Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

anusiek..powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymamy kciuki, będzie dobrze.... i pobij rekord nati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24, mleczko ci się grzeje....hehe...to ponoć normalny objaw...ja cos czuję że to ty bedziesz następna....... :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę. Teraz to ide spac, bo nie wysiedzę. Aniusiek trzymaj się. Daj znać koniecznie co i jak. Ale się sypiemy dziewczyny. Ja chyba się jutro przygotuję do tego szpitala, bo to nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja sobie kupilam specjalny krem dla kobiet karmiacych i powiem Ci,ze pomaga,bo czasem to nie moge dotknac piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja nie mam takiego swędzenia piersi..ciekawa jestem od czego to jest zależne..od ich powiększania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve nie wiem,ale ja normalnie mam male persi,ale wieczorem sa tak nabrzmiale i wielkie,ze szok i wtedy nie moge az ich dotknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek zaczęłą rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wody jej odeszły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Cześć Dziewczyny! Bywam codziennie na tym forum, ale się nie udzielam. Dziś coś napiszę :) Co do picia gazowanego to słyszałam, żeby nie pić, bo potem maluszki często mają przez to kolkę - nie wiem ile w tym prawdy...ja staram się nie pić w ogóle (a teraz właśnie pochłonęłam szklanicę toniku z lodem i cytryną ;P ) Termin mam na 14.08, ale jeżeli to prawda co piszecie o swoich mamach to świetnie, bo moja przenosiła obie ciąże o dwa tygodnie!! Ja nie chcę tak długo :( A wyczytałam też, że to jak przechodzimy przez okres ma znaczenie przy porodzie tzn. te, które przechodzą ciężko to będzie niestety bardziej boleć - chodzi głównie o bóle krzyżowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Jeszcze tabelka: kika31……….Monika………30 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn plusz………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....37.....03.08.......+15… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............38....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......28.5……Warszawa .........37....11.08........+1…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............38....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......34.... .22.08......+6….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 35.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek super, badz dzielna!!! Tak apropo mleczka w piersiach. Cieknie już wam siara?? Bo mi nic nie cieknie :( i nie wiem czy mam sie martwic... Zebym pozniej nie miała problemu z laktacja. Może powinnam juz zaczac pić cherbatki na laktacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też leci ale dopiero jak ścisnę sutki i z lewej bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz moze tez w sumie koncze chodzenie z brzuszkiem ale chociaz raz chcialabym byc w tabelce waszej ale nie wiem za bardzo jak to zrobic niestety pozdrawiam wszystkie z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlencia podaj na kiedy masz termin ile przytyłaś, skad jestes i czy urodzisz corke albo synka aja ciebie dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jaka ja jestem niedomyslna. Nie wpadłam na pomysł, żeby nacisnac sutek :) no i jak nacisne to tez juz mi leci. Może nie ciurkiem, ale kropelki sie pojawiły, takie przezroczyste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlencia 26 skopiuj sobie tabelke do okienka gdzie piszesz treść swojej wypowiedzi i sie dopisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy dziewczyny powariowalyscie jedna za drugą rodzi chwile mnie nie bylo a tu jedna urodzila GRATULACJE.A druga rodzi no nie ja chyba zostane sama jak tak dalej pojdzie troche dzisiaj pochodzilam ale nie daje rady juz.Smiglo7 tylko ty nie rodz bo sama zostane wkoncu hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakówna mi czasami też polecą takie żółte kropelki ale przeźroczyste też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja mam jeszcze czas :)poczekam chociaż z dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi leci najpierw przezroczyste potem żółte, czytałam żeby tego nie ciskać i nie ruszać brodawek :p Ja już zaczynam mieć stresa nie na żarty z tym porodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podchodzę lajtowo bo mam jeszcze 30dni a jakby wcześniej zachciało sie małej to dopiero tak za dwa tygodnie pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apik
Cześć dziewczyny. czytam was codziennie od marca, choc jeszcze nie pisałam. Jestem z Krakowa, mam termin na 15 sierpnia. Własnie zaczeły mi odchodzić wody, najpierw przeżroczyste, a teraz różowe. Zaraz sie wypieram do szpitala:) (Siemiradzki) Skurczy niestety nie ma:( Ponoć ma być chłopak... To już trzecie dziecko, choć drugie urodziłam przez cesarkę. Trzymajcie kciuki. Odezwę sie po powrocie...i zdam relację.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dopiero piątek jest :) ciekawe ile się dzieciaczków urodzi przez cały weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×