny i TY wiesz której strony to dotyczy. Przykro mi, ale tak wyszło. Miłego mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
i ja i ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
Dzieki wielkie!!!! bardzo mi to pomoglo. Pozdrawiam Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszumi
ja 13.12.83 ,on 23.7.77 chciałabym sie zapytać o przyszłośc tego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:58 izabel1 3em oeil bardzo dziekuje za wrozbe. No wlasnie jest problem on nagle przestal sie kontaktowac ze mna . wiem ze mial spore problemy i nie chcial mnie w nie mieszac . Ale to tylko moje przypuszczenie . Mowil , ze kocha a z dnia na dzien kontakt sie urwal to juz trwa 4 miesiace . Ciekawe czy faktycznie stanie sie cud i odezwie sie . A moze ja powinnam znowu dac mu jakis sygnal ?. I jeszcze jedno pytanie czy osoba z ktora ostanio mam kontakt rocznik 77\' czy dojdzie do spotkania z nim czy bedziemy kims dla siebie? Karty mówią o poradzie prawnej. Jeśli wiesz o co chodzi, to będzie to pomyślnie dla Ciebie. Miłego. Miło, że dziekujesz i inni też, ale jak mozna/ czy w ogóle się da, to wrzućcie jakąs piosenkę, bo przy muzyce fajnie się myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
jeszce tylko jedno pytanie i chyba juz dam sobie spokoj . Czy w ogóle to moje życie jakoś pozytywnie sie rozwinie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
11.01.79 ja , on 25.08.76 ogolnie- uczucia miedzy nami, szczegolnie jego do mnie!!Jak sie to rokuje na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:53 szuszumi ja 13.12.83 ,on 23.7.77 chciałabym sie zapytać o przyszłośc tego związku Po swich urodzinach czyli po 13.12 musisz załatwić stare nieporozumienia, będzie to napięcie emocjonalne duże. On musi złagodzić swoje konflikty, moze wchodzić separacja, rozwód? Karty mówią: posiadasz wyższe wartości duchowe: mądrość i zagłebisz się w swojej duchowości i znajdziesz prawdę. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszumi
dzięki.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:59 big 11.01.79 ja , on 25.08.76 ogolnie- uczucia miedzy nami, szczegolnie jego do mnie!!Jak sie to rokuje na przyszlosc Oboje troche w chmurach, a trochę na ziemi. Nawzajem chcecie się zdominować i siebie podporządkować. Posiada zdolności mediacyjne i jest ucziwy i potrafi wybaczać. Po poznaniu się dokładniejszym ustalicie zdrowe relacje. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:58 -D jeszce tylko jedno pytanie i chyba juz dam sobie spokoj . Czy w ogóle to moje życie jakoś pozytywnie sie rozwinie? Karty nie chcą mówić, bo wyszła karta, która nie pozwala mi dziś już nikomu postawić kart. Powiem, ze ten rok do Twoich przyszłych urodzin będzie uczuciowo mało stabilny. Trochę takiej buntowniczości będzię w Tobie, ale nie zabraknie Ci spotkań i nowych znajomości. Pozdro Ciebie i Wszystkich. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
jeszce tylko jedno pytanie i chyba juz dam sobie spokoj . Czy w ogóle to moje życie jakoś pozytywnie sie rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
Naprawde trafiasz w sedno. Super. Dziekuje ci bardzo. Stawiasz karty na codzien, czy to twoje hobby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 20.08.1972 on: 22.05.1971 czy coś z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
ok . Dziękuję bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
3em oeil chyba nie bardzo rozumiem... jaka porada prawna? i co z ta osoba z 77:( nadal nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia441
a może tak dla mnie o uczuciach 06.04.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenix
jestem ciekawa... ale i scepptycznie nastawiona 20.11.1984 31.12.1984 co mi powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula9090
dziękuję 🌼 a co do uczuć to sprecyzuję: jak długo będę z kimś z kim teraz jestem? przypomnę 14.03.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
Przepraszam raz jeszcze, sadzilam ze nie bedzie konieczne stawianie kart, ale fajnie ze to zrobilas ponownie. Jesli jest to facet, ktorego mam na mysli (bo inny nie przychodzi mi do glowy) to masz zupelna racje. Widac, ze on sie boi mi tego okazac, choc byly jakies tam proby z jego strony, ale zachowuje sie dziwnie jak by sam nie wiedzial czego chce, zreszta nie dziwie sie mu, bo nie wie czego moze ode mnie oczekiwac, prawie sie nie znamy, trudno by mu bylo burzyc wszystko w zyciu dla mnie, czegos tak niepewnego, zwlaszcza ze raczej jest z kims zwiazany jeszcze jedno pytanie: czy jesli ja okaze mu sympatie to czy bedzie to dobrze przez niego odebrane? czy raczej tego nie robic bo go przestrasze? probowalam okazac mu sympatie, ale on pozniej tak jakby sie zamknal w sobie, wiec nie wiem co zrobic. I czy to jest ten facet, ktorego podejrzewam, ze to wlasnie on jest mna zaintersowany (nie znam jego daty ur) moja data 150479 mysle ze tym razem dobrze sprecyzowalam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. tym razem chcialabym spytac o swe zycie towarzyskie..jaka jest moja pozycja w mej klasie? czy w najblizszym czasie uda zawrzec mi sie jakies interesujące przyjazni,znajomosci? 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem co robić
witam bardzo proszę o kilka słów na temat związku ja 27.12.1982, on 03.05 1981 bardzo mi zależy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem co robić
witam ja tylko cichutko się przypominam bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:45 lupita Przepraszam raz jeszcze, sadzilam ze nie bedzie konieczne stawianie kart, ale fajnie ze to zrobilas ponownie. Jesli jest to facet, ktorego mam na mysli (bo inny nie przychodzi mi do glowy) to masz zupelna racje. Widac, ze on sie boi mi tego okazac, choc byly jakies tam proby z jego strony, ale zachowuje sie dziwnie jak by sam nie wiedzial czego chce, zreszta nie dziwie sie mu, bo nie wie czego moze ode mnie oczekiwac, prawie sie nie znamy, trudno by mu bylo burzyc wszystko w zyciu dla mnie, czegos tak niepewnego, zwlaszcza ze raczej jest z kims zwiazany jeszcze jedno pytanie: czy jesli ja okaze mu sympatie to czy bedzie to dobrze przez niego odebrane? czy raczej tego nie robic bo go przestrasze? probowalam okazac mu sympatie, ale on pozniej tak jakby sie zamknal w sobie, wiec nie wiem co zrobic. I czy to jest ten facet, ktorego podejrzewam, ze to wlasnie on jest mna zaintersowany (nie znam jego daty ur) moja data 150479 mysle ze tym razem dobrze sprecyzowalam pytanie Nie znasz imienia, albo pesudo faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
znam imie i nazwisko, ale nie chce podawac na kafe, moze na maila Ci wysle, moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×