Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

smiglo faktyznie zmieniłaś sie w ciąży :D alke i tak jesteś podwójnie piękna a mnie jak sie przyplątało cholerstwo to nie chce puścić dziś zrobiłam soibie okłady z maślanki i troche przeszło a jutro ide na spotkanie z ginem po porodówce i pewnie wróce przestraszona jak nie wiem i musze z nim pogadac o tym szczypaniu :P ale dzis troche sie zmartwiłam bo mój brat i bratowa starają sie o dziecko i juz drugi raz nic i sie załamali a ja nie umiem im pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Co prawda zaraz chyba się położę bo znowu mi się oczy kleją, ale wpadłam się przywitać. Przede wszystkim gorące buziaczki dla Sol. Mam nadzieję, że wszystko u niej ok. Gosia a Ty jak się dzisiaj czujesz?? Myszka piszesz, że drugi raz się nie udało. Chodzi Ci, że drugi miesiąc?? My staraliśmy się pół roku, jak już pisałam wcześniej i to podobno i tak jest krótko. Panikować należy podobno po dwóch latach, a jak kobieta jest po 30tce to po roku, tak mi powiedziała moja wcześniejsza gin. Albo po prostu się odstresować i nie myśleć tylko o tym. Co do pościeli do wózka to ja nie kupuję narazie. Poduszeczki i tak nie można używać a mam 3 rożki i 2 kocyki także zawsze można to zastąpić. Ciekawe jak tam nasza pierwsza mamuśka, nic dalej nie wiadomo, ale chyba dzisiaj mija trzeci dzień, to może niedługo się odezwie. U mnie wypuszczają po 3 dobie od porodu. Aaa, i dostałam w końcu termometr. Wyobraźcie sobie wysłany 10go priorytetem z Kalisza!!!! Szybciej by chyba z Ameryki doszedł. Sprzedawca wysłał mi drugi w piątek, także go już nie odbiorę. Wogóle listonosz wczoraj zadzwonił do domofonu, nie wszedł na górę, więc myślałam, że chciał się tylko dostać do klatki. Przecież polecone przynoszą do drzwi. Potem schodzę a tam awizo!!!! Myślałam, że mnie wrrrrrr. Wyciągam, a tam data wystawienia 18.07. I bądź tu człowieku mądry. Także nie przejmujcie się, jak Wasze paczki trochę później dotrą. Zonamundurowego ty chyba zamówiłaś taki sam termometr jak ja. Jest ok, fajny, łatwy w obsłudze. W prawdzie raz zmierzył mi 36.7 za chwilkę 36.9 ale to może moja wina, bo jeszcze nie wiem jak go dokładnie przykładać. Dobra bo się rozpisałam, poleżę jeszcze bo potem padnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nie śpię :) dzisiaj druga tura prania rzeczy małej :) pewnie po drugim śniadanku zmorzy mnie i zrobię sobie przerwę :) a dzisiaj mam ochotę na naleśniki i chyba na kolację sobie zafunduję :) moja mała chyba jeszcze spi bo nie daje znaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam chyba po mału wstaje bo się delikatnie przeciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka a tej twojej bratowej to się coś odwidziało??? zmieniła się coś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tylko wpadłam się przywitać i lecę do lekarza po tabletki bo jeszcze mam brać a juz mi się wykończyły. Wrócę to napiszę. Ja jak zwykle nie dostałam żadnych zdjęć 😭 Ankakoza od ciebie do mnie zawsze dochodzi, prześlij no wczorajsze zdjęcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez sie przywitam.Dzieki dziewczyny za zdjęcia,ja tez wszystkim wyslalam .Smiglo7 ladnie wyglądasz wcale tak Ci coreczka urody nie zabrala jest ok no i szybko wrocisz do wagi.Mi dzis wybilo 11kg do przodu takze tyleczek mocno sie zaokrąglil heheheee razem z brzuszkiem. Dzis mialam zlą noc nie moglam spac cala bylam mokra tak sie poce ,bolą mnie plecy az promieniuje mi do zolądka juz zaczynam sie niezle męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki !!! :-) Ja dzisiaj przespałam całą noc. Wstałam tylko raz o5 do toaletki. To już drugi dzień pod rząd. Nieźle. :-) Brzusio coraz częściej się napina i po trochu zaczyna pobolewać. Mój szkrabek od rana jest badzo aktywny, wypycha się z każdej strony. :-) Muszę iść do pracy więc do popołudnia. :-) Miało być dzisiaj załamanie pobody a u mnie znowu żarówa na polku :-( :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ankakoza,Smiglo,Agnieszka dziekuje za zdjecia :) Ladnie wszystkie wygladacie,a jak patrze na wasze brzuszki to wydaje mi sie,ze ja to mam jakbym przynajmniej trojaczki nosila :) U mnie bez zmian brzuch boli,twardnieje nadal,ale maly sie rusza (nie caly czas,ale daje znaki).Rano przed piata sie obudzilam,bo mezus do pracy wstal to tak mnie bolal brzuch,ze malo nie wylam z bolu,ale dobrze,ze jutro do lekarza ide :) A u nas zimo,wieje,wwwwrrrrrr SoldeLuna trzymaj sie!!!!!!!!!! Oj widze,ze pomalu zaczniemy sie sypac,bo to wkoncu prawie koniec lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 38.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....36.... 12.08…….+14...córcia TOSIA Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........Poznan....37......11.08 /04.08..+7..Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........37.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........37....11-12.08...+15...synuś Mysza30……….Joanna….30…R 30;...woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..36......19.08...+15.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........36.....1 9.08....+11.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....36... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego…….....…26…..... .zach-pom.. …..36……..21.08….....+6…......s ynuś dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..35.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......35......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......... .....35. ......28.08...+18...Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....39.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……….Magda. . 31…… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że już plotkujemy :D a jeśli chodzi o posciel do wózka to od kiedy moznna poduszke ( ona jest cieniutka jak nie wiem )??????????????????? a jesli chodzi o bratową hmmmm trudno powiedzieć chyba chce dziecka ale ze mną nie rozmawia omija mnie szerokim ł€kiem i drugi miesiąc im sie nie udało i sie załamali i tylko płaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie ma żadnego w nim wsparacia jak zacznie ona płakac on ryczy z nią wiesz ponad 2 lata odkładali ciąże a bo to a bo tamto tu wakacje , to sylwester, to szkoła a to ona musi odpocząć po skończeniu szkoły i tak ciągle coiś było jak ja zaszłam w ciąże to doznali szoku i my też chcemy niewyszło im po poroniła i musioeli czekac bo miała liche wyniki teraz poróbują i nici i załamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka niech oni się tak nie załamują :) ja starałam się ponad rok czasu , doszło nawet do tego,że jak był ten dzień to musiałam z mężem do łóżka i już nawet jak mi się nie chciało albo jemu :( potem daliśmy sobie spokój i powiedzieliśmy co ma być to będzie i nie sprawdzałam już kiedy dni płodne mam tylko up0rawialiśmy seks kiedy chcieliśmy :) no i wyszła mała , która za miesiąc będzie już z nami :) musisz ich pocieszyć i powiedzieć,że za pierwszym razem to udaje się nielicznym i to są na bank wyjątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki :) dzisiaj mam zamiar namówić mojego męża żeby skręcił łóżeczko:) niech się wietrzy bo materac wietrzy się już tydzień i nadal śmierdzi :( może nie tak mocno jak na początku ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszytko przygotowane już trudno mi ich pocieszyć bo ona sie do mnie nie odzywa jakbym to ja była wszytkiemu winna nawet nie chcą do nas przychodzić jadą na urlop w tym czasie jak ja mam termin bo ona powiedział że nie chce byc w tym czasie w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tez jak nie moglam zajsc w ciaze to zazdroscilam mojej bratowej,ktora wpadla i nie byla za szczesliwa,ale nigdy jej tego nie okazalam,nigdy nikomu tego nie powiedzialam,tylko plakalam w samotnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Mnie brzuszek pobolewa jak na okres razem z plecami coraz częściej, zwłaszcza wieczorem. Wczoraj dodatkowo 2 razy tak mocno i boleśnie mi stwardniał że już myślałam że coś się będzie działo ale noc minęła spokojnie i dziś rano też nic takiego nie ma miejsca. W tym tygodniu mam iść na usg, zrobić badania-elektrolity i na ktg. Zobaczymy co z tych wszystkich badań wyjdzie:) Ciekawa jestem ile Kubuś waży i czy w ktg będą jakieś skurcze. Ostatnio dostałam paczkę od siostry ze Stanów. Przysłała mi mnóstwo ślicznych ubranek. Kochana jest! Sama spodziewa się we wrześniu synka więc kupowała dużo rzeczy podwójnie, aż ekspedientki myślały że będzie miała bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!!! a ja dzisiaj w pracy, bo z zusu mnie ganiają, coś im nie pasuje ..wrrrrr.... wszystkim dziękuję za zdjęcia, super wyglądałyście przed ciążą, ale nie lepiej jka teraz :.) ja jak będę w domku też spróbuję wam przesłąć małe conieco... smiglo, my kupiliśmy łóżeczko z drewexu, ale ze skręcaniem to były małe problemy, marcin tak fixował...ale już stoi gotowe i pościelone...komodę kupiliśmy w kolorze niebieskim, jest śliczna, w ogóle pokój po remoncie wygląda inaczej, wezmę aparat od mamy i porobię parę zdjęć..i wam wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale torba nadal nie spakowana....pewnie b ędzie jak zwykle, będę zwlekać, aż przyjdzie moment i będzie panika..kubuś dzisiaj leniwy, ale właśnie złapał czkawkę także wiem że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja też mam łóżeczko z drewexu a jakie mieliście problemy przy skręcaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na działce pogryzły mnie muchy końskie a ja mam na nie \"delikatne uczulenie\", bąbla mam okropnego na udzie..wyglądam jak kulturystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo kręccie łóżeczko,bo my juz w tamtym tygodniu skręciliśmy i jeszcze śmierdzi takim drewnem i nie wiem czym jeszcze.Kilka dni na balkonie stał i trochę lepiej.Materac tez wietrzymy. Wiecie,u mnie mąz ma chyba ostatnio syndrom gniazda(zresztą oboje mamy:) )Ja sprzatam w domu,a on wczoraj garaż pozamiatał,samochód umył i wyczyścił,no i klatkę zamiótł:) Chyba oboje juz nie mozemy sie doczekac naszego smyka:) Myszka,moja bratowa tez długo się starała ok.roku,a teraz jest w 4 m-cu ciąży.Jest bardzo szczęśliwa,maluszek dobrze sie rozwija,a ona super znosi ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem w pracy tylko że od godziny boli mnie cały czas brzuch jak na okres i co chwilkę się spina. Kurcze ... nowe dla mnie uczucie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo na samym końcu przy mocowaniu dna,( jakoś to dziwnie jest zrobione, na takich haczykach się zawiesza a i jeśli macie szufladę, to zwróć uwagę na to, żeby otwierała się od tej strony- z której są wyjmowane szczebelki...my niestety przegapiliśmy ten fakt i zostało tak, że wyjmowane szczebelki są od strony ściany..ale do tej pory aż dzidziuś będzie mógł sam wychodzić minie trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te muchy faktycznie są upierdliwe mnie też ostatnio dopadły :P to chodziłam cała w kropki w sobote pokółciłam sie z teściami bo ciągle trąbią że jestem taka gruba i żebym juz nie jadła dostałam wsiekizny i wszytkich opierdoliłam powiedziałm mężowi ze ja tam nie bede jeżdzić i on przyznał mi racje bo usłyszał wszytko i też nie chce tam jeżdzić bo wie jak mi jest przykro zresztą on sie dziwni zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aginia81, to nie siedź w pracy tylko zmiataj do domku po co masz się męczyć, no chyba że masz jakieś pilne sprawy...mnie kręgosłup boli z prawej strony ale jeszcze wytrzymam wiecie co, ja mam takie przeczucie, że wy wszystkie szybko urodzicie a ja będę chodzić z brzuszkiem do września...niby mnie spina czasami ale mnie tak spina od kilku miesięcy teraz jak odstawiłam tabletki nie czuję różnicy... ehhh ale jak mnie w końcu \"ściśnie\" to będę żałowała swoich życzeń o szybkim rozwiązaniu :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×