Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

To jest chyba najlepszy kubek dostepny na rynku, bo szukałam wczoraj tego canpola i już go nie ma. A ten Nuby kupiłam Oliwce jak była Mała i to był świetny pomysł !!! Grąco polecam, bo jest naprawdę dobry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj Bartek miał odwiedziny. Przyszła koleżanka ze swoją córką. Jest starsza o 1 dzień od Bartusia. Bartuś był bardzo rozmowny zagadywał ją a ona nic tylko wielkie oczy na niego i raczki wyciagała do niego. Potem już go olała, a biedny tak sie produkował żeby ja zagadać hehe. Wstydnisia :) Na obiad dałam mu dziśiaj ziemniaki z sosem. Uwielbia je jeść. Kubek nie kapek kupiłam. Nawet daje rade, ale nie ma jak smoczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ma pytanie , bo ty zdaje się robisz kaszke małemu na swoim mleku. Jak to robisz ? Odciągasz i podgrzewasz czy tak do odciągniętego wsypujesz kaszke ? :/ Dziewczyny dajecie te dawki glutenu ? troche kaszki do zupek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj odwiedzić szwagra i jego żonę - wypisali ich dzisiaj do domu z córeczką... Jest tak maleńka, tak nic nie waży, taka tycia, delikatna i w ogóle... I włochata :smile: Ma tylko 49 cm, wczoraj rano ważyła raptem 2880g... Jak ją wzięłam na ręce, to było aż niewiarygodne, że można być takim... małym. Jak położyliśmy obok niej Cyryla, to... Ona jeszcze taka skulona jak połowa niego albo mniej... Zrobiłam kilka zdjęć, tylko, że akurat mi się baterie rozładowały, ale Wam pokażę, jak wróci małżonek z ładowarką. Wciąż jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona mundurowego jak zapytalam sie naszej pediatry o ten gluten powiedziala, zeby nie dawac z tego co slyszalam, wielu pediatrow nie jest przekonanych o zasadnosci wprowadzania glutenu tak wczesnie, zwlaszcza u dzieci karmionych piersia my na razie jestesmy na etapie jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję was czasem a nawet kiedyś do was pisałam bo też rodziłam w sierpniu 4.08.2007 przyszła na świat moja 2 córeczka Emila ważyła 2360 i mierzyła 48 ,to do koleżanki która dziwiła się ,że mogą być takie małe dzieci ,ja tylko takie rodzę :) moja 1 córcia ważyła 2500 i 51 cm obie urodzone o czasie Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe zdjęcia : http://www.picasaweb.google.pl/qeelka Daliśmy dziś pierwszy raz jabłuszko ze słoiczka, krzywił się ale się aż rwał a potem jak jadłam jabłko i dałam mu polizać to aż się wesał i jęzorem mu chodził jak przy cycu oczywiście jak zabrałam to był ryk ;p śmieszne te maluchy ostatnio to samo było z bananem i to mnie przekonało , że czas już dać mu \"dorosłe\" jedzonko :D Nasz Filcio też nie był duży , w szpitalku spadł do 3 kilo i jak wychodziliśmy to miał 3040 zdaje się a na długość 51 więc mały był w porównaniu z tutejszymi maluchami :) zresztą do tej pory nie jest duży , waży tu chyba najmniej :) wczoraj 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego - jakbym widziała swojego Kubusia: ) Ten sam śliniaczek, ta sama huśtawka i ta sama łyżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zona mundurowego a ja mam a raczej moja corcia taka sama komode :P co do glutenu to moja pani doktor kazala podawac ale ja na razie daje jedzonko ze sloiczkow (nie gotuje jeszcze malej) i dlatego kaszki mannej jeszcze nie dodawalam a mam w szafce jakby co :) Myszka Benio sliczny :) maly klonik mamusi hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego..ja ściągam wieczorkiem mleko, daję do lodówki i np rano podgrzewam ( delikatnie- nie gotuję!!! nie wolno) i daję z kaszką... mam zmartwienie..kuba chory, od wczoraj wysoka gorączka( ponad 38,5, na początku panadol pomagał, ale dziisaj już miał 39 pojechałam do prywatnego dr, kuba ma ostre zapalenie gardła, antybiotyk mi przepisał...i płakac mi się chce że on taki biedny...płacze mi cały czas, w nocy ciągle się budził..widać , ze cierpi maluszek...gardełko na pewno boli :( no i piewrsza choroboa przyszła..mimo cyca....buuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle , to powiedział, ze wysypkę nie wylecze tą maścią od germatologa, będzie nowe leczenie, stuleka mu się zrobiła..bedzie miał okdlejany napletek...i powiedzał, że ciemieniucha jest niewyleczona..kurcze, a latam po tych lekarzach co raz i każdy co innego...@!!!!!!!!!!!!!jestem taka zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona mundurowego..śliczne zdjęcia :) rośnie ten twój maluszek...oj rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
u nas tez choroby mała pare dni temu w nocy wymiotowała a teraz ma biegunke idziemy do lekarza i wogule nie ma apetytu na masakra ale u nas caa rodzina chora i bratowa i ich mały i ja cos wczoraj wymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska, to biegiem do lekarza...czytałam teraz o antybiotykach....i nie wiem na jakiej podstawie lekarze przepisują te świństwa..u mnie lekarz powinin zrobic wymaz z gardła, i dopiero wtedy zapisać antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już go podałam kubusiowi, ale z cieżkim serced..muszę poszukać takiegolekarza, który nie bedzie mi infekcji gardła leczył antybiotykiem.....podobno większość infekcji górnych dróg oddechowych to wirusowe sprawy a ich nie leczy się antybiotykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już go podałam kubusiowi, ale z cieżkim serced..muszę poszukać takiegolekarza, który nie bedzie mi infekcji gardła leczył antybiotykiem.....podobno większość infekcji górnych dróg oddechowych to wirusowe sprawy a ich nie leczy się antybiotykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki zdrowiejcie szybko i nie chorujcie więcej 🌼 dzisiaj w końcu tomek ładnie zjadł zupkę - tak 3/4 słoiczka a koło 16 dałam mu deserek jabłka z owocami leśnymi i jak tylko zjadł to otwierał dziuba po kolejną łyżeczkę. poprzestaliśmy na połowie słoiczka i był krzyk, ale dobre były :-) pojechaliśmy dzisiaj do slepu z flizami a że tomek usnął mi w samochodzie to wzięłam go z fotelikiem. razem to chyba ważyli z 17 kg, zrobiły mi się odciski na dłoniach. w sklepie uprzejmy pan pyta czy może w czymś pomóc a ja mu \"tak oczywiście może mi pan fotelik nosić\". ale zdębiał biedaczysko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
juz byłam u lekarza przepisał nam leki i powiedział ajk dp 2 dni nie przejdzie to to niego przyjsc zwarzył kinge i szok wazt 8600 a jak sie urodziła to 3150 tak szybko rosnie doktor powiedzial ze jak troszke mniej teraz je to jej nie zaszkodzi zobaczymy glowa mi peka dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.uwazajcie jak cos teraz na dzieciaczki bo strasznie wirusy panują a duzo nie trzeba zeby takie maluszki zachorowaly moj maly ostanio po szczepieniu mial gorączke myslalam ze to początek jakiegos chorubska ale jak narazie nic mu nie jest najgorzej ze mam starszą corke ktora moze cos przywlec do domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrabesska
Sol- mam pytanie do Ciebie- jak ściągałaś mleko robiłas to ręcznym czy elektrycznym laktatorem? Bo sie troche podłamałam jak przeczytałam Twój post, że sie nie da długo pociągnąć na ściąganym mleku i laktacja będzie zanikać:( Ale podobno laktatory elektryczne są lepsze niż ręczne to może mi się uda zachowac pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Dzisiaj wrszcie dokopalismy sie do kompa i go podlaczylismy.Prawie wszystko ropakowane,jutro jeszcze jeden pokoj i okna 😭 ale poza zmeczeniem jest cudownie.Cisza,spokoj nikt nam nie przeszkadza ani my nikomu.Nie nadrobilam eszcze zaleglosci,ale jutro to zrobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×