Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość posiflorka
Witam! mam termin na sierpień, ale 2008 proszę napiszcie jak to jest być w ciąży w miesiącach wakacyjnych (wtedy jak jest bardzo gorąco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys dawalam malemu bebilon a teraz daje bebiko 2 i bebiko z kaszką gryczano-ryzową maly to uwielbia bo tak naprawde bebiko i bebilon malo sie rozni to jest ta sama firma i jakos tez prawe taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora posiflorka ja pamietam ze jak byly upaly to niestety bralam 5 razy prysznic za caly dzien i musze stwierdzic ze znowu marze zeby bylo tak cieplo bo mnie juz szlag trafia z tym ubieraniem sie na pare minut przed kazdym wyjsciem z domu beeeeeeeee badeve ja juz tez dalam mleczko HIPP 2 i nie czuje zadnej roznicy zeby bylo gesciejsze niewiem moze ja tego nie umie wyczuc ale pamietam ze jak robilam 7 lat temu synowi to dosypywalam kaszki do mleka i wtedy bylo gesciejsze mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ja malemu zaczelam dosypywac kaszke jak mial gdzies 3 miesiace,ale troszke imleko wcale nie bylo gesciejsze.A to specjalne zageszczone to tez nie widzialam za bardzo roznicy.Teraz dopiero robie mu gestsza kaszke na noc i rano. Marlencia ja tez bym chyba juz wolala ten skwar,u nas zimno jak nigdy,nie wiem co sie dzieje z tym klimatem....A mnie tez trafia jak musze malego ubierac jak wychodze na chwile,a on tez tego nieznosi i jest zawsze krzyk,szczegolnie przy czapce :( A jesli chodzi o upal w ciazy....nie jest latwo..... Ostatnio jestem tak zalatana,ze nie mam kiedy do Was napisac :( Trzymajcie sie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Moje bardzo gorąco!!! rzadko wpadam, bo mam nieśpiące dziecko ! Pytanie szybkie- karmię piersią i musze usunąć zęba - bolał w ciąży nie ma co go ratować,( rośnie w kierunku poiczka no i jest ostatni), moze będzie trzeba podać antybiotyk- jaki antybiotyk dostawałyście karmiące mamuśki??? niby lekarz powinien wiedzieć, ale ja sama chce sie upewnić, ze jesli trzeba bedzie coś brać ,że jest to coś co jest dozwolone dlamamy karmiącej! jak zawsze liczę na Was pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga być podawane ceflosporyny i penicyliny, żadnych makrolidów !!! najgardzej typowe podawane to augumentin, czy Foracid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spokojnie przyjmować antybiotyki z grup cefalosporynowych czy enicylin, żadnych Makrolidów !!!!! Najpopularniej podawany jest ampicylina i amoxycylina z kwasem klawulanowym np. augumentin czy foracid - to konkretne preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozez przyjmować antybiotyki z grupy cefalosporyn czy penicylin. konkrety to np. amoxycylina czy ampicylina zkwase m klawulanowym - konkterne preparaty to np.: augumentin czy foracid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są mleka gotowe odrazu zagęszczone np bebiko 2GR i chyba w innych firmach tez takie cos jest ,moje dziecko najbardziej to lubi no i przesypia mi calą noc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam chwilke wiec pisze. Sol mam nadzieje,ze u Was wszystko ok i w swieta wszyscy bedziecie zdrowi. Ja dzisiaj od 3ej nie spie,wiec oczy mam jak zapalki,a tyle rzeczy mam do zrobienia.Wstawilam wlasnie grzybki na uszka,chce zrobic izamrozic,bo pozniej sie nie wyrobie,a do tego mezus w wigilie pracuje :( Maly od 3ej placze.Od paru dni jest bardzo marudny,nie daj Boze rzeby dotknac mu buzie bo jest krzyk,rece ciagle w buzi,a dziasla jak kamien twarde :( Wzielam go w nocy do nas do lozka,mimo,ze wiem,ze nie powinnam,ale jak mialam po raz nie wiem ktory w ciagu dwoch godzin wstac to wolalam lezec kolo niego. Dzisiaj jeszcze musze isc do apteki,do szpitala zapisac malego na usg,na poczte..... A do tego od tygodnia zmezem ciagle sie klocimy.Nie wiem co jest,ale nie mozemy normalnie rozmawiac bo kazda rozmowa konczy sie klotnia.A wiec u mnie jednym slowem do bani.A do tego na dworze mroz.Zycie jest piekne. Zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja wiec i tobie zycze zeby wszystko sie jakos u was poukladalo wkoncu swieta tuz tuz u mojej siostrzyczki tez jakos kiepsko z porozumieniem stron biedna dzwoni zeby sie wyzalic ,i doszlam do wniosku ze po rozmowie jest jej jakos lzej zawsze wiec gosiu wyzal sie komus w ramie .............. i lece troszke posprzatac bo nie umie patrzec jak po rannym wstawaniu mojego meza wyglada lazienka dzisiaj jeszcze przyjdzie dziewczyna sie uczesac na probe bo w srode slub ma ...............oj kiedy to ja bylam czesana do slubu joj przyjemnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja po wizycie Rodziców. Fajnie było , szkoda że na krótko i tak rzadko. Ostatni raz widzieliśmy sie w sierpniu , a kolejny raz będzie pewnie na święta wielkanocne. Przyjeżdzali by pewnie częściej ale opiekują się babcią której nie mogą zostawić samej. Kubuś niestety przeziębiony. Zaraził sie od Tatusia który przywlókł coś z pracy:( Mnie też pobolewa gardło. Martwię się tym bardziej że mamy na jutro umówione eeg w por. neurologicznej i nie chciałabym tego odwlekać, a poza tym ze względu na ten jeden incydent jakby drgawek i tak opóźniło sie nam szczepienie na 2 tygodnie. A pewnie i teraz nie będzie chciała lekarka go szczepić jak on taki podziębiony. Ach... A poza tym boję się u niego infekcji bo ten naczyniak który był operowany w 11 dobie życia Kubusia pod wpływem infekcji może sie powiększać. Niby usg 2 miesiące temu wykazało że nic nie ma po operacji, ale ja będę się tego bała chyba do końca życia. Oczywiście juz sie w niego wpatruję i wydaje mi się że ta operowana strona jakby troszke większa. Aż boję się myśleć że musielibyśmy to wszystko jeszcze raz przechodzić. Jak sie tu wygadam to może troszkę lżej bo boje sie nawet o tym głośno mówić żeby nie wywołać wilka z lasu. Następne usg tej operowanej okolicy mamy 10 stycznia. Już nie mogę spać po nocach. Coś te nasze Kubusie faktycznie nie mają szczęścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🌼 dziweczyny prosze o parade :-) wprowadziłam mojej corci marchewke ze sloiczka po 4 łyzeczki przez 3 dni - smakowało bardzo ale byl problem ze zrobieniem kupki, wczesniej robila ok 3 dziennie a przez okres \"słoiczkowy\"jedna na 2 dni i to z wielkim trudem :-( na razie odstawilam, i nie wiem czy znow probowac moze jakies jabluszko lub inne warzywka ???? czy wasze pociechy pija soczki jesli tak to jakie?? nadin nie chce ani herbatki koperkowej ani rumiankowej w sumie nadal karmie piersia wiec nie wiem czy jest konieczne wprowadzanie dodatkowego picia. no i od 2 nocy znow budzi sie co 1,5-2 gdziny na cyca :-( w dzien tak czesto nie je jak w nocy??? moze jej za malo??? jak to jest u was z tym dokarmianiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko słyszałam właśnie, że czasem po marchewce są problemy z kupą. :-( Ja nadal karmię tylko piersią i Tomek zazwyczaj robi mi kupę 1 na dzień, choć czasem zdarza się jedna na 2 dni, ale jest ok. Ja nie daję mu nic do picia, ale nic poza moim mlekiem nie dostaje, więc nie wiem jak to jest jak już się daje coś innego do jedzenia. My podobno zaczynamy wprowadzać pierwsze stałe jedzonko za miesiąc (tak zadecydował nasz pediatra - a ja nie mam nic przeciwko). Już szperam po internecie i wyszukuję przepisy na różne przecierki i zupki bo mam zamiar trochę pogotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia na skrzynki. Jeśli któraś nie ma to dajcie znać bo wysłałam do tych co miałam adresy lub były pod nickami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powiem że mój synek do tej pory wolil pluszaki kolorowe mieciutkie a teraz nawet nie tknie ich tylko na widok głosnych grzechotek i zabawek z muzyczko to piszczy i tylko nimi sie bawi ahca i niesamowicie piszczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po szczepionce wlasnie tez miala skojarzona 6 w 1 i na pneumokoki zniosla to dzielnie zadnych uspakajaczy nie trzeba bylo teraz wlasnie spi slodziudko moje dwa udka kochane dostaly zastrzyk ale starszemu nie darowalam i tez go zaszczepilam przeciwko grypie a co tam jak sie kuc to sie kuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - nestey nie jest dobrze. Zamias sie poprawić jest gorzej byłamz dziećmi ponownie u lakarza i.... nastąiło jakieś zakażenie wtórne choróbsko poszło na oskrzela i dzieci i ja wylądowaliśmy na antybiotyku jakznowu za 3 dni nie bedzie poprawy tylko gorzej - np.: takjak terz sporotem 38,5 i w gre z nosa ciurkiem i duszenie sie podczas kaszlu to zamiast świąt u tesciowej będą świeta w szpitalu....... Dziś kończy mi się macierzyński a od jutra jesem bezrobotna.... A mój mąż madziś wigilie pracownizą.... mam co jeszcze mówić ?? ja dla odmiany mam pustą lodówkę i nie mamczas Sobie nic ubotować, boMały ma cyca a Oliwka żyje na Sokach i danonkach.... NIc więcej nie powiem, b zaraz sie rozsypie. trzymajcie kciuki a te co wierza to niech zmóią za mnnie chociaż jedną zdrowaśke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol ode mnie masz wielkie pozdrowionka, życzenia zdrowia i zdrowaśkę. mam nadzieję, że wam szybko minie choróbsko. 🌼 Ja teoretycznie powinnam wrócić do pracy w wigilię ale mam urlop (tak na prawdę będzie bezpłatny :-( ) do połowy marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię zrobiło się zdecydowanie mniej rozmowne niż było. Za to czesciej sie smieje i niestety czesciej awanturuje. Ale i tak uwazam ze mam zlote dziecko. To, co bralismy za zab, zniknelo, ale za to przebila sie prawa dolna jedynka. Cos czuje ze niedlugo juz pokarmie piersia, bo skurczybyk zaczyna mnie gryzc. Na razie z rzadka, ale jak udziabie to konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zapomnialabym wazymy 6600 i miezymy 66cm usmialam sie bo u nas wszystko na 6(szostke)ale w toto lotka trafic nie umiemy NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(6800)..54(62)...Białystok.... Kubuś SoldeLuna.....29.07.07(18 tyg).....2890(7540)......53(64).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(6kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(8.420kg)..54.5(64.5cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8kg).......54.(65cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (6100)....56.(62).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3680(6720)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 7000)........66.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos dzisiaj na raty pisze ale chcialaby was spytac czy znacie jakis przepis na pierniczki i drugie pytanko chcialabym wiedziec czy macie jakis program do obrobki zdjec ale zebym mogla zdjecia w ramki dawac z gory dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(6800)..54(62)...Białystok.... Kubuś SoldeLuna.....29.07.07(18 tyg).....2890(7540)......53(64).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(7,3kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(8.420kg)..54.5(64.5cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8kg).......54.(65cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (6100)....56.(62).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3680(6720)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 7000)........66.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Badeve moja lubi bawic sie kuleczka a malpke nie pamietam kiedy maial zapieta bo ja jej zmieniam zabawki na takie bardziej grajace bo o na woli sie takimi bawic :) bylam dzisiaj u neurologa i mala ma tenedencje do skrecania glowy w prawo i jak lezy na brzuszku to podnosi jeszcze dupcie a juz nie powinna mam se tym nie martwic tylko jak najczesciej dawac ja na brzuszek i wykonywac cwiczenie ,ktore pani doktor nam pokazala :) a za dwa miesiace do kontroli :) o i przypomnialao mi sie,ze mam zrobic jej usg glowki (nawet nie wiem po co ie cos takiego robi) co do bycia w ciazy latem to uwazam ,ze nie jest zle najgozej bylo jak bylo duszno a tak to dalo sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Myszka i Agunia dzieki za zdjecia :) dzieciaczki sliczne i widac, ze rosna :) ja wyslalam fotki mojej malej -aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×