Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam dziewczyny ale ten czas szybko mija,niektore z was juz są w 32 tyg wiec to jest rozniaca jednak miedzy 29 tyg bo od 8 miesiąca to zaczyna sie męka o ile pamietam w pierwszej ciązy,mi rosnie sam brzuch ale powiem Wam ze w szybkim tępie naprawde widze to jak rosnie w oczach,ja pierwszy porod mialam cc bo mialam polozenie posiadkowe niestety corka nie przekręcila sie do konca od początku byla glowką do gory,teraz mam ulozenie glowkowe za to nie ma szans na porod naturalny nie bede ryzykowac ze wzgledu na blizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale dziś cudna pogoda:)echhh super Soldeluna----ja na czczo mam 65 a pośniadaniu 1godz 125 a 2godz 99,ty tez tak miałas podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro - w pierwszej ciązy nie miałam większych problemów z utrzymaniem poziomu cukru na włąściwym pułapie. Dopiero teraz w tej ciąży pojawiły się schody :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja dopiero moglam usiasc do komputera,bo moj malec od 7ej rano bajki ogladal,bo wczoraj mezus mu sciagnal. Dzisiaj u nas goraco,az boje sie wyjsc na dwor,ale wreszcie bede miala okazje zalozyc sukienke ciazowa letnia,ktora kupilam sobie dwa miesiace temu. Zaraz obiadek (tutaj jedza o 12ej i my tez sie tak przyzwyczailismy),potem malego do rodzicow i na zakupy,bo z malym to horror chodzic po sklepie.A potem wieczorkiem do rodzicow,bo jutro mam imieniny a dzisiaj robimy jakas mala imprezke.A moj maly co weekend u dziadkow,wiec idziemy do nich.Na szczescie mieszkaj 300metrow od nas. Zycze Wam milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Dziewczyny jak Wy żyjecie w te upały. Ja wybrałam się na zakupy i po chwili wróciłam bo myślałam, że zemdleje. Nie ma czym oddychać. Koszmar. 32 stopnie u mnie. W cieniu w dodatku. Ja nie wiem jak to lato zniesiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki. U mnie tez dzisiaj gorąco a pogoda się nie może zdecydowac, bo raz grzmi a za chwile świeci słońce.. Z tego wszystkiego nogi mi bardzo spuchły i jak troszke sie poruszałam przy sprzataniu to mała krewka z nosa poleciała. Ja to aż się boję jak to będzie, bo to dopiero początek lata..... Chyba moja maleńka nie lubi burzy bo jak tylko zbiera sie na burze to grzeczna jest i sie nie rusza :) pewnie ma to po mamie bo ja tez sie boje burz... ankakoza jeżeli tak zle znosisz upaly to lepiej siedz w domku tak do 17 bo nie daj Boże gdzies padniesz na ulicy to nie wiadomo czy ktos pomoże.. Niestety jakoś trzeba te upały przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki!!! :.)) u nas na podkarpaciu też skwar, ja siedzę w domu, bo wiem że takie upały mnie męczą..więc wolę przeczekać w domku gosiafrancja, napisz jak przeszłaś pierwszą ciążę, gdzie rodziłaś i najważniejsze jak kobiety sobie dają radę z pielęgnacją maluszka..to mnie najbardziej przeraża, przecież ja zostanę na cały dzień z maleństwem i boję się, czy sobie dam radę..myślę o tym gdy się budzę w nocy, i spać mi to nie daje...tak bardzo już kocham mojego kubusia i przeraża mnie myśl, że mogłabym czegoś niedopatrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakówna, mój mały znowu lubi deszcz, tak wtedy bryka :.)) zjadłam właśnie kinder czekoladki i tak się rozkopał maluszek i tak mówię mężowi...jak tu nie jeść słodyczy...to właśnie po nich maluch taki pocieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiakowna chyba tak zrobie, bo tez sie boje, ze jak zemdleje to maly bedzie niedotleniony. Na szczescie teraz troche chlodniej sie zrobilo. Mój Kubuś wczoraj siedział cichutko, dzisiaj pobrykał trochę, jak poleżałam. Macie może tak, że jak leżycie na plecach to robi wam się górka w jednym miejscu na brzuchu? Ja tak mam, po prawej stronie. Ciekawe, czy tam jest główka. Musze popytac na nastepnej wizycie co i jak. Ale to falowanie brzuszka jak maluszek kopie jest super. Chyba będzie mi tego brakować :-) Badeve ja tez ciagle mysle, czy dam rade sama. Dobrze, że mama ma samochod to jak cos bede dzwonic i podjedzie. Mysle, ze to tylko nasze obawy, bo to pierwsze dziecko i pewnie sobie poradzimy, ale mimo wszystko zamartwiam sie, czy aby podolam nowej sytuacji i odpowiednio zadbam o maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Cześć Dziewuchy! ankakoza ja też tak mam :) jak się kładę to mi się z prawej strony robi górka i w ogóle mały strasznie kopie właśnie z prawej, a z lewej to jakby go w ogóle nie było... A co do obaw to chyba każda z nas (mówię o pierworódkach) je ma...przecież tak już jest, że najbardziej boimy się tego co nie znane - tym bardziej, że tu chodzi o małego bezbronnego człowieczka, któremu łatwo zrobić krzywdę, a którego kochamy ponad życie pomimo tego, że nie ma go jeszcze na świecie... Głowy do góry i nie bać się - dawać przykład dzieciaczkom! Niech wiedzą, że mają dzielne Mamusie :)) Pozdrawiam! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
badeve a Ty skąd dokładnie jesteś?? bo ja też z podkarpacia :) może się spotkamy w szpitalu? ;) gdzie będziesz rodzić i czy chodzisz na szkołę rodzenia? (ale Cię pytaniami zasypałam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przyszalałam wczoraj w sklepach. Kupiłam trochę ciuszków dlaSyneczka, przewijak i dla siebie koszulę do karmienia taką fajową na ramionczkach bo przecież lato będzie. Za dużo ciuszków niekupuję, bo siostra pół roku temu urodziłasynka i ma po nim i po wcześniejszych dzieciach, więc coś odziedziczę. Strasznie kochane są te rzeczy dla dzieciaczków - a jakie drogie !! :-) :-) Z przyjemnością je jednak oglądałam. Co do ruchów, to ja też bardziej odczuwam Szkraba jak leże na plecach. Strasznie słodkie to jest. Boli mnie jednak dalej ta ręka :-( Bardziej jak ją przemęczę, ale ja niepotrafię siedzieć bezczynnie. Mam chyba więcej powera niż przed ciążą. Dzisiaj np. w tym upale wszyscy narzekali, że nie ma czym oddychać a ja czułam się rewelacyjnie i tryskałam energią ku zdziwieniu innym :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna---ja poprostu sprawdzam z ciekwaości poziom cukru jedząc zwyczajnie:)przedwczoraj na kolacje frytki z serem zółtym,pomidorem,na deser 2 kostki czekolady i herbata słodzona 1,5łyśeczki,po godzinie 99 po 2 godz 86.Przedwcz na czczo 65,śniad 84,obiad 71 ,kolacja-grill 104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moj maly u dziadkow,mezus spi wiec troche spokoju od rana hihihi Badeave jesli chodzi o pierwsza ciaze to od samego poczatku bralam leki na podtrzymnie i kilka razy lezalam w szpitalu.Potem po odtawieniu lekow odszel mi czop,a na drugi dzien pojechalam do szpitala,bo dziwnie sie czulam(na szczescie pojechalam do szpitala);tam okazalo si ,ze nie mam wod,chcieli mi podlaczyc kroplowke na wywolanie porodu,ale jak zmierzyli mi cisnienie,potem popatrzyli na moje opuchniete nogi to od razu poploch w szpitalu i po 10minutach zrobili mi cesarke.Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo.Jesli chodzi o pielegnacje i zajmowanie sie maluszkiem to od samego poczatku wszystko robilam sam z mezem,moja mama cale dnie w pracy,wiec tylko wpadala i nie mogla mi za bardzo pomoc,moja tesciowa mimo,ze mieszkala kolo mnie i byla na chorobowym to tylko pokazala mi jak sie kapie malego i przychodzila codziennie,ale na pare minut,wiec pomocy zero.Nie martw sie matka sama wie najlepiej co dla jej dziecka dobre i wszystko przychodzi samo. Teraz troche sie boje jak urodze,bo juz jednego brzdaca mam,ale musi byc dobrze i jakos dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiagrancja----już nie śpisz??:)u nas dziś nareszcie pochmurno.nie to że upały jakoś mi dokuczają ale zmiana pogody jest wskazana:) U mne jeszcze właściwie tydzień pracy:)potem mam wakacje:) Pytałaś o cukrzycę ciążową,okazuje się że raczej to był błąd w wynikach z laboratorium,mam glukometr,jem normalnie,mierzę cukier na czczo,godzinę i dwie po posilkach i ledwo 100 nagania.Ale może to i dobrze,że mogę sie kontrolowac:) Będziesz miała synka czy córę?A pierwsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Ja dzisiaj jade troche na powietrzu posiedziec i pogrillowac sobie :) gosiafrancja nawet nie wiesz jak sie boje tego, że może być za mało wód, no bo w sumie nie wiem jak to rozpoznać... Niby wszystko jest dobrze, ale po tym lekkim plamieniu normalnie chodze z duszą na ramieniu i obserwuje czy cos mi tam nie wycieka.. Zyczę Wam wszystkim miłego dzionka dzisiaj :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Macro ja nigdy nie nalezalam do spiochow,wiec zamiast spac to chodze i zawsze cos robie. Pierwszego mamy synka,ma 3lata i 7miesiecy,i teraz drugi to tez bedzie chlopak.Chcesz to podaj e-maila to wysle fotke ja tez poprosze jesli mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja---ja będę miała synka,pierwszego:)mam teramin koniec sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie znowu upał. Agunia81 podziwiam Cię. Ja ledwo oddycham w taki skwar. Nie do życia wręcz jestem. Dobrze, że wczoraj popadało. Ja niestety z zakupów zawróciłam do domu, bo nie dawałam rady. Blada się zrobiłam jak ściana i zimne poty mnie oblały, nie było wyjścia. Za to kupiłam na allegro pościele i bluzeczkę ciążową. Myślałam, że jakoś przechodzę w tych co mam, ale taki upał, że musiałam coś lżejszego kupić i jasnego. Dziewczyny, czy używacie kremów na cellulitis w ciąży? Bo ja kupiłam sobie i smaruję tylko uda, ale pierwszy raz jak posmarowałam po kąpieli i potem się zdrzemnęłam. Obudził mnie gorąc straszny w udach, nie wiedziałam co jest. Czytam, a tu pisze, że ten balsam zawiera imbir i tak może rozgrzewać. Nie orientujecie się, czy w związku z tym mogę go używać w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej umnie tez upal wiec siedze w domu , pozniej wyjde na podworko .Jesli chodzi o kremy na celulit to pytalam sie w aptece bo chcialam sobie kupic jakis lepszy .Ale dopiero po porodzie bym sie smarowala .Niestety nie mozna bo to przez skore przenika do krwobiegu i w ten sposob jak karmi sie piersia ,jest szkodliwe dla dzecka .Najlepiej smarowac sie oliwka dla dzieci i balsamami dla kobiet w ciazy . Bo przedewszystkim chodzi o to aby skora byla nawilzona mi pomaga oliwka .A po porodzie kupie sobie jeszcze majtki , takie wyszczuplajace aby troche brzuch scisnac .Teraz tez nosze tylko takie specjalne dla kobiet w ciazy ,ale te na brzuszek naciagniet .Sa wygodne i tak sobie mysle ze ten brzuszek moze bedzie ladniejszy .wogole to mam brzuch takijak pilke by miala wlozona .wiec tak sobie mysle na te tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Kiedyś czytałam o kremach mustella i gerber, która można używać w ciąży. Dlatego nie wiedziałam, czy ten co mam też można. Ale chyba faktycznie go odstawie. Nie sądziłam, że dochodzi do krwiobiegu. Myślałam, że zatrzymuje sie w skórze. Szukałam na necie, piszą, że jest dobry ale nic o ciąży. Brzuch smaruje oliwką i balasamami zwykłymi. Narazie rozstępów nie mam, mam nadzieję, że tak zostanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! znalazłam na allegro wózek firmy titihttp://www.allegro.pl/item203337477_titi_3_w_1_tritron_fotelik_0_13_nowosc.html (jest podobny co coneco V3ale lżejszy), nie znalazłam takiego wózka w sklepach , w których ogladaliśmy różne modele, z początku zainteresowana byłan coneco V3 bo mało waży a ja potrzebuję lekkiego wózka , ale rozczarował mnie na zywo, moze poza jednym kolorem- zielonym- bo uszyty jest z innego materiału, ale nie mam pojęcia czy takie coneco v3 to wystarczająca wersja, nie posiada torby, gondola jest wykończona nędznym welurowopodobnym materiałem, no ale nie należy do wózków drogich- nie należy spodziewac sie cudów za te cene, ale nie jest cięzki- podobny - jak juz pisałam jest ten titi triton- wersja z fotelikiem, (nie ma informacji o pokrowcu do fotelika. zastanawia mnie ta rączka czy nie jest zbyt blisko gondoli? na pewno zaletą tego wózka jest jego waga, ale ocenić go mogę tylko po obrazku. Może któraś zWas go widziała na żywo? lub może ktoś coś słyszał o tej firmie? chętnie posłucham opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko: czy kupujecie wózek kierując się tym czy można w nim dziecko pobujac? i chętnie usłyszę na jakie modele jestescie zdecydowane lub jakie modele bierzecie pod uwagę. Rozczarował mnie również implast driver, volant,bolder, na które bardzo liczyłam jestem ciekawa Waszych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozkow nie ogladalam jeszcze,bo mam po corce i musze go sprawdzic czy nadaje sie do uzytku .Ale raczej tak bo jest na strychu dobrze zabezpieczony . Ale mam pytanie chce kupic nosidelko ale zeby spelnialo role bujaczka i fotelika samochodowego ,z wkladka dla noworotka .Moze Wiecie cos na temat nosidelek ,ogladalam na allegro i sa tam rozne .ale mi chodzi o tansze takie do 150 zl .Moze Wiecie cos na ten temat i mi doradzicie co do modelu tego fotelika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D:D Zamówiłam wczoraj wozek. http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/marita/600/27.jpg tAKI KOLOR Mam nadzieje ze z okazji duzej gondoli straczy mi chociarz do lutego -marca. Co u was?? Ja chce jeszcze zamówić łózeczko. Kupimy chyba takie na przeróbke żeby został tapczanik. Kupie do tego niebieska pościel i będzie extra:D:D Ogladam \"hele w opałach\" więc odezwe sie za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zamówiliśmy też fotelik http://www.allegro.pl/item204003526_fotelik_bujak_noszak_roan_0_13kg_rozne_kolory.html Oczywiście niebieski. Co do wózka Implast to podobno maja strasznie małe gondole. Czytałam na jakimś forum o tym. kika31 to zleży od wózka. Jesli chcesz aby można było wozic maluszka w foteliku na stelażu od wózka do musisz kupić specjalny fotelik. A jaki ma być ten fotelik to musisz zapytac sie sprzedawcy. Jeśli nie zamierzasz tak wozić malucha to kup zwykły fotelik np. MEGGY,BABY DESING,IMPLAST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dokonałaś bardzo dobrego wyboru :) Ja mam wózek po córci, więc nie planuję kupować drugiego ale ... wybrałabym taki :) :) :), albo Go od kogos pożyczyła :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek, my też kupujemy Roana. Ma zdecydowanie najwieksza gondole, a dla nas to w sam raz, bo trzeba bedzie troche pojezdzic w gondoli. Nie wiem czy ty kupiłas Kortinę, czy Martinę. Bo nie poznaję po zdjęciach, ale chyba to Martina. Ja też jednak zdecyduję sie na Martinę raczej. Ma lepsze zawieszenie niż kortina, sprawdzałam ją, to skrzypi troche. TAk samo jak Deltimy Fokusy. A MArtina ma lepsze zawieszenie. Także jestem za Roanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×