Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

SoldeLuna, u mnie wszystko działa ok :) dzięki za link!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój meil anetaciem@wp.pl , chciałabym zobaczyć wasze brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Soldeluna gratulacje i wszystkiego naj 🌻 Pomysl super! dzis wieczorem przesle naszego Babelka. A siebie troche pozniej bo nie mam jeszcze zdjecia. Moonisia telefon przesle ci wieczorem bo nie mam przy sobie. Pozdrawiam wszystkie sierpnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda81, ja ciążę znoszę fantastycznie, pierwsze trzy miesiące w ogóle nic się nie działo, ani raz nie wymiotowałam ani nie miałam bóli brzucha. Po prostu szczęsciara ze mnie. Teraz dopiero trochę plecy dają się we znaki, bo dzidzia podobno naciska na jakiś nerw, i czasem mi tak nogę sparaliżuje ... Współczuję wszystkim dziewczynom takim jak ty, którym było trudno przez pierwsze miesiące. O jaki link pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enasis chodzi mi o link żeby zobaczyć wasze brzuszki , ja chciałabym dołączyć i też coś przesłać, ale chce poogląać was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju rano jak weszłam to bylo mało postow teraz o ho ho hi hi..ja mam przed domem remonty i juz mam dosyc..ciągle balagan a zimno ze wyjsc niema jak bo mała zmarznie a pokaszluje troche.siedze w domu i patrze przez okno.Fajnie ze jest juz zarodek galerii jak sie odwaze to dołącze..może w ten weekend zrobie fotki i podeśle..a czy mogłabym zobaczyc wasze? dominika-1980@wp.pl DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda81, najpierw musisz wysłać swój adres mailowy do SoldeLuny z prośbą o tego linka i ze zdjęciami, oto jej adres: marta@komarki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna swietna stronka, jak tylko wróce do domu przesle Ci moje zdjecia - co prawda nie robilam jeszcze zdejcia brzuszka ale poprosze mamę zeby mi pstrykneła jakąś fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
stronka jest super, ja niestety nie mam aparatu cyfrowego, ale zamierzam go kupić, jak tylko skończe remont domku:) i wtedy też sie do Was dołączę, spać mi się chcę, i boli mnie nadal krzyż, jejku ale marudna jestem.:) aha macie piekne brzuszki i takie duże, u mnie 13 tydzien dobiega końca, apetyt zmalał, brzuszek jest zaokraglony, ale nie taki śliczny jak Wasze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja jestem bardzo bardzo smutna:( Ja nie mam tak dużego brzszka jak Nati czy SoldeLuna:( może coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy może któras z was zna już płeć dziecka , ja ide za tydzień do lekarza to bedzie 18 tydzie może coś mi już powie jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 mientuska, nie masz się co przejmować rozmiarem brzuszka, to zależy od budowy ciała, figury itp. Ja już jestem po wizycie u lekarza. Z dzidzią wszystko ok, serduszko ładnie puka, dzidzia rozwija sie prawidłowo, ma 9,5 cm, machłam do mnie rączką, płci jeszcze nie widać. Macicę mam już ładnie powiększoną. Wyniki badań wskazują wszystko w normie. Wiec wszystko jest ok. Kolejna wizyta 22 marca :) Ale dziś nie dostałam fotek maluszka :( Dostałam płytę, ksiązeczkę, kartę rabatową na zakupy do sklepu dziecięcego. I zestaw dla przyszłych rodziców, a tam: maść sudokrem, płyn do płukania Lovela, naklejkę na samochów \"uwaga z nami jedzie dziecko, pełno ulotek i książeczek. Mama wpadła na pomysł, że mi wieczorem zrobi rysunek na brzuszku, oczywiście zrobię sobie zdjęcie i wam wyślę do umieszczenia na stronie. Zaraz uszykuje zdjęcia całej buźki i jak mi ładnie wyjdzie to ostatniego usg i wyślę je do umieszczenia na naszej stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nati , postanowiłam sie do was przenieśc , bo tu uzyskam więcej informacji od osób które są w podobnych terminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nati , postanowiłam sie do was przenieśc , bo tu uzyskam więcej informacji od osób które są w podobnych terminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda to bardzo serdecznie cię witam. Jeżeli masz jakieś fotki to przesli SoldeLuna i doda cię do naszej galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będe miała to prześle , szkoda tylko że nie moge pooglądać waszych zdjęc ze te zdjęcia są prywatne , ale co poczekamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna wszystkiego najlepszego z okazji imienin i dla was z okazji waszej rocznicy :) Nie zagladalam tu troche i prosze prosze jak sie mamuski rozpisaly Pisalam kiedys ze podam przepis na pyszny deser lodowy, dla mnie rewelka. Jak ktos lubi lekko roztopione lody i banany to tez bedzie mu smakowac :) Przepis dla 2 osob do salaterki wrzucamy pokrojone w kosteczki lody i szybciutko bierzemy sie za reszte, czyli rozgrzewamy na patelni lyzke masla albo jakiejs margaryny do smarowania pieczywa, wrzucay pokrojony wczesniej w plasterki grubosci ok 4 mm banany, podsmazamy je do momentu kiedy zrobia sie lekko miekke (nie za bardzo zeby nie zrobila sie papka) cieple banany kladziemy na lody i szybciutko robimy sos. Do tego co zostalo na patelni wrzucamy łyżke miodu, troszke cynamonu (ja sypie na oko, ale to jest tak mniej wiecej pol malej lyzeczki) i lyzke rumu albo whisky (ta jedna lyzka na pewno nam nie zaszkodzi tym bardziej ze wyparuje podczas dalszego podgrzewania:)) calosc podgrzewamy chwile i dodajemy na koniec lyzke posiekanych orzechow wloskich. Polewamy sosem lody i banany i jak ktos lubi moze dodac jeszcze polewe toffi. Banany i sos sa cieple wiec trzeba sie dosys spieszyc zeby lody calkiem sie nie roztopily. Smacznego Swietny pomysl z tymi brzuszkami, dzis wieczorem sfotografiuje moj i podesle. moonisia -> ja tez mam o wiele mniejszy brzuszek niz dziewczyny ale na razie sie nie martwie bo moja siostra miala podobnie a teraz wyglada jak balon, przed chwila pojechala do szpitala bo w koncu dostala skurcze a miala termin na 9 z usg a na 17 lutego z om. Caly czas teraz patrze czy nie mam od niej wiadomosci na gg, niestety nie zobacze siostrzenicy bo mieszkaja w Norwegii :/ ale przyjada w sierpniu jak nasze malenstwo sie urodzi Jutro na 15:00 ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko z malenstwem bedzie dobrze bo rzeczywiscie czytajac o wszystkich dziewczynach z naszego topiku, ktore niestety stracily swoje malenstwa mozna sie najesc strachu. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nati, jak już wcześniej pisałam kupiłam tą gazetkę m jak mama, a tobie się udało? Ciesze się że dzidziuś ma się dobrze, ma 9.5 cm cały czy od główki do kości ogonowej? Fajnie że dostałaś tyle prezentów, na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enais czy ta gazetka jest warta polecenia jest tam coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej enais...9,5 cm od główki do kości ogonowej:) Mi też wczoraj mam kupiła tą gazetkę. Już trochę przeczytałam i bardzo mi się podoba. Stwierdziliśmy z miśkiem, że co miesiąc bedziemy ją kupować bo jest dużo ciekawych informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba, jest sporo ciekawych artukułów:) ja polecam, bo w sumie jedyna taka gazetka dla kobiet w ciąży, wszystkie inne raczej już dla mamuś których bobaski sie urodziły. jest jeszcze 9 miesięcy, ale tej gazetki nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati, ja też ją będe kupować, mojemu mężowi najbardziej się podobały artykuły o pierwszej podróży maluszka i o dokumentach do szpitala, heh, pragmatyczny punkt widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tych gazetkach co dziś dostałam, mam gazetkę cudowne 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, fajna jest ta gazetka? i czy to jest ta którą się kupuje? bo może to jest jakaś bezpłatna broszurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×