Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

napisałam dzisiaj rano posta i mi wcięło :( po wczorajszej wizycie to nie nastawiam się na rychły poród :( jeszcze będzie tak,że załapię sie na wrzesień :( najgorsze będzie to,że wy wszystkie będziecie zabawiać swoje maluszki a ja zostanę sama i chyba będę pisać do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni moga byc pierwszymi :) Ja myślałam, że jak przestane brać tabsy to pojadę a tu się też nie zanosi ;p chociaż ostatnio jakoś mam wrażenie że mały mi się wwierca w pipke :) i to już się robi bolesne jak się nieraz ruszy to jakbym miała stado igieł w środku :) Z jednej strony to bym chciała już a z drugiej mnie strach paraliżuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też mi napiera na pipkę :) czasami mam wrażenie,że sama mi tamtędy wyjdzie :) ale wczoraj lekarz mi powiedział,że ona się szykuje i dlatego tak jest a poza tym głowkę ma nisko ale jeszcze nie w kanale rodnym tylko jej lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 -ja tez mam problem czasami z tym kuciem jakby cos mnie nozem dziubalo w srodku ale jakos to znosze bo musze:).ja napewno tez bede jedna z ostatnich na tym forum bo razczej mam odlegly termin,tyle ze troche wczesniej będe cieta ale nie wczesniej niz tydzien takze jeszcze troche pokibicuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
Witam was sierpniówniki! Mam do was pytanie. Ile z was ma cukrzyce ciężarnych i czy bedziecie miec z tego powodu wczesniej rozwiązaną ciąże lub juz urodziłyście wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze tylko pare nas zostanie na koncu bede gadac do siebie bo inne będą bawic dzidziusie i nie będą mialy czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......26.......Śląsk...............39... .10.08........+9….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............39... 12.08........+15.......córcia? Slonko26.......Aska.........27.......NY........39......12.08.....+12....Maciej Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….38......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 37.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata.....................26......kuj.-pom..... ........38.....22 .08....+7,5…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----PŁEĆ-----IMIĘ------PORÓD Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g........S...... Bartosz......SN Kasiaka.......24.07......04-11.08....54...........3300&# 8230;.......C.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08........??......... ..3420.........C.....................SN Nati83........27.07.......18.08........51..........2950. .........S……...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07.......11.08.......53...........3350. .........S........Kubuś......SN Apik..........27.07.......15.08........51...........2830 ..........S.....Michał Wojciech.SN Mama-i-ja....28.07.......04.08.......54...........3400&# 8230;………..S….....Kubuś.......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54...........3190 ..........S....................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53...........2860 .........S......Dawid Józef..SN Pluszka........31.07......03.08.......???............?? ............S..........Szymon...CC A_ga2..........01.08.....02.08………..55. ..... ....3260..........C.........Ola.........SN Bartkowa.......01.08................................3800 ...........S........Bartuś......SN Limetka82......02.08....04.08........??............3150& #8230;…......S........Igor.........SN dominika80.....02.08....13.08.......59............3520.. ........C........Maja……...SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......26.......Śląsk...............39... .10.08........+9….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26..............26.......Niemcy...........39... 12.08........+15.......córcia? Slonko26.......Aska.........27.......NY...........39......12.08..........+12....Maciej Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….38......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 37.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata.....................26......kuj.-pom..... ........38.....22 .08....+7,5…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----PŁEĆ-----IMIĘ------PORÓD Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g........S...... Bartosz......SN Kasiaka.......24.07......04-11.08....54...........3300&# 8230;.......C.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08........??......... ..3420.........C.....................SN Nati83........27.07.......18.08........51..........2950. .........S……...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07.......11.08.......53...........3350. .........S........Kubuś......SN Apik..........27.07.......15.08........51...........2830 ..........S.....Michał Wojciech.SN Mama-i-ja....28.07.......04.08.......54...........3400&# 8230;………..S….....Kubuś.......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54...........3190 ..........S....................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53...........2860 .........S......Dawid Józef..SN Pluszka........31.07......03.08.......???............?? ............S..........Szymon...CC A_ga2..........01.08.....02.08………..55. ..... ....3260..........C.........Ola.........SN Bartkowa.......01.08................................3800 ...........S........Bartuś......SN Limetka82......02.08....04.08........??............3150& #8230;…......S........Igor.........SN dominika80.....02.08....13.08.......59............3520.. ........C........Maja……...SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj rano Gosia przysłała smska, ze leżała w szpitalu 24 godziny ze skurczami, ale dopiero rano mieli ją zabrać na porodówkę, bo rozwarcie tylko na 3cm. Więc nie wiem co dalej, mam nadzieję, że już urodziła i tuli swojego maluszka tak wyczekanego. Ale biedna tyle czasu się męczyła. Wykasował mi się ten sms przez przypadek ale Gosia was pozdrawia wszystkie. A ja właśnie wróciłam z zakupków, korki jak diabli, myślała, że zostawię ten samochód w diabły na środku drogi. Maluszek coś się mało wierci ostanio, czy to tak jest pod koniec?? Ale u mnie to 37 tydzień więc nie wiem jak to jest. Rusza się od czasu do czasu, ale nie wiem, czy nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abuzka1 ja mam cukrzycę ciężarnych akurat i bedę rodzić siłami natury bo dziecko w normie i o czasie czyli jak się małej zachce wyjśc na świat :) co najlepsze mogę jeść wszystko bo cukier mi nie skacze:) chyba jestem jakąś fuksiarą :) Agnieszka31 tak będzie coś mi się zdaje,że zostaniemy tu same :) no może jeszcze Ankakoza z nami będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza moja też nie rusza się tak jak dawniej nawet po jedzeniu słodkiego , tylko wieczorami pobryka , powłazi pod żebra i to wszystko :) pewnie już mają mało miejsca nasze bobaski :) kiedy idziesz do lekarza ?? a zaraz wróci mój mąz i nie będę mogła siedzieć przy kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku szkoda mi Gosi oby ją tak bardzo nie bolało :( pozdrów ją od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja na pewno na szarym końcu, zobaczysz hi hi. A wizyte mam dopiero 22go. Dzisiaj rano się obudziłam i czuję takie bóle leciutkie jak na okres i myślę sobie, o okres dostanę :-) Za chwilę zajarzyłam, że raczej nie hi hi. Chyba zaczynają się przepowiadające bóle. Gosię pozdrowiłam, nie odpisuje, może śpi biedaczka po tych skurczach. Odpoczynek jej się należy. Jak odpisze to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo jak tam z Twoim kosmitą? Pogodzeni już? Ja dzisiaj pojechałam na bielany, ale w sumie nic ciekawego nie ma. Są te wyprzedaze ale letnich rzeczy a nam to już nie będę potrzebne za bardzo. Były body w duwpaku taniej i pajacyki ale ja już tego tyle mam, że chyba muszę przystopować :-) A bierzecie staniki laktacyjne do szpitala. Ja biegam i kupić nie mogę, jakies takie wszystkie są pełne, wiem że to pewnie tak ma być żeby trzymały biust, ale tak mi się one nie podobają. I do tego babka w sklepie mi powiedziała, że do szpitala nie trzeba, bo tam się chodzi bez majtek i staników he he. Chyba sobie wezmę gumki, żeby te podpaski przyczepić jakoś a nie chodzić jak chinka. A jak wypadnie? Ale siara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja następną wizytę mam na 16 i to będzie niestety ostania bo lekarz wyjeżdża za granicę :) powiedział,że da mi skierowanie do szpitala w razie czego :) a co do bóli jak na miesiączkę to ja też takie mam ale leciutkie :) dzisiaj nawet na wkładkę patrzyłam czy mi krew nie leci bo się zapomniałam :P ale to są skurcze przepowiadające , lekarz powiedział,że jak będzię mi się brzuch stawiał co 5 minut to mam do szpitala jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
Smiglo7 dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie czy ciągle sobie mierzysz cukier i jakie masz teraz wyniki( lub jakie miałas ze zaczełas jesc wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już z kosmitą moim jesteśmy pogodzeni :P co do gaci to niby nie można ale te jednorazowe ja będę nosić a na wizyty lekarskie będę ściągać :) nie wyobrażam sobie chodzenia do wc z podpaską bez majtek co do staników to ja kupiłam takie zwykłe za 15 zł koło pks-u w takiej budce z bielizną bo po co mi ładniejsze :) w domu będę w nich chodzić a na wyjścia bedę ubierać zwykłe jak przed ciążą :) moja koleżanka takie nosi i mówi,że jest ok najważniejsze są bluzki żeby nie trzeba całej ściągać do karmienia :) co do wyprzedaży to ja wczoraj w galerii grunwaldzkiej byłam z mężem i kupiłam sobie 2 bluzki w terranowie jedną za 5,90 a dugą za 9,80 :) majątek wydałam hehehehe a i okulary w c&a za 9,90 a na zakupy ciuszków dla małej mam na razie szlaban bo cała komoda to rzeczy dla niej i mam chyba za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzka1 najpierw mierzyłam codziennie godzinę po każdym posiku na czczo i o 21 , teraz mierzę tylko po śniadaniu i na czczo i co drugi dzień po każdym posiłku :) a jem wszystko tylko ważne jest żeby zachować odstępy między posiłkami :) np. 1 śniadanie 7-8 2 śniadanie 10-11 obiad 13:30-14:30 podwieczorek 16 kolacja 18-19 i coś lekkiego po 21 a cukry mam rózne na czczo najwięcej 89 a po posiłkach raz mi się zdarzyło mieć 135 ale pani diabetolog mówiła mi ,że to w normie cukier :) ogólnioe po posiłkach mam cukier między 94 a 120 dzisiaj zjadłam kisiel i grześka w czekoladzie i godzinę po zjedzeniu tych słodkości miałam tylko 110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla siebie narazie nic nie kupuję bo nie wiem w co wejdę. A tyle fajnych i tanich ciuchów. Ale co zrobić. To bluzki faktycznie tanie kupiłas. Ja biustonosz do karmienia też chcę właśnie taki zwykły, bo po co mi lepszy jak nie wiem czy wogole bedzie potrzebny. Mam nadzieje, że bede miec pokarm. Ale nie podobają mi się takie co maja szef na samym srodku bo potem odstaje przez bluzke, musze znalezc taki gladki. Chyba kupie jeden na probe a w razie czego sie dokupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest ,że kupiłam sobie bluzkę w orsayu w roz. xs bo bardzo mi się podobała a byla tylko ostatnia :) będzie motywacja do zgubienia kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty przed ciążą to chudziutka drobiutka byłaś, pewnie zrzucisz i bedzie ok. Gosia nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wreszcie wróciłam z pracy.... zjadłam żurek i gotuję właśnie kukurydzę( uwielbiam :D) dziewczyny, ja też z wami na szarym końcu, be lekarz nie daje mi jak na razie nadzieji, ale się nie łamię, bo tak po prostu ma być... tak piszecie o bólach brzucha jak przed miesiączką, ..dzisiaj rano myślałam,że nie wytrzymam, bolał mnie brzuch, twardniał, ale jak się potem okazało- musiałam się załatwić i już wszystko wróciło do normy... kłucie towarzyszy mi codziennie, a mój mąż dzisiaj się ze mnie śmiał, że \"śmiesznie \"chodzę..hmmm ja siebie nie widzę, ale podejżewam że chodzę jak pingwin..nic na to nie poradzę, a prędkość to mam zabójczą- jak mróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka1
smiglo7 a faktycznie przestrzegasz tych godzin - bo mnie sie wydaje ze cos podjadam co godzine. ale cukier jest podobny do twojego.Nie da sie jesc tylko w wyznaczonych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja tez wrocilam z misji na miescie i jakos sie nawet dobrze dzisiaj czuje :) poza tym bylam na masazu dolnej czesci plecow i jest zajebista ulga - polecam tym, ktorym plecy wysiadaja a teraz robimy sobie omleta z jagodami i smietana! podobno to tycie to tylko woda sie zbiera, wiec wielki omlet nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż pojadł i teraz śpi po obiadku a ja korzystam :P Arbuzka1 ja nie przestrzegam aż tak drastycznie ale jak podjadam między posiłkami to staram się żeby to były owoce :) Badeve to witaj w klubie bo u mnie też na razie nie ma na co liczyć a w sumie to już się napaliłam bo wszyscy naokoło mi mówią,że urodzę wcześniej :) ale co ma byc to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A opadł Wam już brzuch, bo mi się wydaje, że jeszcze nie. Podobno jak się da włożyć ręke pomiędzy brzuch i biust to znaczy, że opadł. Ja owszem włoże, ale nie w pionie hi hi tylko pod skosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zje za duzo omletow to wody juz nie będzie tylko tluszcz hehehe. ja dzis odebralam wyniki jak na mnie to mogą byc :).Moj maly tez coraz mniej się rusza ale jednak wieczorami jeszcze dosc duzo się wierci mniej w dzien, Co do biustonosza to kupilam sobie taki sportowy ,mięciutki bo wydaje mi sie ze wystarczy,kupilam sobie tez majtki takie poporodowe 2 pary przewiewne taka siateczka ,kupiam tez podpaski bella takie duze.Moje ubrania ciązowe to robią sie juz wyplowiale ,niecierpie ich ale jakos jeszcze przezyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w pierwszej ciązy nie opadl,caly czas mialam taki sam,teraz tez roznicy nie widze,sama niewiem czy to jest regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×