Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

boniu o, to faktycznie biedna byłaś bez komputerka ;) To ja ponowię swoją prośbę do Ciebie... Poleć jakąś książkę w stylu \"A lasy wiecznie zielone\". Z takim skandynawskim klimatem... Połknęłam ją jednym tchem (razem z drugą częścią) i chciałabym więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wichura jak sie patrzy ...a leje ,że hej!!! wykonałam bieg do samochodu i przemokłam doszczętnie...ma tak być jeszcze tą noc i jutro....NIEPODOBA mi sie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza U mnie nie leje na szczęście, a i troszeczkę ta wichura ucichła. Rano wiało tak, że miałam obawy, czy dotrę do przystanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammanda :) to masz szczęście... że o tej porze u Ciebie słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np mój meil madox1971@tlen.pl lub 2281786 jak macie ochotę na rozmowę zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty fajnie że podobała Ci się ta książka...pomyślę co jeszcze z tej skandynawskiej, ale jak chcesz to przeczytaj sobie GORDONA Diament Jerozolimski....super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty bylam na chwilke w NEW YORK-u wiesz roznica czasu ...hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ociągacie sie baby ;)...pogoda WAS zniechęca czy co. :) ja jestem wytłumaczona...brak prądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem boniu, dzięki za tytuł. Jutro będę w bibliotece, zapytam czy jest. grazza, może wiatr zrywa linie :) Ja jestem na chwilkę, bo czekam na znajomych, więc nie wiem, czy jeszcze później uda mi się zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ cały dzień były problemy z prądem ...to jak już był prąd pojawił sie inny problem ...kto pierwszy do kompa...dopiero teraz na chwilę weszłam ja ...ale chyba też nikogo nie trafiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku ! Jest tu ktoś ? Wygląda na to, że nie... I że jestem dziś pierwsza. Dlatego wypełnię honory domu i powitam wszystkich, którzy przybędą po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu pusto dzisiaj.Witam wszystkich .Boli mnie zab i juz umowilam sie na poniedzialek z dentystka.Niestety bedzie ..rwanie...bbrrrrrrrrr.Nie lubie i nie ukrywam ze sie boje.Mysle ze przezyje to jakos.Dzisiaj mam depreche i nawet nie mobe sie napic drinka bo dali mi antybiotyk....Usiasc i plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammando, współczuję tego rwania. Też się tego bardzo boję. A doła wczoraj zgłosiło mi moje dziecię :( I mówię szczerze, że sama wolałabym go mieć, bo radzę sobie z dołami zdecydowanie lepiej od niej.A przynajmniej nie opowiadam o nich bliskim, żeby ich nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie udało mi sie na chwilkę na komp.:) dziecie w domu to i ciągle jakieś zajęcie... Amando nie bój nic, nie będzie bolało (sama też sie boję):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazz62
Bierzecie udział w akcji Owsiaka? I dlatego Was niema ? No ja za chwile też idę jak co roku...bedzie wesoło..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale widzę że wszyscy gdzieś wybyli...to i ja może gdzieś się wymknę...na razie..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie.... jak minela niedziela? u mnie nawet sympatycznie.Herbatka u znajomych potem filmik w telewizji. ...jutro mam ciezki dzien.... odezwe sie.. Dzisiaj zycze dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niedziela była ORKIESTROWA...Ale miło wspominam ..Również małe spotkanko...i tak zleciało...Teraz muszę pozałatwiać parę spraw( jak to w poniedziałek ;) ) Będę później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowo!!! wlasnie wrocilam od dentysty i..... pije sobie kawke. moj zab pozostal na swoim miejscu ..narazie. nie bede opisywac szczegolow ale cos tam sie dzialo pod dziaslem.Wczoraj samo peklo i wyleciało i przestalo bolec. Antybiotyk pozostal no i plukanie... Jest dobrze!!! Do tego jeszcze ferie u dziecka , nie trzeba wstawac .!!! ...rano... Za oknem wiosna , koty naprodukowaly futra na zime a tu nici... Ja sie ciesze oszczedzam na ogrzewaniu i to duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammando :) mój kot też naprodukował, ale chyba doszedł do wniosku, że już wiosna i zaczyna gubić !! Najefektowniej te czarne kudliska wyglądają na białych płytkach w kuchni ;) a ja chyba wzięłam z niego przykład i też gubię ;) włosy... muszę się chyba dowitaminować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko...może wiecie czy ktoś ma do sprzedania Seata Ibizę z conajmniej 2001 roku, jestem na kupnie... Ale piękny dzień dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×