Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Od razu przyjemniej się zrobiło :D:D:D jak pomarańcza zniknęła z pola widzenia ;) bo wnet potrzebne byłyby okulary przeciw słoneczne hahahahaha...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Semi :) Ja ogólnie to ten kolor lubię, tylko tutaj mnie drażni i jakiś niemiły jest :D Czerń to czerń - pełna klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
lu hahahah normanie dowcipy rodem z monty pytona to z tym sloncem to chyba bedzie dowcip rokunie dosc ze nowatorski to jeszcze tk zabawny gratuluje chyba zostaniesz moim idolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, Ty dzisiaj masz same dylematy ;) Cóż Cię tak naszło ? PS. nie wszędzie na walnym można za darmo popić ;) u nas nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
na koniec Dodam jeszcze, że podróżując po kraju w poszukiwanu nowych bodźców erotycznych, bardzo czesto zatrzymuje się w barze "Po zapadłą klatą" w Swornych Gaciach gdzie Pani Krystyna nomen omen z gazowni parzy mi wspaniałą herbatę używając do tego swoich przepoconych rajstop, co zbawczo dziła no moja zniszczona cerę oraz rozluźniajaco na zmęczone zwieracze.....Dodam jeszcze,że śmierdzę naftaliną a w skrajnych przypadkach, gdy spędzam samotne wieczory robię stolca wtykam w niego zapałki zyskując przy tym nowego przyjaciela Jeżyka z którym dywaguję na temat życia i śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
dodam że ze smakiem palaszuje kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
Zmieniam forum i majtki przy okazji, bo bąk z wkładka okazał się zabójczy... aż mi oczy łzawią Wszędzie do okoła zapach śledzia połączony ze zjełczałym gęsiwem Poza tym przez was muszę teraz wyjąć słownik Oxfordzki ze swojej szpary o przecudnej woni kutra rybackiego z XVI wieku, który opłynął już dokładnie każde wybrzeże Pacyfiku, aby sprawdzić co to takiego ta resuscytacja Czy to takie ponowne ciągniecie za suty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie znowu. Też mam rudego kota i bardzo go kocham. Gdybym się tak wreszcie zdecydowała na rozwód, to w sądzie nie walczyłabym o dom i inne pierdoły, tylko o tego kota! A młodzież niedouczoną mamy, oj... niedouczoną. Aż dziw, że taki ktoś zna Monty Pythona, nieważne że z błędem napisanego. A wykopaliska w Egipcie.. Hmm, ja chcę!!! Tylko mi zasponsoruj kochana młodzieży!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana milusio wszystkich obecnych już i nie obecnych! Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak głośno !!! Obudziłaś mnie skoro świt !!! :o Stare kości muszą się długo wygrzewać ! Nie wiedziałaś ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahirek zaglądaczka Yogi, nie buntuj się bo pomyślimy żeś też pomarańczowy, bez względu na kolorek...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello evrybady ! :D Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl Zaglądaczka właśnie wybieram się dzisiaj na mikołajkowe zakupy...nie zapomnę o stoperach dla misia;) i sztucznym śniegu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko wszystkich, trochę pozno, ale lepiej poźno niż wcale :P wszystkim milego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×