Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

grazza, a ja tam jeszcze nie rozbieram choinki. Niech mi się jeszcze świeci :) Tak mi z nią milutko. Chociaż aura niemal wiosenna, ale te popołudnia takie ciemne :( Brrr... nie znoszę. A dziś musiałam powiesić dietę na kołku, bo szłam do taty na obiadek :) A był taki pyszny barszcz z ziemniaczkami... Mmmmniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię barszczyk ,no i to jest pomysł na obiad jutrzejszy!Sprawdziłam prognoze długoterminową.... i będzie ciepło jeszcze długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Witaj Amanda :D To i ja się przypomnę mąż, dwoje dzieci, pies ;) nie pracuję ,mieszkam w mieście... Pogoda nam dopisuje...nie przepadam za zimą...ale wolałabym jednak żeby te nasze pory roku wróciły na swoje miejsce...nie chcę dreptać w kurtce do czerwca :( Pozdrawiam;) bo znowu chyba jestem tu sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko musialam zmienic komputer bo mnie maz pogonil.Jest nas 4 sztuki 3 komputery i to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi dzieki.Mysle ze jestescie fajne babki.Dzisiaj dopadla mnie codziennosc ioplotla jak trujacy bluszcz.Cos z moja mama nie tak ale otym pprzy okazji.Grazza milo mi bardzo.Trudno mi spamietac te pseudonimy ,moze jest na to jakas metoda ale dopiero sie wszystkiego ucze.U mnie dziala tylko neostrada i podlaczyc ja do 3 komp. to nie lada wyzwanie dla mojego syna.Ale juz wszystko gra.Mysle ze szybko sie naucze. jestem nocnym markiem tluke sie po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiochy .Nie bede tu spiewac piosenek z dobranocek bo spiewam gdzie indziej.Musze czekac bo moj kochany kot Misio poszedl sobie gdzies i musze czekac az wroci.Napisze troche to rano sobie poczytacie.Mam dwoch synow.Starszy jest na 4 roku ekonomi Mlodszy szykuje sie do studniowki.Szukam pracy ale nie moge znalezc, troche wypadlam z rynku.Semmi jakiego masz psa?Ja mialam piekna suczke owczarek szkocki colli/lessi/.Odeszla do nas po 6 latach.Zachorowala na raka watroby.Odeszla sama , nie musielismy jej usypiac.Byla piekna, dostojna, prawdziwa dama w pieknym futrze.Miala 6 lat.Potem przywlokla sie kocia bida ktorej ratowalismy zycie.To wlasnie Misio.Wyglada jak misio panda,stad to imie Misio.Kotka lala ma 14 lat i nie lubi Misia.Toleruje go bo musi.Moja piekna suczka miala na imie...Amanda!Troche mnie juz bola plecy, wypije herbatke i ide spac.Do jutra.Bede po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho...jaka tu cisza,wszyscy jeszcze w pracy?Grazza dlaczego juz rozebralas choinke?Mnie jest zawsze smutno ja trzeba ja rozbierac i zwlekam do konca.Co roku obiecuje sobie ze nigdy wiecej sztucznej i znowu ubralismy sztuczna.Ale to juz ostatni raz.!!!!Napewno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammanda, ja też jeszcze nacieszam się choinką :) I narazie nie wiem, kiedy ją rozbiorę... Choć za oknem.. wiosna :) Ja tam się cieszę. Dla mnie mogłoby juz tak zostać, tym bardziej ,że w lutym jadę do Zakopanego. I mimo,ze to stolica zimowa- nie chciałabym śniegu i mrozu - miałabym mniej ciuchów do zabrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty wszystko wskazuje na to że twoje życzenie się spełni ja pojadę w marcu ;) Ammando ..przygotowuje sie już do świąt wielkanocnych ;) ;) i zrobiłam miejsce na zajączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wieczorkiem :D Co tak pusto???? Amanda moja suczka to kundelek jest nieduża,wzieliśmy ją prawie siedem lat temu ze schroniska... A co do komutera...Ty nie narzekaj ja mam jeden i 4 osoby do niego :) Grazza ;) daj złapać oddech od jednych świąt hihihihihiihhi zanim nadejdą następne ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi Masz rację :) Trzeba złapać oddech między świętami :) A przede wszystkim zgubić to i owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi ja nie narzekam bardzo sie ciesze ze dostalam w spadku od dzieci stary komputer.Dzieki temu moge pisac do was.Przedtem nie bylo szansy.Teraz mamy wspolnie z mezem i tez czasami jest nam ciasno.Macie dobre serduszka bo zwierzatka w schronisku sa biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak na rozruch... Co dzieje się, gdy jest zimno? + 10 stopni Celsjusza Amerykanie trzęsą się z zimna. Włoskie samochody nie chcą zapalić. Możesz zobaczyć swój oddech. 0 stopni Celsjusza Woda zamarza. Rosjanie idą popływać. Francuskie samochody nie chcą zapalić. - 15 stopni Celsjusza Twój kot chce spać z tobą pod jedną kołdrą. Politycy zaczynają rozmawiać o bezdomnych. Niemieckie samochody nie chcą zapalić. Marzymy o wyprawie na południe. - 30 stopni Celsjusza Rosjanie zakładają podkoszulki. Potrzebujesz kabli rozruchowych aby twój samochód zapalił. Twój kot chce spać w twojej piżamie. - 40 stopni Celsjusza Politycy zaczynają coś robić z bezdomnymi. Możemy ze swojego oddechu budować domki igloo. Japońskie samochody nie chcą zapalić. Chcemy wyruszyć na południe. - 50 stopni Celsjusza Za zimno, żeby myśleć. Potrzebujesz kabli rozruchowych, żeby kierowca zaczął funkcjonować. Rosjanie zamykają okno w łazience. - 60 stopni Celsjusza Niedźwiedzie polarne ruszają na południe. Prawnicy wkładają ręce do swoich własnych kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D hahahahahhahahahahahahaha....chwilowo o mrozie to możemy najwyżej pomyśleć ;) ewentualnie zajrzeć do zamrażalnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wywołujcie wilka z lasu ! Nie chcę żadnego mrozu ! Nie znoszę zimna ! Odlecę do ciepłych krajów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym trochę sniegu chciała i mrozik taki trzeszczący...ale si ę rozmarzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrozik by sie przydal bo bedzie plaga robali , komarow , kleszczy...brrrrrrrrrrrrrrr.Nie pogrilujemy wieczorkiem bo nas zeżra.Ale u mnie kwitna stokrotki , tulipany juz wyszly z ziemi i hiacynty.Czy mrozik tego nie zniszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to przeraża ..zainwestowałam w irysy ..i tylko patrzeć jak zaczną kwitnąć...a mróz ...no cóż ...ZNISZCZY...U mnie pogoda ..bardzo wiosenno-senna..ide pic kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale się wycierpiałam.....komputer mi siadł w sobotę no i tragedia, dziecię przyjechało do domu to zaraz coś zepsuło.......... Witam starych i nowych znajomych.......myślę że teraz będzie ok, schudłam chyba ze 2 kilo, ale to z tęsknoty , mąż powiedział że muszę się leczyć bo się uzależniłam, od netu oczywiście(bo nie od niego) ;) teraz będę zaglądać..........na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś pomysł na szybki obiad, bo właśnie wróciłam z pracy i nie wiem co by tu..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazza dzięki, faktycznie, ale pomidorową zostawię na jutro dzisiaj już nastawiłam wątróbkę i ziemniaki, jakaś sałatka i będzie ok...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×