Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

byłam dziś na badaniach kontronych u lekarza ginekologa. Zznowu miaam podwyższone ciśnienie i nadal mam je kontrolować. wyniki morfologii i mczu mam w normie no może trochę za niską kreatyninę, ale nie wiem czy jest o co się martwić :) Od poprzedniego miesiąca nic nie przytyłan (wady i zalety diety cukrzycowej) a szyjka trzyma i ciąża rozwija się tak jka trzeba - serduszko Dawidka też słyszałam : )) teraz mam wizyty co 3 tygodnie :) czyli nastepna 11 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.....22....02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............24.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........24.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........24... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11.08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......22......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........22.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........21... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....21......26.08...+11...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......2 8.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z powyższym zaktualizowałam tylko tygodnie ciąży (jutr kończymy 24) a reszta BZ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jak jsteś z Warszawy to i tak mamy małe prawdopodobieństow a jak nie to już chyba żadne :)) Ale możemy się nawzajem spierac telepatycznie :))) Dobra spadam bo samo sie nie poprasuje :)00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie chodzisz do lekarza, bo ja do przychodni przyszpitalnej szpitala śródmiejkiego - Solec:) a z cukrzycą chodzę do poradni w szpiatlu na Karowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezsc..kurde niemoge wejsc na forum :O ale sie dzis wkurzyłam..stałam w dwóch kolejkach w wydziale komunikacji i wszyscy sie tylko patrzyli jak na osła z wielkim brzuchem ale nikt nie ustąpił miejsca :O jak postalam tak 40 minut to czułam jak mnie plecy bolą...ludzie są świnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jestem z Wami. Byłam dzisiaj \" na chwilę\" w pracy. Tzn miałam być 4 godziny a wypuścili mnie po 8. Ale żyję :-) Ja też mam czasem upławy takie białawe i też oczywiście zapomniałam wczoraj zapytać o to lekarza. Zobaczcie co dzisiaj wylicytowałam na allegro. http://www.allegro.pl/item185469702_early_days_ciepla_bluza_polarowa_z_kapturem_0_3m.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tm drugim forum posypała się znowu database - Anolio jak wróci po pracy to się tym zajmie, bo ja nie umiem i nie dam rady tego naprawić :((((((( przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja idę 28 na wizytę, mam nadzieję, że znów pooglądamy sobie maleństwo :) nie wiem czy robić znów badania, bo ostatnie wyniki mam sprzed 3 tygodni no i nie wszystko jest w normie więc się zastanawiam czy nie zrobić jeszcze raz, żeby jak najświeższe zanieść lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na męża :P wkoncu doczekałam sie piątku i wraca hehhe mała tez czeka na tatusia.myśle ze koło 19,30 powinien juz być w domu, teraz pędze zapalić w piecu bo moje nerki niemogą teraz marznąć..troche sie polepszyło po tym furaginie ( juz mniej biegam siku) mam nadzieje ze jak zrobie badania w przyszłym tyg to białka i białych krwinek juz niebedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 2 tyg tez pójde na wizyte i wtedy na 100% dostane na glukoze bleeee szybko zleciało już bedzie 26 tc :D juz mamy dziewczyny bliżej niż dalej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nie moge doczekać :) byłam dzisiaj w c&a i kupiłam 2 pary body po 9.90 :) na wszelki wypadek w neutralnych kolorach w razie gdyby jednak cos się zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja właśnie po pracy :) nogo mi dzisiaj spuchły jak dwa balony od butów oczywiście, teraz mogę tylko japonki nosić :) domonika z tego co ja pamiętam to jak brałam furalgin to sikałam co pięć minut :) tyle dzisiaj o tych upławach i masz babo placek ja znowu chyba grzybka mam :( już kurde nie mogę z tym dziadostwem wytrzymać :( przed ciążą nic , nawet grypy a teraz wszystkie dziadostwa się mnie czapiają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego męża też jeszcze nie mawięcnie ma kto wymasować. Ale na wszelki wypadek wzięłam już prysznic jakby mnie potem połamało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże musze uciekać bo nie wytrzymam z tą szyją dobrej nocki i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam komputer przy łóżku więc mogę leżeć i przeglądać strony (to przez to, żejestem u rodziców). Słodkich snów Smiglo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje - o godzinie 20 zasypiam :D w ubraniu oczywiscie, podczas oglądania tv albo czytania czegos :) ok 11 krzysiek mnie budzi i prowadzi do łazienki:P się myje i dalej lulam :P a potem sie w nocy budzę - tzn ok 4, wyspana już i się wiercę :) po godzinie znów zasypiam i to na dobre, tak, że budzik o 8 mnie dobudzić nie może. Czuję, że już mi się oczka kleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×