Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja w pierwszej ciąży używałam kremów na rozstępy od skończenia 4 miesiąca Ciąży - najpierw używałam kremu firmy Gerber a późnej kremów wyprodukowanych dla firmy Rossmana i bylam z nich zadowolona, ale od połowy 7 miesiąca ciąży brzuch mi zaczął rosnac w takim tempie, że nic nie pomoglo. niestey moje rozstepy są nadal wyrażne i czerwone więc tym razem kasy nine wydaję i nie smaruję się kremami na rozstępy - tym razem tylko zwkłe balsamy do suchej skóry i dziecięca oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruję się tylko oliwką dla dzieci bambino - raz, czasem dwa razy dziennie. Sprawa rozstępów jakoś mnie nie przeraża, bo po okresie gwałtownego tycia i chudnięcia mam ich wcale niemało, a na razie nie obserwuję nowych... Koleżanka polecała mi produkty Rossmana - ponoć dobre. A co ma być to i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja smaruje sie Garnierem tym czerwonym do suchej skory i jest bardzo fajny. Po oliwce J&J mialam uczulenie a poza tym moja ginka powiedziala ze oliwka jest dla dzieci i nasza skora juz nie jest do niej przystosowana. Powiedziala tez ze nie ma sensu wydawac pieniedzy na drogie kremy bo one nic nie daja. Jak beda mialy wyjsc to i tak wyjda....poki co nic nie zaobserwowalam ale do konca jeszcze ok 17 tyg wiec.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam się smarować tym czerwonym Garnierem, ale mój mąż nie znosi jego zapachu - mówi, że tak śmierdzą staruchy ;) a oliwka u mnie się sprawdza, bo generalnie stosuję ją głównie dla nawilżenia skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
A ja byłam już lekko przy kości zanim zaszłam w ciąże, a podobno w takich przypadkach rozstępy są mniejsze (jak na razie na brzuchu ich nie zaobserwowałam), lekkie, ale blade pojawiły się na piersiach... a większe mam na biodrach no ale one tam są odkąd pamiętam :P na szczęście też są blade i w zasadzie nie wyróżniają się na skórze. Na dzień dzisiejszy smaruję się olivką bądź balsamem brązującym nivea :D no ale mam już w planach kupno profesjonalnego kosmetyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chrzanie rozstępy..niemam tragicznie ale mam..wazne zeby dzidzior był zdrowy i tym sie martwie a nie kilkoma kreskami..brzucha i tak juz niebede pokazywac za stara jestem na to :P a poza tym nigdy nie byłam suchcielem i w mini nie chodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
oczywiście zdrowie dziecka jest najważniejsze, ale... ech, ja dla odmiany chciałabym pokazywać brzuszek po porodzie :) mam przecież dopiero 23 lata :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
Ja tam wierzę, że mi się uda :D przykładem jest dla mnie moja mama, która po każdej ciąży tyła (3 ciąże +35 kg), dopiero po 40 zaczęła się odchudzać, a rezultaty muszę powiedzieć osiągnęła niezłe. Tyle jest teraz porfesjonalnych kosmetyków, zabiegi na ciało ect., że młoda skóra powinna sobie z tym poradzić. Poza tym ja wręcz pragnę czuć się atrakcyjną dla mojego mężczyzny (chociaż on twierdzi, że dla niego zawsze jestem piękna ;) :P ) więc na pewno się nie poddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa srata tata oni zawsze tak mówią a tak naprawde kazdy chce miec super żonke :P każda chce byc piękna..ja po pierwszej ciąży schudłam ale potem przytyłam okropnie bo nie domysliłam sie ze to tarczyca..jak sie okazało mam guzy i niedoczynność, nie żarłam jak świnia a mimo to tyłam..tym razem zaraz po porodzie zabieram sie za siebie, zrobie porządek z tarczycą..w ciąży schudlam 5 kg a teraz tyje książowo narazie (oby tak dalej) nie jestem grubasem okropnym ale nadwage mam..wiem juz ze po porodzie mozna zrzucic wszyso bez wysiłku..ja wychodząc z porodowki byłam lżejsza o wszystkie kg ktore przytylam w ciąży (16kg) potem w domu w tydzien spadło jeszcze 5 w rezultacie wazylam mniej niz przed ciążą...jak przestalam karmic zaczeło sie tycie..kiedy teraz w ciąży zrobiłam badania okazało sie co było przyczyną TARCZYCA..teraz jej nie daruje hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
No nie wiem czy to tylko gadanie bo nadal na niego "działam", wystarczy, że mnie dotknie ;) a czasem nawet nie... i dopiero niedawno zauważył zmianę w moim wyglądzie (oglądaliśmy stare fotki sprzed ciąży). Fakt, na pewno nie chce abym była gruba i to nie jedynie ze względów estetycznych ale przede wszystkim zdrowotnych (tak samo ja bym nie chciała aby on był otyły to chyba normalne i zdrowe podejście). Moja mama jest endokrynologiem i zapowiedziała, że po ciąży zafunduje mi wszystkie możliwe badania :P na szczęście z tarczycą do tej pory nie miałam problemów, ale w razie czego mam fachową pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Morfologia , mocz i cukier rewelacyjne. :-) dzidzia waży 650 gram i wszystkie parametry w normie. Jak lekarz stwierdził \"dalej chłopak\".:-) :-) A lekarza to ja mam luzaka - bardzo fajny. !!!! Jak pytałam ostatnio o krem przeciw rozstępom to powiedział, że szkoda kasy bo to się ma w genach. Dzisiaj jak zapytałam o szkoły rodzenia to się uśmiechnął i powiedział, że to strata czasu i jeszcze będę biednego męża ciągać po jakiś szkołach. uczą tam przede wszystkim jak się opiekować dzieckiem a to zawsze mi ktoś pokaże a oddychać nauczę się w pierwszej fazie porodu. Super !!! Właśnie takich odpowiedzi oczekiwałam. :-) :-) Następną wizytę mam za miesiąc (bo na tyle mam zwolnienie) i nawet nie muszę robić żadnych badań. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jedna ważna rzecz. Pytałam o pozycję do spania, bo ja nie znoszę spać na boiku i w sumie większość nocy przesypiam na plecach. Powiedział, że mogę spać jak chcę nawet na brzuchu jak mi wygodnie. Jak będzie cośn ie tak to będę czuła jakieś zawroty głowy lub coś w tym stylu i wtedy wiadomo trzeba zmienić a tak do tej pory można spać w dowolnej pozycji. Super !!! W końcu się wyśpię. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym najchętniej spała na brzuchu bo uwielbiam ale nieda sie juz :P na plecach nielubie na boku tez nie..zostało mi tylko przeturlać sie w nocy z boku na bok i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne mamy ja wpadłam sie przywitac tylko dzis bo moj mąż ma wolne i spedzamy ten czas bardzo aktywnie;) ja dzis ide do lekarza to jutro wam wszystko opisza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) mi narazie zrobiło się kilka rozstępów na piersiach :( dziwne, bo prawie nic nei urosły, a te czerwone krechy są :( używam oliwki Hipp na zmianę z kremem Nivea Soft, ale neizbyt regularnie, bo ja leniuch jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja na szczęście nie mam rozstępów(na razie) ale uzywam raz dziennie balsam przeciw rozstępom z ziajki :) ale na rozstępy nie ma reguły bo ja przytyłam 11kg i nic nie mam a moja siostra na razie nie przytyła prawie nic i już ma na tyłku (ma termin na początek września) oliwki natomiast nie używam bo dla mnie jest za tłusta :( myszka napisz jak tam twoja dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, że jak ktoś ma mieć rzostepu to choćby nie wiem jak się starał to itak je będzie miał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Może faktycznie spróbuję oliwki. dominika_80 - ja też miałam problemy z tarczycą ale przed ciążą. Zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że mam dużą torbiel na jednym płacie tarczycy i w zeszłym roku mi wycięli ją razem z płatem. Strasznie się bałam, że hormony będą za niskie, ale się udało, pozostały płat ładnie nadrabia wszystko. Także się cieszę, że w ciąży nie muszę się szpikować tymi hormonami. 2 tygodnie temu robiłam badania i wszystko w normie. Mam nadzieję, żę tak zostanie. U Ciebie sytuacja trochę inna, ale lekarstwa na pewno Ci to wyregulują. Agunia 81, to lekarz Ci powiedział, że można spać na brzuchu? Ja chyba pierwszą rzeczą która zrobię po porodzie to pośpię sobie właśnie w takiej pozycji. Teraz się trochę boję. Wystarczy, że nogę na nogę założę to mały już mnie kopie i wydaje mi się, że mu ciasno. Nie wiem. Ale faktycznie masz luzaka lekarza, super. Jeżeli chodzi o szkołę rodzenia to też nie będę chodzić nie mamy za bardzo kiedy, to moja pierwsza ciąża i czasami się zastanawiam, czy będę wszystko wiedziała o pielęgnacji małego skraba. Czy sobie poradzę. Też macie takie obawy? Pewnie wszystko przyjdzie samo ale jakoś się boję, tym bardziej, że sama z chłopakiem mieszkam więc na pomoc mamy nie mogę liczyć ciągle, choć mieszkam blisko rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej radzą sobie te co są skazane tylko na siebie :P jak wiesz ze ci nikt nie pomoze to zaciskasz ząbki i jedziesz z koksem hehehe ja tez sie bałam ale dałąm rady, teraz juz sie tak nieboje bo wiem czym to pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy ktoras z was ma czasami jakies uplawy ,nie chodzi mi o jakies infekcje tylko ponoc to sie zdarza w ciązy,to znaczy czy maczie czasami jakąs gęstą bialą wydzieline z narządow rodnych.mam nadzieje ze moge zadac takie pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasem taką gęstą białą wydzielinę, ale za każdym razem zapominam zapytać o to lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Agnieszka31 ja czasami też mam taką wydzielinę z pochwy może to normalne??? najważniejsze żeby przy tym nie było objawów typu pieczenie i swędzenie :) będę u lekarza we wtorek to się spytam jeżeli nie zapomnę :) a dzisiaj rano jak poszłąm po bułeczki na śniadanko to pani w sklepie powiedziała, że pięknie wyglądam w ciąży :) no i będę miałą dobry humor na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żebym w samozachwyt nie wpadła hihihihi ciekawe jak tam dzisiaj myszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzis wlasnie prowadzilam malą do przedszkola przychodze do domu bo cos mi sie lepi wiadomo gdzie,patrze i wlasnie dostalam taką gęstą bialą wydzieline,oczywiscie to nie jest grzybek bo ma calkiem inną konsystencje,no ale byla dosc obfita,juz miala tak pare razy i tez niewiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzieś czytałąm że to normalne w tym okresie ciąży tylko kurcze nie pamiętam gdzie to wyczytałam :( ale jeżeli ty to masz ja to miałam i moonisia to chyba jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sie rusza strasznie od paru dni i o stalych porach,troche znow więcej latam do lazienki w nocy moze to jakas infekcja ale mnie nic nie piecze,nie swędzi.To niewiem.Zapytaj sie lekarza o tą wydzieline smiglo7 oczywiscie to nie jest nic przypominające infekcje.Tylko jest gęsta i tak nagle więcej.Potem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 prześlesz mi swoje foto???? smiglo7@o2.pl w rewanżu ja wyślę swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×