Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

widziałam już swoje zdjęcie , fajnie ciesze sie , może troche wyszło nie wyraźne ale chciałam szybko przesłać więc zrobiłam telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wszystkie zdjęcia podobają :) tylko żałuję że usg takie kiepskie :( Ale chyba człowieczka potraficie sie dopatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu dziś takie pustki na forum , dziewczyny wracajcie pewnie nati dzidzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam linka;-( Soleduna moze zdenerwowalas sie przed wizyta i stad to cisnienie za wysokie. ja u lekarki zawsze mam za wysokie a jak chodzilam sobie mierzyc do osrodka tak systematycznie przez jakies dwa tygodnie to wyniki mialam idealne. no i mi lekarka powiedziala ze granica normy to 140/90 Na pewno bedzie ok- trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ja też mam termin n a 3 sierpnia tak jak ty super ciesze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dziś 120/90 wiec ok, zresztą nigdy problemów z cisnieniem nie miałam ! miałam tyle pytań do lekarza i o nic sie nie zapytalam bo wszystko mi z głowy wyleciało. Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja mam takiego lekarz który za dużo nie mówi , ale niestety jest jedynym którego toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati jest podpisane - jak najedziesz kursorem to powinien ci się pokazać napis Nati 10tc i 5 dni. zdaje się, że taki czas podałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soldeluna dziekuje za umieszcenie zdjęcia :) jak zamierzacie wrzucać zdjęcia tzn . co miesiąc robimy zdjęcia i wysyłamy , czy po jednym i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna , sorki nie zauważyłam :) Mój lekarz duużo mówi, ale np. miałam zapytać się ile kosztuje nagranie i usg 4d i wiele innych rzeczy. W gaziecie M jak mama piszę, że można sobie notować pytania do lekarza i chyba tak bede robić :) Ja jestem tak \"obrzarta\" że idę robić łóżko i sobie polerzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tez w 2004 tylko ze we wrzesniu, ale my bralismy tylko koscielny nie dostane linka???;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny narazie musze uciekać jestem zmęczona pa do jutra pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłyście:) myslałam, że tlyko ja mam mały brzuszek:) postaram się jutro jakąś fotke brzuszka zrobić i przesłać do galerii;) SoldeLuna--> czy to moze być wina przeglądarki, że mi się nie wyświetla kto jest na zdjęciu jak najeżdżam kursorem? są 2 ślubne zdjęcia - jedna to Ty SoldeLuna z mężem prawda? a na drugim zdjęciu to która z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia - tak to wina ustawień przeglądarki, ale nie bardzo wiem gdzie to zmienić. Ta druga młoda para to Nati i jej Oblubieniec:)) idę na romantyczną kolację z mężem i dziś już nie zajrzę. Odezwę się jutro miłej nocki. Acha pluszka - podaj maila to wyślę Ci linka:))) nie mam chyba Twojego bo nie mogę znaleźć. Spokojnych snów:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna, wysłałam Ci zdjęcia brzuszka, a pozostałe zdjęcia są w trakcie wysyłania. Zdjęcia mają dużą rozdzielczość a ja niestety nie mam programu do ich zmniejszania. Może ty sobie z tym poradzisz :) Jeśli nie to będę kombinować:) Pozdrawiam wszystkie sierpniówki i życzę SPOKOJNEJ NOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeśli chodzi o opis brzuszka, to na aktualnych zdjęciach to szesnasty tydzień i sześć dni:) na zdjęciu sprzed miesiąca byłam w pod koniec 12 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłyśmy Sobie Nowe - nasze forum - podaje link: www.sierpien2007.ovh.org/forum/index.php To dla tych, co długo nie zaglądały:)) Mamy też swoją stronkę, ale to tylko dla w tajemniczonych i nie podajemy jej na publika - podajecie Maila a ja Wam link wysyłam . czekam i pozdrawiamy. Acha na stronkę zbieramy zdjęcia brzuszków Maluszków i Was z odpowiednimi podpisami - tygodnie ciązy i co tam chcecie - wysyłaci mi jej na Maila ja dorzucam do stronki a w mailu zwrotnym dostajecie linka:) Pozdrawiam Martucha- Klucha:))) HahHahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie nie było więc mam pytanie dlaczego jest drugi topik dla rodzących w sierpniu? Rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!! ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Chciałam do was się przyłączyc, ale mam ogromny problem z rejestracją - cały czas kiedy chce sie zarejestrowac i wciskam wyslij pokazuje się \"Nieprawidłowy kod! Ten adres email został już zarejestrowany wraz z innym użytkownikiem\". Pomóżcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynka, juz przesylam twoj post do naszego admina :) troche cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się posypało
a co się posypało na kafeterii że nowe forum założone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggape
Cześć Dziewczyny, jestem z Wami od jakiegoś czasu, choć raczej w formie czytelniczki. Mam pytanie: jestem teraz w 16 tygodniu i odczuwam dziwne kłucie w brzuchu. Czy powinnam się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie Nas tu już nie ma - jesteśmy tu: http://sierpien2007.ovh.org/forum/index.php Możecie się zawsze zarejestrować ale potem trzeba chwileczkę poczekać na aktywację konta, bo mój mąż (On jest adminem) pracuje i nie siedzi na okrągło przy kompie. Jak aktywiuje konto to wysyła maila, więc podawajcie prawdziwy adres:) Z resztą jest pomocnik dla zarejestrowanych o używaniu forum. Jkaby co zawsze możecie do mnie napisać i Wam omożemy. Może się jednajk dacie przekonać. Chociaż spróbujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, zgadza sie stary topik sie znalazl ale juz prawie wszystkie przepisaly sie na forum, ktorego Sol podala adres. Tam mozemy wstawiac fotki i dzieki temu lepiej sie poznajemy Macro, myslalam wczoraj o tobie, zastanawialm sie czy juz nie chcesz z nami rozmawiac, a tu taka niespodzianka. Zarejestruj sie na nowym forum, ja na Ciebie czekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Nie było mnie ponieważ baaaardzo chorowałam, leżałam dosłownie plackiem i musiałam brać antybiotyk!!!! mam nadzieję że mojemu dzidziusiowi to nie zaszkodzi :( ale chyba lekarz wie co robi...takiej grypy to już dawno nie mialam, ciekawe skad sie przyplątało :o A do tego mam straszne zaparcia!!!!!!!! nie wiem jak sobie z tym poradzić :( może jakaś z was ma na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×