Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

tak bo nie piłam i było ok a jak sie wczoraj popołudniu napiłam i pare razy siku byłam to myslałam że sobie ją wyrwe zrobiłam płukaneke i nie piłam i jest ok też sie zdzi\\wiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą jaja jak naprawdę miejsc na porodówkach zabraknie :) moja koleżanka,która teraz rodziła to mi pisała właśnie,że jest tłok na Brochowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) troszkę coli nie zaszkodzi ja nieraz mam takiego smaka że nie da rady żeby się nie napić. Wiem że w dużych ilościach szkodzi bo ma kofeine i niekorzystnie wpływa na krew maluszka (coś tam o żelazo chyba chodziło) ale w końcu hektolitrai nikt tego nie pije. Nam wczoraj przywieżli komodę i witrynkę. Wczoraj cały wieczór meżunio skręcał. Dziś w końcu sobie poukładam ciuszki malutkiego :D Bo rozpiżdziel mam na dwa pokoje z rzeczami :) Dziś mi wniesie i skręci łóżeczko to już całkiem będę happy. Mąż się śmieje, że mnie w sobotę zostawi już na porodówce jak pojedziemy oglądać. Jak pokoik będzie gotowy to porobie zdjęcia. Jeszcze czekamy na nowy tapczan z tym że to już chyba będzie jak urodzę bo 4 tygodnie trzeba czekać wrrr. Z drugiej strony może i dobrze bo jak mi wody w nocy odejdą to na stary ;p Mnie dziś w nocy taki skurcz obudził ,że też się wystraszyłam aż mnie zatkało oddychać nie mogłam jak by mi ktoś kowadło na płuca położył. Mam lęki przed nocami :p Potem się krećiłam aż się rozwidniło. Całe szczęście, że to już tak niewiele. Ale ten ostatni miesiąc daje w kość nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie daje w kośc i ja tez mam lęki przed nocami byłam dziś w sklepie i babka mi powidziała że to już na dniach bo brzuch tak nisko już blisko ale faktycznie brzunio to mam niziutko juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smigło super wyglądasz bardzo ci ładnie z brzuniem a przed ciążą to ty chuderlak byłaś :) I piękne to zdjęcie w górach :D ja też uwielbiam wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam wycieczki moja mama mówi że jestem troche ciekliwa bo jak nie byłam w ciąży to ubiegłe lato ciągle gdzieś jechaliśmy wysiedziec nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie mam cały czas tak samo brzuch, nic nie opada. Wczoraj też trochę posiedziałam na tych imieninkach i rano musiałam małego delikatnie rozbudzać, bo się nie ruszał i denerwowałam się, czy wszystko ok. Ale ogólnie jeszcze skurczów nie mam, nic się nie dzieje. Jeszcze miesiąc. A wczoraj dostałam od przyjaciółki talon na masaż dla kobiet w ciąży :-) Ale się cieszę, pójde w przyszłym tygodniu może. Ona była tylko na takim zwykłym, to mówi, że super. Ja nigdy nie byłam na masażu. A taki prezencik to super sprawa. Dam znać jak już będę po. A Sol witaj dalej w dwupaku. Napisz coś więcej, jak tam po szpitalu? Wszystko ok, porobili Ci badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Ja musze sie przyznac, że bardzo duzo coli pije i gazowanych rzeczy.... Nie wiem no jakos tak nie moge sie powstrzymać, bo niczym innym nie ugasze tak pragnienia jak coca cola albo spritem :D normalnie jak w reklamie, ale jak do tej poy wszystkie wyniki sa ok a i mała rosnie jak na drozdzach wiec chyba nie szkodzi to az tak. Pozatym rzuciłam palenie dla mojej dzidzi, a paliłam 7 lat i był to dla mnie nielada wyczyn, wiec mysle ze troszke cocacoli nie zaszkodzi, bo wole to jak palenie petów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiakówna ja też rzucilam palenie a palilam 10 lat. Colę uwielbiam, szczególnie jak jest gorąco, w ciąży piłam kilka razy, bo też myślę, że nie zaszkodzi. Tylko jak tak bym codziennie po puszce piła to nie wiem w sumie, czy mogę. Ale tak jak piszesz, fajki gorsze niż cola. Mam nadzieję, że już nigdy nie zapalę feee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie łóżeczka nie mam rozpakowanego bo mąż od rana do nocy w pracy siedzi ale zaraz chyba sama je wyciągnę z pudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja witam w klubie bo tez przed ciążą paliłam jakieś 10 lat ale rzuciłam tak ,że ani jednego do ust nie wzięłam dopiero w 4 miesiącu gdzieś bo mnie nie odrzuciło i po mału wypalałam coraz mniej aż przestałam :) mam nadzieję,że nie wrócę do nałogu jak skończę małą karmić piersią i wiem,że nie bedzie to łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie pije codziennie gazowane :/ wiem ze to troche nieodpowiedzialne, ale no nie moge sie powstrzymac.... Ankakoza to gratuluje wytrwałości, bo wiem jak to ciezko. ja do tej pory czasem mysle o fajce :) ale bede starac sie nie palic. Smiglo7 moze lepiej poczekaj na męża a nie sama bedziesz dzwigac te ciezkie rzeczy do łóżeczka :) A jakie kupiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowałam łóżeczko :) dałąm radę nie było tak źle ani ciężko :) w sumie to mam ochotę je złóżyć ale poczekam na męża bo dzisiaj wcześniej wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja też się nie mogłam powstrzymać i rozpakowałam łóżeczko, bo właśnie mi je kurier przywiózł :-) Lekkie jest, bo w częściach, ale składać nie będę, myślę, że tatuś powinien, po co mu odbierać tą radość. Ja zamówiłam takie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=217243284 Trochę tylko się zdziwiłam materacem, bo jest on gryczano-kokosowy. Myślałam, że po prostu do połowy jest gryczany, druga połowa kokosowa. A to w środku jest pianka, potem po jednej stronie płat kokosowy i po drugiej wsypana gryka w te rowki. W sumie jest ok, bo twardy a to najważniejsze. Już się nie mogę doczekać, aż je ubiorę w moje owieczki na błękitnym tle hi hi. Smiglo, Ty tez je chyba masz :-) Też myślałam o łóżeczku Kuba II ale sosnowym. Smiglo przetrzyj troszkę szmatką i zobacz, bo kiedyś przeczytałam, jakaś dziewczyna napisała, że kupiła łóżeczko teak i jak dziecko podrosło i już się chwytało szczebelek i śliniło za jednym zamachem to ta farba schodziła i mama się wystraszyła, jak zobaczyła dziecko całe brązowe. Ale nie wiem jakiej firmy miała. Myślę, że Drewex by na takie coś sobie nie pozwolił. Ale spróbuj gdzieś na dole przy nóżce, czy nie schodzi. Co do palenia to dowiedziałam się o ciąży 26 grudnia a nie palę od 1 stycznia, także jeszcze 4 dni kopciłam :-( Gdyby nie mały, to bym paliła pewnie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam z drewexu kuba II :) i Twoje ankakoza tez sliczne... Macie racje, trzeba zostawic tatusiom do złożenia, niech tez sie ciesza że moga cos dla dzidzi zrobic :) Ja jak zrobiłam test to odrazu przestałam palic. Raz mnie podkusiło ale zrobiłam trzy machy i myslałam że sie przy tym rozpłacze, bo tak mnie sumienie gryzło wiec wyrzuciłam peta i powiedziałam nigdy wiecej tego swinstwa i tak sie trzymam do dzis :) Jak pomysle ile petów wypaliłam zanim sie dowiedziałam, że jestem w ciazy to az mi niedobrze. Biedna ta moja dzidzia była, bo duuużo paliłam, ale najwazniejsze ze teraz ma duzo tlenu :) Wiecie, przeczytałam w ksiażce ze dziecko w brzuchu palącej matki cały czas sie czuje tak jakby to nas ktos zamknał w bardzo ciasnym pomieszczeniu i nakopcił... ehhh az myslec nie chcę na ten temat. No ale mozemy sobie pogratulowac nawzajem wytrwałości, bo tylko prawdziwy palacz wie co to znaczy. Mi do tej pory czasem sie przysni że sobie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza ja chciałam kupić takie łóżeczko jak ty kupiłaś. Oglądaliśmy je z mężem w hurowni ale było jeszcze trochę czasu do porodu więc czekaliśmy. A potem jak przyszło do zakupów to akurat takiego nie mieli:( Nie chciałam kupować na allegro bo w tej hurtowni było taniej. Materacyk mam taki jak Ty. Smigło, Mysza30, Gosia dzięki za zdjęcia. Widzę że fajne Mamuśki mamy na forum:) Postaram się za chwilkę odesłać kilka swoich zdjęć. Ja dziś byłam poćwiczyć w szkole rodzenia. Wczoraj zaczęłam myć okna, ale po umyciu jednego zadzwoniła koleżanka, a potem trzeba było robić obiadek więc nie dokończyłam. Wynajduję różne prace to może coś ruszy Małego:) Dziś czeka reszta okien i prasowanie ubranek. Ręce mi opadły jak mąż wczoraj zapytał po co piorę ubranka jak Kubuś się jeszcze nie urodził. Faceci... Wieczorkiem o 17.30 wybieramy się na usg i ktg to dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚĆ OD NATI: o 12:25 urodziła synka 51 cm, 2950 gram - całość trwała 30 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie straszcie mnie, że już jesteście do rozpakowania, a kto poczeka na nmie...??? :.) głupio byłoby tak na samym końcu...moja mama przeszła termin o 1 tydzień..myślicie że to dziedziczne? myszka , my rodzimy w podobnym terminie, więc się jeszcze nie spiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………30 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn plusz………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....37.....03.08.......+15… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............38....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......28.5……Warszawa .........37....11.08........+1…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............2 9....14.08.......+5....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......34.... .22.08......+6….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 35.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51.................2950..........Syn......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve nie bój się na pewno nie zostaniesz sama :) zobacz ile dziewczyn za Tobą jeszcze z terminami czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak do Niej sms-owałam miała bardzo silne bóle z krzyża, więc męczyła sie dłużej, a w szpitalu jej pewnie poszło w 30 minut :)))) całe bóle przechodziła w domu :)))))))))))))))))) Super dziewczyna Jetsem z Niej bardzo dumna :)))))))) No z Moonisi też:)))))))))))))))) A Molinezja jest wogóle wyczesana, bo jeszcze na forum weszła i uprzedziła, ze na porodówkę jedzie :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Nati gratulacje. Pół godziny. Normalnie tylko pozazdrościć. Fajnie. Kurcze ja też chcę już rodzić !!!!! Badeve moja mama mnie urodzila 2 miesiace wczesniej a mi zostal miesiac wiec dziedziczne chyba nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol a co to sie maluszkowi tak wcześnie zachciało. Widzę po tabelce, że miała termin na 18go. Kurcze ja się musze spakowac bo to nigdy nie wiadomo, jak narazie to tylko latam i cos robie bo wydaje mi sie ze jeszcze mam tyle czasu. Wlasnie chcialam isc sprzatac piwnice ale sie wystraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ja mam prawie takie same łóżeczko jak ty tylko bez szuflady i w kolorze teak :) zaraz sprawdzę czy ten kolor faktycznie schodzi:) kurcze ja też chcę tylko 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati!!! Super, następny dzieciaczek z nami!!! Ehhhhhhh, fajnie, ja też się muszę spakować, jak zwykle sobie to obiecuję, a i tak nigry nie mam czasu,mąż usi mi przynieść torbę z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza no to ładnie Cię wzieło na sprzatanie :D Ja to jeszcze torby nie spakowałam, nawet jeszcze koszul sobie nie kupiłam, taki ze mnie leń... No, ale widze, że trzeba się wziąc w garśc bo to nie ma żartów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×