Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam :) Dzisiaj w nocy zwątpiłam - pierwszy raz miałam bolesne skurcze, nie wiem jak częste, bo mi się nie chciało wstawać po zegarek, ale był moment, kiedy myślałam, że to już... Na szczęście, szanowny małżonek wrócił do rodziny, więc teraz niech się dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a ja dzisiaj latałam co godzinę do toalety i na dodatek jak wracałam to tak mi sie pić chciało ,że zawsze wypijałam szklankę wody (blondynka) no i za godzinę było to samo... mysza 30 js tez dziękuję za foto :) bardzo ładnie wyglądasz , ciąża ci służy :) co do skurczy to ja mniewam ale lekkie także to sa przepowiadające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszych akrobacjach jestem cała. Noc przespana - no poza dwukrotnym odwiedzeniem toaletki :-) Zaraz idę do pracy - trochę mi się nie chce ale cóż ... trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mama i ja,Mysza30 wyslalam Wam fotki. Mysza30 dziekuje,ladnie wygladasz :) Ankakoza mowilas o jakis nowych zdjeciach???? A ja wczoraj sie nasprzatalam,wypocilam,pozniej spacer i nic :( Tzn mam takie uczucie jakby maly byl coraz nizej,wogoe wczoraj zauwazylam,ze znowu strasznie brzuch mi opadl,nawet mama tak powiedziala Zaraz ide sie wymyc i mama i malym idzemy na tour de france,ja juz bylam jak bylam mala i akurat bylismy we francji.Fajnie jest przed ich przejazdem,reklamy itd,maciek bedzie mial frajde.Tylko,ze boje sie isc,bo nie wiem czy wystoje,moze gdzies sobie klapne :P A i dzisiaj raczej gdzies do 15ej nie moge zaczac rodzic,bo byl by niezly problem z dojechaniem do szpitala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wczorajszych imieninach byłam jak padnieta...położyłam się ok 22 i nage wszystko zaczęło mnie boleć, dostałam bóli krzyżowych, tępe bóle podbrzusz i do tego skurcze brzucholka..czułam się okropnie. Poprosiłam męża żeby zrobił mi masaż pleców i na szczęście pomogło,w nocy często nie wstawałam, spałam dobrze i chyba troszkę odpoczęłam, ale dzień był okropny dałam mężusiowi instrukcję obsługi kafeterii w razie czego- myślę że sobie poradzi :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubuś coś dzisiaj niej się rusza, jest bardzo ospały, ale taki dzień widocznie i wymęczyłam go tymi imieninami...zgaga niestety mnie męczy, no coż, zjadłam parówki cielęce a po nich zawsze coś za coś...mam iść zaraz do sklepu, ale tak mi się nie chce... gosiafrancja, to dzisiaj w twojej miejsowości jest tour de france, fajnie, zdaj relację jak było...a amiętasz jak się bałaś że urodzisz i nie zdążysz? my wszystkie bałyśmy się wcześniejszego rozpakowania, a dojdzie do tego, że bedziemy sie modlić o to :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novemberrain, widzę, że ta noc była cieżka dla ciebie...no coż, musimy teraz się z tym liczyć, mnie jedynie pociesza to, że to przepowiada nam poród...jestem zmęczona już ciążą i tym słodkim ciężarem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze jak maly mniej się rusza bo wierci mi dziure w pęcherzu wczoraj az mnie to bolalo tak sie wiercil zwalszcza tam na dole wlazil mi miedzy nogi w nocy jak ide się wysikac to ide cichutko bo on zaraz reaguje i się wierci grzebiąc mi w pęcherzu chyba jakos tak się ulozył.A sluch to niczego sobie bo na wszystko reaguuje najbardziej na odkurzacz i suszarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve to prawda,mialam cicha nadzieje,ze dzisiaj maly juz bedzie z nami,ale jemu widocznie dobrze u mamusi :) ja sie juz wykapalam,teraz musze malego sciagnac lozka :) Moj maly dzisiaj tez sie cos nie rusza,ale polozylam sie ponaciskalam delikatnie brzusio i dal znaki,ale i tak mam panike :( Dobra uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka31, moj kubuś to znowu na głos męża reaguje, chyba dlatego że taki niksi ma :.)) mi też wierci na dole, szczególnie jak jestem zmęczona to czuję bolesne kłucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mała reaguje na głos męża i jak muzyka gra :) a teraz ma czkawkę właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam w jednopaku - wczoraj popołudniu. Mam chodzić do szpitala na KTG co drug dzień a w piątek 3 sirpnia spowrotem na oddziała albo odrazu na wywolanie. Na razie ejstem z Wami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna witamy spowrotem :) ja troszke posiedziałam na wsi, ale jednak w domku najlepiej. Własne łóżeczko i normalnie tak dobrze mi sie spało, że dopiero wstałam. Ja wczoraj tez miałam takie bóle w dole brzucha i spinał mi sie, ze az chodzic mi było ciezko, wiec lezałam i sie nie ruszałam i przeszło. Kurcze jak tak bola skurcze przepowiadające to juz sobie współczuje na prawdziwy porod :) Lekarz mi powiedział, że o przenoszenie nie musze sie martwic i że urodze na pewno w terminie bo juz mam spore rozwarcie, wiec trzeba cierpliwie czekac... No cóz jeszcze troszke musimy podzwigac nasze malenstwa w brzuszku. One tez pewnie juz sa zmeczone, no bo przeciez juz tak malutko miejsca maja bidulki, wiec na pewno sie uciesza jak wyprostuja wkoncu nózki i raczki jak wyjda z brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………30 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn plusz………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....37.....03.08.......+15… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............38....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......28.5……Warszawa .........37....11.08........+1…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............2 9....14.08.......+5....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......34.... .22.08......+6….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córcia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 35.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 24 juz nie masz sie co martwic w razie co to poprostu urodzisz, wiec jak poczujesz regularne skurcze to sie ciesz ze w koncu maluszek idzie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moge zacząć rodzić ale chcialam żeby mąż był na początku ze mną a on dopiero jutro wraca albo w niedziele i tego sie obawiąm że nie zdąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba samemu ten caly link skopiować i wkleić wtedy działa. Gosia stare zdjęcia, nie mam nowych. A widziałam dzisiaj etam tour de France i tak się właśnie zastanawiałam, kiedy do Ciebie dojadą. Ja już ledwo żyję. Ale się ucieszyłam, bo łóżeczko miało być w poniedziałek, a kurier dzwonił, że mi przywiezie zaraz. Hurrraaa. W takim razie też będę wietrzyć, bo pisałyście że śmierdzi. Do tego pojechałam do Saturna po lodówkę. I co sie okazało? Że dają tyle puszek pepsi coli ile wysokości ma lodówka i tak oto jutro przywiozą mi ją razem z 170 puszkami pepsi!! Wpadajcie, bo jest co pić :-) Myślicie, że jedna puszka dziennie nie zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ja właśnie wypiłam butelkę 0,5l coca coli bo normalnie myślałam,że umrę jak jej się nie napiję :) jedyne co to teraz strasznie bekam bo dawno gazowanego nie piłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi ja też pije czasem bo mam straszną ochoite a własnie zapomnialam wam powiedziec wiem od czego było to wstrestne swedzenie od sprite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty od sprite? Czyli wyszło, że Ty jesteś pragnienie :-) A skąd się o tym dowiedziałaś? Już Ci przeszło? A jak się karmi to tez nie można gazowanego? Smiglo to faktycznie mamy babyboom. Kurcze, jak nam miejsc zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×