Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ostatnio bardzo wczesnie wstaje bo bolą mnie plecy az mi promieniuje do bokow bioder,czasami mysle nawet ze to kolka jelitowa ale to od kręgoslupano i przez lozko ktore nie nadaje sie na spanie nocne tylko do siedzenia ,dlatego wkurzylam sie i poniewaz przenosze sie do wiekszego mieszkania kupie sobie lozko z materacem sypialne,kiedys mialam ale z braku miejsca musialam zlikwidowac teraz znow bede miala miejsce wiec kupie bo rano sie budze z wielkim bolem a wiem ze jak bylam w ciązy tamtym razem i spalam na takim lozku czulam sie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 dzięki za linki , poczytałam sobie :) ale mam pytanko, ile trzeba brać te kapsułki, żeby widać było skutki??? Ja śpię na twardym łóżku i się wysypiam, chociaż ostatnio wstaję dość wcześniej :))) to chyba przez to że tak ładnie jest na dworze :) Mnie dzidzia też kopie cały czas z jednej strony i jest to lewy bok brzucha, pewnie tam jej się najbardziej podoba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w tej ksiązce pisze, że należy unikać paszczetów, nie wolno ich jeść aja od jakiegoś czasu jem tylko chleb z paszczetem bo mi najlepiej smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) nie ma co czytac za dużo, bo wychodzi, że w ciąży tylko warzywa i owoce jeść powinnyśmy :) i to nie wszystkie :) jak masz wątpliwości smiglo to pytaj lekarza, on zna Twój przypadek, Twoje wyniki badań i Ci najlepeij poradzi co jeść i w jakich ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ale słyszałam też, że jak mam ochotę na paszczet to brakuje mi prawdopodobnie żelaza i dlatego mam taką chcicę na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest, nasze organizmy same najlepeij wiedzą co jest im potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym słyszałas pewnie a raczej czytałaś w m jak mama :) bo coś tam takiego własnie pamiętam było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja spadam na chwilkę zjeść jakieś śniadanko, umyć się i do sklepu na zakupy :)) zaglądnę tutaj później :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 te tabletki polykaj 2 razy dziennie i pomogą po tygodniu naprawde są bezpieczne moge to zaręczyc ale jak masz obawy to popytaj lekarza,dziwne z tym kopaniem dziecka moje kopie tez tylko z lewej strony z prawej nie chce wogole.Niewiem o co chodzi. Moonisia ma racje co do tego co piszą czasami lepiej tego nie sluchac i kierowac sie swoimi potrzebami jezeli potrzebujesz pasztetu to go jedz,ja tez czasami lubie,wiadomo ze przy braku zelaza ciągnie to takich rzeczy .ja sie gnębie brakiem ubran nie chce sie sciskac chociaz jeszcze wchodze w swoje ubrania,ale jak sie schylam to mnie cisną juz troche spodnie,kupilabym sobie cos fajnego ale nie podobają mi sie kroje spodni zobacze te H&M są dosc drogie ale moze fajnie lezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze przynajmniej Wy tu piszecie bo reszta dziewczyn woli na tym drugim no coz mi jest tu dobrze i Ciesze sie ze ktos tu zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...ładny dzień u mnie na podkarpaciu, a u was jak z pogodą..ehh aż chce się żyć... co do infekcji, ja też miała swędzenia, potem pojawiły się zółte upławy, a raz to miałąm nawte takie koloru capucino i się przestraszyłam, lekarz zapisał mi czopki dopochwowe, trochę z tym udręki, ale super pomogły, jest już ok....bardzo częste są infekcje w czasie ciąży, nawt jak się myje codziennie 2X to i tak coś może się przyplątać..lekarz dał mi radę, po myciu wycierać się w miejscach intymnych tylko ręcznikami papierowwymi..bo niby można mieć takie psecjalne tylko do tych miejsc, ale co chwila trzeba prac, od tej pory słucham zaleceń i nic mi nie dolega :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do leków ziołowych to na pewno nic nie zaszkodzą, ale radzę mimo wszytsko iść do lekarza, bo czasami jets to jakaś specyficzna infekcja i uniwersalne środki mogą nie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ...wczoraj dzidzia tak kopała, że nawet mój mąż pierwszy raz poczuł, tak się usmiechał od ucha do ucha..w końcu on też może poczuć ten cud......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem :) Agnieszka tym kopaniem to się nie przejmuj, bo dzidzia pewnie kopie z lewej strony bo tam jest serce i może czuje się tam bezpieczna? A o ten urinal zapytam sie dzisiaj lekarza i zobaczę co on mi powie :) W zeszłym miesiącu kupiłam sobie fajne spodnie ciążowe w H&M za 129 zł. dobre na taką porę bo są z cieńszego materiału i jetsem z nich bardzo zadowolona :)) moonisia ja dzisiaj nie szłam na zakupy dla siebie tylko spożywkę skoczyłam jakąś kupić żebym miała co jeść :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie masz mój jeszcze nie czuł ale za to dzisiaj idzie ze mną na usg to chociaż zobaczy na żywo :) badeve a to który tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 tydzień 4 dzień,( z miesiączki) ale z główki wychodzi 20 tydzień 5 dzień, co do miejsca płodu, to mnie właśnie kopał w lewym boku, to normalne że bobas się przemieszcza...czasem czuję, jakby mnie kopał bardzo nisko...aż za nisko, ale nóżki ma pewnie długie i kopie gdzie popadnie :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo juz myslalam ze zdasz relacje gdzie cos fajnego mozna kupic :) po slubie sobie zaszaleję :) obkupię się w wiosenne i letnie ciuszki ciążowe :) ja żeby uniknąć infekcji noszę wkładki, staram się w miarę często je zmieniac i w ciagu dnia \"podmywam\" się chusteczkami do higieny intymnej, ale chyba cos się nie sprawdza bo chyba mi się jakieś upławy zaczynają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czuje czasami ze kopie mnie bardzo nisko z lewej strony ,albo z lewej strony wyzej,zawsze tak samo,wogole to kopniaczki delikatne czuje drugi dzien no ale sie bardzo ciesze.Pozdrawiam was wszystkie i lece na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja prawie tydzień mniej od ciebie :) a mi czasami się wydaje,że dzidzia kopie mnie w jajnik ale nie wiem czy to możliwe już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też takie mocniejsze czuje od 2 dni :)))) witaj w klubie :) udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możliwe, po prostu dzidzia ma parę i już hi hi zwróć uwagę jak cię będzie kopał, to połóż się na plecach i popatrz na brzuch, u mnie wygląda to tak, jakby ktoś pukał od środka...ale jeszcze go nie wypuszczę...oj nie :.)) moja fasolka ma 350 gram jak na 19t4d to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a o tym to nie wiedziałam, będę musiała to wypróbować :) czasami czuję jakby dzidzia kopała mnie dość wysoko bo tak na wysokości pępka i nie wiem czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przed jakims czasem właśnie kopnęła dzidzia ok 1 cm pod pępkiem, widocznie główkę ma u dołu...ale te maleństwa koziołkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na badaniu na toxoplazmozę, mam zwirzaka w domu( suczkę) i u rodziców 1 psiaka i kota domowego, dlatego w połowie ciąży robię dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jak dzidzia kopie to tak z 1 cm poniżej pępka ale po skosie raz z lewej raz z prawej strony ale najczęściej z lewej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczęły mi się problemy z uszami, czasami mi tak je przytyka, że mało co słyszę, tak jakbym miałą wodę w uchu, robiłam dzis badania w szpitalu na słuch i laryngolog sprawdzał mi uszy, ale mówi że tam nic nie ma i widocznie to przez ciąże i wszystkiemu winne- hormony...nieprzyjemna sprawa..czuję się jak babcia w ciąży..niedługo będę wrzeszczeć do wszystkich:\"...że co mówisz????...\" :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to będę garbić się jak babcia nie długo bo juz zaczynam i ciężko jest mi się prostować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia fajne ciuszki ciążowe widziałam tylko w H&M a tak to badziewie robią dla starszych pań chyba a nie dla młodych przyszłych mam :) teraz jest moda na tuniki, tak więc każdym prawie sklepie znajdziesz fajne bluzki przykrywające brzuszek, ja polecam orsay bo nie są tam drogie rzeczy a jakościowo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kupilam sobie fajną sukienke w orsay na wesele bardzo fajna,a H&M zastanawiam sie nad jesnsami ale są tez fajne rybaczki moze lepiej takie sobie kupic bo niedlugo bedzie bardzo cieplo,to nie jest tani zakup jak na pare miesięcy jak dla mnie ale wole kupic sobie cos fajnego niz chodzic jak stara baba ostatnio mama zaprowadziala mnie do jakiegos sklepu z odziezą ciązową koszmar ja tego nie wloze narazie wole zakladac swoje spodnie z przed ciązy i sie nie dopinac zalozylam sobie gumke miedzy dziurką a guzikiem i tak chodze dopoki cos sobie nie kupie fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×