Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

smitty te koty są świetne, zwłaszcza ten co przyłożył dużemu psu...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałych bywalców :D oraz nowo przybyłych :D 🖐️ 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty fajne te kociambry szczególnie podoba mi się jak kiciuś wchodzi po spodniach tak samo wchodzą moje fredki jak szykuje im jedzenie w kuchni tylko że ja czasami jestem bez spodni i te pazurki........... boniu naprawdę nic dziwnego a wręcz powinien się cieszyć ze ciebie to interesuje moja M kiedyś też pytała a teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi boniu, Tobie by się teraz przydał kot - nie ma mocnych- darmowe kino i mruczanki dla spokojności. Chętnie służę swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Was wre jak w młynie :D:D Jak to robicie , że zawsze tu tak radośnie , nawet jak ktoś ma problema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoniu ! Wielki Nieobecny Wczoraj ! Bo ja się tu zastanawiałam czy Cię nie skręcili i nie wypalili ;) Dobrze, że się znalazłeś. A wczoraj godnie towarzyszył nam Franio (sorry, on teraz jest Genek - gdybyś nie czytał topiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń 🌼 , nie wiem czym zasłużyłam , ale dziękuję :D Próbuję jakoś zapamiętać wszystkich i mam kłopot ale jakoś sie wciągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl 🌼 Dwoję się i troję, bo nam coś ludziska zaczynają wpadać w dołki... Ja jestem \"niepozorna ale byk\" i próbuję ich wyciągać jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia chyba nie czytuje az tak ambitnej lektury ale czytac uwielbiam, a nie zawsze jest kasa na nowa ksiazke. To co ,moze referendum w sprawie jednak wymiany malzonka po 10 latach np..albo moze jakas wzajemna wymiana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty - motorku , Ty masz power jak mało kto i słonka w sobie jak 1000watowa żarówa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kupie siła ;) nie będziemy się tak łatwo poddawać :D:D:D Perl...a problemy zakopujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepowiem zajeło mi to odrobinę czasu ale przeczytałem uważnie i zauważyłem że franio godnie reprezentował brzydszą płeć ja niestety wczoraj bardzo późno wróciłem i nawet nie odpalałem komputera poprostu padłem do łóżeczka bo jakaś francowata grypa czy coś tam przeprowadziło na mnie atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjko , a jak ktoś nie ma małżonka , to co ? Ni ma wymiany? A może towar zastępczy? Małżonkopodobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEMI PERL smitty to pakuj tego kociaka , zaopiekuję się nim...może mi coś pomruczy na uszko, tytoń to jest nas już dwoje, znaczy się że dobrze rozumuję, ale MM tak nie uwarza, dla niego to są mało istotne sprawy...myślałby kto. Od miesiąca pracuje z nim nowa panienka w biurze a on nie raczył mi tego nawet powiedzieć, wyszło przy okazji, no ale to przecież nic takiego, że on przebywa z kimś po 10 godz. dziennie, co ja w końcu mam do tego? ach, co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi moje wyłażą jak glisty po deszczu :O Co je zakopię , to one na powrót wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja z rozpędu uważa napisałam z bykiem , o oże i co ja bym powiedziała dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia ja Cię nie chcę straszyć..... ale to nie jest kociak, ale kocisko co się zowie - waga ciężka ! prawie 7 kilo ! Ale nie wspina się po nogawkach- obiecuję :) Co do panienki - wspaniała kobieto ! a gdzieżby jej do Ciebie ! Z czym przepraszam jej do Ciebie ?! Nawet Was obu nie widząc - stawiam na Twoją osobę ! Nie rób M wymówek, bo pewnie nie ma o kogo. Uwierz w siebie ..... i spokojnie obserwuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi ❤️ :D Boniu - z kimś kogo straśnie lubiem tyż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl ja moze bym sie zdecydowala swojego wypozyczyc na troche ale widze ze Bonia ma inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu ja mam ten luksus że mogę zaglądać do mojej M do pracy kiedy mam czas na to lub sama mnie prosi żebym jej pomógł już nie raz zdarzyło się że przesiadywał tam jej \"kolega \"(dziwne że prawie zawsze) i jak tylko przyszedłem on wychodził bo akurat ma dużo pracy a dodam że pracuje w zupełnie innej części budynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl ! Dawaj te wyłażące glisty ! Mój brat jest wędkarzem - przydadzą się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty kociaka przyjmuję nawet z nadwagą :) najwyżej u mnie schudnie... A o reszcie staram się nie myśleć chociaż MM jest taki skryty że cudem coś można się od niego dowiedzieć...Ale co tam ja jestem najlepsza, najładniejsza, najmądrzejsza, najwspanialsza...od jutra będę tak sobie mówiła do lustra i wam wszystkim też radzę. podobno pomaga!!! 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko z tym zapamiętywaniem to ja właśnie jestem w trakcie robienia scią gawki na kartce - taki jestem przebiegły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń to przynajmniej dobrze że możesz trzymać rękę na pulsie... parodyjko jak chcesz to wymienię się na trochę i zobaczę w końcu jak to jest z tymi facetami? a jak okaże się że oni wszyscy tacy sami??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×