Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Katasha, Okres podobno miala jeszcze jakis czas, ale moze myslala ze przekwita potem hi hi. Kiedys lekarz jej powiedzial, ze nie moze miec dzieci i faktycznie nie miala. Potem zniemila faceta i okazalo sie ze jednak moze, takze chyba to tamten nie mogl. Ale zeby babka 35 lat testu nie zrobila, przeciez lekarze moga sie mylisc. Po prostu stracila juz nadzieje i nie spodziewala sie tego. Myslala ze ma jakies zaburzenia, tak mowi. Ale ja i tak w to nie wierze. Jak zapytalam, czy dziecko nie kopalo, przeciez to czuc, a ona mowi, ze myslala, ze jej sie w jelitach przewraca. Szkoda gadac. No to zaczynamy 300 stronkę wspólnych pogaduszek. W sumie ten czas to leci, pamietam jak dolaczylam do Was gdzies na poczatku setki, a to juz 300. hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza ta babka to jakiś fenomen ;) ale nie dziwi mnie to, bo miałam podobną sytuację z kumpelą w liceum - szkoda gadać jednym słowem... ja nie pamiętam kiedy dołączyłam, ale nic nie pisałam (czasami jako Kasia_22) ciągle tylko czytam to i postanowiłam się tu zarejestrować i się udzielać, a co? :) nawet se suwaczek zrobiłam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zwykle w jednopaku :D miałam okropny ranek, wiecie co mi się stało? kiedys wam pisałam o mojej zgadze, że budzę się w nocy z kaszlem, bo wszystko mi się cofa, i to takie gorzkie uczucie czegoś wstrętnego..brrrrrrr..chyba żadna z was tego nie ma a dzisiaj rano wstałam o 6:00 z tym samym kaszel( ja po prostu w czasie snu dławię się cofającymi się kwasami żołądkowymi) i poleciałam do ubikacji zwymiotować, wymiotowałam czymś żółtym( chyba żółcią...) mam nadzieję, że to normalne!!! to wszystko przez ten wczorajszy budyniek!!! nażarłam się przed nocą i takie są tego efekty.. myślałąm, że to może przed porodem kobiety wymiotują ,ale u mnie to ewidenta zgaga... no i co ja mam robić? jem reni i nic mi to nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, a co z myszką24? pojechała tym kabrioletem i co??? może rzeczywiście maluszka \"wywiało\"? :D zona mundurowego- to podjadłaś sobie wieczorkiem tak jak ja, ale ty masz mały brzuszek i na pewno nie masz zgagi..ja sobie obiecuję że po 19..no po 20 nic nie jem..nic!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja też tak mam! tylko najdziwniejsze jest to, że dopiero teraz! to znaczy całą ciążę nie miałam żadnej zgagi i nic podobnego, a teraz mi się wszystko cofa! do cholery brzuchol zamiast mi opaść to on do góry jedzie chyba hehe ;) a jak sobie leżę i chce mi za przeproszeniem beknąć to muszę wstać do pionu bo inaczej bym się udusiła hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha, mówią, ze jak kobieta ma silną zgagę, to dzidziuś będzie miał dużo włosków...dziwne no nie? co ma jedno do drugiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z okazji bo mąż pojadł naleśników i śpi hehehe a co u Myszki nie wiem moę jej tak dobrze z mężem,że nie ma czasu na forum wejść:P jakby urodziła to chyba da znać ??? ja dam na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie przesądy są to fakt. Szkoda tylko, że nie zawsze się sprawdzają. Ja wczoraj miałam jakiś nerwowy dzień. Przyszła moja mama. Zawsze mówiła, żeby brzuch przykrywać, a tu taki upał siedzę z rozwalonym bebechem i mówię, że mały ma czkawkę. A ona, że mu zimno pewnie, bo dlatego dzieci mają czkawkę. Wrrrrrr. Nie wytrzymałam, pytam gdzie ona czyta czy słyszy te wszystkie bzdury i czy jej jak jest zimno to też ma czkawkę. Potem wyszłyśmy na dwór i dostała czkawkę. Ja mówię, co zimno Ci, przecież jest 30 stopni he he. Ale jestem złośliwa. Wczoraj miałam jakiś zły dzień. Ale jak slucham czasem tych bzdur to mnie trafia. Dopiero będziemy miały przerąbane jak maluszki będą na świecie. Nie rób tego, tak też nie, to nie tak i tak ciągle. Będziemy krytykowane na każdym kroku. Wtedy to dopiero będzie wojna. Najgrosze to chyba jest usłyszeć takie podteksty, wtedy czujemy się niedobrymi matkami, że coś robimy nie tak, bo ktoś nas krytykuje. A co do tych włosków, to trzeba się Gosi zapytać czy miała zgagę, bo jej mały to ma fajne długie włoski. A ja zgagę też mam, a nigdy w życiu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie nie rozdwoiłam :( jeszcze a mąz okupuje komputer i nie mam jak dojś ale teraz go wykurzyłam :P i troche posiedze mnie biorą bóle takie jak na okres ale małe... mam chcice na słodkie że juz nie daje rady :P:P a dzidziuś nisko bo go czuje dosłownie przy pipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam info :) Dziki Storczyk urodziłą córkę :):):) oto sms od niej : ZOSIA PRZYSZLA NA SWIAT O 15,30 SILAMI NATURY.WAZY 3650 I MIERZY 58CM.MIALAM ZIELONE WODY.POZDRAWIAM.MAJA. ja dodam tylko ,że na dzisiaj miała termin hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ni cholery dziecko uperte jak osioł wczoraj szalelismy cały dzień i nic namawiam męza na seks dzis może sie skusi na cielątko :D a smiglo masz mały brzuszek pokazywałam foto me3żowi i mówi że masz mały i że fajnie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi :)) ciekawe kto teraz?? z tym włoskami to nie słyszałam...ciekawe...a o czkawce też nie wiedziałam hehe wiecie co mnie wkurza najbardziej? nie te wszystkie babki, ciotki opowiadające bzdury, tylko te wredne \"koleżanki\", które troskliwie pytają czy teraz się wysypiam i dbam o siebie, bo potem to moje dziecko na 100% będzie się darło po nocach, na 100% będzie miało kolkę, na 100% będę chodzić zaniedbana w tłustych włosach, bez makijażu, w poplamionym dresie, na 100% po dwóch miesiącach będę żałować, że chciałam mieć dziecko...Jezu jak to słyszę to mam ochotę takiej przyj***ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju mi na szczęście nikt takich rzeczy nie gada :) w sumie prawie wszystkie moje koleżanki mają swoje szkraby i się cieszą,że w końcu ja się zdecydowałam :) Myszka no co ty nie gadaj ,że ja tak dobrze wyglądam bo czuję się jak hipopotam :P ale męża pozdrów ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jakiegos mialam dzisiaj paskudnego dola i nawet nie zajrzalam do was wczesniej moja mala też troche jakby mniej sie rusza, ale jak juz sie rusza to oczywiscie w okolicach pecherza albo kopie centralnie w żebra ide obejzec sobie \'buntownika z wyboru\' z mattem damonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i kolejna mamusia. Duża ta jej córa :) Gratulacje , gratulacje ! I jak terminowo :D Ja dziś jakaś zdechła jestem u nas strasznie duszno, niby sie zbiera na burze ale jakoś póki co się chyba nie zapowiada. Ledwo dycham. Ja to bym cały czas cos wpylała nie tylko słodkie :D Badeve a zgagę to ja przez całą ciążę miałam może 2 - 3 razy. Na szczęście mnie ta przypadłość omineła. Za to teraz jak wstaje w nocy na sikanie boli mnie cipka tez tak macie ? w dzień nie, tylko w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mam uwierzyć w zabobony to mija córa będzie łysa bo ja nigdy zgagi nie miałam :) pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje świeżo upieczonej mamusi!!!!!!!!!! a ja nie wytrzymam z tą zgagą...umieram chyba....... o witaj myszko, no i co..piszesz że autko nie pomogło :(, no nic jak nie dzisiaj to jutro, no nie?? ciekawe która w weekend urodzi..no któraś musi, bo wreszcie musi się ten zastój ruszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego..mnie boli i w dzień i w nocy, ale faktycznie w nocy jestem bardziej zastana, i ciążko mi wstać z łóżka,a do kibelka chodzę jak 98 -letnia babcia..a mój męzulek mówi tylko :\"...ojojjj jaka biedniutka...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawa jestem ,która będzie następna :) ale mogłoby się coś ruszyć bo faktycznie jakiś zastój się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie takie zmeczone wczoraj wrocilo że o seksie nie było mowy :p boże u mnie też zero oznak a ja już mam naprawde dosyć wielorybowania. Co do zdjęć to mój chętnie wszystkie maluszki ogląda i się zachwyca, brzuszkami też :) mówi że wszystkie kobitki pięknie w ciąży wyglądają. Pytałam czy mu mój brzunio nie przeszkadza, czy nie jestem dla niego mniej atrakcyjniejsza ble ble jak to kobita se nawkręca to mi powiedział : że mu się kobitki w ciąży podobają, że niektóre są ładniejsze niż przed ciążą, a mój brzuszek kocha i za nic by go nie oddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pipka boli w nocy i w dzień jak na przykład za długo siedzę :) chyba to normalne jest :) a moja mała zamiast kierować się na dól to do góry się wybiera :) też mam wrażenie jakby brzuch zamiast na dół to do góry poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego mnie też tak boli tzn. wydaje mi się, że to kości mnie bolą, a dziś w nocy jak się z jednego boku na drugi przewracałam to mnie tak zabolało, ze się aż zadarłam i się mężuś pyta co mi się stało, ja mu mówię pindolek mnie zabolał, a on na to \"aha\" i śpi dalej...ciekawe czy tak zareaguje jak zacznę rodzić w środku nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam tą stronę z objawami :D matko ja jeszcze nie mam żadnego a tu piszą, że te objawy są na 3-4 tygodnie przed porodem :D to ja jeszcze w takim razie do świąt chyba będę chodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodze jak babcia jak wstaje z łózka to tez sie smieje że mi wspołczuje u mnie raz sie rusza raz nie kochana ja też sie czuje jak hipopotamica :D ia co do zgagi to ja tez mam cholerną wczoraj wypiłam dwa litry mleka i NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Mojego maluszka cos brzuszek boli :( Wczoraj caly dzien byl idealny,a wieczorem zaczal plakac i co chwila sie budzil,az usnal o 3ej,a dzisiaj znowu go boli brzuszek,kurcze jaki czlowiek bezradny jak nie wie jak pomoc maluszkowi.Mezus pojechal po koper wloski do picia,moze pomoze. A co do zgagi to mialam,ale niezbyt.Mialam jak najadlam sie slodyczy lub napilam czegos gazowanego i slodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×