Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

November - tak dla przykladu: Ja mam na imię Danka i dzieci w szkole podstawowej zawsze znaleźli pretekst by je przekrecić i pośmiać sie z niego: Danka - kanka, Dana - piżama. Jak widzisz nawet z najprostszego imienia można poszydzić i wyśmiać, szczególnie gdy chodzi sie do podstawówki. A jak dorośnie ten twój synek to może być tak że jego imię będzie jego atutem, np Olaf (Lubaszenko) - znany jest i jakoś nikomu to imię nie przeszkadza. :) Glowa do góry kochana, to wasza decyzja, pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko - z tych które podalaś podoba mi sie Maksymilian i Bartosz, choć ja wolałabym mieć Bartłomieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, jakbym ja miałą się sluchać innych to mój syn pozostałby bezimienny..nie sugerujcie się tym, co ktoś sądzi, to będzie WASZE dzieciątko, to wy z nim spędzicie większość czasu, a uwierzcie mi, że to imion człowiek się przyzwyczaja, dla mnie kiedyś oliwia było takim egzotycznym imieniem, myślałam ,że ciągle będę miałą przed oczami ten owoc( czy warzywo, sama nie wiem)( bratowa nazwała tak moją chrześnicę) a teraz to jest moja oliwka, oli do niej wołamy jest przezabawna i nie wyobrażam sobie dla niej innego imienia mojego kolegi kolega nazywa się litawór, ja się z tego śmieję , bo go nie znam, ale oni twierdzą że to jest litawór i koniec, nic w tym śmiesznego... cyryl, cyrylek,cyruś..imię niespotykane i na pewno będzie przez to bardziej wyjątkowy :.)) a co do przesyłki to wychodzi tak ok 100 zł jak ten wózek kosztuje 245 $( to jest 735 zł) + 100 przesyłka i jeszcze kumpelka mi kupiła folię przeciwdeszczową na wózeczek i tak liczę 900 zł zdążyłam w ostaniej chwili, bo wczoraj właśnie wyleciała do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Myślę, że jest dokładnie tak jak mówisz - jeśli dzieci będą chciały wysmiać, to wysmieją, żeby się najzwyczajniej w świecie Piotrek nazywał. a teraz miejsce na małą aktualizację, jako, że mnie dawno nie było: kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....27...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............27.... 04.08...+8...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........27.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........27... .05.08...+9...synek Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........26.....11. 08...+3 DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......26....11-12. 08...+11... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......26......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........25.....19.08...+3 ,5 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................25... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........24... ...26.08...+5synek Halinamalina........31....dolnośląskie......2 5.... .26.08...+4 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....24......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........24......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............24.. ..29.08...+8 syn Catrina33..............................................2 3__..............+6 corka Gabrysia ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......27......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam że ciąża jest fajna, ale z tymi uszami nie wytrzymuję- zatykało mi się najpierw jedno teraz już dwa, byłam u lekarza, nic tam nie widzi, a ja jak z kimś rozmawaim, to śrdnio słyszę( ale tylko jak mówię) nie wiem już czy wrzeszczę czy mówię tak cicho że i tak mnie nikt nie słyszy...ale pozostaje mi się z tego śmiać..ponoć to wina hormonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve - mnie też sie ucho - prawe zatykało, szczególnie to odczuwałam wymawiając słowa z literami \"m\" i \"n\", ale teraz dopiero gdy o tym wspomniałaś skapnęłam się, ze juz mi to przeszło. Oby na dobre bo to naprawdę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam naleze do osob co raczej nie bardzo lubią chodzic w ciązy ale wiem ze tak juz jest i musze to przetrwac wiec cieszcze sie ze jakos trwam,no bo w koncu chce urodzic zdrowego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki uciekam na obiad, musze cos przekąsic, bo mi się zaraz rzołądek na lewą strone przewinie tak mnie skręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dzis użadziłyscie pogaduchy :) a ja nie mogłam byc musiałm pojechac po wyniki i nie są rewelacyjne :( krwinki białe 10,1 norma 4,0-10,0 krwinki czerwone 3,70 norma 3,80-5,8 hemoglobina 11,5 norma 12,0-16,0 hematokryt 33,4 norma 35,0-48 i jest mi smutno bo jem wszystko biore witaminki i dupoa z tego ugotowalam obiad i mam teraz czas na neta a dzis ide do lekarza na 18 zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze podobały mi się wózki v3, i zawsze mówiłam, że taki sobie kupię, alejak przyszło co do czego i zabaczyłam go na żywo a dokładniej pojeździłam trochę to zrezygnowałam. ja szukam wózka w którym będę mogła pohuśtać moje maleństwo i już kiedyś podawałam tą stronę (model spring cool)http://www.dorjan.com.pl/dorjan/spring1.htm Każdy jednak czegoś innego oczekuje od wózka. ale ogólnie V3 jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v 3 coneco na allegro to 890 pln za 2 w 1 no i można dokupic fotelik niestety jeszcze nie ogladałam tych wózków na żywo, dlatego też pytamWas o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Nie mogę się już doczekać mojego Szkraba :-( Tak bardzo chciałabym go już mieć. I w życiu nie usłyszałam tyle komplementów co ostatnio. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve, my też wybraliśmy dla synka imię Kubuś. Właściwie ja nie miałam zbyt dużo do powiedzenia bo to mąż postanowił prawie od początku ciąży:) Miała być Zuzia albo Kubuś. W 18 tygodniu okazało się że czekamy na Kubusia. Już teraz nie wyobrażam sobie żeby miał się jakoś inaczej nazywać mimo że imię faktycznie popularne. Tak w ogóle to na forum pisałam bardzo dawno, nawet byłam w tabelce ale przy kolejnych aktualizacjach ktoś mnie przeoczył. Za to czytam Was na bieżąco. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko !! Ja raz widziałam jak kobieta w kościele mordowała się ze swoim wózkiem i powiedziałam, że nigdy w życiu nie kupię takiego. Zaletą V3 jest to że można nim kołysać tylko w ten sposób, że przednie koło się skręca i wozisz z prawej do lewej (ale to wyjaśniłam ale mam nadzieję, że wiesz o co chodzi). Czasem usypiam mojego siostrzeńca w wózku i dzięi temu że jest na paskach i się huśta zajmuje mi to kilka minut. I nie przeszkadza mi że waży 15 kg bo mieszkam w domu i nie muszę go dźwigać na któreś piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas z imieniem dla synka to jest tak że nie wiadomo jeszcze na 100%. Może być: Krzysiu (ale mam brata Krzysia), Kubuś, Michał, Marcin albo Tomek. Ze wskazaniem na Tomek (Tomuś, Tomeczek, Tomasz). coraz częściej go tak nazywam. mąż jest mniej zdecydowany a podobno to kobieta w ciąży jest nie zdecydowana. Hmm :-) Ale jak będzie ostatecznie nie mam pojęcia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, wydaje mi się, że Twoje wyniki wcale nie są złe, masz niewielkie odstępstwa od normy, co w ciąży jest zupełnie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Myszka ja mam podobne wyniki i podobno w ciąży to normalne są. Także myśłę, że nie masz się czym martwić. Jeżeli chodzi o imię to też mamy wybrane Jakub. Nie myślałam, że ono aż tak popularne jest, pewnie przez Wojewódzkiego hi hi. Podoba nam się jeszcze Damian, ale tak się już do Kubusia przyzwyczaiłam, że chyba tak zostanie. Jeżeli chodzi o wózki to byłam dzisiaj w hurtowni (na Tęczowej we Wrocławiu) i są tam wózki Roan. Chyba się na ten zdecyduję, fajnie się \"buja\", ma dużą gondolkę i ogólnie mi się podobają. Spacerówki też super wyglądają. Tam kosztuje 1099 zł chyba o ile dobrze pamiętam. Ale widziałam na necie taniej można poszukać. Te wózki Coneco też są fajne ale nie widziałam ich jeszce w realu. Natomiast zdecyduję się chyba na fotelik tej firmy. A dzisiaj byłam u internisty bo przeraziłam się tym zastoje w nerce i za tydzień mam usg nerki także mam nadzieję, ze wszystko bedzie ok. Pozdrawiam mamuśki i też się bardzo cieszę z ciąży, super stan, mimo że tu pobolewa, tam łamie, to puchnie, ale jest super. Przykro mi się robi czasami jak pomyślę o kobietach, które nie mogą zajść. To takie piękne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-masz bardzo dobre wyniki jak na ciąze zeby kazda z nas takie miala ,nie masz sie czym martwic jednak dzielisz sie wszystkim z maluszkiem wiec musisz miec troche slabsze wyniki ale narazie nie są zle naprawde ja mam gorsze i nic lekarz mi nie kazal brac .Zresztą ciekawe czy znow mi nie spadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie po wizycie u lekarza dostałam spasmophen - mam takie twardniejące miejscami kurcze brzucha, a właściwie macicy no i z opisu na necie wynika, że nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży. wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam wogole tego leku ja na twardniecie brzucha bo tez czasami mi sie to zdaza biore nospe i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze żeja dzis pierwsza tutaj:( wczoraj byłam u lekarza i.... znów przytyłam :( zbadał mnie i wszystko jest dobrze :) maluchowi serducho bije mocno :) kazal mi brac żelazo Biofer folic ale nie kjazał sie martw9c wynikami nastepna wizyta 31 maj i bedzie Usg już nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....27...02.08...+6.syn moonisia....Monika......21....Poznań..............27.... 04.08...+8...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........27.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........27... .05.08...+9...synek Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......26. ....11.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........27.....11. 08...+1.8 DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......26....11-12. 08...+11... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......26......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........25.....19.08...+3 ,5 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................25... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........24... ...26.08...+5synek Halinamalina........31....dolnośląskie......2 5.... .26.08...+4 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....24......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........24......2 8.08......+10...synek Anuśka2007............24....zach-pom.............24.. ..29.08...+8 syn Catrina33..............................................2 3__..............+6 corka Gabrysia ____________________________________________________ __ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......27......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9 Byłam u lekarza- nastraszył mnnie, że jak dalej ta insulina nie pomoże to będą szybciej mnie rozwiązywać - mam tylko nadzieję, że nie przez cesarkę :( Schudłam sporotem 1.2 kg. czyli na plusie mam 1.8 kg. Mam zacząć brać regularnie no-spe i oszczędzać się... Koniec z dźwiganiem Oliwki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zato brzuch rosnie strasznie coraz szybciej i szybciej w poniedzialek pojde do lekarza wiec zobaczymy co mi powie niestety nie mam badan dopiero zleci mi lekarz w poniedzialek wiec niewiem jakie mam wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu co to za pogoda :P mam niskie cisnienie i sie połozylam i usnelam teraz wstałam cholera jak normalnie funkcjonowac dobrze że wczoraj mialam energie i zrobiłam obiad nawet dwa krupnik i spagetti i i psu też obiad ugotował :D bo dzis to bym nie zawiele zrobiła w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pogoda strasznie dziwna. Wieje strasznie ale jest bardzo ciepło. ciepły wiatr - może halny. Odnośnie wagi to przez 3 tygodnie przytyłam 2,3 kg. - trochę dużo ale cóż .... Moje maleństwo strasznie dzisiaj brykało od 4 rano i nadal się wierci. Chyba się odwrócił, bo mam wybulwienie przy pępku a kopie mnie na samym dole tak, że siedzieć nie mogę, a jak się zegnę to dostaję kopa i muszę się wyprostować. Ale mnie pilnuje. Kręgosłup mnie trochę pobolewa ale robiłam pierogi z truskawkami. Wyszło 100. Będzie na zapas, chyba, że wpadniecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym zjadła :) no mnie kregosłup tez daje znaki a dzis wyjątkowo mnie boli nie wiem dlaczego nieczego nie dzwigam a i tak cholera boli dużo leże ale nic mi nie daje a w niedziele mam komunie i powiem szczerze niechce mi sie tam isc bo: - nie mam co założyc - daleko - pogoda jest straszna ciągle spie raz ciepło a raz leje i nie wiem co załozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×