Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

No i cała nocke mały brykał:D Miał czkawke a potem wiercił sie i kopał. I tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Maly w przedszkolu,a ja dzisiaj musze troche odpoczac. Wczoraj przez caly dzien bardzo twardnial mi brzuch-czy Wy tez tak macie??????A potem prawie cala noc nie spalam,bo nie moglam sobie znalezc wygodnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja tez dzisiaj zle spałam, w nocy było strasznie duszno, a do tego nie mogłam sie ułozyć, bo mały sie wiercił. Dzisiaj jest piękny dzien, a ja jestem w pracy :( Jeszcze niecałe 2 tygodnie i ide na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sokratynka. U nas w nocy tez bylo duszno,ale mi raz bylo goraco,raz zimno i caly czas sie przykrywalam,odkrywalam.Juz nie mowie o wstawaniu do wc co godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u ginka na tym badaniu i usg. Powiedział że chyba sie go słucham i troszkę o siebie bardziej dbam, bo widzi lekką poprawę. Oby tak dalej. Na usg wyszło że maleństwo jest położone miednicowo, a więc główką do góry, a nie jak podejrzewał gin - główką na dół. Poinformował mnie że jeśli sie nie obróci to będzie cc, ale ma jeszcze nadzieję że sie przekoziołkuje. Maleństwo ma już 2 kg!!!!! Aha i nie potwierdził mi czy to chłopiec czy może jednak dziewczynka, bo nie pokazało. Stwierdził tak: \"nie widzę ani jajek ani dziurki, ale jeśli jest ułożone dupką do dołu to znaczyć może że chłopiec bo mu te jajka ciążą w dół\" :D :D :D Uśmiałam się na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - ja tez mam taka nadzieję, bo mimo wszystko chciałabym rodzic naturalnie, nie przez cc. W sumie to ma jeszcze czas: książkowo to jakieś 8 tygodni, ale to nigdy nie wiadomo kiedy mu sie zachce wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co już sama nie wiem: wczoraj sama na własne oczy widziałam, że maleństwo na dole brzucha miało nóżki a na górze główkę, a teraz ma czkawkę i gdzieś po prawej stronie, bardziej na dole to czuję. Możliwe żeby już się troszkę przekręcilo????????? Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ucieknę wam na chwilkę bo muszę troszkę dom ogarnąć :) Potem sie do was odezwę. Pa pa!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka nie wiem jak to jest z tym przekrecaniem.Ja mojego synka caly czas czuje na dole i po bokach,wiec nie wiem jak on jest ulozony,ale we wtorek znowu go zobacze. Mi tez niby zostalo 8tygodni,ale tak w polowie lipca chce miec wszystko naszykowane dla dzidzi,bo tak jak piszesz nie wiadomo kiedy bedzie chial pojawic sie na swiecie. Tez zaraz troche ogarne,obiadu nie gotuje,mam bigosik ze swiezej kapustki,a potem sie poloze,musze troche polezec,bo te brzuch mnie nie pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie dziecko moze przekręcić sie wiele razy aż do 36 tygodnia ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaostatnio obwiałam się, że mały przekręcił mi się głową do góry i czułam go bardziej na dole , a jednak usg wykazało że jest głową do dołu. Tera ruchy czujęw okolicy pępka i nad pępkiem. Wczoraj dostałam np kolenem. po prostu rewelacja. :-) :-) Jak nie opadną mnie dzisiaj siły, to pojadę coś kupić mojemu szkrabowi, tylko nie wiem ile tego kupować. Na pewno ubranka na rozmiar 62 i większe bo zapowiada się duże dziecko. :-) -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może co u smiglo???? Jak długo zostanie w szpitalu i czy wszystko ok??? Pozdrówcie ją ode mnie. No i jeszcze jedno. MYSZKO!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚLUBU. DUŻO, DUŻO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI. :-) :-) Ściskam cię mocno :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja nie przejmuj się tym brzyszkiem, ale też musisz teraz dużo odpoczywać, u mnie na przykład ok 2 tygodnie temu zaczęło się twardnienie brzucha,czasami miałam takie bezbolesne skurcze nawet kilkanaście razy dziennie, poszłam do lekarza i powiedział, że takie skurcze pogą powodować skurcze właściwe porodowe, więc zalecił mi: - jak najwięcej leżeć( zakazał mi sprzątać, długich spacerków...) -przepisał mi nospę( jakby bardzo mnie ściskało) a poza tym fenoterol( całkowicie nieszkodliwe dla dziecka) to jest lek rozkurczowy, dawka dla krasnoludka(óół tabletki) - i nie denerwować się tym( bo czasami można się tak nakręcić,że brzuch ściska już tylko z nerwów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ułożenia maluszka, to mój kubuś cały czas jest obrócony główką do góry, do jakiegoś czasu myślałam,że główkę ma u dołu bo tam czułam ruchy, i tak jak piszecie jak ma czkawkę, to czuję to w dole brzucha, ale na każdym badaniu lekarz diagnozuje- główka u góry.... wejdźcie sobie na stronkę: www.pampers.pl , wejdźcie na link\" odkryj mój świat, a potem na zakłądkę \"ciąża\"tam jest fajnie pokazane jak dzidziuś jest ułożony w brzuszku, i co ciekawsze co się z nim dzieje jak ma czkawkę, zauważcie że kopie wtedy także nózkami- dlatego czujemy to w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Zajrzałam poniewaz moja coreczke tez urodziłam w sierpniu . Było to kilka lat temu,trzymajcie sie dzielnie ,sczegolnie w ten upały ktore teraz mamy. Obecnie jestem w ciązy ,ale termin mam na styczen wiec siedze na nieco inym topiku. Zycze Wam powodzenia i serdecznie pozdrawiam.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe od czego zależy że u niektórych z nas główka maluszka jest już tam gdzie powinna, a u niektórych( tak jak u mnie) dzidziuś nie ma najmniejszej ochoty na przekręcenie... jak tak czytam o waszych przygotowaniach pokoiku, zakupach, to wam zazdroszczę...ja na razie czekam na okno do pokoju maluszka, pokój jeszcze w opłakanym stanie -czeka mnie drastyczny remont..najpierw musze remont zrobić a potem kupię wszystko co potrzebne dla maluszka, ale też się obawiam że jakby na przykład się pospieszył, to ja nic nie mam!!! parę ciuszków i na tym koniec...to mnie przeraża, ale kto przypuszczał że teraz na okno treba czekać miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie wkurzyli na uczelni męża..chcialiśmy się starać o stypendium socjalne( niby zostało mu jeszcze pół roku, ale zawsze byłoby to coś), wnioski jak nam powiedzieli składa się do końca czerwca, ale rozpartują je dopiero w pażdzierniku i wyobraźcie sobie, że nic ich nie obchodzi, że rodzi nam się synek w sierpniu, dochody będą dzielone na 2 osoby, nie na 3 tak jak moim zdaniem powinno być, prawda? ale nie wywalczę, oni tylko pod siebie będą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: Sierpień 2007 10:12 Aniusiek ZApraszam wszystkie kobietki które mają wyznaczony termin porodu na sierpień 2007!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Badeve. Znam fenoterol bo bralam go cala ciaze z Mackiem i jeszcze inne leki.Teraz nic nie biore i mam nadzieje,ze tak zostanie,tymbardziej,ze tutaj lekarze sa bardzo strozni co do leow w ciazy.Wiem,ze powinnam odpoczywac,lerzec,ale to nie takie latwe jak sie ma juz jednego brzdaca w domu a maz pracuje cale dnie,ale korzystam dzisaj i odpoczyam,nawet sie przespalam troszke.Ja jak bylam u lkarza 24.05 i robil mi takie szybkie usg to sama widzialam,ze glowka jest na dole,ale zobaczymy we wtorek. Naprawde niezbyt fajna sytuacja na uczelni,ale nie wiem jak to jest bo ja studia skonczyla pare lattemu noi nie mialam jeszcze dzidzi. Nie martw sie,ze jeszcze nic praktycznie nie masz.Ja tez mam tylko pare ciuszkow,bo caly czas mam obawy zeby cos kupowac,ale juz niedlugo.Na razie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,jak tam?Ja wróciłam z zakupów z Biedronki:)Kupiłam świetny Album Dziecka,taki pierwszy:)Typu że opisuje się pierwsze rucchy dziecka,wkleja sie pierwsze zdjecia,obrysowuje rączkę,nóżke:)Tylko 8zł99gr:) Ponadto kupiłam jeszcze ksiązke tez w Biedronce DZIECKO CIĄŻA MACIERZYŃSTWO-warto,napisana przejrzyście i konkretnie:) Soldeluna----mam juz glukometr narazie dzis na czczo 70 a po sniadaniu 2 godziny 76:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro czemu 2 godziny po jedzeniu ??? Mnie każą mierzyć godzinę po posiłku i cukier ma byc mniej niż 140 :) Ciekawe... Ja włąśnie wróciłam od diabetologa - znowu się załamałam, przez ostatnie 3 tygodnie schudłam 0,5 kg (zgodnie z ich wagą), cukry z deczka nie halo, więc mam brać więcej insuliny. Za 10 dni mam iśc na konsultacje do innej lekarki i zobaczymy. doiedziałąm się, też, że na bank biora mnie do szpitala tydzień przed terminem (właśnie dlatego, że muszę brać insulinę)...., za 10 dni ma też usg, zobaczymy jak duży jest delikwent i będę miałą jeszcze jedno USG w jakimś 38 tygodniu. Jeżeli dziecko będzie wtedy ważył 4 kg lub więcej od razu mnie kładą na oddział, a jak będzie ważył więcej niż 4 kg to prawdopodobnie cesraka ::((( Załamałam się.... WIEŚCI OD ŚMIGŁO - CUKIER PO GODZNIE WYSZEDŁ JEJ 180, WIĘC NAPEWNO BĘDZIE NA DIECIE I NA PEWNO POLEŻY W SZPITALU JESZCZE DO PONIEDZIAŁKU. 2 RAZY DZIENNIE MA ROBIONE KTG A CO TZRY GODZINY SŁUCHAJĄ mALEŃSTWU SERDUSZKA. oCZYWIŚCIE mACIE PODROWIENIA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna---dostałam nawet książeczkę do wpsiywania wyników-tam jest 2 godziny pio posiłku:)dzwoniłam do innego szpitala,tez mi powiedzieli ze min 1,5godz po posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sory,ze pytam,ale nie czytalam wszystkich postow.Wy macie cukrzyce ciazowa???Kiedy Wam sie ujawnila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem czy ja mam czy nie:)lekraka powiedziała ze u mnie w sumie dieta cukier wyregulowała a ja badanie miałam robione w 25tyg ciazy,wynik wyszedł troche wyższy niż powinien a teraz po 3tyg jest juz ok,ledwo do 100dociagam z cukrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba to ciezko,tymbardziej w ciazy uwazac na co i ile sie je,ale coz czego sie nie robi dla naszych kruszynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyki. U mnie nadal duszno bardzo.. Mi też czasem twardnieje brzuszek, ale lekarz powiedział, ze jezeli nie jest to wiecej niz 10 razy w ciagu dnia to nie ma sie czym martwic bo macica przygotowuje sie powoli do porodu... Moja dzidzia wczoraj miała cichy dzien. Normalnie czułam tylko delikatne pojedyncze kopniecia i oczywiscie panikowałam, ze moze cos nie tam ze tak mało sie rusza, bo zwykle to harcuje bardzo. W nocy sobie odbiła ten cichy dzien bo kopała mnie po zebrach :| a to nie jest zbyt przyjemnie uczucie i tez spac nie moglam... Dzisiaj juz rusza sie normalnie, az mi brzuch faluje :D uwielbiam to i mowie mojej córeczce ze moze kopac ile chce, bo mamusia kocha jak to robi :) Jade zaraz na plotki do bratowej i mojej chrzesnicy. trzymajcie sie cieplusio paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja - ja miałam cukrzyce ciążową już w pierwszej ciąży (29 tydzień) i w tej coiąży badania miałam juz w 20 tygodniu i już miałam cukrzycę niestety tym razem insulina jest w moim menu, a poprzednio jej nie potrzebowałam :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×