Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość k*a*m*a
Jak ułozy się sytucja z moim chłopakiem? Data urodzin 01.08.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil bardzo Was przeprasza, ale niedyspozyzja zdrowotna nie pozwala jej z Wami być. Wróci za 2 tygodnie lub moze szybciej. Życzy Wam miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
3em Oeil - zajrzalam przed wyjsciem do pracy, przykro mi, ze jestes chora, ale mam nadzieje, ze szybko wyzdrowiejesz, juz sie pomodlilam za Twoje zdrowko, na pewno Ci to pomoze :))) Pozdrawiam serdecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
Dziękuje 3em Oeil z tym poukladaniem przeszlosci to sie zgadza i juz drugi raz to slysze. Mam niedokonczona (w swojej glowie) sprawe pewnego zwiazku, ktory jakby nie bylo hamuje moj rozwoj w dziedzinie uczuc. Jesli moglabym jeszce o cos zapytac, to czy ta miłość bedzie obopulna, czy zdołam pokochac calym sercem tego kogoś, czy zwroce sie ku niemu tylko z powodu rozsądku? Bardzo Cie prosze jeszce o ta odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
aj zapomnialam daty 07,03,1968 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez misia
Oj nie przeczytalam, ze nasza 3em Oeil jest chora. Zycze zdrówka, dodam Cie do intencji koronkowej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zawiedziony
powiedz mi jak uczucia {czy to było raz czy więcej} krzyś 20 11 1963 proszę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
3em Oeil Kochana!!!! Napisz jak sie czujesz, mam nadzieje ze lepiej Zycze duuuuzo zdrowka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:47 lupita 3em Oeil Kochana!!!! Napisz jak sie czujesz, mam nadzieje ze lepiej Zycze duuuuzo zdrowka No lepiej, ale jeszcze leżę. Nie mogę tu Wam odpowiadać, dopiero jak zupełnie będę zdrowa. Dużo prezentów od Mikołaja Wam życzę Ja jeszcze dziś dostałam. Miłego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
To fajnie, ze juz lepiej :) Z odpowiedziami to spokojnie, nie mozesz teraz skupiac energii na wrozbach, potrzebujesz jej teraz by wyzdrowiec :) U mnie byl Mikolajek, dostalam malutki symboliczny prezencik, ogolnie mam dobry nastroj, mam nadzieje, ze wszyscy inni takze Duuzo zdrowka, miej sie dobrze ;) Pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:37 **zawiedziony powiedz mi jak uczucia {czy to było raz czy więcej} krzyś 20 11 1963 proszę dużo zdrówka Wyszła niekorzystna zmiana. Stare konflikty przeniesiesz na nowy grunt. Miłego. Przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:53 bez misia aj zapomnialam daty 07,03,1968 Masz przy sobie opiekę Siły Wyższej, mądrość którą zdobyłaś w trakcie tych doświadczeń spowoduje śmiałe plany i czy to będzie bardziej rozsądek czy wieksza miłość to zależy od Was. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:38 Furiously and Deadly hmm ja mam pytanie pokątnie dotyczące obiektu mego zauroczenia.. otoz jaką ten chlopak ma opinie o mnie.. czy odpycham go swym brakiem smialosci wadą wymowy et cetera..? a takie mam dziwne troszke przeswiadczenie acha...22.12.1989 10:50 Dobrze Cie ocenia, jest zdolny do wybaczeń. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:15 k*a*m*a Jak ułozy się sytucja z moim chłopakiem? Data urodzin 01.08.1980 Trudności, niezbyt dobry wybór partnera. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:35 JENIX WPISAŁAM SIĘ WCZESNIEJ ALE NIE ZADAWAŁAM KONKRETNEGO PYTANIA 20.11.1984 JA 31.12.1984 ON CZY ŁUDZĘ SIĘ NADZIEJAMI, NIE POTRZEBNIE CZEKAM? CZY TO UCZUCIE MA JESZCZE SZANSĘ?CAŁY CZAS WYDAJE MI SIĘ ŻE JEDNAK TAK A JEŻELI TO NIE ON CZY ZNAJDĘ KIEDYŚ TO CZEGO SZUKAM? POZDRAWIAM BARDZO BARDZO CIEPLUTKO I ŻYCZĘ ZDRÓWKA I CZEKAM NA ODPOWIEDZ Brak kontaktu i strach przed oceną powoduje niemożność rowiązania problemu. Negatywne wpływy z przeszłości nie będą pozwalać szybko znaleźć innego partnera. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez Misia.
Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuup
3em Oeil - witam:) 04.08.1983 mam pytanie czy znajde prace? Mam mozliwosc wyjazdu za granice w styczniu badz lutym i Moj facet tez ( 20.08.1982 ) ale On wyjedzie do innego panstwa na 3 mce wiec to bedzie cos nowego dla Nas ale mam nadz,ze damy rade!! Wiec moje pyt,jest nastepOjace " czy w gole ta moja praca wypali? czy powinnam jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:47 uuuuuuuuuuuup 3em Oeil - witam 04.08.1983 mam pytanie czy znajde prace? Mam mozliwosc wyjazdu za granice w styczniu badz lutym i Moj facet tez ( 20.08.1982 ) ale On wyjedzie do innego panstwa na 3 mce wiec to bedzie cos nowego dla Nas ale mam nadz,ze damy rade!! Wiec moje pyt,jest nastepOjace \" czy w gole ta moja praca wypali? czy powinnam jechac? Witam. On: P:Atrakcyjne propozycje pracy,ale porywy zachowań i nastrojów powodują brak zdrowego rozsądku. U:Podobnie. Podwójne życie uczuciowe. Ona: P: Tak będzie to bardziej luty. Zacznie sie dla Ciebie początek nowego przedsięwzięcia, wymagac bedzie dodatkowych pomysłow-nauki. Może też udac Ci sie pogodzić obowiązki partnerskie z wolnoscią - sposobem życia preferowanego przez Ciebie. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Sorka za język, ale to źle wykorzystany znak przestankowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuup
dziekuje bardzo tlyko to z moim gfacetem iz "podwojne zycie uczuciowe" to nie podoba mi sie:( ale bardzo dziekuje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda__________
a co ze mna 26.01.1991 i z nim 8.09.1989? bedzie cos z tego? jak to widzisz? czy on jest ze mna szczery? prosze Cie o pomoc, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona to ja
ona 3.10.60 - mam pytanie o pracę, życie uczuciowe czy osoba 3.4.53 mnie kocha?? I co z moim zdrowiem? Co powiesz o moich bliskich? z góry dziekuję i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciekawosc
Witam w styczniu prawdopodobnie jade do Angli.. niby wszytsko jest ustalone ale mam dziwne obawy...? juz raz bylam prawie 8 mieiscy teraz nzowu wyjazd praca przy oiece nad dzieckiem? dam rade? czy czeka mnie jakas prawdziw amilość zwlascza ze mam za soba przeslzo 2 lata temu 4 letni ziwazek? 18.09.1984 Sylwia Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ein kleines wessen
a co ze mna? (28.01.1987) poznalam 3 tygodnie temu chlopaka (29.11.1985), na poczatku wszystko super, jednak ostatnio przestalo sie ukladac chcociaz tak naprawde nie wiem czemu, za kazdym razem kiedy ze soba przebywamy powtarza mi ze jest mu ze mna dobrze ale jednak cos musi byc nie tak skoro ostatnio widzimy sie badz tez piszemy do siebie coraz rzadziej. z koleji juz od miesiaca przestalam sie spotykac z chlopakiem (5.02.1986) z ktorym laczyla mnei dosc mocna więź (jednak nie bylismy razem) z chwila kiedy zaczyna mi sie psuc z tym 1wszym zastanawiam sie czy nie warto odbudowywac tego co bylo przez 2 lata. co mam robic? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
3em oeil, dodaj mi otuchy, wierze w Twoja wrozbe, bo to co napisalas o tym facecie mna zainteresowanym to prawda, ale on sie zachowuje dziwnie, tak jakby stracil mna zainteresowanie, sama nie wiem, jest mi b. smutno, mam dolka, bo nie wiem czemu on taki jest dziwny, czasem ogarnia mnie zwatpienie ze da mi jakis znak, ehh musialam cos napisac zeby poczuc sie troche lepiej :( pozdrawiam, ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
Czy mozesz napisac cos wiecej o osobie swiezo przeze mnie poznanej, czy ta osoba ma wobec mnie szczere zamiary ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisette.
12:08 uuuuuuuuuuup dziekuje bardzo tlyko to z moim gfacetem iz "podwojne zycie uczuciowe" to nie podoba mi sie ale bardzo dziekuje pozdrawiam serdecznie Podwójne życie niekoniecznie należy interpretować jako miłośc wraz z konsumpcją, może to być miłość platoniczna, przjacielska, koleżeńska. Dzięki za pozdro i wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisette.
12:12 młoda__________ a co ze mna 26.01.1991 i z nim 8.09.1989? bedzie cos z tego? jak to widzisz? czy on jest ze mna szczery? prosze Cie o pomoc, z gory dziekuje Witam. Ty masz chęć sobie go podporządkować, a on zbyntowany samotnik. Porozumiecie się , ta rozmowa wiele wyjaśni i bez orzekania winy doprowadzi do zgody, bedzie to szczera rozmowa. MIłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:15 ona to ja ona 3.10.60 - mam pytanie o pracę, życie uczuciowe czy osoba 3.4.53 mnie kocha?? I co z moim zdrowiem? Co powiesz o moich bliskich? z góry dziekuję i pozdrawiam! Słonko ja jasnowidzem nie jestem, by dobrze odpowiedzieć, muszę miec pytanie konkretne. Praca-pracujecie, czy szukacie. Uczucia-Związek czy oddzielnie Zdrowie-leczysz się czy zdorwa I wystarczy tych pytań, bo musiaabym siedzieć przy jednej osobie bardzo długo. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×