Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

no mi nic nie jest o wiele lepiej sie czuje jetem sprawniejsza i mam werw\\e do zycia :D ja tak wasciwie załozyłam sie z meżem że jak schudne do 48-50kg to on rzuca palenie no ja już waże 54 wlasnie d tego basenu i pije l-karnityne i moment schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ja tez bym chetnie poszla na basen,le w godzinach nocnych jes raczej zamkniety :P a tak powaznie to mam rower stacjonarny,al po calym dniu nie mam na niego sily ani ochoty,czasem w weekend pojezdze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy mogę iść na basen bo karmię piersią a nastraszyli mnie że można sobie przeziębić piersi i wtedy jest straszny ból. I dlatego cały czas się waham. A wiadomo woda w basenie nie należy do ciepłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od tygodnia sa manewry wojskowe,a dzisiaj w centrum miasta,jak wracalam z przedszkola to pelno czolgow,wojska jak w czasie wojny hihihi Maz dzwonil,ze beda do wieczora w miescie,wiec po przedszkolu ide z Mackiem niech sie popatrzy,a podobno strzelaja i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 - ja tez karmie piersią i zamierzam chodzić na basen. Z reszta tak, jak pisałm wcześniej byłam już kilka razy i chyba łatweij przeziębić na spacerze w taką pogodę niż na basenie :) Mnie to w ogóle cholera bierze jak czytam te wszystkie zakazy i nakazy dotyczące dzieci i karmienia cycem. Na ten sam problem tzw. autorytety maja zazwyczaj skrajne opinie. I potem to się udziala nam - mamom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(6800)..54(62)...Białystok.... Kubuś SoldeLuna.....29.07.07(12 tyg).....2890(6690)......53(60).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(6kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(8.420kg)..54.5(64.5cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (6800).......54.(64).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (6100)....56.(62).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3680(6720)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5800)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeny jak mnie długo nie było-brak netu:( Normalnie dziś cały dzień czytałam wasze wpisy:) U nas ok-Jasiek rożnie jak na drożdżach a ja za to przeziębiona-szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas jest kompleks basenów i saun wiec i ciepła i zimna woda jest a i tak wole pływac w chłodnej i nawet mi to niezle idzie po pływam po 30 razy a maż tylko 10 :D bo mówi ze ciągle zmecony :D a tak mały dziś kapryśny po szczepiomnce ledwo powai sie godzinke i spi kurcze dobrze że mąz wraca z Berlina bo mi tęskno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlencia - dzięki za odpowiedź.To naprawdę aniołek Ci się trafił ! Przynajmniej masz porównanie ! Bo Mati to moje pierwsze dziecko no i wiem że każde dziecko jest inne. Ja w zasadzie też nie mogę narzekać - bo przeważnie jak mały zasypia kolo 18.00- 20.00 to śpi do 4-5 czasem do 6 rano. Z tym, że jeszcze daję mu koło 22.45 na śpiocha butelkę i niewiem właśnie czy to mam robić - bo może by wytrzymał do rana? Choć jak kiedyś jadł koło 19.00-20.00 to potem budził się o 2.00 na jedzonko. Ale waży już dużo bo 6500 ( urodził się 5.08 z wagą 3200). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam wisielczy humor :( ciagle kloce sie z mezem :( nie mozemy sie wogole dogadac wyjezdzam na tydzien do siostry odpoczac od niego i domu oczywiscie zabieram ze soba mala eh te zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja tez mam taka nadzieje,ze nam to na dobre wyjdzie bo jak nie to nie wiem jak to sie skonczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bartuś śpi od 22 do ok 7 rano. Potem biorę go do łóżka i bawi się z nami przez chwilę i usypia. Śpi do 9, 10. W dzień śpi tylko po 20 min. Czy Waszym maluchom pocą się stopy i ręce? Bo mój często ma mokre stopy. Zwłaszcza się tak dzieje jak się emocjonuje czymś. Czytałam że dzieci jak zaczynają chwytać zabawki to zwykle tylko jedna ręką. Nie potrafią trzymać zabawek równocześnie w obu rękach. Jak jest u Was? Bo mój trzyma w obu i obiema macha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my zaczynamy rehabilitację - pierwsze ćwiczenie mały znosi nadspodziewanie dzielnie - zastanawiam się więc, czy na pewno dobrze je robię... niby w gabinecie się nie darł, dopiero jak pani go przećwiczyła i ja, to zaczął protestować jak go małżopnek ściskał... ech... na razie ćwiczymy po dwie minuty. zastanawiam się, jak będzie dalej. ciekawe, że fizjoterapeutka więcej nam powiedziała o nieprawidłowościach w napięciu mięśniowym Cyryla niż neurolożka, pokazała dlaczego mały może nie lubić leżeć na brzuchu. nie przyszłoby mi do głowy, że powinien się opierać na łokciACH, a on się podnosił na całkowicie napiętych rękach, dłonie zaciśnięte i się kiwał - głównie na lewą stronę... po ćwiczeniach jest trochę lepiej, jedną ręką opiera się na łokciu, drugą trzyma trochę wyprostowaną, ale mniej napiętą niż wcześniej. Mam nadzieję, że uda nam się ładnie syneczka zrehabilitować :) Molinezja - mój synek często ma ostatnio mokre dłonie i stopy - częściej dłonie, zwłaszcza jak zaciska je w piastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre
najbardziej mnie obrzydza jak piszecie o karmieniu piersia " je cycka" albo "wisi na cycku" ale ohyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol a ty czemu nie spisz ??? masz problemy ze snem ??? a ja musze sie pochwalić moj synek ostatnie mleczko zjadl o 21 i spał zrobił pobudke ale tylko na piciu i spał do 6 no moze niedługo bedzie cale nocki spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie miałąm coś napisac ,a le mały się obudził..więc leeeeeeeeecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Byliśmy dziś z małym na kontroli w poradni oceny rozwoju i generalnie wszystko jest ok. Ortopeda dał nam tam skierowanie, bo stwierdził, że Wiktorek częściej odwraca główkę w prawą stronę. Okazało się, że minimalnie ma spłaszczoną główkę z prawej. Pani rehabilitantka pokazała nam jak nosić dziecko, jak się z nim bawić jednocześnie ćwicząc. Takie ogólne profilaktyczne ćwiczenia dla wszystkich dzieciaczków. Cieszę się, bo bałam się idąc tam, że coś jest nie w porządku. Ale jest ok :) Miłego dzionka Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathsa23-moj tez maly chce ciągle spac na jednym boku i prze to ma jedną strone glowki bardziej splaszczoną walcze z tym narazie bez powodzenia niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 wlasnie wczoraj o tym myslalam bo moj maz sie smial ze sie mam nie zblizac do niego w tym miesiacu jak nie chce jechac na sierpien 2008 do szpitala..haha niestety u nas jeszcze nie wybralismy metody antykoncepcyjnej tabletek nie chce zastrzyku tez nie plastry tez nie a przed spirala mam jeszcze jakas blokade juz sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek też jak śpi na brzuchu to ma zawsze głowę w lewą stronę a jak się bawi na leżąco to na prawo. Tak prawdę mówiąc to zapomniałam o tym powiedzieć ostatnio lekarzowi ale mam nadzieję, że wszystko jest ok. Tomek usnął mi o 13:40 i jeszcze śpi a ja w międzyczasie posprzątałam pół domu. :-)Jutro będzie lżej. Spacerek oczywiście dzisiaj zaliczony tylko przygnało nas wcześniej bo deszcz zaczął strasznie padać. Dzisiaj w końcu moja mama wychodzi ze szpitala i jedziemy ją odwiedzić. NIe widziała Tomka 5 tygodni a to na dziecko strasznie dużo bo tak bardzo się zmienia z dnia na dzień :-D Ja tak właśnie dzisiaj sobie pomyślałam że niedługo 12 listopada a to był pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki :-) Test ciążowy z moczu robiłam 10 grudnia a z krwi 11 grudnia. No i oczywiście 14 grudnia i słowa mojego doktorka \"Gratuluje jest pani w ciąży\" . Ale mnie wzięło na wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wychodzicie z maluszkami n spacer w taką straszną pogodę? Bo ja tak , codziennie, a starsze panie mnie się czepiają, że za zimno...i mam ich dość....ja im odpowiadam ,że w zimie też będę chodzić trafiłam na stronę choroby chłopczyka wiktorka puchalskiego...bardzo mnie to przejęło..popłakałam się, bo widząc jak takie malutkie dziecko cierpi, czują straszną niesprawiedliość...jutro wpłacę na konto fundacji pieniążki...jak któraś z was jest zainteresowana to podaję stronę jeśli któraś z was jest bardzo wrażliwa, to nie wchodźcie na tą stronkę, niektóre zdjęcia dla mnie są bardzo przybijające http://www.wiktor.netoh.pl/wplaty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie spałabym lepiej ale odkąd Dawiemu wyszedł ten pierwszy ząbek to budzi mnie w nocy co godzinę i jak go karmię lub nakarmię i trzymam do dbicia to siadam do kompa, żeby nie zasnąć .... tak więc wówczas nadrabiam lektury forumowe :))) hehehehehe, a że wkurzyyła mnie uwaga tego kogoś to się wypowiedziałam.... Zazwyczaj Was tylko czytam i mam zamiar później odisać, ale rano nie pamietam co czytałam i przeważnie nie wiele piszę rozmawiąc z Wami :)) Sorki,ale postaram się oprawić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnią @ miałam 4 listopada wpadłam na pomysł czemu spóźna mi się miesiączka w pracy 5 grudnia i po drodze do domu kupiłam test. zrobiłam go 6 rano. Wizytę - USG miałam tydzień póżniej a wizytę już w styczniu 26... Dawidek jest prezentem mikołajkowym dla Mojegoslubnego. Pamietamta konsternacjie i pzrerazhttp://www.allegro.pl/item265150408_czerwona_garsonka_44_bcm.htmlnie, boprzerwa miałabyć miedzy dziećmi 4 lata. a ajest Dwa. Potem juz tylko była radoś i odrobina strachu ... Co do metody antykoncepcji to \"zaszczepilam się\" antyciążowow wczoraj :00 heheh wziełam ten zastrzyk raz na 3 misiące. Ciekawa jestem jak to zniose na razie jest ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol, a czy ten zastrzyk mogę ziąść jeśli karmię piersią? w nastepnym tygodniu idę do gina...i czeka mnie \"chwila prawdy\" musze sie zdecydowac na asntykoncepcje..moj kochany meżuś i tak się już wyczekał...a powiem wam, że cholernie boję się współżyć...jakby to miał być mój pierwszy raz :) tak długo nie seksiłam sie z moim lubym, że po prostu troche strach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie nas wezieło na wspomnienie bo w zeszłym roku czekaliśmy by usłyszeć bede mamą no a w tym roku trzeba dbac bedave ja też sie bałam ale to był spontaniczny seks i było suoer ale jeszcze w t6\\edy z gumkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to jest troszkę inaczej jak się rodziło sn. Ja po nacięciu i szwach mam takie zgrubienie przy wejściu które mnie strasznie wkurza bo jeszcze trochę boli. NIby lekarz mówił że to tak do 3 miesięcy ... tylko te 3 miesiące będą za tydzień a ja nie widzę poprawy. W ogóle na początku to miałam taką psychiczną barierę, a pierwszy raz to w ogóle nie wyszedł bo zarąbiście bolało :-( :-P Dlatego mnie bardziej podobał się seks przed porodem i mam nadzieję że taki wkrótce wróci. Tylko teraz dochodzi strach przed ewentualną ciążą. Przez 2 lata miałam spokój z myśleniem o zabezpieczeniach ... Oj przerąbane mamy my baby. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×