Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....28...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............30.... 04.08...+10...córeczka (Zuzia) Limetka82...Danka...25....Wolsztyn.....30...04 .08....+8,5 ponoć synek sokratynka....Ola...24....Trójmiasto........30... .05.08...+10...synek mama-i-ja...Aga....27.....Białystok.....28....07.08.07.. ...+9...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka............28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........30.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......29....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......28......19.08...+10...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........28.....19.08...+6 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........26.... .22.08...+4...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś Agnieszka31.........31....podkarpackie........27... ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....27......26.08...+13,6...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....27....... 2 8.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, SYNEK misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08.2007..+10 cócia Byłam dziś na wizycie kontrolnej - kilo w dól. od poczatku ciąży mam jakies 1,5 kg na plusie. troche mało jak na połowę 7 miesiąca.... Ciśnieie Ok. Maluch tez dał się posłuchac, ale wyniki moczu mam marne, krinki i białe i czerwone już miałam wczesnej, ale teraz o zgrozo mam i białko i ciała ketonowe i liczna florę bakteryjną - wygląda to na infekcję układu moczowego - nereczki nawalają ! - w poniedziałek mam oddać mocz na posiew i ew. antybiogram. a cukrzyca - kwitnie. teraz mam wizyty co 2 tygodnie :) Lekarz powiedzial, że bardzo mnie lubi, ale zaczynam byc kłopotliwa.... i, że to moja ostatnia ciążą ! jestem zbyt chora jak na następne.... A jak na dzień dziecka to u mnie jakoś markotnie i strasznie smutno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Myszka24 wszystkiego naj naj najlepszego i wszystkim dzieciaczkom też. Mój chyba wie, że to Dzień Dziecka bo się upomina o coś dobrego, to mu kupiłam śliczną bluzę i pojadł trochę truskawek :-) Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wszystkiego najlepszego w Dniu urodzin i przede wszystkim lekkiego i szybkiego porodu. U nas zimno i wieje,nie wierze,ze to 1.06.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie drętwieją czasami palce ale tak dziwnie ostatnio od kciuka po dwa palce przechodząc kolejno w kierunku małego palca, ale towarzyszył temu ból głowy taki jak migrenowy - do polowy ciąży tak miałam ze cztery razy i dopiero teraz ponownie, mam nadzieję, że to nic złego bo czytałam, że w ciąży takie bóle głowy się zdarzają! Natomiast w nocy do niedawna spałam niby na boku , ale tak troszecze przekrecona na brzuszek a tu już mój mały dopomina sie o więcej miejsca,no i zaczynam spać tak dokładnie na boku i zaczynają mi drętwieć te boczki w nocy- czy któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinamalina ja tez tak mam. Normalnie czasem w nocy się budzę i az mnie bolą biodra od leżenia cały czas na boku, ale moja dzidzia niestety też juz upomina się o swoje miejsce wiec nie mam zbytniego wyjścia.. Co do tego dretwienia dłoni słyszałam że jest coś takiego w ciązy i chyba nazywa sie to cieśń nadgarsta czy jakos tak co oznacza ze staw w nadgarstku robi sie ciasniejszy i uciska na nacyznia krwionośne i nerwy co powoduje dretwienie palców: kciuka, wskazującego i środkowego oraz promieniujący ból ku ramieniu. Może własnie masz takie cos. Wczoraj na szkole rodzenia pielegniarka mowiła ze w ciezkich przypadkach to normalnie jest potrzeba założenia szyny na reke zeby usztywnic nadgarstek. no ale miejmy nadzieje, ze dasz jakos rade i że minie :) Ja mam pytanko. Czy macie juz rozstepy?? Bo mi pokazały sie już małe po bokach na udach i normalnie az sie boje co bedzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania na boku to mi też drętwieją boki i pewnie dlatego czasem budzę sie w pozycji na plecach. Staram się zasypiać na lewym boku ale mój synek ostro protestuje , spanie na prawym bardziej mu odpowiada:) Dzis jakiś dziwny dzień, trochę pechowy nie wiedzieć czemu- korki na ulicach, problem z samochodem przed daleką podróżą, niemiłe panie w hurtowni z art. dziecięcymi, a przecież nie 13-sty. Jedynie Maluszek jakiś wyjątkowo aktywny. Wierci się, kręci, kopie - chociaż on ma zabawę no i dzięki temu mi trochę poprawia humorek:) Może tak właśnie chce mnie rozweselić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się spać na lewym boku, chociaż jak leże i oglądam telewizję albo czytam to leżę na plecach a mój mały tak wtedy kopie, że mi brzuch faluje na wszystkie strony. Przekręcam się tak jak mu wygodniej, bo inaczej to nie popuści :-) A co do drętwienia to nie słyszałam o czymś takim i mam nadzieję, że mnie ominie. Rozstępów też nie mam, ale skoro Ci się pojawiają, to może zacznij zawczasu smarować odpowiednim kremem. A jak tam wasze brzuszki? Ja już mam taaaaaki wielki, nie wyobrażam sobie siebie w sierpniu. Ostatnio znowu oglądałam ten program na TVP3 pt. Więcej niż jedno i ta babeczka co urodziła trojaczki, znaczy miała cesarkę, tak siedziała przy ich inkubatorach i patrzła na nich i była wielce zdziwiona, jak one wszystkie się w tym brzuchy pomieściły. A ważyly 2200 mniejwięcej wszystkie. Pewnie musiało im być niewygodnie, biedactwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam jeszcze pytanie, jeżeli któraś z Was się orientuje, ma już dzieci albo po prostu wie. Chcemy kupić wózek Roan Marita, ale jest też starsza jego wersja Roan Kortina i jest tańszy o 300 zł a różni się praktycznie kilkoma szczegółami. Ten tańszy nie ma m.in. podnoszonego oparcia na główkę i to jest jedyna rzecz, która mnie trapi :-) Czy to jest aż tak bardzo potrzebne przy głębokim wózku, tzn gondolce? Czy wystarczy podłożyć np. poduszeczkę. Poradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wszystkiego najlepszego dla waszych maluszków w brzuszku i tych juz większych z okazji dnia dziecka :) :) :) myszka wszystkiego naj, naj, naj 🌼 sto lat i jeszcze dłużej :) ankakoza ja po szpitalu wróciłam do pracy na parę dni tzn. w poniedziałek ide ostani raz żeby nie przekroczyć magicznej liczby 182 i nie tułać się potem po zusach :) co do nóg to tera mam lekko spuchniete ale lekarz powiedział że do końca ciąży będę się z tym borykać :( najważniejsze, że nie są już wielkie banie i kostki widać :) ale do lekarza radzę iść bo z obrzękami nie ma żartów a dzisiaj mi się śniło, że urodziłam dziecko(nie znałam płci) i przez 3 dni wogóle go nie karmiłam bo zapomniałam i jak chciałam dac mu cycka to nie potrafiło ssać i się tak zdenerwowałąm, że zaczęłam te małe dzieciątko szarpać (SZOK) I TERAZ MAM SHIZO , żE MOGę BYC NIEDOBRą MATKą ALBO COś W TYM, RODZAJU :( pewnie to stres związany z porodem itp. ale snem się przestraszyłam aha myszka gratulacje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja miałam jeszcze lepiej. Śniło mi się, że leżałam po pordzie na łóżku jeszcze i lekarz zamiast mi położyć dziecko na brzuszku dał mi do ręki probówkę z krwią i mówi, proszę to Wasze dziecko, za ok 3 dni otworzą mu się powieki... i wtedy się obudziłam. Ja pierdziele ale się wystraszyłam. Chyba za dużo czytam na necie. Ja właśnie dzisiaj skolekcjonowałam papiery do zusu i w poniedziałek lece je zawieźć bo niedługo mi się kończą te 182 dni zwolnienia. Niestety w ciąży do mojej pracy to nie za bardzo, wszystkie babki od razu uciekają, oprócz jednej, która do 7go miesiąca dźwigała ciężary. Ja tam wolę uważać, chociaż już mi się zaczyna nudzić w domu, ale dzięki temu mam czas przygotować się na przyjęcie maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi o co chodzi z tymi 182 dniami zwolnienia. Ja jestem na zwolnieniu od 9 lutego i 182 dni będę 10 sierpnia, czyli 9 dni przed planowanym porodem i nie wyobrażam sobie biegania wtedy po ZUSIE w nieznanym mi celu. Pierwszy raz jestem na zwolnieniu więc nie wiem o co biega. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Anakoza jesli chodzi o wozek gleboki nie potrzebna jest moim zdaniem regulacja wysokosci.Ja pierwszego malucha wozilam w glebokim przez pol roku,a potem po prostu zrobilam z niego spacerowke. Agunia81 niestety nie wiem jak to jest z tymi 182dniami,bo ja w pierwszej ciazy (w polsce)na zwolnieniu bylam od 8tygodnia do konca ciazy,wiec nie wiem. Ja w nocy najbardziej lubie spac na prawym boku,wiem,ze powinno spac sie na prawym,ale.... A co do rozstepow to mi zostalo po zeszlej ciazy,teraz stosuje kremy,niby nie ma nowych,ale zobaczymy pozniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Agunia jeżeli chodzi o te 182 dni zwolnienia w ciągu roku to zus ma prawo wezwać cię na komisję lekarską i trzeba siię starać o zasiłek rehabilitacyjny z zusu nie wiem dokładnie bo nie pamiętam co mi kadrowa mówiła na ten temat a nie chcę wprowadzać cię w błąd ankakoza ci wytłumaczy bo jest najbardziej w temacie :) ja dzisiaj idę z dziewczynami z poprzedniej pracy na lody do Galerii Dominikańskiej:) będziemy obżerać się lodami i gadać o dzieciach :) one juz mają swoje pociechy ( 3 mieiace i 1 rok ) pozdrawiam życze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcyznki. U mnie pogoda brzydka, ale w sumie się cieszę, że nie będzie upału... co do rozstęów to smaruje sie od 4 tygodnia ciąży codziennie rano i wieczorem i jednak malutkie mi sie pojawiły na udach, ale ciesze sie ze nie na brzuchu i piersiach, chociaz wszytski sie jeszcze może zdarzyc... Moja dzidzia dzisiaj ruchliwa od rana, tylko że martwi mnie jedno, tak to szaleje cały czas w brzuszku nawet jak ja przyłożę ręke to kopie jak szalona, a jak tylko tatus przyłoży swoją rękę to cisza zero ruchów :( biedny mój mężuś od początku ciąży czuł chyba tylko ze dwa delikatne kopnięcia... nie wiem czy to jego dłonie działają uspokajająco na dziecko czy co?? Wszyscy inni typu moja bratowa mama i tata to czują porzadnie jak sie rusza tylko nie moj mężuś... Może dzidzia czuje się jakoś uspokojona pod jego ręką, no bo już nie wiem jak mam to sobie tłumaczyc... Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade na uczelnie jestem tak zdolowana tym faktem ze niemoge w nocy spac z tego wzgledu ze niewiem jak to wszystko pozbieram do kupy nie mam teraz wogole glowy na nauke a bede miec straszny miesiąc mam nadzieje ze na dziecku sie to nie odbije bo przezywam tą swoją bezradnosc jak cos. Moje znajome z uczelni nie zabardzo mnie rozumieją bo uwazają ze kazdy ma swoje klopoty a ciąza to zaden klopot przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakówna nie martw się moja córa też tak ma :) potrafi brykać cały dzień a jak tylko mąż przyłoży rękę to przestaje kopać :) mój facet się śmieje, że czuje ojcowwką rękę i ma juz respekt przed tatusiem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ktora z Was ma niestrawnosci zolądkowe bo ja ostatnio mam to bardzo często zwlaszacza zauwazylam to po truskawkach niewiem czy one są tak pryskane czy poprostu to jest przypadej ze akurat najczesciej po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 nie martw się komentarzami koleżanek, poprostu nie rozumieją, bo jeszcze nie wiedzą co to ciąża, a jak wiedzą to mają to szczęście, że nie musiały studiować w trakcie ciąży. Ja osobiście naprawdę Cie podziwiam za wytrwałosc , bo wiem ze nie dałabym rady studiowac.. Co do niestrawności to ja osobiście nie mam, ale jeżeli zauwazyłas ze to po truskawkach to chyba dobrzeby było gdybys odstawiła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Agnieszka to prawda Twoje kolezanki z uczelni nie wiedza co to ciaza a jeszcze w polaczeniu ze studiowaniem.Trzymaj sie i sie niedaj. Ja na szczescie nie mam niestrawnoci,ale wszystko mozliwe,ze truskawki sa pryskane i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie,naszczescie pomaga mi espumisan jest dobry na niestrawnosc no i nie szkodzi dziecku takze jakbyscie mialy kiedys co absolutnie Wam nie zycze jakis problemy z zolądkiem to napewno dobrze robi ten lek. Nie będe juz jadla truskawek bo poprostu boje sie ze znow mnie zlapie byc moze jednak to jest przyczyna. Wiem dziewczyny ze wy mnie rozumiecie bo co do studiowania w koncu jestesmy w ciązy i tylko my wiemy jak to jest.Tak czy siak nie poddam sie i nawet zebym miala prosic to sprobuje pozaliczac wszystko a glupimi komentarzami kolezanek z uczelni nie będe sie przejmowac kiedys to one mogą byc w takiej samej sytuacji. Aha zapomnialam wam napisac ze kupilam sobie fajny pas ciązowy i wiecie co myslalam ze to jest jakies byle co ale kupilam.Okazalo sie ze bardzo dobrze sie sprawdza nie musisz zapinac spodni poprostu zaslonic pasem i trzyma,i fajnie zaslania pupe i za krotkie bluzki super sprawa. http://allegro.pl/item198415443_pas_ciazowy_dla_przyszlej_mamy_rozmiar_classic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My wczoraj z maluszkiem pobalowaliśmy trochę, potańczyliśmy dzisiaj odpoczywamy. Podziwiam studiujące dziewczyny. Ja po paru godzinach już nie mogłam wysiedzieć, nie wiedziałam, czy leżec, czy stać. Koszmar. Kręgosłup boli i koniec. Jeszcze trochę podźwigamy. Agunia81, jeżeli chodzi o to zwolnienie to podaję przydatny link: http://www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=132 Ogólnie chodzi o to, że po 182 dniach zwolnienia musisz sie starać o tzw. zasiłek rehabilitacyjny. Zus kontroluje, dlaczego jesteś na zwolnieniu, może Cię wezwać na kontrolę, ale w przypadku kobiet w ciąży zdarza się to bardzo żadko. Na 6 tygodni przed upływem tych 182 dni musisz złożyć do zusu dokumenty z pracy, od lekarza, ksera badań, wizyt, karty ciąży itd. Potem ZUS Ci przesyła decyzję, o przynaniu, bądź nie, świadczenia rehabilitacyjnego. Jest to również średnia wynagrodzenia za osatnie 12 miesięcy. Zasiłek wypłacany jest do dnia porodu, potem normalnie macierzyński. Więcej dowiesz się z netu, tam jest to lepiej wytłumaczone. Gosiafrancja, dzięki za info w sprawie wózka. Chyba jednak zdecyduję się na ten tańszy skoro uważasz, że to zbędne ta regulacja. Wczoraj się przeraziłam jak zobaczyłam początki celulitu na udach. Trzaba zacząć coś z tym robić. Rozstępów na szczęście jeszcze nie mam. Chyba trzeba zacząć ćwiczyć, teraz mało ruchu mam i to pewnie dlatego ten cellulitis. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja w pierwszej ciązy maialam cale uda nalane nagle takim czms przypominającym celullit,ale wiecie co to nie bylo jednak to tylko zatrzymana woda i zaraz po porodzie tak gdzies po 3 tyg zaczęlo mi to znikac az do tej ciązy tego nie mialam i znow mam ale wiem ze mi to zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Cześć Mamusie! Czy miałyście kiedyś takie dziwne uczucie, że nie możecie złapać oddechu? Oblał mnie pot, byłam blada jak ściana, serce mi o mały włos nie wyskoczyło z klaty no i ten oddech - myślałam, że się uduszę...dziwne, bo nic wtedy nie robiłam - nie wysilałam się...ostatnio jak wychodzę po schodach to muszę stawać w połowie, bo mam wrażenie jakbym zaraz miała się udusić - czy to normalne??? Aktualizuję tabelkę - pierwszy raz się wpisuję :) kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....28...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............30.... 04.08...+10...córeczka (Zuzia) Limetka82...Danka...25....Wolsztyn.....30...04 .08....+8,5 ponoć synek sokratynka....Ola...24....Trójmiasto........30... .05.08...+10...synek mama-i-ja...Aga....27.....Białystok.....28....07.08.07.. ...+9...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka............28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........30.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......29....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......28......19.08...+10...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........28.....19.08...+6 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........26.... .22.08...+4...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś Agnieszka31.........31....podkarpackie........27... ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....27......26.08...+13,6...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....27....... 2 8.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, SYNEK misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08.2007..+10 cócia Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007....+5.....Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
i jeszcze zapytam czy kupujecie nosidełka dla swoich dzidziusiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka31 mam nadzieję, że to co mam na nogach to moze nie cellulit tak jak piszesz. Widzę, że uda mi przytyły. Kasia 22 ja też mam takie duszności. Niestety do porodu tak już zostanie. Ciężko złapać oddech, niestety. Ja przed chwilą zjadłam gorący rosołek i tak się przy tym spociłam i zmęczyłam, że musiałam się przewietrzyć na balkonie. No niestety, taki nasz los narazie, ale te duszności to czytałam, że zaraz z dniem porodu znikają, jak się tylko macica obkurczy. A nosidełka narazie nie kupujemy, bo nie wiem, czy będzie mi potrzebne aż tak bardzo. W razie czego to można dokupić. Jeżeli chodzi Ci o takie nosidełko, które zakłada się na siebie. Bo takie do samochodu nosidełko-fotelik to tak, będzie potrzebne. Słyszałam też o chustach, które się zakłada przez ramię i są podobno super. Są na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakoza - zobaczysz ze Ci to zniknie ja to mam juz drugi raz w tym samym miejscu co wtedy i wiesz co jak pierwszy raz to zobaczylam w pierwszej ciązy tez myslalam ze to cellulit ale mowie Ci zobaczysz ze to zniknie czasmi niektore kobiety mają tez cos takiego na rękach ale to znika mi zniklo samo po porodzie. Co do braku tchu to ja tez tak mialam teraz mi przeszlo wiec pewnie to normalne. Aha czy bierzecie jeszcze jakies leki (zelazo) bo mi sie skonczylo i zastanawiam sie czy mam leciec po recepte.Sama niewiem do lekarza chcialam isc za dwa tygodnie no ale dalej wynkiki mam nie rewelacyjne po calej paczce lekow 2 razy dziennie plus witaminy w ktorych tez bylo zelazo z 10,7 hemoglobina wzrosla mi tylko na 11 wiec jak przestane je brac pewnie znow spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kup sobie Ascofer, to jest żelazo bez recepty. I albo tylko zadzwoń do lekarza czy możesz to brać do czasu następnej wizyty. Ale myślę, że Ascofer Ci nie zaszkodzi. Ja jak miałam niską hemoglobinę, to mi lekarz kazał go brać oprócz witamin dwa razy dziennie, na pół godziny przed jedzeniem. Ale może lepiej przedzwoń i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_22 nie jest to normalne i na twoim miejscu wybrałabym sie do lekarza. Ja miałam podobnie w pierwszej ciąży ale u mnie był to wynik tachykardii (puls powyżej 140 uderzeń na minutę) no i zadrzalo mmi się jak za długo poleżałąm na plecach ale to w trochę starszej ciąży... A co do nidełek - nie są najlepszym rozwiązaniem, ale dziecko, które sztywno już samo trzyma główkę (3-4 miesiące) można na chwilę włożyć do nosidła (np. na 15 minut jak na szybko musisz iść do sklepu i tak będzie Ci wygodniej). Inaczej kwestia wygląda dla nosideł dla starszych dzieci, ale dla takich maluchów to lepiej kup chustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza - spytam sie lekarza co zrobic poki co pije zelazo w rozpuszaczalnych tabletkach kupilam sobie a aptece pytalam sie czy mozna babka mowila ze tak ale mysle ze to za malo. dziewczyny kupujecie jakies ubranka dla dzieci czy czekacie do porodu?? i jakie lozeczko kupujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....28...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............30.... 04.08...+10...córeczka (Zuzia) Limetka82...Danka...25....Wolsztyn.....30...04 .08....+8,5 ponoć synek sokratynka....Ola...24....Trójmiasto........30... .05.08...+10...synek mama-i-ja...Aga....27.....Białystok.....28....07.08.07.. ...+9...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka............28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........30.....11. 08...+1,5..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......29....11-12. 08...+12... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......28......19.08...+10...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........28.....19.08...+6 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......28... ..20.08...+8KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........26.... .22.08...+4...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś Agnieszka31.........31....podkarpackie........28... ...26.08...+7synek Halinamalina........31....dolnośląskie......27.... .26.08...+5 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....27......26.08...+13,6...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....27....... 2 8.08......+13...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....14.08.2007....+13.....sy nek Nicolas ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............27.......18.08.07.+12, SYNEK misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....28........23.08.2007..+10 cócia Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×