Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

U nas znów leje....Wy zapewne słodko śpicie:)Ja zrobiłam rundkę do wc,i jakoś spać się nie chce:)Podczytuje inne tematy,zainteresował mnie temat prywatnych klinik.Dziewczyna twierdzi że wiecie jak to zwykle u koleżanki bywa że chciała rodzic w prywatnej klinice,bo kasiasta.a lekarz jej wypalił ze nie mają specjalistycznego sprzetu.A co wg jej to oznacza to oczywiście nikt nic nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! ja też nie mogę spać, pogoda okropna, deszcz, zimno..brrr ale jestem szczęśliwa bo wczoraj przyszedł wózek ze stanów- koleżanka wysłałą jako rzecz używaną ( mniejsze ubezpeczenie) ale strach że ktoś mógłby zakosić a odszkodowania dostałabym 30 $ (wózeczek wart 250 $) więc miałąm stracha, a ale jest już w domku rozłożony i wczoraj robiliśmy jazdę próbną z mężem... idę obudzić maluszka bo coś dzisiaj się nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie koleżanki zyczę Wam wszytskim udanych i szybciutkich porodów,dużo zdrówka dla maluszków,siły dla mam i tatusiów i wszelkiej pomyslnosci w macierzyństwie!!!!!!Pozdrawiam Ania z sierpniowek 2006r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, Jeny co za koszmarna noc :/ nie moglam usnac krecilam sie chyba do 1.30 a o 4 juz sie obudzilam i dalej przewracanie z boku na bok. Jestem dzis do kitu. Mój maluszek od wczoraj jakis taki nie ruszający, aż go kilka razy trącałam żeby sprawdzić czy wszystko dobrze. Dziś jakoś po przebudzeniu też tylko raz się przeciąnął trochę mnie to niepokoi bo jest raczej strasznie ruchliwy. Sama już nie wiem może ma jakieś gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki annaa20!! mój maluszek na szczęście obrócił się parę razy. pewnie pogoda mu nie sluzy potrzebuję miękkiego wkładu( nosidełka) do wózka, powiedzcie mi dziewczyny, jak mam tego szukać..za chiny tego nie odnajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego u mnie to samo, mój maluch jest zazwyczaj bardzo aktywny a od dzisiaj...cisza, też się rano przestraszyłam, bo w ogóle się nie ruszał, ale go szturchnęłam i się :łaskawie: przekręcił\" :>0) widocznie pogoda na lenia..one też mają gorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki. Ale leje i wieje!!!U mnie też ostatnio synuś mało ruchliwy,tylko się przeciąga.Wcześniej to tłukł się całymi dniami.Chyba ma juz mało miejsca.Macro ja mam identyczną koszulę do karmienia,tylko nie w paski.U Arciszewskiego to chyba dają coś do porodu.W klinice umówiłam się na 25.07,na taką wizytę przedporodową,to muszę sie wypytac co trzeba miec ze sobą.Mam nadzieję,że donoszę,bo na ostatniej wizycie gin powiedział,ze pewnie 2-3 tyg. i urodzę.Do 19.07 mam brac nospe,a po 19.07 juz nic nie brac,to juz będzie 37 tydzien więc nie ma co powstrzymywać skurczy.niech sie dzieje wola nieba:) Ja juz tęsknie do synusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was... Dzisiaj pierwszy raz od daaawna się wyspałam - wstałam dopiero o wpół do dziesiątej... Ostatnio karetki mnie budziły ok. 6-7 i już nie mogłam zasnąć, dzisiaj szczęśliwie nie słyszałam ani jednej (może przestali wyjca włączać pod domem ;) ). Młody też dzisiaj mało ruchliwy, ale może się jeszcze rozkręci. Znów dokucza mi ten ból pod prawymi żebrami. Chyba się pójdę położyć, bo nie wytrzymam :( A czY któraś z was ma może problemy z rwą kulszową? Mnie ostatnio zaczęła dokuczać, ale szczęśliwie, miałam jeszcze ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia i pokazano mi, co najlepiej robić, żeby niwelować ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza30---ja tez mam wizyte przedporodowa na 25lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza30---chyba nie dają do porodu,tzreba mieć swoje,dla dziecka dają owszem:)Spotkamy się zapewne 25lipca w klinice:)na którą masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziska
hej sierpnióweczki! ja samopoczucie a tak beznadziejny zimny i deszczowy dzionek? NovemberRain ja tez ma bóle pod zebrami po prawej stronie i wydaje mi sie ze to watroba jak jadasz smazone rzeczy to odstaw a jak to nie po moze to znaczy ze maluszek tak sie wierci i po watrobie kopie! trzymajcie sie ciepło!!!!!!!!!!! jest moze miedzy wami jakas sierpnióweczka z białej podlaski lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero moge napisac bo miałam dziś straszną noc mąż wracał z Białegostoku i miał wypadek nic mu sie nie stało na szczesie ale nie mógł jechac dalej bo auto uszkodzone całą noc nie spałam bo nie kożna było sie do niego dodzwonic bo to jakiś pierdzibulice że nie ma zasiegu ale już wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mimo że pogoda paskudna to wolę taką niż gdyby miały być takie upały jak w lipcu tamtego roku. Przynajmniej lżej oddychać. Ale gdybym nie była w ciąży to pewnie mówiłabym coś innego:) Ja dziś pospałam jak nigdy do 11-tej! Co prawda rano o 7 -mej wyprawiłam męża do pracy - biedulek poszedł na cały dzień i jutro też idzie, zero weekendu dla niego. A ja teraz siedzę sama i się nudzę. Pewnie za chwilę wezmę się za jakieś sprzątanko, a mam co robić, bo jest poddasze do ogarnięcia po remoncie, czeka pościel do poprasowania, a kolejna tura prania się suszy:) Co do prania to czy swoje rzeczy też będziecie prać w proszku dla dzieci, bo ostatnio w szkole rodzenia położna wspominała żeby tak robić bo dzieciątko będzie miało cały czas kontakt także z naszymi ubraniami, pościelą itp i może to się źle odbić na jego delikatnej skórce. W sumie logiczne, ale co Wy na to? Wieczorem wybieramy się na paprapetówkę do koleżanki, fajne bo dawno nigdzie nie ruszałam się z domu, nie licząc lekarzy i sklepów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 - dobrze że mężowi nic się nie stało, samochód rzecz nabyta a zdrowie najważniejsze. Wiem bo mój mąż miał wypadek w lutym w tamtym roku. Gość na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo. Męża co prawda zawieźli do przychodni chirurgicznej z podejrzeniem złamania nogi ale na szczęcie na strachu i szyciu rany się skończyło. Samochód był skasowany i potem przez ponad rok egzystowaliśmy bez autka. W maju kupiliśmy samochód bo jak będzie synuś to się przyda, nawet zawiść mnie do porodu a nie mamy tu żadnej rodziny więc musimy liczyć tylko na siebie. Pozdrów męża i trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ale strasznie sie przestraszyłam jak mi powiedzial choć zrobił to najdelikatniej jak potrafił ale i tak cała dygotałam jka nie mozna było sie z nim połączyć no i nici z naszych zakupów :( ale ważne że mąż cały :) ale mi troche ciśnienie skoczyło ale już dobrze maluch sie kręci wieć jest ok a mamy iśc dziś do moich rodziców bo robią impreze 30 lat pożycia małżeńskiego ( obchodzili 2 lipca ) a z tego wszystkiego nawet im nic nie kupiłam bo boje sie sama wyjś z domu cała sie w nerwach jestem to sobie daruje zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was.Wrócilam juz do domu.Narazie jestem słaba jeszcze bo szpital wykańcza mnie psychicznie.Możliwe ze przez ciśnienie bedzie groziła mi Cesareczka.Niestety nasłuchałam sie strasznych opowiesci kobietki która ze mna leżała.Byla po poronieniu.Miała wywołany poród.Ona mówiła i płakała a ja słuchalam i płakałam z nią.Mówiła ze starali sie bardzo długo chyba jakies 10 lat o dziecko.No cóż kobieta po 30 więc ciąża zagrożona.Wogóle za każdym razem jak jestem w szpitalu mam szczęscie że trafiam na sale z osobami po poronieniu.To sie nazywa koszmar rodzinny. Jakie to szczęście że ja mam zdrowe dziecko tylko to nieszczęsne moje ciśnienie.Ale na to są tabletki i da sie z tym życ i miec dzieci. Kocham to dziecko i dziewczyny szkoda każdego dnia na marudzenie że nam ciaża dokucza bo wiele osób chciałoby być na naszym miejscu.Nasłuchałam sie również krzyków w czasie porodu. I te płacze dzieci...Takie małe słodziaczki. Dzięki ze przez chwile pomyslałyście o mnie. Ja musze odpocząć niestety jestem dośc senna po tych proszkach. Mam nadzieje ze do porodu nie bede musiała wrócić do szpitala. Uciekam odpocząć.Buziaczki Skarbeczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, biedna ty byłaś, ale tak jak piszą dziewczyny- dobrze że jest wszystko ok a na zakupy przyjdzie jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja próbuje sie jakos odstresowc i nic mi z tego nie wychodzi jakos kiepsko sie czuje to przez te nerwy po jaką ja go cholere puszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę poleżałam, chciałam się przespać i nic z tego, niby jestem zmęczona i senna ale jak się położę to nie mogę usnąć. W nocy to samo :/ może jak mąż wróci to będzie inaczej. Mysza30 --> ja mam brać NO-SPĘ do 36 tyg. Mój gin powiedział, że wtedy w miarę bezpiecznie mogę już rodzić. Z jednej strony bym już chciała, bo to czekanie jest dobijające a z drugiej lepiej żeby maluszek posiedział w brzuszku do końca nie ma nigdzie lepiej niż u mamy. Mam nadzieję, że wytrzymam chociaż do 38 tc :D, tak żebym zdążyła z pokoikiem ;p Myszka 24 --> całe szczęście, że z mężem wszystko ok., samochód jakoś można przeżyć. Też się zaczynam niepokoić o swojego. Mój ma wracać w niedzielę w nocy, będzie jechał z Oslo do Ystad (jakieś 900 km) w poniedziałek na prom i we wtorek rano dopiero u nas będzie. Wiem, że mąż jezdzi ostrożnie i rozważnie (chyba nawet spokojniej niż ja – często dostaje od niego zjebki ;p ale się nie dziwię napatrzył się w robocie na wypadki i to co zostaje nieraz z człowieka) ale jakoś mimo wszystko pewien niepokój jest. Ja się cieszę, że już wraca, bo ciężki to miesiąc bez niego, poza tym już mi się strasznie tęskni :) mama-i-ja --> ja też słyszałam, żeby przynajmniej na początku prać swoje rzeczy w jakichś delikatnych proszkach, żeby maleństwo miało szansę się przyzwyczaić. A potem stopniowo wprowadzać inne. Chociaż szczerze wątpię czy ktoś tak się bawi. A imprezy zazdroszczę ja już nie pamiętam kiedy gdzieś byłam :) nie żebym narzekała ale zawsze między ludzmi to inaczej ;p Ja dziś nie poszłam na ten ślub do szwagierki, nie najlepiej się dziś czułam. Do tego trochę się martwiłam maleństwem bo od wczoraj strasznie leniwy był i nawet jak go szturchałam to nie bardzo był skory do zabaw. Na szczęście jakoś po południu wszystko wróciło do normy i kręci się jak zawsze. Ładniej się na dworze zrobiło może dlatego, a może dlatego że dostał swojski rosołek ze swoiskim robionym makaronikiem i na warzywach z działeczki… mmmm rewelacja :D szkoda , że kurak nie swój :p Aniusiek --> dobrze, że już w domku zawsze to inaczej działa na psychikę. Swoje kąty, swoje łóżko i mąż. Odpoczywaj, będzie dobrze. Nie rozumiem dlaczego tak się dobiera kobiety na salach. Ja jak leżałam z pierwszą ciążą i jeszcze była szansa na cokolwiek to miałam z boku dziewczynę, która nosiła obumarły płód. I tak ją trzymali chyba z trzy czy cztery dni. O matko co ja się wtedy nasłuchałam, strasznie to dobijające. Kiedy i na mnie przyszła pora i musiałam niestety wcześniej rodzić po porodzie położyli mnie z dwoma starszymi kobietami (jedna koło 70 – tylko kwękała, że umiera, druga po 40, ale zero współczucia). Rodziłam wieczorem, dziecko zabrali do innego szpitala, byłam w szoku i na drugi dzień ten wredny babsztyl jak przywieżli obiad powiedziała do rozwożącej : „A co jej Pani będziesz nosić, niech sobie wstanie młoda jest”… ledwo się ruszałam, krew ze mnie leciała jak z wiadra i do tego wstawać mi się nie chciało, bo wiedziałam, że dzieciaczek nie ma zbyt wielkiej szansy a tu jeszcze takie towarzyszki. Dlatego nie cierpię szpitali z lekarzami też mam tam nie najlepsze skojarzenia. Byłam 3 razy i ani razu na patologii nie wspominam miło. No cóż ale takie są realia w Polsce. Czego tu się spodziewać. Huh się rozpisałam :) też idę poleżeć i poczytać gazetki, chociaż już od tego czytania mam taki mętlik że szok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 -ja w pierwszej ciązy tez tak mialam nie denerwuj sie nic Ci nie bedzie a zresztą ostatni miesiąc ciązy bedzie dla kazdej z nas meczący i stresujący bo juz jestesmy fizycznie wykonczone.ja znow caly czas boje sie o tą moją blizne na macicy niby duzo sie nie rozciągnela od ostaniej wizyty i powinna wytrzymac ale i tak sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale się rozpisałyście znowu. Ja dzisiaj pojechałam na ten ślub, ale ledwo wystałam w tym kościele. Niby godzinka, ale ani stać, ani siedzieć, ławki twarde. Pobalowałabym na weselichu, ale niestety nie ma jak. Co do dolegliwości to faktycznie, II trymestr jest najlżejszy. Ale już niedługo, damy radę. Aniusiek dobrze, że jesteś już w domku. Faktycznie przerąbane w tych szpitalach. Myszka współczuje, ja też bym ze skóry wyszła z nerwów. Najważniejsze, że nic się nie stało. NovemberRain, nie martw się, wszystko będzie ok. Byle byś była pod dobrą opieką. Dawaj znać co i jak koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pranie swoich rzeczy to poprzedno na samym początku prałam Swoje koszule nocne i staniczki do karmienia razem z rzeczami córci w Jej proszku. Tym razem chyba dam sobie spokój, ale jak zobaczę jakieś zmiany na buzi bączka to będę prała w dziecięcym proszku... Jesli chodzi o dobieranie w pokojach to zależy gdzie w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu na patologii 3 razy - za ppierwszym razem na Solcu i tu były same 6 osobowe - 3było nas w sumie 3 ciężarne, 2 strasze kobitki - po siatkach czy ucuwaniu całości narzadów i jedna młódka do laparoskopii, czyli mika dokumętny !!! ciężarne byłyśmy mniej więcej na tym samym etapie 22-20 tydzień - dwie miały zagrożone ciąże ja leżałam z zaburzeniami przcy serca (mojego) za drugim razem trafiłam do szpitala Praskiego na patologie w 29 tygdniu z krwawiebniem i skurczami i trafiłam do pokoju z dziewczyną, która była po terminie, jak Ona urodziła dorzucili mi dziewczynę w 12 tygodniu z krwiakiem i krwawieniami, a nim przyszlam to z ta po terminie położyli dziewczynę w 16, która poroniła..... Tak więc mix na cacy i wogóle zero pomyslunku!! (acha sala 2 osobowa) i za trzecim razem w 4 tygodniu wylądowałam w sali 2 osobowej na Karowej w sali tak zwanej intensywnej opieki - leżała ze mną dzieczyna w 12 tygodniu z cukrzycą insulinozalezną od urodzenia, ale tym to wogóle się nie przejmuje , bo to była taka specjalna sala i dlatego ja byłam tam z zaburzeniami pracy serca a ona z cukrzcą - dogladali nas co 1-2 godziny !!! Ale to rzeczywiście Oni nie planują kogo ze Sobą do jednego pokoju kłada tylko o tym w którym pokoju mają wolne.... Myszka - dzięki Bogu mąż cały i zdrowy a samochód rzecz nabyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........34...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....34........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........33.....19.08...+9 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........33.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....32........23.08...+13 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....32......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....32....... 28.08......+15...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Macro ja mam na godz. 13,aTy?A na kiedy masz termin?Ja tak około 9.08.Kurczę,może się spotkamy:) Ja planuję na początek prać rzeczy swoje(typu koszula do karmienia,biustonosze) w tym samym proszku co dla maluszka.Kupiłam Jelp Soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....34........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........33.....19.08...+9 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........33.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....32........23.08...+13 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....32......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....32....... 28.08......+15...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Tabelka :) kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....34........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........33.....19.08...+9 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........33.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....32......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....32....... 28.08......+15...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza30----dogadam sie ze swoja pania doktor na teramin tez 13.00 25lipca,takze sie spotkamy!!Ja teramin mam na 7.08 i moze w rejonach 9sierpnia sie tez spotkamy....we czwórkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×