Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Badeve juz wyslalam :) Jesli chodzi o przelew pieniedzy w obcej walucie to z tego co sie orientuje to musisz miec konto walutowe i Twoja kolezanka tez,bo na zwykle konto przelicza n zlotowki.Nie wiem moze sie myle,ale raczej tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja a co to dziweczyny piszą że ty bedziesz nastepna na wylocie? czyżbyś coś już czuła że to już>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, tak sobie zajrzalam na wasze forum ja juz urodzilam dzidzie dzis wlasnie konczy 5 miesiecy i musze wam jedno napisac strasznie zadroszcze wam ze oczekujecie swoich pociech jest to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety, ciesze sie ze moja gwiazdeczka juz ma 5 miesiecy ale zaluje ze to co najpiekniejsze to po czesci juz za mna, i nie bojcie sie porodu wspaniale uczucie mimo bolu,, pozdrawiam trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI PAOLA, POTRZEBA NAM TAKICH POZYTYWNYCH OPINII :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba nie tyle boję porodu ile tego czy poznam że to już, kiedy odejdą wody jak to jest z tym czopem i żeby zdążyć na czas. A reszta to chyba już jak film, poprostu się dzieje a ty w tym uczestniczysz :) Badeve wyslij mi zdjęcia myszki a ja ci odeślę zdjecia gosi. Co do przelewu to tak jak pisze Gosia trzeba mieć konto walutowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po wizycie. Gosia wiem, ze nie specjalnie zasłoniłaś nam wózeczek :p Leżaczek faktycznie dobra rzecz, też kupię ale po porodzie. Więc ja jestem trochę zdziwiona i wystraszona, bo myślałam, że kolejną wizytę będę już mieć za dwa tygodnie a tymczasem mam za miesiąc. Kurcze to będzie 6 dni przed porodem. Ale ogólnie moja lekarka jest fajna i wyluzowana i jest zdania, że jak się nic nie dzieje, to po co panikować. I nie muszę mierzyć ruchów dziecka, a czytałam, że po 35 tygodniu trzeba. Może faktycznie to i dobre podejście, skoro wszystko jest ok. WBC mam podwyższone, pisałam wczoraj, że moja lekarka internistka dzwoniła. Jednak będę musiała powtórzyć morfologię, bo może to być jakiś stan zapalny, a może to po tym moim wcześniejszym przeziębieniu. Dzisiaj usg nie miałam, ale słuchałam bicia serduszka :-) Kurcze, jeszcze tyle czasu mam, ja już chcę mojego Kubusia w domku 😭 A rodzić to jeszcze nie zamierzam, szyjka ok, rozwarcia nie ma. Dostałam pozwolenie, ale najwcześniej od 8 sierpnia hi hi. Dobra lecę obiad robić i może jak się trochę ochłodzi to na grzyby póki jeszcze chodzę. Może jakieś prawdziwki będą :-) A pytałam się o opuchnięte palce u rąk, to mam mało solić. To ziemniaki dzisiaj mało posoliłam i (sorki Gosia) zjem ogórki małosolne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jedno co wam powiem to wyspijcie sie za wszystkie czasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja od lutego nie przespalam zadnej nocy calej;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja całkiem zapomniałam o pościeli do wózeczka :D cóż chyba muszę znów pobuszować po allegro. Ankakoza dzięki, badeve zdjęcie gosi poszło. Gosia mam nadzieję, że się nie obrazisz że wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola dzięki, ale ja tez nie pamietam kiedy przespalam. Ciagle siku chodze, a potem sie wierce, bo nie moge zasnac. No chyba sie dziewczyny nie obraza za zdjecia, po prostu do wszytkich nie mamy emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola dziekujemy za wsparcie 🌼 🌼 Badeve dostalas fotki?? Jesli chodzi o to,ze cos czuje to juz nic nie czuje,moj maz od dwoch tygodni mowi dzisiaj urodzisz,az zaczyna mnie to wkurzac :( Po prostu dzisiaj niezbyt dobrze sie czuje i do tego jakos dziwnie :( Jak maz przyjedzie to pojde polezec w wannie,ale ciekawe o ktorej wroci :( Ankakoza ja tez co miesiac mam wizyty u gina.Teraz mam w srode i ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza wstawanie na siusiu to i tak jest luksus w porownaniua z dwugodzinnym karmieniu takiego bobasa i za godzine to samo albo kolki trwajace od 19 do 2 w nocy i jeszcze za 2 godz karmienie.. ale i tak malenstwo jest kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co za nudy :( ja tez w srode ide do lekarza i ciekawa jestem co mi powie. Mam nadzieje ze powie ze poród juz niedługo i ze nie bede musiała chodzic 41 tygodni w ciazy :) Moja bratowa chodziła 42 tygodnie, ale pod koniec to naprawde miała juz dosyc. Normalnie depresja, ale mała miała sie dobrze łozysko było zdrowe wiec przetrzymali ja ile mogli :) az jej wspolczuje, bo ja juz teraz mam troche dosyc a co dopiero w 42 tygodniu... Jak myslicie Molinezja urodziła? Bo mi sie wydaje, że tak.. Coś jej nie widac a to był w sumie juz jej czas :) ciekawe jak tam u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowna mi tez sie nudzi,tzn nie tyle co nudzi,bo zawsze cos bym mogla zrobic,ale na siedzaco oprocz twardnienie brzucha jest ok Molinezja mozliwe,ze urodzila :) Ja tez jestem ciekawa co powie mi lekarz,bo nie wiem jak to u jest,moja bratowa nie dotrwala do wizyty tej chyba ostatniej,bo w dzien wizyty rano urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się wydaje, że urodziła. Szkoda, że nia dała swojego nr. telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu przytyłam, ale już mniej he he. aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 38.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....36.... 12.08…….+14...córcia TOSIA Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........Poznan....37......11.08 /04.08..+7..Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........37.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........37....11-12.08...+15...synuś Mysza30……….Joanna….30…R 30;...woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......19.08...+15.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........36.....1 9.08....+11.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....36... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego…….....…26…......zach-pom.. …..36……..21.08….....+6…......s ynuś dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..35.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......35......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław...............35. ......28.08...+18...Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....38.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……….Magda. . 31…… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie padłam - położyłam się, rozwiązywałam sobie sudoku i film mi się urwał... Mam nadzieję, że spałam na tyle krótko, że chociaż tej nocy trochę się prześpię... Jutro mam badania - najpierw pobranie krwi, później ktg, usg i konsultacja lekarska... A w piątek normalnie - do mojej pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś Gosia wiedziała, że tak!! - jak się zapisywałam na ktg, to mi mówiła, żeby się nie zapisywać na 9, tylko na wcześniejszą (proponowała), ale uznałam, że 1) od razu zrobię te badania krwi 2) i tak mi się nigdzie nie spieszy 3) małżonek miał wrócić jutro rano, więc by ze mną poszedł niemniej przed 11 to pewnie nie uda mi się z przychodni wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja i zono mudnurowego- dostałam od was zdjęcia...gosiu, fajna z ciebie mamuska, mi to tak się podobaja kobiety w ciąży, zresztą zawsze patrzyłam na nie z usmiechem :.) ja tez nocy całej nie przesypiam, ostatnio nie spałam od 4 rano ale znowu dzisiaj miałąm twardy sen( 3X siku w nocy) ale śniło mi się, że pracowałam w szpitalu z tym moim brzucholem, i byłam salową, pracowałam razem z jurgowską z \" na dobre i na złe\" wiecie jaka wstałam zmęczona? i sie jeszcze na mnie wydzierali że jedno łóżko ścielę pół dnia;>(( ale ja mam sny, zammiast kochanego bobaska to takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano byłam w pracy na chwilę, ale zaraz pojechałam na działkę po malinki..o mężuś przyjechał, jadę na zakupy po odkurzacz...dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Jak dziś samopoczucie? Ale naklikałyscie, pół dnia mi to zajmie zanim was doczytam :) A ja mam wrazenie za zaraz mi brzuch spadnie :D Taki ciężki jakiś, twardy co chwilkę, chyba już się powoli \"rozpakowuję\". Mam nadzieję ze będę wiedziała kiedy to nadejdzie TA chwila i jej nie przegapię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, położna z która miałam zajęcia szkoły rodzenia, powiedziała, że \"spokojnie, tego się nie da przespać, nie obudzicie się rano z dzieckiem obok\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moja dzidzia chyba juz nisko lezy bo tak mi uciska ze cały czas mam wrazenie ze chce mi sie kupke :/ no i czuje jak mi ciąży juz ta macica, bo pobolewa :/ ja jakos tak wewnetrznie cuzje ze to juz niedługo... Nie wiem moze mi sie tylko wydaje...., bo z tego co widze to wiele z nas tak ma, ale ja jak dotąd nie miałam zadnych dolegliwosci tylko mi brzuszek czasami twardniał, a teraz mam czestsze twardnienie brzucha i bóle w podbrzuszu... Juz sie nie moge doczekac srody bo ide do lekarza i ciekawa jestem co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×