Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

dzięki, Smitty :-) spadam do domku, dziś przychodzi na nocleg kolega syna,w końcu mają ferie, muszę zrobić im coś dobrego do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kociary i nie tylko... na razie podpisuje liste ... Smitty ciesze sie ze to ty.... teraz musze zniknac ale zajrze potem.. Agi ..mam taki sam koci zestaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam milutko, okazuje się że tylko chyba ja nie mam kotka, ale za to pieska...kochana mordka, ale urwis jakich mało. Kiedyś mieliśmy i rybki, i papużki ale ze względu na alergię synka musieliśmy je pooddawać innym. Pies też nie powinien być ...ale co zrobić , każdy chce mieć jakies zwierzątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bonia38 my też mieliśmy mieć pieska, ale życie pisze swoje scenariusze, chłopcy przynieśli do domu tygodniowego oseska i nie było wyjścia, trzeba było się zająć. Po odkarmieniu mieliśmy go komuś oddać, ale tak jakoś wszystkim było żal... potem mój mąż stwierdził, że Felicjan się nudzi kiedy jesteśmy w pracy, a chłopcy w szkole i tak nastała Tchórzofretka ( wbrew nazwie to kotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️:D Widzę ze panowie nas całkiem opuścili... Witaj Agi w naszym gronie :D Boniu dołączam do Ciebie bo tez mam psiaka...i jest nas już dwie :) Coś nasze drogi nie chcą sie skrzyżować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ani psa ani kota...chociaż cały czas istnieją zapędy... Może tej wiosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..a WY co ? nie chcecie gadać/ No w sumie nie dziwię się ..pogoda dzis nie nastraja...Ale życze Wam miłego dnia... Bedę zaglądać...🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam Grazza, ja niestety mam teraz bardzo zajęty czas - pracowo :) W pracy czasem nie mam kiedy wypić herbaty.. Potem (ok 15) wychodzę do domku, ale... Z torbą pełną papierów. I od nowa... Teraz akurat zaglądam , bo jem obiad, ale niedługo znów muszę się brać. Ostatnia nowina - porozbierałam choinki i girlandy. I teraz pasjami palę świeczki i kominki :) U mnie zaczyna się ten zapowiadany wicher :( Chyba od niego aż mi huczy w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę, żeby się przywitać{cześć}, bo chcę się tu zagnieździć, ale robota czeka i muszę lecieć. Może w przyszłym tygodniu będzie lżej, bo chłopcy jadą na zimowisko, a przede wszystkim dopcham się do komputera, co przy dwóch chłopakach i mnóstwie ich kolegów wcale nie jest łatwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś zmaściłam z tą rączką, albo mi znów klawiatura szwankuje... spróbuję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :D Pogoda skąpi nam śniegu,ale przynajmniej jest ciepło ;)tylko te wiatry... u Was pewnie też tak wieje ?? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć staruszki
semi, na wiatry weź espumisan, podobno starszym osobom pomaga... my, młodzi nie potrzebujemy takich specyfików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... cześć staruszki...jak na młodą osobę doskonale orientujesz się w tego typu dolegliwościach i środkach pomagających...ale skoro tobie to pomaga to się cieszę :P:P:P mnie to nie potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny..prawie mnie wywiało..Widze że znów się znalał jeden taki co to niby mądrzejszy. Nie ma się co przejmować może to jakiś NIEDOROZWÓJ Przygotujcie sobie jakieś zajęcia alternatywne gdyby zabrakło prądu ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, ja już przygotowałam zajęcie alternatywne ;) posłałam łóżeczko :) Miłe zajęcie, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety rocznik 62
powinien mysleć raczej o termoforach i ciepłych skarpetach na noc, a nie o towarzystwie do łóżka... trochę realizmu w mysleniu, kobiety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli tak mówisz to znaczy że sprawdziłes. Wierzę ci że było ci ciężko ale spróbuj jeszcze raz może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj niestety....brak prądu....i co tu poradzić. Aura nas w tym roku nie rozpieszcza, mam nadzieje że dzisiaj będzie trochę lepiej, bo nie wiem gdzie zaprakuję samochód jak pojadę do pracy, żeby mi go nie porwało. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano myślałam, że nie dojdę do przystanku...Niemal wyrwało mi torbę. A kiedy dotarłam do pracy, okazało się, że nie ma prądu :( Ciemności egipskie. Zrobili za jakieś 40 min. A teraz jest już prawie spokojnie :) Wiatr ucichł i odrobinkę wyjrzało słonko :) Mam nadzieję, że u Was też już spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że dziś odpoczywacie..Ja jutro wybieram sie na spotkanie o którym wcześniej pisałam..Trzymajcie kciuki Później jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi no liczę na Ciebie...że jakoś razem rozkręcimy go od nowa... Mnie przez dwa dni nie dano PRĄDU ,,,ale juz jestem!!!;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę mnie nie wykreślać, bo też się pojawiam. Wprawdzie ostatnio rzadko, ale to przez nawał pracy - mówiłam już tyle razy. Dziś też siedzę nad obowiązkami i jutro też będę :( Poza tym, dziś dziecina przyjechała, więc choć z czystej przyzwoitości, muszę poświęcić jej chwilę. Ale o Was myślę i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×