Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak będziemy szli chyba po świętach akurat wczoraj rozmawiałam o tym z moim lekarzem i powiedział,że wyśle nas na takie badania do swojego syna,który też jest ginem :) i wtedy zrobią mi te usg połówkowe, pomierzą dzidzię i powiedzą na 100% czy to dziewczynka, czy chłopiec bo będzie dobrze widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też idziemy po swietach i bardzo sie ciesze bo wczoraj maluch nie miał ochoty sie pokazac dokładnie aż sie lekarz smiał :D że taki urwisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie akurat się udało złapać dzidzię między nogami ale to jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć na 100% płeć dlatego lekarz nie widział siusiaka i wstępnie określił, że to dziewczynka a mąż czeka na tego siusiaka dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się, że wczoraj lekarza się zapytałam o badanie na toksoplazmozę bo nie miałam robionego tego badania i on powiedział, że jakbym była zarażona to już by wyszło i że ta choroba jest groźna w 1 trymestrze a ja jestem w 2 i nie mam się co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie miałam żadnego kontaktu ze zwierzątkami i nie mam a lekarz mi powiedział, że teraz jest tyle wirusów w powietrzu, że nawet lekarze nie wiedzą ile i jakie to są wirusy i że jakby miało się coś stać to by się już stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak ale ja mam dzis lenia :P nic mi sie dzis nie chce mąż cały dzien w pracy dobrze że mam wpada codziennie bo bym nie miała do kogo gęby otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialm ściecie z moią bratową bo mie wyprowadziła z równowagi bo ona nawet nie była na kotroli po łyżeczkowaniu powiedziął że ma czas na wszytko i że ona nie ma czasu i jej sie nie chce....mnie to trafiło i powiedziałm że żal mi mojego brata bo pragnie dziecka a ty nic z tym nie robisz a mamie aż łezki popłyneły bo widzi co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie mam do kogo gęby otworzyć bo mąż ciągle w pracy a jak wraca to zaraz pilot w łapę i ogląda tv i mówi, że zmęczony jest :) a później siada przed kompem i gra :) i tak jest prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie masz bratową dziwną może ona nie chce mieć dzieci i boi się do tego przyznać??? ale do lekarza powinna pójść do kontroli nawet dla samej siebie sprawdzić, czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że mężów to my podobny a wrecz identycznych :D a mnie to szlag trafia i ja mu wtedy opowiadam o wszystki bzdurach by mu przeszkadzac nie wiem ona chyba robi na złosc wszystkim to taka dla mnie " ja wiem wszystko lepoiej" i nie da sobie nic powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to chyba wszyscy tacy sami :) a bratowa zrozumie, że źle robi jak jej się coś stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że wpływ na nią może mieć tylko twój brat jeżeli jego nie posłucha to już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on jej mówił żeby poszli do mojegolekarza to powiedział że ona ma na to czas i teraz tylko szkoda kasy bo na początku jej ciąży ni poszła do mojego lekarza tylko do jakiegos innego i on ją nastraszył że chore dziecko może byc albo nie donosi pani ciąży no albo bedzxie ok tak jej powiedziłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musicie ją namówić, żeby poszła do twojego lekarza bo może ma uraz po ostatnim razie? a ile ma lat bratowa o ile mogę spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratowa ma 25 lat ale jak już wiedział o ciąży to nawet badan nie robiła bo jej sie nie chciało powiedziłą że zdąży i tego nie rozumie czym ona sie kieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektóre kobiety tak mają :( a mnie dzidzia przestała kopać pewnie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj rano wypiłam kubek mleka i polezalam na lewym boku 15min i pozniej na plecach mąż położym dłon na brzuchu to maluch tak fikał koziólki że mąż poczuł bo az brzuch unosił a mąż był taki szczesliwy że az mu sie łezka zakreciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie mogę doczekać kiedy u mnie tak będzie a dzidzia śpi dalej ale chyba na pęcherzu bo ciągle mi sie siusiu chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pojadłam :) a dzidzia nadal śpi a;bo bawi się gdzieś głęboko w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem jaka pogoda będzie na święta? ja będę jechać z mężem do siostry do Karpacza i chciałabym pójść na spacer w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×