Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ankakoza - dzięki, ze o mnie pamiętasz :) U lekarza byłam w piątek - nic nowego mi nie powiedziała, skierowała mnie do punktu konsultacyjnego i między wizytami będą się mną opiekować - co parę dni ktg, jutro czeka mnie też kolejne usg, żeby sprawdzić, jak mały urósł przez ostatnie dwa tygodnie... No i w razie czego muszę być przygotowana na to, że wyląduję na patologii... Mało mnie tu ostatnio, bo mało mnie przy kompie ostatnio, mam zalecenie, żeby dużo leżeć - ze względu na dziecko (lepsze przepływy w pępowinie) i na swoją rwę kulszową, która może nie dokucza tak bardzo jak w pierwszych dniach, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MISIAKOWNY ja jestem z okolic Szczecina chodze do gin do szczecina i chce rodzic w tam .bedzie to szpital w Zdrojach . 6 lat temu rodzilam tam corke .Porodu co prawda milo niewspominam bo mialam poterminie i wywolywany ale ogolnie bylo oki . Dawno mnie nie bylo ,jakos tak wyszlo mecze sie z tym mom prawkiem i jutro ide znow . Jakies obiekcje maja ci egzaminatorzy ,i zgory zakladaja ze w ciazy to sajakies niedorajdy . Itak kabinuja aby sie naszybciej pozbyc . Powiedzial ze powinnam jechac na porodowke , a nie zawracac sobie glowe meskim zajeciem Chcialam skarge zlozyc ale jeszcze znow trafie na niego i dopiero bedzie kicha .Ale co tam prawko najwazniejsze jest zdrowie naszych dzieciaczkow .Niektore zWas maja problemy z ciaza , trzymajcie sie wszystko bedzie dobrze. Ja juz niemam sily chodzic ,bola mnie nogi niraz boli brzuch .Wczwartek ide do gin .teraz chodze co tydzien .Dla malego mam juz wszystko juz uszykowane .Moj maz wymyslil sobie remont , wraca w nedziele i zaczyna .Jestem troche zla bo bedzie remontowal kuchnie i nasz pokoj i malego .Aja bede spala w corki pokoju .Naprawde niechce mi sie nic .chyba mam jakiegos dola . Koncze trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...36...02.08..+10kg syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......35....11-12. 08...+15... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do gin na Sloneczne os a usg robie prywatnie u dr Zdzislawa Czajkowskiego za 70 zl razem z plytka i w kolorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31 -to ty w zasadzie jestes juz na wylocie mozesz w kazdej chwili rodzic jak sie tak patrze na termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. NovemberRain dzięki za email i nr. telefonu. Jakby co to będziemy w kontakcie. Dobrze, że jesteś. Wszystko będzie dobrze, a co do lepszych przepływów, to czytałam, że najlepiej leżeć na lewym boku. Dragonka dzięki za info w sprawie Kamińskiego. Kurcze to mówisz, że u Ciebie to znieczulenie wręcz chcą dać. No ładnie. A za położną ile płaciłaś, bo rozumiem, że jak mówisz, że miałaś swoją to chyba płatną. I czy to faktycznie dużo daje, w sensie, czy jest tylko przy porodzie, czy potem też pomaga uczyć karmienia, przewijania itd. Bo jedna dziewczyna gdzieś na forum pisała, że po 8 godzinach poszła do domu położna której zapłaciła, bo skonczyly sie jej godziny pracy. Szok. A ciuszki dla małego i wszystkie kosmetyki się bierze? Spirytus do pempka też, czy tam dają. Pieluchy to wiem, że tak. I ogólnie jak się opiekują po porodzie dzieciaczkiem? Smiglo bylam w Tesco, kupiłam parę rzeczy w tej aptece np. balsam soraya za 3 zl z 14. A ważność ma do 2009 wiec nie wiem, czemu taka promocja. I wyprzedaży sporo, w H&M kupiłam dresik za 35 zl welurkowy dla malego z 70 przeceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio lekarz mowila ze narazie na porod sie nie zapowiada .Musze jeszze ze 3 tyg wytrzymac , az do skonczenia remontu .Z usg ostatniego termin wyszedl na 19 lipca ale to sie okaze .Chociaz jutro boje sie stresu ,zobaczymy moze bedzie dobrze ,postaram sie . To moja ostatnia szansa, trzeba wykorzystac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam oliwke z nivea , krem przeciw odparzeniom nivea odciagacz reczny pokarmu babyono [ przyda sie napewno ]kosztowal16 zl ale taki podobny miala z corka i bylm zadowolona .chusteczki nivea a pieluszki pampers new baby 1 od 2 do 5 kg pozniej kupie wieksze . Tetrowe tez mam po corci jeszcze ale raczej nie bede uzywala .Wkladki laktacyjne kupilam z jonsonsa .Ciuszki wyprane w jelpie , swoje wypralam w bonuxie .Jeszcze musze jakies kapcie kupic do szpitala ,i spakowac torbe i chyba bede gotowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcik.Macie serdeczne pozdrowionka i ucałowanka od Soldeluny:)rozmawiałam dzis z nią:)mają się już lepiej,prawdopodobnie w piatek wyjdzie juz ze szpitala:):):)super,no nie:)I cały czas jest w dwupaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tez ją pozdrów. Dobrze, że wychodzą. Jeszcze trochę niech maluszek posiedzi. TRzymaj się SoldeLuna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie pozdrowionka dla SoldeLuny. :-) A mój synek właśnie bryka sobie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny Właśnie wyprawiłam moją córcię na mazury z dziadkiem ,na dwa tygodnie mam nadzieję,że się nie rozdwoję w tym czasie chciałabym by mała była tu na miejscu jak będzie jej siostra na świat się pchać :) ale znając szczęście to przenoszę tę ciążę :P.Mnie się też brzuch napina najczęściej wieczorem ,a najbardziej w nocy ,ale to normalne to są skurcze macicy która się przygotowuje do porodu ,z Julią też tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna to trzymaj sie dzielnie. DObrze, ze Cie wypuszcza bo jednak nie ma to jak w domku :-) NovemberRain, jak bedziesz mogla to daj znac jak poszlo usg i czy maly podrosl troszke Ankakoza - moja polozna najpierw chciala 600 a potem wziela 400 ostatecznie (ale nie zrozumialam skad sie wziela ta znizka, bo nie mialam glowy do tego ;-) ). Byla ze mna przez caly czas. Alurat byla po swoim dyzurze. Tzn bylo tak, ze miala nocke, wiec pojaechala do domu, a potem wrocila na 12:00 bo ja o 12:30 mialam miec kroplowke. Byla ze mna caly czas, az do momentu jak mnie nie przewiezli na oddzial polozniczy. W tym czasie pokazala mi jak karmic, choc to i tak niewiele dalo bo moja gwiazda apetyt zalapala dopiero w drugiej dobie :-). Przewijania jakos nie pamietam, zeby mnie uczyla, ale pewnie jakbym ja poprosila to bym mi pokazal. Generalnie jest tak - ona jest z porodowki a na polozniczm sa juz inne polozne. Ale ta moja np przychodzila do mnie na kazdym swoim dyzurze i sprawdzala czy jest ok. Potem zdjela mi szwy, bo nie chcialam isc do tej na izbie przyjec i wlasciwie odwiedzalam ja jeszcze w ramach spacerow do mojego wyjazdu. Po mnie odebrala jeszcze z 6 porodow moim kolezankom i wszystkie byly zadowolone. Zreszta zanim jeszcze bylam w szpitalu to ona dzwonila do mnie i pytala jak sie czuje i mowila ze 24h na dobe mam dzwonic jakby sie cos dzialo. Ja sobie chwale, ale ja jestem troche panikara, wiec wiedzialam, ze musze miec kogos po swojej stronie :-) Jesli chodzi o ciuszki to ja mialam dla dziecka wszystkie ze soba, z kosmetykow mialam tylko takie do przewijania tzn sudocrem, bo i tak oni kapia wiec pepek przemywaja przy kapieli i oddaja Ci juz ubranego bobasa, wiec jakies tam szampony czy balsamy to raczej malo przydatne. Zreszta w kazdej sali chyba byl spirytus do pepka. Ja mialam ciuszki (body i pajacyki), pampery, mokre chustki, sudocrem, 4 pieluchy tetrowe, smoczek (bo oni mieli taki do butelki na pieluszce ;-) ) i kocyk. Przy czym te 3 ostatnie rzeczy nie byly az tak niezbedne. Reszta to dla siebie - koszule, biustonosze, 2 pary klapek, wkladki, majtki jednorazowe, duzo ligniny no i kosmetyki. Telefon, ladowarke, wode, kubek, sztucce :-) i jakas gazete. A moj synus ostatnio tak sie kreci, ze nie moge wysiedziec, najgorzej jak zaczyna mnie kopac tak w zebro z jednej strony, akurat jak jade samochodem, brrrrr. No i niestety zgage mam po wszystkim co zjem, nie wazne co by to bylo godz pozniej juz mam zgage. Okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tak sie kreci ze czasami mi sie wydaje ze on wogole nie spi,a wieczorem tak mnie kopie ze bopje sie o tą blizne mam nadzieje ze sie utrzyma,maly kopacz bardziej jest jest aktywny niz mala moja pierwsza. na dodatek jestem przeziębiona,jutro zaczynam sie przeprowadzac co smiesniejsze klatke dalej hehehee. W sobote mam jeszcze jeden 7 juz egzamin ale facet jest dosc wporzątku to moze nie bedzie robil problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka, wielkie dzięki. To chyba trafiłaś na jakąś ok babkę. Ja się boję tyko jednego. Mojej koleżanki znajoma, jak rodziła na Kamińskiego to zostawili jej kawałek łożyska. Nie pamiętam dokładnie jak to było, ale chyba potem u swojego lekarza na usg zobaczyli, że tam jest ta resztka i miała już stany podgorączkowe. Także tego się boję i chyba na ściągnięcie szwów pójdę do swojej lekarki to mi przy okazji zrobi usg. Mój mały tez bryka dzisiaj sobie. Przeciąga się i przeciąga. Coraz ciasniej chyba, biedaczki, jak one się tam mieszczą. I siedzi mi główką na pęcherzu bo sikam co 5 minut po 5 kropelek :-) Kurcze od soboty znowu upały, bleee, jak to wytrzymać. Miłej nocki Wam życzę, żebyście się dobrze wyspały. Trzymajcie się. Dragonka dzięki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika 31 ja też chcę rodzić z Zdrojach, bo słyszałam wiele dobrego o tym szpitalu i o obsłudze przy porodzie :) ale jak będzie w moim przypadku to sie dopiero okaże... Dziś byłam w hurtowni po wyprawke i się lekko mówiąc załamałam :( wydalismy 550zł a to dopiero połowa... Normalnie ciuszki dla takich maluszków sa strasznie drogie... No żeby taki pajacyk kosztował 30 zł tyle co wanienka... Normalnie masakra!! No ale cóż nikt nie mowił, że będzie lekko. Cieszę się, że przynajmniej tą główną część mam już za soba ,a teraz to zostały juz drobiazgi :) Jak tak patrzałam na te malutkie ubranka to normalnie tak mi sie zateskniło do mojej dzidzi, że aż mi się łezka zakręciła w oku. Nie wiem Wy też tak czasem macie??? No bo tro troche dziwne kurcze przecież ona jest cały czas ze mną a tak za nią tęsknię. Na szczęście już niewiele zostało i niedługo się zobaczymy, tylko te ostatnie miesiące tak mi sie dłuuużą, że szok... aaa jakbyście były uprzejme. Wiem, że juz to było, ale podajcie stronkę z taką dobrą listą na wyprawkę na której sie wzorujecie, bo ciekawa jestem czy wszystko mam zapisane. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 zł za położną - tanioszka ;) W moim szpitalu położna kosztuje 1,5 tys i trzeba się do niej zapisać chyba jeszcze przed poczęciem dziecka - takie są kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zeszlym roku tez tyle bylo, bo kolezanka rodzila i cena byla taka sama. Ale wiesz, November Rain, w Warszawie wszystko jest drozej, moze dlatego. Zreszta jakbym rodzila na Kamienskiego zaplacilabym jej znow, bo teraz jakos mysle, ze bez niej mi sie nie uda ;-) Takie jakies poczucie bezpieczenstwa mialam. ALe staram sie byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowna-naprawde polecam Ci uzywane ciuzki na allegro ,nie tylko Tobie kupilam tam sliczne rzeczy bardzo dobrych firm .Przy pierwszym dziecku kupowalam wszystko nowe i nie zrobilabym teraz tego samego bledu,takie ciuzki bedziesz poterzebowac na pare chwil potem znow nowe.A po drugie w sklepach są bardzo drogie i slabej jakosci no chyba ze ktos ma strasznie duzo kasy i kupuje nie licząc sie z wydatkami to wtedy mozna cos kupic w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj miałąm zakrecony dzień bo przyjechała do mnie siostra kupić wyprawkę dla swojego bobaska, ktory ma pojawić się na początku września :) latałyśmy po sklepach a później pojechałąm do koleżanki , która przyjechała z Anglii i tak się zasiedziałąm prawie do 23 :) dzisiaj będę tylko odpoczywać :) nawet obiadu nie muszę robić bo mam :) Agnieszka31 ty masz sczęście albo potrafisz szukać na allegro takich super ciuszków bo ja niestety do tego się nie nadaję . Właściwie to mam całą wyprawkę , został mi dokupienia tylko stanik do karmienia i to wszystko :) Soldeluna może niedługo wyjdzie do domku , wszystko dobrze się ułożyło i mały Dawidek jak na razie dalej jest u mamusi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) pewnie mało która mnie tu pamięta ale rzadko zaglądam i mało piszę, głównie sobie podczytuję :) a ostatnio cienko u mnie z netem i już w ogóle lipa :( ja już mam rozwarcie malutkie, odszedł mi chyba czop, więc sobie spokojnie czekam na poród :) chociaż wolałabym, żeby mała jeszcze ze 2 tygodnie poleżała sobie w brzuszku to jednak chciałabym też z drugiej strony mieć już ją po tej stronie brzucha :) kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...36...02.08..+10kg syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............36... 04 .08...+15...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......35....11-12. 08...+15... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia-slyszalam ze czop i rozwarcie moze zaczynac sie nawet 3 tyg wczesniej ze to normalne wiec moze wytrzymasz jeszcze 2 tyg bo wlasnie nieraz kobietą wczesniej czop odchodzi i to jest normalne ale nie zawsze oznacza porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem właśnie, dlatego nie panikuję i sobie spokojnie czekam :) i oswajam się z myślą o bólu który mnie w najbliższym czasie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...36...02.08..+10kg syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............36... 04 .08...+15...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......35....11-12. 08...+15... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....37...........??????????? ??........+17.. ....synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz Witajcie kochane. Ja tylko na chwilke sie przywitac. Wczoraj 4 godziny spedzilam w szpitalu.Na ktg male skurcze,po godzinnym spacerze sie nasilily i w mialam co 10minut,ale niezbyt mocne,dzisiaj rano tylko wzgorza wychodzily na ktg.O 16ej ide na usg aby lekarz zobaczyl ile maluch wazy.Polozna powedziala,ze dobrze jakbym jeszcze tydzien wytrzymala.Zobaczymy.We wtorek ide na przeswitlenie miednicy(czy bede mogla normalnie urodziv) a jutro do anestezjologa.Teraz lece robic obiadek i troche ogarnac,a ledwo jz chodze,tak wszystko boli. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tak Was sobie czytam i obleciał mnie strach. Solde Luna w spzitalu, bo sączyły się jej wody, moonisi odszedł czop śluzowy, a gosiagrancja juz ma skurcze. Juz powoli się zaczyna nasz czas na porody.... Zaczniemy się sypać po kolei :D Agnieszka 31 dzięki za dobrą radę, na pewno skorzystam.. Na szczęście nie musiałam kupować dużo ciuszków, bo dostałam od mojej bratowej po jej córeczce, więc kupiłam po jednej nowej rzecyz i starczy jak na początek :) a resztę pewnie będę kupować na Allegro tak jak radziłaś. U nas wyszło małe słońce, więc wybiorę się dzisiaj na jakiś mały spacerek, żeby dzidzia tez sobie pooddychała świeżym powietrzem :) Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...36...02.08..+10kg syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............36... 04 .08...+15...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....36.........07 .08...+14...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......35....11-12. 08...+15... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....37...........??????????? ??........+17.. ....synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam niezbyt udany dzień bo okazało się że będzie nas czekać duży wydatek związany z samochodem- silnik do roboty. I to w takim momencie, nie dość że samochód może być już w każdej chwili potrzebny to jeszcze to niemało kosztuje:( Dobrze że wyprawka dla Małego już skompletowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem z forum kwietniówek :-) mam wielką prośbę czy możecie zagłosować codziennie na poniższe zdjęcia? z góry dziękuję :-D szczęśliwych porodów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×