Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Mamuśka201 kupiłam na allegro tylko troszkę źle zrobiłam, żekupiłam takie małe (myślałam że jak będzie większy to będzie można układać słowa) bo są małe elementy i można je połknąć więc muszę go pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia niesamowite, jakie on juz akrobacje wyczynia. Mój to tak za cholerę nie zrobi jeszcze. Ale ma 5 mies i 2 miechy to chyba za wcześnie, ale jak ładnie się podnosi na rączkach i dupkę też. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi ostatnio z tymi miesiącami. 5 miesięcy i 2 tygodnie, ale właśnie zajrzałam, że Twój ma niewiele więcej. No rewelacja poprostu. Fajne te zdjęcia porobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia,alemasz zdolniache Synka :))) Jestem zauroczona tym co On potrafi :)))) Na szczęścietotwój Syn jets mocno przyspieszony a nie mój spóźniony :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chodzika to niekupiłam przy córce i teraz też nie zamierza, dlaczego???bo jest niepolecany i powoduje wady postawy i chodzenia... Ja swojejcórci sprawiłam takichodzik jeździk- teraz gotylo wyszoruje i będzie jak znalazł :))) http://www.allegro.pl/item305054164__bk_fisher_price_hipcio_klockowy_lakomczuszek.html http://www.allegro.pl/item311539894__hipcio_klockowy_lakomczuszek_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia, piękne wyczyny tomusia, ja też jestem pod wrażeniem, zwłaszcze tej akrobacji w której jest na czworaka :) nieźle..mój kuba z ledwością siedzie, a co dopiero czworaczki :) za słabe rączki ma jeszcze.... dzi przyszedł spiworek z polarku, zobaczymy jak będzie sie kubusiowi w nim spało...dla mnie super sprawa, już zasnął szybciochem, nawet jak go karmię przed snem, to nie jest mu zimno, w nocy jak bede go brała do karmienia to też nie bedzie mu zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja tez jestempod wrazeniem.Masz sinego maluszka :) A moj Nikus jak juz pisalam w nocy ciagle mruczal,budzil sie.Dzisiaj caly dzien jedno wielkie marudzenie i placz,jak cos wzial do buzi to az sie zanosil.Teraz spi,ale znowu sie budzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
byłam u kontroli z mało i niby daorze aledalek kaszle ma nowy syrop zobaczymy az mi jej szkoda teraz juz spi obasczymy jak długo bo ostatnio te nocki to koszmar a w sobote tak mocno płakała bo ucho ja bolało a musze zrobic badania krwi i moczu bo strasznie duzo pije herbaty i sie martwi lekarz a mało ostatnio je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol fajny ten samochodzik,widzialam taki w sklepie :) Badeve zycze Ci zeby Kubusiowi dobrze spalo sie w tym spiworku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska niech malutka wraca do zdrowia.Twoja za duzo pije,a moj za malo,ja jemu na sile wciskam,zeby cokolwiek wypil;a i tak sa to minimalne ilosci w ciagu dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, mój kuba to samo, dzisiaj miałąm urwanie głowy w pracy, same poprawki, wszystko wychodziło nie tak, co chwila telefon, że coś źle zrobiłam, do tego kuba marudził na potęgę..byłam juz taka zdenerwowana na samą siebie...przyszła mama, z pracy sie urwała, wzięła kubę na spacerek, a ja do roboty- tyle miałam odpoczynku...coś wymiękam ostatnio...uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama juz nie wiem,dzisiaj udalo mi sie zobaczyc jego dziaselka to na prawej dolnej jedynce biala plama jakby troche spuchnieta.Oj sama juz nie wiem.....Jeszcze jestem sama,wszystko nie tak,mam jakiegos dola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
MAŁA CORAZ LEPIEJ JUTRO NA BADANIA MUSZE JEj załozyc ten woreczek zeby siusiu zrobiła i rano zawiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka super że z córeńką lepiej. buziaczki dla niej przesyłamy z tomkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję bo dziś szczepiliśmy Kubusia na wzw więc mamy aktualne wymiary:) NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(9480)..54(71)...Białystok.. .. Kubuś NovemberRain...29.0707...3190(7,9kg)......54(73)......Wa rszawa... Cyryl SoldeLuna.....30.07.07(27 tyg).....2890(9040)......53(74).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(10.15kg)..54.5(72cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(7.500kg)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8.600kg).......54.(72cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (7100)....56.(72).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3685(8200)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(8400)........66.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(7180)......59(67).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Tomek śpi mi w ciągu dnia dwa razy po pół godziny :-( - chyba trochę to za mało. a do tego całą noc rzucał się po łóżku biedaczysko. Nie wiem czy przypadkiem to nie przez zębusie bo mam wrażenie że wychodzi prawa dolna dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kubuś też rzucał się całą noc, do tego stopnia że wzięliśmy go do naszego łóżka. Ale wiercił się dalej. Ja się nie wyspałam . Może to po wczorajszym szczepieniu. Ząbków u nas dalej nie widać więc Kubuś dalej ma słodki bezzębny uśmieszek:) No i mogę go bezpiecznie karmić bez obawy że mnie ugryzie:) Agunia - też jestem pod wrażeniem akrobacji Twojego szkraba! A co do puzzli to faktycznie ja mam te większe z cyferkami więc nie obawiam się że połknie jakiś mały element. Powyjmowałam te które wydawały mi się za małe np te środki z ósemki czy dziewiątki. Reszte może spokojnie gryźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
mamy 1 zeba no moze dlatego taka nie znosna w nocy byla ugotowalam sama zupke i zmiksowałam zjadła cała miseczke tak jej smakowała juz nie bede kupowac tylko sama robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio sama gotuję dla Kubusia. Z tym że on trudno akceptuje nowe smaki więc na początku musiałam mieszać pół na pół z zupką ze słoiczka do której zdążył się już przyzwyczaić. Teraz daje mu juz moją zupkę tylko dodaje troszkę brokułów ze słoiczka. Raczej mu smakuje chociaż raz zje pół porcji,a raz jedna porcja to mu za mało. Zależy jak mu dopisuje apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie kupuje słoiczki bo mojej jarzynowej nie chciał jeść. :-P teraz zaczeliśmy mięsko jeść więc może coś zacznę pichcić niedługo. dzisiaj np. jedliśmy królika z jarzynkami - tylko skąd ja wezmę królika???? jejku jaki on dzisiaj marudny. spać nie chce tylko płacz. nie mam dzisiaj siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
ja warzywa kupuje w marketach b nie mam małego zadnego sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
a zraoniłam badania małej i musimy powturzyc morfologie bo wychodzi ze ma bardzo wysoki cukier ciekawe od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że my stare baby nie przepadamy za kłóciem a tu takie maluszki muszą cierpieć. Pobieranie krwi, szczepienia ... oj biedactwa. Mamuśka mam nadzieję, żę wszystko będzie ok. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuska to nie za dobrze z tym cukrem :( ale powtorz badania i miejmy nadzieje,ze wszystko bedzie ok I gratuluje zabka :) Widze,ze nasze dzieciaczki znowu sie zmowily,moj maly juz 3 noc wiercil sie plakal.....a w dzien lepiej nie mowic,spi po pol godziny 2 razy i to przed poludniem.Jak dzisiaj chcialm go uspic po obiedzie to 2godziny lezalam z nim i usnal na 5minut....Pozniej i spacer nie pomogl,jesc nie chce do tego jak zj troche to wszystko ulewa.....Dalam mu teraz specjalny lek przed jedzeniem zobacze z dwa dni jak nie to do lekarza.A dziaselka ma opuchniete biedactwo. Ja walentynki spedzam w samotnosci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×