Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Czy ta pogoda nie przypomina Wam wiosny ? Słońce świeci , aż chce się żyć ! I zupełnie nie przeszkadza mi brak śniegu :) Nogi same rwią się na spacer , co też zaraz uczynię. Trzeba troszkę spalić tych kalorii ;) Zachęcam do tego samego... I cóż... można chyba juz prawie powiedzieć: Święta, Święta i po Świętach ;) Właściwie lubię iść do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milutko!!!! Tak Smitty, święta , święta i po.....ale ja mam jeszcze w tym tygodniu wolne, także ...trochę poleniuchuję...ale na pewno jakaś dieta i trochę ruchu bo inaczej nie da rady. Mam nadzieję że święta upłynęły wam w miłej atmosferze, teraz przygowtowania do Sylwestra i Hopla...w Nowy Rok...wskakujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forman
Właśnie zaczynam się w to bawić? A co Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forman
Z samotnością jestem na Ty.A do reszty można się przyzwyczajic? Szczerze mówiąc to jestem już tym zmęczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forman
a moze ktoras z was nie ma orgazmow - chetnie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry po świętach. Co tam u Was? Ja czuję się świetnie. Plan świąteczny zrealizowany w 90 %. Jestem zadowlona, nie przejedzona i z nowymi siłami podejmuję następne wyzwanie.[cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie przyjść do pracki :) Lubię Święta, ale jednak wolę taką normalność.. Wolne lubię mieć nie wtedy, kiedy ono wypada, ale kiedy ja sama chcę. Przewrotna jakas jestem ;) Reasumując - cieszę się ,że już po.. A co do przejedzenia- jestem nie tylko przejedzona, ale wręcz przeżarta :) Od Nowego Roku - ścisła dieta - kaganiec na paszczę :) A dlatego nie od dziś, bo jeszcze troszkę różności mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny poranek... Korzystam z okazji że mam jeszcze wolne i odwiedzam dawno nie widzianych bliskich i dalszych...znajomych Pozdrawaim tych co w pracy..;) i tych co leniuszkują...jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie ! Co tu się dzieje??? Czy wszyscy po Świętach pokotem leżą ? Że już nie wspomnę o założycielu.... Spłodził dziecię... i zostawił. Problemy są zawsze: większe lub mniejsze... ale nawet nie zajrzeć? Tytoniu ! Chociaż pokołysz to dziecię swoje ;) Franiu, a Tobie co? Kot Ci wlazł na głowę- to rozumiem, ale paluszki mogą coś napisać... Misiu, a Ty w gawrze? Nie ma zimy - nie zasypiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba przyjdzie mi powiedzieć DOBRANOC..... i to do siebie. Pozdrowienia i prośba o aktywność . Nie piszę nawet ,że większą bo jest zerowa. LUDZIE nie róbcie jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!! To ja dzisiaj podpisuję listę bo resztę wymiotło, chociaż to wiatry wieją właśnie u mnie....;) Tytoń to już od dawna o nas zapomniał, a Franio....tak dobrze sie zapowiadał :( Przeziebiłam sie na koniec roku i teraz muszę sie kurować , by zdążyć do Sylwestra, bo jak nie to biła sala....:( Pozdrawiam, moze ktoś tu dzisiaj zajrzy jeszcze...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, trzymaj się cieplutko i nie dawaj się choróbsku. Ja chyba na Sylwestra nie pójdę... Jest u znajomych, ale jakoś nie mam ochoty. To nie to... Ale wszystkim życzę udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, parodyjka Nie daje sie choróbsku, walczę z nim rękami i nogami i czym sie tylko da...;) U nas też biało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie troszkę biało było tylko rano. Teraz jest buro. Po śniegu ani śladu. Nic to - zasłoniłam okna i nie widzę :) A choinki i girlandy mi się świecą, więc jest przytulnie. A to co mnie wkurza, to rózne strzały rozlegające się za oknami ! Naprawdę, z tymi petardami to istna plaga. Chodząc dziś po mieście widziałam mnóstwo kramów na ulicach z tym utrapieniem :( Największą część kupujących stanowiło oczywiście gówniarstwo, o ile nie dzieciarstwo ! Zgroza. A tyle co roku się o tym mówi - i nic! Wiem, że nie wyeliminuje się tego całkiem, ale gdyby obok tychże kramów i punktów sprzedaży często przewijała się policja lub straż miejska, to przynajmniej część dzieciarów nie mogłaby nic takiego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.... Agonia... Przyjdzie poszukać jakiegoś innego miejsca :( boniu, mam nadzieję, że lepiej się już czujesz :) grazza, Ty też gdzieś wybyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty ja zaglądam kilka razy dziennie, ale ostatnio nie możemy sie zgrac. Też mam wrażenie że TO KONIEC, a szkoda -miło sie gadało. No chyba żeby się zmobilizować...tylko kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Mroźno się zrobiło za oknem,troszkę śniegu sypnęło... Boniu przepędź to choróbsko... Dziewczyny nie poddawajmy się :( może w nowym roku będziemy mieć więcej czasu dla siebie;)czego Wam i sobie życzę...:D Smutno mi trochę:(:(:(sylwestra spędzimy z M we dwójkę:( dzieci już będą się bawić poza domem ... Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkim wesołej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi grazza Jak dobrze Was widzieć :) Ja też zaglądam po kilka razy dziennie, ale przeważnie nikogo nie ma... Ale póki co... Niech taneczny, lekki krok będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi Was bez stresu, od sukcesu, do sukcesu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie. Dziewczyny miło Was \"widziec\" 🌼 . Ja równiez na balu w domu { z wyboru} .W tym roku chcę spędzić go z rodzinką ....poraz pierwszy od wielu lat . Ale i tak bede bawić się wesoło i z rozmachem do czego i Was zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam :) Wszyscy pewnie przygotowują się do wieczornych szaleństw ;) Życzę udanych ! A ja wreszcie nadrobię zaległości w czytaniu i oglądaniu tv :) I tylko mam ciuchutką nadzieję, że gdzieś obok w mieszkaniu nie będzie imprezy młodzieży... Bo wtedy to ani nic nie usłyszę oglądając film, ani się nie skupię czytając książkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szczęśliwego Nowego Roku :D i dobrej zabawy!!!!! Do zobaczenia w przyszłym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i życzy G W Nowym Roku w pełnym składzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku :D I żeby był lepszy niż ten stary... NAJLEPSZEGO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2007!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego> I tego czego sobie wymarzycie. Miłej zabawy do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×