Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Kasia_22
Badeve skąd jesteś konkretnie? bo ja z Rzeszowa? gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokoik to nasz wspólny bo my w kawalerce mieszkamy, także mały ma tylko kącik :-( No Gosia mówiła, że da znać co i jak ale narazie cisza. Mam nadzieję, że już w ramionach ze swoim dzieciątkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_22, więc jaj jestem z jasła, będę rodział w jasielsim szpitalu, ale fajnie kogoś \"usłyszeć\" z tych stron...w sumie to 5 lat studiowałam w rzeszowie, ale ciągnęło mnie z powrotem to rodzinnego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza, najważniejsze to jest to, żeby mieszkac samemu..ja przez 1 rok mieszkałam z moimi rodzicam, i powiem szczerze, że nie powtórzylabym tego...o nie, ale nie dlatego, że to z ich winy się kłóciliśmy, po prostu młodzi ze starszymi nie zawsze się godadują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
oj badeve masz rację...ja coś niestety wiem na ten temat i tu nawet nie chodzi o rodziców, tylko o dziadków...mamy duży dom, spokojnie mogliśmy w nim zostać, ale nie wyobrażam sobie mieszkać z maleństwem razem z dziadkami a konkretnie moją babką - masakra... a tak zmieniając temat to gotowałyście pieluchy tetrowe czy tylko samo pranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje w rzeszowie poniewaz jestem z leżajska takze niedaleko,duzo moich znajomych rodzi w rzeszowie,ja jednak nie bo moja mama pracuje tu w lezajsku w szpitalu i bede miec lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś miałam takiego lenia że głowa mała a co do mojej szyjki to też zamknięta na 3 spusty i nic sie nie dzieje i tez mi powiedzieli ze na razie to licho to widzą no chyba że mąż pomoże ( namiętne przytulanki ) no ale powiedzieli mi ze to róznie bywa że to moze być za dwa tygodnie a moze byc za kilka dni i tak z bomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet niewiem co z moją szyjką ale znając zycie to tez zamknęta na 4 spusty,mam nadzieje ze za kilka dni zacznie cos się zmieniac zeby mogli mi zrobic CC troszke wczesniej bo ponoc nie chcą jezeli nie jest wogole rozwarta chociaz na palec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj byłam zdziwiona że lekarz powiedział mi że jest rozwarcie na 1cm. Ale z drugiej strony to nic nie znaczy. NIektóre mają przez kilka tygodni takie rozwarcie i jeszcze przenoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Agnieszka31 jeszcze powiedz, że Twoja mama jest położną albo lekarzem :)) fajnie masz a w której uczelni jeśli można wiedzieć zdobywasz wiedzę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
a ja nie wiem jakie mam rozwarcie i czy w ogóle mam...idę w poniedziałek do gin to się dowiem właśnie dzwonię, żeby sie zapisać na ostatnie usg i mnie szlag trafia jak mi każą gadać z automatem!! zabiłabym przez telefon! w ogóle to ostatnio albo płaczę albo się złoszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dopiero był lipiec a tu już sierpień i wasz miesiąc ;) Moja miłość już jest ze mną i jestem najszczęśliwsza na świecie. Zazdroszczę wam jednego, tego dnia kiedy zobaczycie poraz pierwszy swoje dzieci. Ból porodowy jest straszny ale w momencie kiedy maleństwo leży już obok zapomina się o wszystkim i liczy się tylko to że jest już na świecie. Pozdrawiam was i życzę szczęśliwych, bezbolesnych porodów i zdrowych bobasków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_22 nie jest polozną ale bedzie przy mojej CC bo pracuje na sali operacyjnej podaje narzędzia przy operacjach,cc,zabiegach wiec rzeczywiscie bedzie mi lepiej to przetrwac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Agnieszka31 to naprawdę masz super - tak jakoś bezpieczniej, nie? :) poza tym pewnie będziesz lepiej traktowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.pewnie zawsze to troche lepiej ale strach i tak jest przed zabiegiem,no i to co wycierpie nikt za mnie nie zrobi więc boje się jak szlag,zaczynam slabo sypiac w nocy budze się i tak dalej. No ale najwazniejsze zeby maly był zdrowy i zebym jakos to przeszla bez powiklan.Zresztą kazda z nas sobie tego zyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka zobaczysz wszystko będzie ok i pewnie jeszcze szybciej wrócisz do formy niż rodzące sn. :-) Wiadomo, że cc to jednak operacja a u ciebie już druga, ale nie ma co zakładać że będzie źle. Będzie ok. Ja będę mocniutko trzymać kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_22
Na pewno wszystko będzie ok :) a wycierpieć każda z nas musi swoje niestety...ale czego się nie robi dla takiego małego Szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81-dzieki za wsparcie,ja wszystkim mamusią tutaj kibicuje i Zycze powodzenia i najmniej bólu,no i najwazniejsze zdrowego dzidziusia bo to jest najwazniejsze.Dlatego tez zastanawiam się co tam u gosifrancji czy wszystko ok i czy porod postępuje a moze juz urodzila ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie myślę o tym , jak to będzie kiedy zobaczę pierwszy raz swoje maleńswto...jakie to uczucie po raz pierwszy zobaczyć cząstkę siebie, ta którą się nosiło przez 9 miesięcy pod serduszkiem, ani razu się jejnie widziało, a tak bardzo się ją pokochało..czy ja po takim wysiłku będę w stanie cokolwiek myśleć..?? agnieszka31, ciocia mojego marcina jest dietetyczką min. na położnictwie, tak więc jak rodzę mam ją zabrać ze sobą, na pewno mi dużo pomoże....ale jak to mówią- urodzić to nikt za mnie nie urodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jest kolejne malenstwo, Bartkowa - gratulacje 🌻 Gosia trzymam kciuki, zeby teraz juz szybko poszlo. 🌻 A krwawienie moze byc od tego, ze sie juz lozysko odkleja zreszta troche krwi przy porodzie jest, nie da sie ukryc. Ania1706 widze, ze jeszcze miesiac nie minal, a Ciebie juz na wspomnienia wzielo :-). Ucaluj mocno Amelke i niech sie zdrowo i bezproblemowo chowa, tak jak moja Gwiazdka z 18 lipca A ja cos od 2 dni mam problem z chodzeniem, mam takie wrazenie jakby mi sie wzgorek lonowy na pol rozpadal. Szczegolnie jak wstane po dluzszej chwili siedzenia, albo lezenia. Nie znam tego uczucia i mam tylko nadzieje, ze to normalne. Agnieszka31 a Twoja Mama nie obawia sie byc przy Twojej cesarce? Ja pamietam, ze mojej kuzynki tesc jest ginekologiem i prowadzil jej obie ciaze, ale jak przyszlo co do czego to poprosil kolege o odbior porodu jednego silami natury a drugiegi cesarka, bo mowil, ze dla niego to za duze emocje, ze boi sie, ze jakis blad popelni. Ja wiem, ze Twoja Mama nie bedzie Cie ciela, ale to chyba jeszcze wieksze emocje jak matka i corka niz jak tesc i synowa. No ciekawa jestem jak Wam to pojdzie :-), choc bede trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka73-ona juz raz przy mnie byla przy pierwszym porodzie tez przy CC ale jako osoba towarzysząca bo nie pracowala w tym dniu stala tylko kolomnie z boku ale mnie uspali więc obudzilam się juz po wszystkim,tym razem tez chyba nie bedzie w ten dzien pracowac tylko bedzie przymnie.tez tak uwazam ze to a ogromny stres dla bliskiej osoby i mozna bląd popelnic dlatego ona napewno nie bedzie bezposrednio przy operacji. Wlasnie sobie tak lezalam i myslałam jak to bedzie i jak tu nie zazdroscic tym ktroe juz urodzily no jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja tylko na sekundkę bo mąż krzyczy :P byłam u gina szyjka zamknęta i długa 3cm także za dwa tygodnie znowu na kontrol:) chyba,że w nocy mnie złapie i urodzę (słowa lekarza) bo to,że mam zamkniętą szyjkę wcale nie musi oznaczać przenoszenia :) a i jeszcze tabelka :) kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 37.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......0411.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik.....27.07.......15.08.........51...... ......2830.........syn......Michał Wojciech......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN Pluszka......31.07.......03.08.......??????.......?????? ..........syn..........Szymon.......CC a_ga2.......01.08.....02.08…..55...... ....3260........corka........Ola.........SN bartkowa....01.08....??????....???............3800...... ..syn........Bartuś......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×