Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dziewczyny uszy do góry juz niedługo skonczą się wasze ciążowe problemy. Ja jeszcze 2 miesiące temu biadoliłam jak wy a dzisiaj mój synus usmiecha się juz pełną buziunią do mnie Szybkiego,bezbolesnego porodu wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polazlam do sklepu ale kosci mnie bolą od wewnątrz uda niewiem o co w tym chodzi mam jedno dziecko ale nie mialam takiego obiawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się wszystko rozchodzi do porodu i takie bóle czujemy. Ja to się ogólnie jakaś ostatnio szersza zrobiłam te dwa ostatnie tygodnie przytyłam więcej niż przez całą ciąże a i jakoś mi szeroko w biodrach się zrobiło. Majtki mnie cisną :p dlatego już się nie moge doczekać porodu, bo teraz to ja tylko siedzę w lodówce tyję na koniec i jeszcze mnie wszystko boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale się rozpisałyście z rana. Ja zaraz jade po wyniki, a tak jest gorąco, że mi się nie chce, ale muszę mieć je przy sobie w razie czego. Wogóle dzisiaj jestem zła i do tego przerażona tymi oblężeniami na porodówkach, mogłam nie oglądać tych wiadomości. Filmiki te już tez oglądałam, bo kiedyś przetrzepałam cały internet. Potem jescze znalazłam inny ale taki drastyczny, że żeby go obejrzeć, trzeba było się zalogować (dostępny niby od 18 lat). Jak go zobaczyłam to mi się odechciało, jakiś lekarz sadysta. Ale nie prześlę Wam linka, bo nie chcę Was wystraszyć. U mnie taki upał, że mam dość. Siedzę znowu przy wiatraczku. Tak podobno ma być do 19go. Ale to już końcówka. Tak się właśnie zastanawiam jak dziewczyny piszą niektóre, że zaraz po ciąży mieszczą się w swoje jeansy. Ja za żadne skarby w nie nie wejdę, nawet mi się przez uda nie przecisną. Tez już czuję się jak wieloryb. Potem wkleję zdjęcia brzuchola. Gosia pisała, że jutro może wyjdą, że nudzi jej się już w szpitalu i chce być w domku. Macie od niej serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprasowałam stertę prasowania :-) Ja może powiem dziwną rzecz ale ten miesiąc to jest dla mnie chyba najlepszy. czuję się świetnie. wiadomo dolegliwości jakieś są bo rano boli krocze i nie mogę zejść z łóżka, czasem coś poboli, zakłuje, alejest ok. Tęsknię tylko do maluszka i dlatego chciałabym go mieć już. Gorzej się czułam jak mi palce puchły i drętwiały, bo wtedy nic nie mogłam robić i nie mogłam spać z bółu. A odnośnie tycia, to ja właśnie schudłam prawie kilogram :-) Zdziwiłam się dzisiaj jak stanęłam na wadze. :-) Ale w ciuchy zprzedciązy to raczej nie wejdę. W ogóle zastanawiam się w czym ja będę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę skończyć z tym jedzeniem :D niby dużo nie jem, ale z nikąd te kg sie nie biorą. Wcześniej więcej piłam teraz jakoś mam zastój chyba muszę się przeprosić z wodą :) Uciekam trochę przed domek odpocząć od komputerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umyłam meble na balkonie i okno :P przepłukałam też kosz wiklinowy na brudy dla małej :)) nawet odkurzyłam :P jakieś powera dostałam dzisiaj :P idę wyrzucić śmieci i wodę mineralną muszę kupić bo przy porządkach całą butlę wydoiłam :) Ankakoza mój mąż dzwonił do baby-max i tam w sklep[ie oni mają tę karuzelę za 159 zł a na allegro sprzedają po 114,44 + 15 zł koszt przesyłki bo kurierem tylko wysyłają ale to i tak się opłaca :) będę może dzisiaj albo jutro zamawiać(mąż) ja nie mam konta na allegro :( akurat nam wczoraj stówka wpadła to się dołoży i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie seksiku to ostatnio mąż się przyznał że on się trochę bał, że coś się stanie małemu. Teraz sam jednak coś \"organizuje\". A ja się z tego bardzo cieszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja juz dzisiaj czuje sie jak by mnie ktos zjadl i wyplul jest mi troche nie dobrze rano zaprowadzilam syna do szkoly i posprzatalam pol chaty i usnelam na 2 godzinki co mi sie jeszcze nie zdarzylo ja juz nie daje rady z tym oczekiwaniem na dzidziusia moj maz powiedzial ze od poniedzialku bendziemy liczyc kolejne 40 tygodni bo narazie nic sie do porodu nie zapowiada dobrze ze nie mam tego lata takiego upalnego bo bym juz na alasce pewnie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam Wam zdjęcia - do tych do których mam adresy. czy opadł mi brzuch według Was??? Bo ja nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catrina33
hej dziewczyny Ja też czuję się strasznie dzisiaj, niedobrz mi, słabo i przespałam pół dnia...... już nie wytrzymuję....JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce rodzic! i jak ws czytam, to zaczynam miec kompleksy - praca, pranie, sprzatanie, prasowanie.. ja gnije calymi dniami z ksiazka albo przed kompem, co najwyzej cos ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliana nie przejmuj się ja też tylko siedzę przed kompem i coś ugotuję :) tylko dzisiaj mnie na porządki wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja nie dostałam :( mój adres to : smiglo7@o2.pl Agnieszka 31 ale się zmieniłaś nie poznałam cię na fotkach :) oczywiście wyglądasz super i brzusio taki ładny :) a od przodu to wogóle nie widac ,że ty w ciąży jesteś i to w 9 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo, to chyba moje 4 zdjęcia dostałaś :-) Bo na pewno ci wysyłałam. Podpisałam się w treści liściku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć zaszła pomyłka teraz sprawdziłam :) adresy mi się pomieszały i myślałam,że to fotki Agnieszki 31 :) Agulina wybacz ❤️ moim zdaniem brzuszek jest ,że tak powiem po środku ani za wysoko ani za nisko :) ogólnie to bardzo mały masz brzusio :) i wyglądasz super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie doczytam co kto napisał tylko popatrzę od kogo i zaraz fotki oglądam hehehe kurde mam twardy brzunio cosik :P ale będą jaja jakbym dzisiaj przez te mycie okien urodziła :P a nie mam torby spakowanej hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę mojego męża żeby też mi zrobił brzusio z profila i jutro wam wyślę bo też jestem ciekawa czy mam nisko bo są różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mama mówi że mi się brzuch bardzo obniżył a ja na prawdę tego nie widzę. Ostatnio dzwoniła do mnie położna i pytała czy mi brzuch opałd. a ja jej na to że nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałam problemu z oddychaniem czy zgagą. Zapytała tylko czy jak siedzę to czy mam wrażenie że brzuch mam na kolanach. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agunia za fotki. Mi się wydaje, że nie masz nisko. W sumie to się nie znam, wysłalam Wam swoje, mój chyba wysoko, nie wiem. Wróciłam właśnie z placu upał jak diabli. Smiglo to mówisz, że w sklepie drożej. no popatrz, aż taka różnica. Dużo. To ja też zamówię kurierem, i tak taniej wychodzi. Myszę przegrzebać co jeszcze mają ciekawego to może coś dokupię :p Też mój Kubuś wczoraj w prezencie dostał kaskę od babci mojej, czyli prababci swojej :-) Trochę wydam :-P a resztę do chrzcinek dołoże, bo babcia się sypnęła. Właśnie miałam Was pytać, kiedy planujecie chrzciny? Zapraszacie tylko rodzinę, czy tez znajomych, robicie gdzieś w knajpce czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciny ... Co za odległy temat. Ale myślę, że za jakieś 2-3 miesiące. Będę robić w domu, sami najbliżsi, około15 osób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a gdzie się misiakówna podziała? Ktoś wie? No nie taki odległy, zobaczycie, zanim się obejrzymy to już będzie po. Tylko teraz tak się dłuży. Wiecie co odebrałam wyniki. Ostatnio miałam WBC 15 a teraz 13. Norma jest do 10. myślicie, że może być? Cholesterol jak zwykle za wysoki 261 norma 200 i parę tam innych trochę przekroczonych wartości :p A czemu wy robiłyście tę krzepliwość i coś tam jeszcze? Mi tego nie kazała lekarka. Tylko ogólne krew i mocz. Smiglo kupiłam w koncu ten biustonosz ale kurde az 50 zl dalam, bo nie mialam juz sily latać. Pojechalam na Zielnskiego a tam nie maja, po wszystkich budach nie latalam bo nie mialam sily, to zajechalam na ta tęczową i tam byl. Kupilam taki lepszy, mam nadzieje, ze sie przyda. Nie mam sily juz latac po tych sklepach. Dobrze ze wyczailam tez pokrowiec przeciwdeszczowy na fotelik samochodowy, bo bym na to nie wpadla, zeby go kupic. Przy okazji drapnelam 4 probki chicco jakichs kremow. Musze jeszcze do tej hurtowni baj sie wybrac, bo na necie ta strona ich cos nie za bardzo dziala, ten dzial z asortymentem, tylko adres i telefon. Ale to juz chyba pojade po porodzie, bo teraz za goraco i nie mam juz tak sily siedziec w tym samochodzie, rece mi sie za krotkie robia he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza mnie położna kazała zrobić do ewentualnego ZZO morfologię z rozmazem, układ krzepnięcia, elektrolity (sód, potas). Właśnie wczoraj robiłam badania i dzisiaj wieczorem jadę odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie, a mi nie kazała. I co teraz mi nie dadzą znieczulenia w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko te badania są ważne 2 tygodnie i ja je musiałam właśnie powtarzać. mam nadzieję, że ostatni raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą ci zrobić te badania w szpitalu, ale jak cię będzie bardzo boleć to czekanie na wyniki może doprowadzić do szału. Albo mogąpowiedzieć że nie zdążą zrobić więc nie podadzą. Nie wiem jak będzie u ciebie w szpitalu. Mnie tak zasugerowała położna dla mojego dobra. ona w ogóle widać że jest za pacjentką a nie za lekarzami - na szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z nią spotkanie w piątek więcjeszcze muszę zapisać pytania. Odpowiada na każde nawet moje najgłubsze pytanie. Ostatnio rozmawiałyśmy 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie masz z tą położną. To ja sobie może te badania zrobię za tydzień, półtora. Może zdążę hi hi. Czyli co krzepliwość, elektrolity i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×