Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Limetka moja najbliższa psaipsiólka kupila Sobie tzn., dla Synka cały komplet Roana - wózek głęboki do przerobienia na spacerówkę i fotelik samochodowy i są bardzo zdowoleni :) Ich synek niedawno skończył rok (pod koniec stycznia) i jak dotąd nie skarży się wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! właśnie wróciłam od teściów :) posiedziałam na ogródku, zjadłam pyszny obiadek i z mężem pospacerowaliśmy brzegiem odry :) dzień spędzony super :) a teraz mąż z mamusią na żużel pojechał i mam kompa wolnego :) ankakoza w askocie masz duży wybór wózków tylko pojedź na Hubską boa tam jest większy sklep :) za ciuszkami i innymi rzeczami się tam nie rozglądałam bo to chce kupić w hurtowni bo różnice w cenie są duże pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wózków roan to właśnie takie podobają się mojemu mężowi a mi nie za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No dzisiaj troszeczkę chłodniej w końcu. A mi się nawet ten podoba: http://www.2o2.pl/index.php?p450,wozki-mikado-trzykolowy-trzyfunkcyjny-ox-ford-gondola-spacerowka-fotel Fajnie że jest już z fotelikiem i to takim, który można montować do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też ten się podoba tylko szkoda, że nie ma pompowanych kół ale popatrzę sobie na takie wózki w necie :) ja fotelika nie potrzebuję bo mam z chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Przyszłe Mamuski! Mam takie pytanko, bo nie moge sie zdecydowac, czy kupujecie łóżeczko o wymiarach 120x60 czy 140x70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczka już oglądałam, ale powiem szczerze nawet nie wiedziałam, że jest kilka rozmiarów :-) Mam już jakieś upatrzone ale nie mam pojęcia jaki ma rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszość łóżeczek jest w rozmiarze 120x60, ale wiadomo takie łóżeczko na długo nie starczy :( Na poczatku bardzo byłam napalona na to łóżeczko: http://www.klups.pl/szablon.php?z=18&t=lozeczka&p=lozeczka Ale teraz zaczynam sie zastanawiac, bo w łóżeczku 140x70 dziecko dłużej pośpi, a później mozna z tego zrobić tapczanik. Tylko że znowu mały wybór jest tych łóżeczek. Zastanawiam się nad tym: http://www.klups.pl/szablon.php?z=23&t=lozeczka&p=lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki piszecie o porodzie ja tez sie boje bo wiem co mnie czeka i niema co sie oszukiwac trzeba sie przygotowac na bol . A ja jeszcze czekam na egzamin z prawka mam troche czasu ale troche sie boje .Wszyscy mowia ze przez ciaze to zdam za pierwszym razem ,ale ja niewierze ze tak bedzie .Bylam u gin jest ok tylko mam slabe wyniki ,i musze znow lykac zelazo i tabletki na skurcze lydek aspargin jest to magnez i potas .Jesli chodzi o ciuszki dla mnie to kupilam sobie sukienke ale taka ktora sie rozciaga ,wiec bede ja nosc po ciazy jeszcze mam pare sukienek z przed ciazy ktore pasuja .Ja tez kupilam body bluzeczki i spodenki dla synka mam jeszcze ciuszki po corce ktore sie nadaja dla chlopca .Lozeczko tez mam i to duze ,tyko wozek musze zobaczyc w jakim stanie jest .Kupic to musze nosidelko , wyprawke do szpitala , rozek , itp acha i sobie do szpitala .Chyba musze zaczac kapletowac wszystko .Acha jak bylam u dentysty to poradzila mi zebym po porodzie kupila wapno w tabletkach i lykala ,to wzmocni szkliwo i kosci .to narazie ide na podworko posiedziec sobie jest piekna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę: kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....27...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........26.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........26... .05.08...+8...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........25.....11. 08...+2.6 DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+8... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......25......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........24.....19.08...+3 ,5 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....23......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........23......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... Catrina33..............................................2 3__..............+6 corka Gabrysia ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......27......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynko, ja też wybrałam to łóżeczko (to piersze). kiepsko się dzisiaj czuję. Nogi się pode mną uginają, na szczęście Maluszek wierci się cały czas czyli z nim wszystko ok. Mam nadzieję, że niedługo przejdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez zaktualizuję swoje dane: kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....27...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........26.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........26... .05.08...+8...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........25.....11. 08...+2.6 DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......25....11-12. 08...+9,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......25......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........24.....19.08...+3 ,5 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....23......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........23......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... Catrina33..............................................2 3__..............+6 corka Gabrysia ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......27......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak to się stało ( ;) ), ale w ciągu dwóch tygodni przytyłam 5 kg... Niepokoi mnie to z jednej strony, a z drugiej wiem, że za bardzo pofolgowałam zachciankom... Zobaczymy co na to lekarz. A wczoraj byłam w Powsinie, w ogrodzie botanicznym, z mężem oczywiście. Było całkiem miło - gdyby nie koszmarny przejazd autobusem napchanym emerytami. Ale pogoda dopisała, lody też ( ;) ), a mnie, pomimo bólu pleców, udało się zwiedzić ogród, a potem jeszcze przejść pieszo na Kabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczyna się odliczanie od 100 :) (ciekawe, co Syn na to i czy się dostosuje? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.ja narazie nie mysle nad lozeczkiem bo moje pierwsze dziecko spalo w wozku pierwszy miesiąc i dobrze sie w nim czulo a ze mam fajniutki wozek to nazazie sie wstrzymam zresztą narazie to ja modle sie zeby z powodzeniem przetrwac ciąze i porod potem bede zastanawiac sie nad szczegolami.Narazie niestety borykam sie nad bolami plecow ktore wlasnie do mnie wrocily i nad bolem lydek i wzdęciami ktore tez do mnie przyszly.Pozatym czasami odzywają sie u mnie kolki jelit a moze to efekt wzdęc sama niewiem w kazdym razie jeszcze troszke przedemną i oby szybko to minęlo.czekają mnie jeszcze egzaminy i to wszystkie w czerwcu,i przeprowadzka takze nudzic to ja sie nie będe.Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myślimy o łóżeczku, które jest najpierw połączone z komodą, a później tę komodę można zdjąć i łóżko jest dłuższe... Więc może służyć parę dobrych lat. Tylko mieszkanie mamy małe, więc nie wiemy, czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myślimy o łóżeczku, które jest najpierw połączone z komodą, a później tę komodę można zdjąć i łóżko jest dłuższe... Więc może służyć parę dobrych lat. Tylko mieszkanie mamy małe, więc nie wiemy, czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myślimy o łóżeczku, które jest najpierw połączone z komodą, a później tę komodę można zdjąć i łóżko jest dłuższe... Więc może służyć parę dobrych lat. Tylko mieszkanie mamy małe, więc nie wiemy, czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam samopoczucie? Ja dzisiaj posiedziałam na ławeczce troszeczkę, a popołudniu pobiegałam po sklepach. Byłam w H&M, dział dla kobiet w ciąży bardzo mały, dla dzieci większy wybór, ale tych starszych. Za to kupiłam zestaw body juz na 68 bo mniejsze mam w Tesco za jedyne 39zł 7 sztuk. Zawsze to taniej niż osobno kupować, a podobno body to niezastąpiona sprawa dla maluszków. Co do wózka to ja kupuję 120x60 bo niestety nie mam miejsca na większe. Mi też się podobało to łóżeczko co sokratynka pierwszego linka przysłała. Ale kupię z tej samej firmy tylko Radek II albo Ewelina z szufladą, bo przyda się, a w moim małym mieszkanku każde miejsce się przyda. Zastanawiam się tylko czy będzie wygodnie sięgać do maluszka, bo nogi nie wchodzą pod łóżeczko. Ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. To z linka ładniejsze, ale kupuję pościel z przybornikiem, który się wiesza na tym boczku łóżeczka, także i tak nie będzie tego widać. Można oczywiście powiesić na innym boczku. Czytałam na temat łóżeczek, to pisało, że koniecznie z wyciąganymi szczegelkami żeby było, i odległość między szczebelkami ma byc 7mm, a zazwyczaj spotykam 9mm, więc teraz nie wiem, ale to chyba nie duża różnica. No i dobrze by było, jeżeli jest to wersja z szufladą, żeby była przykrywana, bo jak materacyk jest ustawiony na najwyższym poziomie to widać cały \"bałaganik\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiśćie pisałam o łóżeczku a napisałam, że o wózku. Za dużo słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za to duży pokój dla maleństwa więc zmieszczę tam wszystko, łóżeczko, komodę szafę i fotel i nawet wózek się zmieści ... tylko, że na razie krucho z kasą, bo nie dość że jestem na chorobowym i dostaję jak to mąż określa rentę - dzisiaj dostałam pierwszą- (na umowie o pracę miałam dużo mniejszą kwotę od tej którą dostawałam do ręki), to remontujemu dom (tzn mąż ze szwagrem czyli on też nie zarabia od lutego) to mamy wzięty kredyt którego nam braknie. Więc jak tu się nie załamywać czasem .. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie czasem jak to jest z zaświadczeniami z pracy o zarobkach do wzięcia kredytu. bo jeżeli jestem od lutego na chorobowym to zakład wystawi mi zaświadczenie?? i z jaką kwotą taką jak zus czy taką jakbym dostawała normalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie czasem jak to jest z zaświadczeniami z pracy o zarobkach do wzięcia kredytu. bo jeżeli jestem od lutego na chorobowym to zakład wystawi mi zaświadczenie?? i z jaką kwotą taką jak zus czy taką jakbym dostawała normalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jak to jest. Ja też jestem na zwolnieniu od stycznia, ale wypłatę biorę ok 100 zł większą niż pracowałam, bo liczy sie srednia z roku, a miałam premie i nadgodziny takze tak wyszlo. Ale jeżeli chodzi o papiery to nie wiem, ale wydaje mi sie ze zaklad normalnie wyliczy Ci tak jak zawsze, bo to zus rozlicza sie z zakladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko,czy wasze słoneczka są aktywne o określonej porze dnia lub nocy?A jak to jest z kopniakami?Są mocne czy raczej delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja tylko na chwilkę bo dzisiaj znowu idę na grilla :) ankakoza napisałaś wcześniej, że chodzisz do lumpeksu kupować rzeczy dla dziecka , napisz mi gdzie jest jakiś fajny bo ja nigdy w lumpie nie byłam a chciałam się przejśc zobaczyć co tam mają ciekawego, bo słyszałam , że fajne rzeczy można kupić i nie drogo :) myszka jak tylko wrócisz to napisz jak było :) czekamy na relacje :) jeżeli chodzi o pokoik dla dziecka to ja niestety jestem w takiej sytuacji, że mamy tylko jeden duży pokój z balkonem i dzidzia będzie z nami w pokoiku bo innego wyjścia nie ma ijak będziemy kupować łóżeczko to nie za duże i pod kolor mebli :) a wczoraj kupiliśmy komodę dla dzidzi w wajnert w identycznym kolorze jak nasze mabelki bo akurat była do dokupienia do zestawy, który mamy :) ale dopiero będzie za 2 tygodnie bo tyle trzeba czekać :( ale już się nie mogę doczekać :) pozdrawiam i uciekam :) buziaki dla wszystkich mamusiek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłąm coś ciekawego na temat karmienia : http://www.praca.wp.pl/kat,18453,title,Mamo-masz-prawo-karmic-w-pracy,wid,8847103,wiadomosc.html?rfbawp=1178353963.138&ticaid=13b02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja własnie wróciłam z podrózy... byo super... pogoda dopisała nawet sie opaliłam dużo spacerowalismy i bardzo sie zrelaksowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kopniaki dostaję przede wszystkim rano i wieczorem. Rano są bardzo intensywne i dzisiaj bardzo wysoko (ku mojemu zdziwieniu). W nocy jak czasem się obudzę to dzidzia też kopie. Czasem jest jednak tak, że prawie cały czas czuję maleństwo i mam wrażenie, że w ogóle nie śpi a czasem leniuchuje. Bardzo lubię jak ja sobie leżę a on tak jakby stawał bo z jednej strony strasznie się brzuszek uwypukla, tak że aż skóra ciągnie i boli. Ale zato jest superowe. Szkoda, że nie mam kamery bo nagrałabym mojego rozrabiakę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×