Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Gość zaglądaczka po40stce
Witajcie kochane dawno nie zagladalam ale akurat dorwalam kompa więc pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, niestety nic mi nie wiadomo na interesujący Cie temat :( Ale popytam :) Zaglądaczko ! No faktycznie - głowę popiołem posypać, jak mawiała moja babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze kukam na chwilke... Boniu tez ci nie pomoge w tej materii...ale moze zobacz w salonie seata napewno cos maja i to sprawdzonego. smitty..czy twoj kot jest caly czarny? moze rasowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was witam z ranka Jeszcze ciemno, ale zapowiada się u mnie piękna pogoda. Gwiazdy są takie jak- nie przymierzając - w lipcu :) ammando--> mój kocur to z pewnością rasa dachowo-europejska ;) znaleziony 10 lat temu w takiej dziurze w zakładzie pracy. Zabiedzony i zagłodzony - był... teraz waży prawie 7 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie i ....MROŹNO....Tak to lubię..Miałam być wczoraj ,ale wyobraźcie sobie dostałam list od koleżanki z którą parę lat temu straciłam (troche z mojej winy ) kontakt. No i o niczym innym nie mogłam mysleć. Tak się cieczę ..może jeszcze nie jest za późno na odnowienie tej przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was miło i słonecznie, pogoda rewelacyjna, aż wierzyć sie nie chce że to styczeń... Grazza każda przyjaźń się przydaje, także nie trać kontaktu z koleżanka ponownie.......czasami brakuje potem kogoś ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grajdo.. mysle ze w zyciu nigdy na nic nie jast za pózno.....to napewno mile po tylu latach... smitty jak ma na imie Twoja kocia pieknosc? 10 lat to sporo ale moja kotka ma wiecej ijest w calkiem dobrej formie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...umówiłam sie z Nia w niedzielę.Postanowiłam kuc żelazo póki gorące...Nie mogę sie doczekać ..i przez cały czas wyobrażam sobie to spotkanie..układam sobie co powiem...Do niedzieli zjedzą mnie nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga2007
och, ja też mam taką koleżankę, z którą odnowiłam kontakt po latach i okazało się, że nic się nie zmieniło. Oprócz tego, że jesteśmy trochę starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że jesteśmy tylko bogatsze o doświadczenia zyciowe...ale poza tym to ta sama osoba TAK myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie ja w tym roku szykując się do napisania świątecznych życzeń znalazłam adres koleżanki, dosłownie ze szkolnej ławki. Wyjechała do Holandii i straciłyśmy kontakt. Ten adres mi się zagubił, a teraz odnalazł. Nawet nie wiem czy jeszcze tam mieszka, ale napisałam do niej. Czekam teraz na odpowiedź. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róznie sie czasami losy plotą... Agi ..trzeba byc dobrej mysli.Ja zawsze wierzyłam że kiedyś na siebie wejdziemy .No i proszę. Zycze Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi taki moment w życiu, że zaczynamy żałować, że poodchodzili ci na których nam zależało i szukamy kontaktu z nimi... i to niezależnie od wieku, w którym jesteśmy teraz jest łatwiej przez komórki i internet świat się nam strasznie skurczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a ja mam wrażenie, że własnie wiek jest wazny...Ja ma takie (bardzo silne) poczucie przemijania od smierci mojego ojca. Własnie teraz żałuje wielu spraw..na które do tej pory nie zwracałam zbytnio uwagi... Teraz mi bardziej zależy ..Już wiem o co w tym zyciu chodzi ...tylko...że czasami jest juz za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację, z tym wiekiem, ale wpływ na to wszystko ma też nasza sytuacja życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niezależnie od wszystkiego trochę oklepane \"spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...\" ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,zgadzam się z Toba . Ale wiesz czasem mi zal że kiedyś nie byłam taka mądra jak teraz. Miałam bardzo buntownicza naturę na zasadzie A CO MI TAM..Teraz mam wiecej pokory. I wiesz jak widzę młodych ludzi takich jak ja byłam kiedys to mi ich żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, a ja żałuję, że się bardziej nie buntowałam. Zgadzałam się na to żeby życie toczyło się gdzieś obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żałuję, że ominęło mnie tyle spraw, bo brakło mi determinacji i odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam poczucie że buntowałam się ZA bardzo i dlatego wiele spraw nmnie ominęło..czasem bezpowrotnie ale jest to juz płacz nad rozlanym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze mamy trochę czasu i chociaż nie wszystko można nadrobić, to można próbować coś zmienić, żeby nie mieć poczucia porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny Ja dopiero teraz skonczyłam pracę i na chwilkę do Was zaglądam, bo jestem padnięta. Teraz przez jakiś czas będę tak mieć... ammando, kocur wabi się Borys, ale każdy woła jak chce :) A lat ma w sumie ok. 11, bo jak go brałam, weterynarz ocenił go na około rok. Grazzo, miłego spotkania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, też kociara. Ja mam dwa - kocurka i kotkę, ale w porównaniu z Twoim , Smitty, to młódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu bladym świtem ;) bo jak zacznie się młyn, to znów nie będę miała czasu. ammando :) zgadza się. Pokolenie i alpaga :) Agi witaj w gronie ! Też kociaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak się robi takie buźki, bo ja ogólnie jestem nowa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×