Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Kobieto, Świętokrzyskie to kiedyś kieleckie? Toż to moje rodowe strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty🌼 Perl🌼 semi🌼 yogi miś👄 Sofinka🌼 iwszyscy pozostali🌼 jwstem tylko na chwilke bo obiadek się gotuje, smitty ja dożucam do rybki frytki i sałatkę również. Także kto głodny...zapraszam;);) Już myślałam że dzisiaj będzie spoko, atu moja malutka pociecha przyniosła uwagę ze szkoły. no i co tu z nim zrobić? Podobno kłopoty z jakąś koleżanką , ale czyżby w tym wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl, kochana ! Jaki świat jest mały ! A link- przepraszam- jest na poprzedniej stronie, mój wpis z 7.45 (chyba) boniu oj , jeszcze trochę tych uwag przed Tobą.... spokojnie, spokojnie - tylko spokój może nas uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę przestać pisać na komp. bo to mnie okropnie ogłupia i sama nie wiem co i jak piszę , ale jak tu sie rozstać z wami????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parydyjka
Hej!🖐️ moj synal tez przyniosl uwage o tresci "krzesło" , na moje pytanie co zrobil z tym krzeslem powiedzial, wsunelem pod ławke zamiast zalozyc na ławke, co o ty myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko powiedziałabym, że to jakaś bardzo zagadkowa uwaga... Ten nauczyciel to nie potrafi zdań budować, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonusia , Parodyjko 🌼 🌼 🌼 - uwagami się nie przejmujcie - ja swoim dzieciom wszystko podpisywałam i nie przejmowałam się wcale - dzieciaki mają prawo do wygłupów , a co , swoich nie pamiętacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko to ciesz się że tyle bo mojemu to pani rozpisała się na pół strony, więć MM nie wytrzymał i zadzwonił o co wogóle chodzi, okazało się że powiedział do koleżanki SPADAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyciele to dziwne stworzenia... z takich różnych drobiazgów, robią wielkie halo ! A gdzie są, kiedy rozgrywają się dramaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ,jak mojego najstarszego w gimnazjum przesladowali koledzy to nikogo to nie obchodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta. Pamiętam jak się syn dowiedział że ma urodziny(40-ste). Pyta się to ile ty skończyłeś ? Ja no 40 -ści. On. O_O To ludzie tyle żyja ? Dowcipniś. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjak to mamy te same problemy, bo mojego starszego w gimnazjum też prześladowali, otarło się o psychologa, kuratora, dużo z nim rozmawialiśmy i dobrze się skończyło, ale co z tego skoro w tym roku z tego powodu chodzi do szkoły z internatem z dala od domu i wybrał szkołe po której boje sie że zechce sie mścic na innych za to co jego spotkało. Zresztą szkoda słów bo to nie skończyło się tak prosto, jak on nie reagował to chwycili sie nas, głównie mnie ale to nie temat na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest ciągle świeża także nie ccę publicznie o tym mówić(pisać)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin parodyjka przekręciłam twój nick , przepraszam ale to nerwy...bo jak sobie przypomnę to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... ale te(ci) 40-ki płodne :D. Nie było mnie jeden dzionek, a tu się tyle działo-jak co dzień, zresztą :). Poczytałam sobie troszeczkę, ale jak zwykle nie mam nic pod ręką do pisania, więc miesza mi się trochę ten tłumek :). Jutro już na pewno porobię sobie notatki. Dla wszystkich nowoprzybyłych 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×