Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny. Jak tam zdrówko u Was. Ja dzisiaj wstałam o 4 rano i już nie mogłam spać, na szczęście udało się mi jeszcze zdrzemnąć 3 godzinki potem. Kość ogonowa mnie już mniej boli niż kiedyś. Jutro też idę zrobić wyniki, mam nadzieję, że hemoglobina lepsza. Ostatnio jak byłam na tym usg 3d to wyszło mi, że mam zastój I stopnia w nerce prawej. Lekarz kazał mi spać na lewym boku i pić piwo hi hi od czasu do czasu. Co do wózków Roan to też mi się one podobają. Są w wersji 3 i 4 kołowej. Rozmawiałam z koleżanką na ten temat, twierdzi, że na nasze polskie drogi to koniecznie 4 kołówki. Roany mają duża gondolkę i ładną spacerówkę i ze wszystkim dodatkami ok 1000 zł, można dokupić też fotelik pasujący do wózka. http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=2856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie obwodu brzuszka .... to u mnie 98 cm Uffff Ale sporo też miałam przed ciążą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 101 cm :-) A jakie macie brzuszki? Bo ja taki szpiczasty. Mówią, że taki sie ma na chłopaka i u mnie się to sprawdza. Chociaż to tylko podobno takie \"gadanie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka wpadnij na czerwcówki jak będziesz mogła, ciewawa jestem co tam u ciebie słychać. Pozdrowienia dla wszystkich sierpniówek, zaczynacie już chyba III trymestr prawda?, ostatnia prosta przed wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c ześć :) ankakoza mam nadzieję, że dalej możesz mi odstąPIć TERMIN NA BADANIE USG?podaj mi adres i nr telefonu ( nie pamiętam nazwy) do tej przychodni co miałaś pójść na usg 3d a nie poszłaś bo jak dzwoniłam na joanitów to dopiero termin jest na 26 czerwca masakra!!!! pozdrawiam wszystkie mamuski i spadam bo mąż krzyczy, że mam odpoczywać z nogami do góry :) sorki za literówki ale się spieszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smiglo. Niestety to jest właśnie to badanie co byłam. A drugie miałam na piątek i już zrezygnowałam w Mediconcepcie na Krzyckiej także może tam zadzwoń może jeszcze jest to miejsce na 15.10 miałam. Ale ogólnie tam się czeka tydzień także możesz spokojnie dzwonić: www.mediconcept.pl na Joanitów faktycznie długo się czeka, mi się udało, bo pani wzięła ode mnie nr telefonu i ktoś zrezygnował także czekałam 5 dni. Także może w ten sposób spróbuj może się uda, bo ten lekarz z Joanitów jest naprawedę dobry i widać, że zna sie na rzeczy. Nie wiem jak w Mediconcepcie, musiałabyś poszukać wypowiedzi dziewczyn na forach. Miłych snów dziewczyny. Ja też już idę powoli bo królik mi się rozszalał i biega i broi. Crazy house. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
hej! fajny ten wózek, ja mam chodzik od szwagierki tej firmy, solidny.kupujecie juz jakieś ciuszki, bo mnie już tak korci żeby cos kupic:). kosc ogonowa nadal mnie boli, rozmawialam o tym z lekarzem, i powiedzial że nic się nie da z tym zrobic, musze cierpiec do porodu, tak bym chciała żeby był już sierpień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja dzisiaj też nie wyspana jestem :( w nocy się obudziłam io nie mogłam zasnąć :( ankakoza dzięki za wszystko będę dzisiaj dzwonić :) niestey dziewczynki ale nie będzie mnie z wami teraz przed parę dni bo przyjeżdza do mnie siostra i muszę się ją zająć. odezwę się w przyszłym tygodniu :) do zobaczenia i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Tak ogladam wasze propozycje wózków i stwierdzam, że mamy podobny gust :) Mnie tez sie podobaja Roany :) Wózek jednak bede miała z głowy, bo mam sponsora - męża siostra chce nam zafundowac wózek i bardzo się z tego cieszę, bo to chyba największy wydatek, więc będe mogła w to miejsce kupić wiele innych potrzebnych rzeczy :) Kiedyś pisałam wam, że będę miała łóżeczko. Niestety wtedy go nie kupiłam, tzn bratówka mi miała kupić, ale były w nietypowych rozmiarach, a ja chcę takie 120/60. Dziewczyny wy też macie taką udrękę z plecami???? U mnie to normalnie katastrofa, bola jak diabli, szczególnie jak dłużej siedzę, dlatego nie ma mnie tak czesto tutaj na topiku, za co was serdecznie przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy wam na początku kiedys to pisalam ze z pleckami to nam sie dopiero zacznie zbawa poniewaz ja to znam juz z poprzedniej ciązy i nie pociesze Was w tym fakcie bo z ciezarem dzidzi bedą bolec nas coraz bardziej niestety mi troche pomaga spanie na dobrym materacu ale i tak odczuwam swoje.teraz na przelomie 6-7 miesąca tyjemy najszybciej a w raz z nami zwieksza sie obciązenie dla kręgoslupa takie są uroki ciązy te mniej przyjemne,mnie na dodatek dzisiaj zatkalo od srodka i chodze jak kaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, po pewnej przerwie spowodowanej koniecznością nadrobienia szkolnych zaleglości (udało się)... Aga - powiem, że mnie pocieszyłaś trochę - może nie zapowiedzią bólów pleców jeszcze większych, ale tym, że powiedziałaś, że teraz tyje się najszybciej... w ciągu ostatnich 4 tygodni przytyłam tyle, co przez całą ciążę (bez tych 4 tygodni oczywiście) i byłam tym przerażona, zobaczymy, co mi lekarz powie na ten temat... W ogóle, kupiliśmy z mężem wózek na allegro - używany za 51 zł. Myślałam, że to będzie lepszy badziew, ale szczęśliwie się okazało, że jest bardzo fajny, w świetnym stanie (tylko po kołach widać, że był używany) i dodatkowo dostaliśmy nosidło - niezłe, chociaż może się nie przydać wcale. Wózek jest polskiej firmy Akjax, ale nie wiem, co to za model. Jedynie moja teściowa nie jest zbyt szczęśliwa, bo wózek nie ma regulowanej wysokości rączki i ona jest za niska... Kupiliśmy też chustę do noszenia dzidziusia, gdyby nam się nie chciało wózka nosić (bo ciężki jednak, nawet to jedno piętro do windy znieść). Też niezła, tylko ma ciężką regulację. Ale tłumaczę sobie, że może to lepiej, bo mi się nie rozluźni nagle z dzieckiem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest prawda z tym tyciem miedzy 6-7 miesiące w mojej ksiązce kobieta w tym tygodniu z 4,5 przytyla az do 9 kg potem juz tyla malo tak ze do 9 miesiąca przytyla 12 kg .Z tym ze w 9tym juz nic nie tyla.Dlatego wydaje mi sie ze teraz to jest taki duzy skok i ze to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - to zatkanie cię od środka - to chozi o taki lekki ból tam, własnie środku między macicą a wzgórkiem łonowym? (mam nadzieje ze dobrze ci to wytłumaczyłam). Ja własnie dziś czuję takie lekkie kłucie i ból w tej okolicy, nie wiem dlaczego. A co do pleców, to tak sobie myslałam, ze z miesiąca na miesiąc będzie gorzej, bo jednak brzuch powoduje wyginanie sie kręgołupa, który musi udźwignąć ten ciężar ciała. Ale damy rade kobietki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie zatkalo bo nie moglam sie zalatwic hehehe ale juz sobie poradzilam.Wiesz mi pomaga dobry materaz na ktory kupilam mojej corce ale teraz ona spi z męzem a ja u niej w pokoju jednak dobre spanie jest tez wazne a ona ma taki materaz ortopedyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tycia nie przejmuj sie ja tez teraz najbardziej tyje potem to wszystko minie no chyba ze opychasz sie za dwoje ja staram sie uwazac i jesc rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - hihi, to troszkę cie przedtem nie zrozumiałam :) Ale z tym \"zatkaniem\" to tez trzeba uważać. Ja codziennie staram sie zjeść jedno jabłko, bo potem jest lżej sie wypróżnić, a takie częste zaparcia prowadzą do hemeroidów i wtedy dopiero sa problemy. A jeśli mowa tyciu, to sama jestem ciekawa ile mnie teraz przybyło, po trzech tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kochane..... ja tylko parę zdań bo robótka czeka...a sporo jej mam fajne te wózeczki co pokazujecie...ja już mam kupiony, ale na razie jest jeszcze w stanach, koleżanka ma mi wysłać...bardzo mi się spodobał, jest leciutki i mobilny, a to dla mnie najważniejsze, w polsce za niego dałabym razem z fotelikiem ok 1500 zł a tam mnie wyjdzie ok 900 zł, więc różnica jest... tu jets link do niego http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2400909&cp=2255983.2256189.2256206&parentPage=family wiecie co, ja też budzę się ok 4:00 nad ranem i z tego względu, że roletki mam koloru beżowego, to jest w miarę jasno i dlatego nie mogę już spać, tylko wkurzam męża bo się kręce, wiercę i go zagaduję ja z tą moją hemoglobiną próbuję sobie jakoś radzić, ale wiem, że na ostatnich badaniach spadła mi poniżej normy, dlatego lekarz mi przepisał to żelazo...sok z buraków..muszę tego spróbować...już wszystkiego się chwytam pozdrawiam was i ściskam mocno... może się jeszcze dzis odezwę :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze maluszki, ja zauważyłąm wzost aktywności- to co się kubuś wierci( już wybraliśmy imę..wiem że to teraz bardzo powszechne imię, ale nie mogłam inaczej..po prostu najbardziej mi pasuje ), najbardziej czuję go w prawym górnym rogu ( tam ma nóżki)i w dolnej lewej części brzuszka, widocznie tam ma rączki ... hopka sobie przez cały dzień, a ja się czasem do siebie śmieję, bo tak potrafi mnie czasem kopnąć, przekręcać się...jakby miał już dość tej ciasnoty...i kto mówi, że takie maleństwa nie mają już osobowości ostatnio przeczytałąm, że w 25 tygodniu dzieciaczki ćwiczą odruch chwytania i bawią się często pępowiną, tak jakby na harfie grały, jak sobie to wyobrażę to też mi do śmiechu :.)))..mali wirtuozi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Badeve :) U mnie też maleństwo bryka jak malo kto :D Ja już jestem pod końcem 27 tygodnia więc na pewno rusza się troszke więcej niż w 25 tyg., ale to nie powiedziane :) Tez potrafi tak kopnąć, jakby grał w mistrzostwach świata strzelając decydującego gola :D Często też jest tak, że bardzo mocno się wygina, bo idzie wyczuć łokieć bądź kolano ( nie wiem dokladnie co to :) :D I pupę często wypina :D Mówię wam śmiechu co niemiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najbardziej zabawne jest - kiedy widzę, kładąc się, że mam brzuch wyraźnie z jednej strony, przekrzywiony, najczęściej wzgórek jest po prawej stronie... I mój Synuś też fika. Potrafi nieźle przykopać... Szwagier mówi: \"tylko nie oddawaj\" ;) Łykam żelazo, bo jakoś nie znoszę buraków itp zdrowych żródeł, na szczęście albo mam taki organizm, albo mam taki lek, który nie powoduje zaparć (znajoma miała duże problemy). A propos imion - my wybraliśmy dla dziecka imię Cyryl. Bardzo nam się podoba (mnie i mężowi), ale rodzina się sprzeciwia, twierdzi, że skrzywdzimy dziecko, że inne dzieci będą się z niego smiać... Wy też tak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly dopiero zaczyna coraz bardziej kopac ale jeszcze nie az tam zeby widziec jego nozke lub rączke no ale ja jestem w polowie 24 tygodna wiec pewnie z czasem tez zobacze przez brzuszek jakies częsci ciala no bo jednak 27 tydzien to dziecko juz jest duzo większe.Co do imion ja wole takie bardziej polskie chociaz corce dlalam imie Sara to synkowi chce dac karolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November - wybór imienia to kwestia gustu. Mnie akurat Cyryl by nie odpowiadał, ale tym sie nie sugeruj, bo jeśli tobie i mężowi sie podoba to tak go nazwijcie. Mnie się też podobają proste imiona, tak jak Agnieszce, np. Rafał, ale innym to może nie odpowiadać prawda? Tak jak zdecydujecie tak zróbie, w końcu to wasze dziecko będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może Cyryl nie jest imieniem rdzennie polskim, pochodzi bodajże z języka greckiego (dużo argumentów dla rodziny, duuużo), ale czy uzasadnione jest twierdzenie - bo się dzieci będą wysmiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar mi się nie podoba - reszta jest bardzo ładna. Oskar kojarzy mi się... wolę nie mówić, ale w każdym razie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×