Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość agulina1975
kurde pomylilam sie i napisalam inny nick ze mną to ostatnio to tak jest wszystkiego zapominam i wogole masakra.Uplrłam sie i jestem na ostrej diecie i wiecie co schudlam praktycznie calkiem ale prawie nic nie jadlam hehehe.Pozdrawiam kochane mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja na chwileczke doslownie. Sol gratuluje zabkow.Ja cos czuje ze Nikusiowi wyjda jak Mackowi jak mial 10.5miesiaca.Co prawda na dole ma biale dziasla,twarde,dwie kreski,ale sama nie wiem Dzisiaj mama jak nim zostala powiedziala,ze zrobil czarna kupke,i nie wiem czemu. A wiec tak odebralam klucze,w sobote przeprowadzka.Teraz czekam az zadzwonia kiedy podlacza gaz,bo jest odciety i nie mozemy wlaczyc ogrzewania.Zmarzlam jak nie wiem,a do teo na dworze zimno wwwrrrrr Zaraz wypije kawke i jade po brata na lotnisko (100km) Tak wiec trzymajcie sie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia sprobij podawac za kazda zupka czy kleikiem sok jablkowy ja kupuje taki od 4 miesiaca albo herbatke przynajmniej u nas dziala nie zaszkodzi ci sprobowac Emily jak juz konczy pic to robi kupke nawet po tym soczku nie ma problemu z kupka i nie jest taka twarda sol no gratulacje na te zabki my nadal bez zabkow i wloskow gosiafrancja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i ja akurat soku marchewkowego nie kupuje bo w kazdym obiadku jest marchewka ..........................i mam sasiadea ma troszke starsze dziecko i wyglada biedny jak by mial zoltaczke bo za duzo ma karotenu w organizmie nio to tyle moja gwiazda znowu juz spi 3 godzine a i najnowsze wiesci nasz starszy syn ma rozyczke przywlokl to swinstwo ze szkoly ipewno i my bendziemy to miec bo a oczywiscie jeszcze zadnej choroby w dziecinstwie nie przechodzilam jak mialam 23 lata to mialam ospe bo zarazilam sie nia w przedszkolu dopiero jak mi sie skonczyla przechodzil ja syn wiec teraz mnie juz napewno to tez nie ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pomoc. Dzisiaj Tomek pogardziłł obiadkiem. Dałam mu zupę jarzynową (krem) i chyba mu nie smakowało bo się złościł a jak dałam mu cyca to się rzucił jakby nie jadł cały dzień. Zrobiłam mu herbatkę koperkowo - rumiankową ale nie chciał pić (pewnie za dużo zjadł). Ta zupa nie tylko jemu nie smakowała bo jak ją spróbowałam to smakowała jakby była spalona bleeee. Sama uparowałam marchewkę, pietruszkę i ziemniaka i zmiksowałam z oliwką z oliwek i ma supełnie inny smak. włożyłam do lodóki będzie na jutro. I jeszcze jedno w czym pierzecie te super marchewkowe plamki z ciuszków, bo ja piorę , moczę wywabiam i dalej są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariel color nawet z bialych seterkow mi schodzi ten pomaranczowy kolor ale 2 sliniaki mam z takimi plamkami bo widocznie nie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agunia spróbuj dać deserka jabłko z suszoną śliwką albo samą śliwkę. kupy po tym wali mój szkrab częściej. Ostatnio ciemno zieloną ale to przez ziemniaczki ze szpinakiem. Marchewka podobno powoduje zaparcia. Ale ogólnie kupy już nie sa tak często jak na samym mleku był Kuba. Jednak jak się inne jedzienie wprowadza to jest inaczej. PRzynajmniej u nas. Gosia powodzenia w przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chyba będziemy mieć problem z rozszerzaniem diety:( I wczoraj i dzis Kubuś zwymiotował po marchewce. W sumie zjadł nie więcej niz 3 łyzeczki, pluł, krzywił się, a potem jak dalam mu pierś to zwrócił co zjadł. Moja mam mówi że podobnie miała z moją siostrą. Kubus ma coś po chrzesnej:) Co radzicie dalej robić. Może na razie zrezygnować z zupek i dać jabłuszko. Sama nie wiem a na szczepienie idziemy dopiero 13 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my chyba będziemy mieć problem z rozszerzaniem diety:( I wczoraj i dzis Kubuś zwymiotował po marchewce. W sumie zjadł nie więcej niz 3 łyzeczki, pluł, krzywił się, a potem jak dalam mu pierś to zwrócił co zjadł. Moja mam mówi że podobnie miała z moją siostrą. Kubus ma coś po chrzesnej:) Co radzicie dalej robić. Może na razie zrezygnować z zupek i dać jabłuszko. Sama nie wiem a na szczepienie idziemy dopiero 13 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama i ja, ja miałam ten sam problem, ale gdzies to wyczytałam, zeby jednak dawać codziennie po jednyej łyżeczce, dziecko musi się przyzwyczaić, zje, wypluje ok, na drugi dzień to samo..w końcu zje ci więcej, bo już się przyzwyczai..ale jeśli robi brzydkie kupki i tak fest wymiotuje( a nie ulewa) tona pewno musisz poczekać... agunia, mój też dzisiaj strasznie stękał, zły był jak cholera, ale pomogłam mu zrobić kupkę, a wieczorem zrobił już sam.. co do marchwi to zgadzam się -gotowana powoduje zaparcia, także nie ma co przesadzać a na dolegliwości to rzeczywiście suszone śliwki, albo po prostu seczek z jabłka...i nie od razu po obiadku( bo za chiny ci nie wypije..poczekaj tak poł/ do godziny czasu i spróbuj..albo jak się obudzi..nie musi byyć bezpośrednio po jedzonku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dałam Tomkowi soczek jabłkowy 2 godzinki po obiadku. wypił 40 ml i nic do tej pory. :-( Mam nadzieję że do jutra zrobi bo nie wiem co mam robić. nigdy nie miał takich problemów. Zawsze robił codziennie 1 czasem 2 i kilka razy co drugi dzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIMPIA 1980
witajcie szkoda że wczesniej nie wiedziałam o tej stronie ja też rodziłam w sierpniu 2007!!!!!! córeczka Nikola waga 4.000kg dł 56cm kawał babki .....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIMPIA 1980
Agunia jak ma zaparcia to weż zwykły termometr polej go oliwką i włuż tylko 1cm do odbytu i delikatnie ruszaj aż zrobi kupke ja zawsze tak robie czasami jest zaraz a czasami za 20 minut......tylko delikatnie nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve moja Dominika standard budzi się minimum 3 razy w nocy i za kazdym razem daje jej cyca na spiocha :) tzn. ja jestem na spiocha -biore mala do siebie wystawiam cycka ide spac i za pol godzinki budzi mnie budzik i odstawiam mala :P Co do zaparc po jedzonku o ja daje malej do popicia herbatke z hippa ulatwiajaca trawienie i nie mamy wogole tego typu problemu :) kupy sa codziennie a dzisiaj nawet byly 3 :P gprzej niestety z usypianiem ( dzisiaj mala sala w dzien tylko 1 godzine wlaczajac w to 40 minut spania na spacerze teraz spi ale od 20 do 20-30 sie meczylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olimpia dopisz sie do tabelki.Fakt duza dziewczynka,ale mojego Nikusia na razie nikt nie przegonil na naszym topiku hihihihi Wy macie problem z zaparciami a moj maly od paru dni robi bardzo duze kupek,dwa dni temu to nawet byly co chwile wodniste,ale smekta pomogla. A mi sie nudzi hihihih naprawde,jak czlowiek przyzwyczai sie do tej calej bieganiny to jak m chwile wytchnienia i moze sie ponudzic to tak dziwnie Smiglo,ale sie usmialam,ze musisz sobie zegarek nastawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpia witaj, faktycznie kawał baby urodziłas. U mnie termometr nie pomagał, ale Agunia po pierwszym jedzonku mój Kuba nie robił kupy przez 3 dni i ze strachu dałam czopka. Potem znowu 3 dni i sam zrobił. Teraz jak się już trochę przyzwyczaił to robi czasami 2 dziennie a czasami dalej 1 na 3 dni. Dzisiaj rozłożyłam się z nim na dywanie przed kąpielą na wietrzenie dupska to taką srakę zrobił, że szok. Blee musiałam to wszystko zbierać. Ale chyba miałam przeczucie, bo zawsze go kładłam na kołderce i w pogotowiu jakby siurał miałam pieluchę tetrową, a dzisiaj położyłam jeszcze taką ceratkę z frotką na wierzchu i na tym leżał także nie upaćkał tej kołderki. Swoją drogą, to jakby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę się cieszyć z kupki mojego dziecka to bym padła ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jutro. Dostał dzisiaj troszkę herbaty koperkowo - rumiankowej i soku jabłkowego. on nie lubi pić nic poza mleczkiem bo nigdy nie dostawał, dlatego wypija śladowe ilości. Mam nadzieję, że będzie ok. Dzisiaj Tomek usnął przed 20, mała pobudka oczywiście była więc podałam mu smoczka, poklepałam i przykryłam i nadal śpi. Od soboty w swoim pokoiku do następnego karmienia czyli do 23-24 (rodzice mają pokój dlasiebie i łóżko może zgrzypieć), a potem biorę go do łóżka karmimy się 2-3 razy w nocy (trzeci raz to już rano bo koło 7-8) i śpimy razem. Nie pozwalam jednak żeby spał z cycem w buzi. Jak sobie poje to ja się odsuwam. nie za bardzo chce mi się go odkładać bo wtedy się wybdza a usypiać go godzinę albo co gorzej bawić się 3 godziny do następnego karmienia mi sięnie uśmiecha więc wybrałam mniejsze zło. Lubię na niego w nocy patrzeć jak je, albo jak już poje to ma taką słodką minkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka- benjamin jak zwykle uroczy... gosia, wiem jak to jest, jak nagle zostajesz sama i masz trochę czasu wolnego........to jakoś tak ...pusto :) olimpia- witaj na forum, napisz coś o sobie, o przebiegu ciąży, porodzie i malutkiej :) ehh z tym spaniem, ja nawet dzisiaj nie liczyłam ile razy kuba wstawał..na pewno więcej jak 3 ja też karmię i odstawiam, bo mi zasypia ładnie ale tylko w nocy w dzień ładnie mi nie zasypia :( płacz i krzyki.... a mnie się dzisiaj śniło że byłam znowu w ciąży kurcze, te okropne warunki w szpitalu, ehhhh..wiem że czekałam na skurcze...a to dlatego, że przeżywam ciążę mojej siostry i boję się o nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, ja też uwielbiam mojego szkrabka jak je w nocy, robi to tak spokojnie i miarowo( bo w dzień to oczy są dookoła głowy), potem kładę go na boczku i zasypia jak suseł...a pamiętam te czasy jak kuba nigdy nie umiał zasypiać samodzielnie, ani w dzien, ani w nocy...bardzo nam pomogła książka język niemowląt- choć przyznam ,że nie obeszło się bez duuużego płaczu..tkże wieczorem zasypia bezszerowo( po butelce) a w nocy jak się naje cycusia, albo napije herbatki, to też ładnie usypia....tyle,że budzi się często..na jedzenie tak ze 3 razy, ale odkrywa sie(szkoda że te szpiworki nie mają ramion, byłoby lepiej)to go muszę poprawić,a to cos chrząknie i się obudzi.....ale wiem, że mimo wszytsko będę tęskniła w przyszłości do tych zerwanych nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęcia robię bez lampy błyskowej, żeby nie zaszkodzić maluszkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wysłalam wam fotki mojego Benia :) on jest coraz bardziej marudny kaprysny i coraz bardziej zębole mu idą bo zaczą mi gorączkowac troche widze po kupach :( bidulek mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka przerąbane z tymi ząbkami. :-( Ja muszę teraz przed spaniem smarować mu dziąsełka bo go chyba boli i wkłąda całego smoczka do buzi wraz z otoczką a jak posmaruję to usypia biedaczysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja już wczoraj oglądałam Benia. Widać że to twoje dziecko bo cała mamusia z niego. Moje dziecko w ogóle nie jest do mnie podobne. Jak był mały to był cały tatuś a teraz już się zmienia. Widzę, że Benio też ma bodziaki z dużymi wycięciami pod szyjką. Strasznie mnie to denerwuje bo cały dekold i plecki są zawsze na wierzchu. Nie wiem jak oni to szyją :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej dziewczyny chciałam sie was poradzic czy dajecie juz biszkopcik albo te chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×