Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość kika30
czesc umnie ok zrobilo mi sie smutno ze nie ktorym dziwczyna nie udalo sie z ciaza przykro mi trzymajcie sie .ja przytylam juz ale czuje sie dobrze .jutroide zrobic wyniki . Wczora okropniemnie bolala glowa .ale tabletek nie bralam jakos przeszlo.Za tydzien mam pierwsze usg juz nieoge sie doczekac .Nadal chodze na prawko myslalam ze bedzie trudniej mysle ze przedporodem zrobie je .A co do kremow na rozstepy to najlepsza jest oliwka johnson's posmarowac sie po prysznicu i pozniej balsam dla kobiet w ciazy ja tak robie po pierwszej ciazy nie mam rozstepow a oliwka bardzo dobrze nawilza to narazie trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
hej ja tez mam terin na 22 08 2007 i bardzo sie ciesze chodz ostatnio byłam 8 dni w szpitalu bo plamiłam na razie przeszło duzo odpoczywam jutro ide na usg troche sie boje czy dzidzius rosnie bo raz poroniłam bo serduszko nie biło ale mam dobre myśli pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka zazdroszcze Ci ze juz Ci mdlosci minęly ja mam fatalne a to moja druga ciąza za pirwszym razem tak nie mialam teraz mam wszystkie obiawy swiata mdlosci,boli mnie glowa,chce mi sie spac a najgorsze jest to ze mam egzaminy a kompletnie nie mam sil do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle sierpniowe mamy, dziewczyny mam nadzieje, ze te mdlosci wam mina. Ja czuje sie doskonale, jutro mam pierwsze usg, i chyba jutro nabore 100 procentowej pewnosci, ze jestem w ciazy, bo oprocz kulinarnych zachcianek kompletnie nie odczuwam ciazy. Tak samo z reszta jak przy mojej pierwszej ciazy, ale to bylo 8 lat temu wiec kawal czasu. Jestem w 10 tygodniu. Trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Hej dziewczyny, ja nadal w niepewności i to mnie wykańcza... byłam na usg, tym razem przynajmniej było widać ciałko żółte... giko stwierdził, że no może coś się ruszy, chodź już dawno powinno być coś więcej widać... ale wyroki boskie są różne... kolejne usg w następny poniedziałek... do tego czasu niepewność mnie zabije... każda wizyta w wc staje sie paranoicznym wyglądaniem plamienia... uśpijcie mnie na tydzień.... nie dam rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, spokojnie na pewno bedzie dobrze, badz dobrej mysli, nie denerwuj sie, gdyby nie bylo nic lekarz by ci juz powiedzial, a tak, po prostu badz optymistycznie nastawiona i niczego sie nie boj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja dalej czekam --ale ty masz chociaz jeszcze nadzieje u mnie w 7 tyg i 5 dni pecherzyk malutki na 13,4 mm i tez tylko cialko zolte( nawet stwierdzil ze jest go za duzo jak na ten wiek ciazy) dzisiaj mialam miec zabieg ale pecherzyk przez 3 dni urosl o 4mm i dlatego boi sie i przesunal wszystko na jutro jesli sie usg nie zmieni juz bym chcial zeby bylo po wszystkim--tez mialam ciaze obumarla-01.08 ale tym razem jesli u mnie nie widac zarodka moze to jest jak wczesniej pisalas puste jajo plodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie byłam na usg i jak czytam te wasze rozterki i panikę to myślę, ze podjełam dobrą decyzję aby iść pierwszy raz w 12 tygodniu. Kochane ja wiem, że nie jest wam łatwo, zwłaszcza, że niektóre już straciły ciążę ale tak nie można. Paniką zrobicie sobie i dzieciąteczku więcej szkody. A moze wszystko będzie dobrze, może to przedwczesne obawy i urodzicie piękne, zdrowe i czerwoniutkie bobaski. Trzymam za was kciuki i glowy do góry. Musi nam się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) widzę, że coraz więcej z Was pisze o bólach głowy.. myślałam, że u mnie to wina przemęczenia ciągłej nauki do egzaminów, ale chyba jednak to zwykły objaw ciąży w okolicach tego tygodnia:) JoaśkaPelaśka - trzymam kciuki, żeby się udało, żeby kolejne usg dało Ci powody do radości i nadzieję🌻 Ostatnio byłam rozczarowana, że lekarz nie zrobił mi usg, ale może to i lepiej. Przynajmniej sobie spokojnie czekam na następną wizytę, bez stresów, z nadzieją, że tym razem zobaczę już sporych rozmiarów dzidziusia:P pozdrawiam sierpnióweczki i resztę, jeśli jakaś tu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 76
witam mamusie;)...piękna pogoda akurat na spacer moze mdłości przejdą...bo u mnie przy drugiej ciazy okropnosc:) miałam wczoraj drugie USG....to jest moj 9/10 tydzien....słuchajcie po prostu bomba...cały czas mam przed oczami dzidzie...normalnie się tak ruszała jakby na pleckach sobie pływała w basenie:)...no tak wierzgała...jak tak patrzyłam to mi sie od razu smiac chciało i takie tez zdjecie przyniosłam do domku...córka była zachwycona i chciała isc spac z tym maluszkiem..:)...a i dzidzia ma juz 2, 98 cm:) no a co mi lekarz powiedział...nadal mam koniecznie brac folik...na razie zadnych witamin (a podpytałam sie dlaczego...bo w nadmiarze witaminy tez moga zaszkodzic)...zadnych piguł podtrzymujacych...no i teraz dopiero wykonam wszystkie badania mimo ze toxo i cyto robiłam we wrzesniu to ponownie mam zrobic:)...no wiec zrobie jak kazą:)....i za dwa tygodnie czyli w 12 tyg mam stawic sie na USG genetyczne...powiem wam ze przy pierwszej ciazy tego nie miłam ale tez miałam innego lekarza (olewajacego:)) a i jeszcze cos....tak na 90% zdecydowałam sie na pobranie i oddanie do BPKM komorek macirzystych z krwi pepowinowej maluszka....jeszcze musze do nich zadzwonic i zobaczyc jak to jest od strony organizacyjnej i dokładnie ile to kosztuje (nie jest to tanie i tu jest własnie moje wahanie) i tak przedstawia sie moja wczorajsza wizyta...dziewczyny zycze wam wszystkiego co najlepsze...nie martwcie sie (no ja wczoraj tez w nerwach chcodziłam) bo to szodzi maluszkom...które juz sobie tam powoli pływają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!! to mój 11 tydzień ciąży i byłam wczoraj u Gina. Jestem bardzo zadowolona z tych wizyt, przedewszystkim dlatego, że za każdym razem jest wykonywane USG dopochwowe i zwykłe, a w ośrodku zdrowia słyszałam że potrafią dwa razy tylko w ciąży zrobić!!!!! warto zapłacić te 60 złotych za prywatną wizytę raz w miesiącu, bo to niesamowite!! jutro idę odebrać dyskietkę z moim bobaskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i w ogóle to bylam wczoraj w niemałym szoku!!!!!!! okazało się że mój bejbik już ma główkę, nóżki, rączki a nawet nosek!!!!!!! szok!!!! nie wiedziałam że to wszystko będzie tak widoczne, a jak fajnie mu biło serduszko :D nie mogłam sie napatrzeć!!!!! jak byłam na wizycie miesiąc temy to maleństwo miało 14mm a teraz ma 57mm :) i naprawdę już widać że to śliczny maleńki człowieczek :) a teraz jest taki sprzęcior że już widać ze nie będzie miało zespołu Downa i różnych innych chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 76
Suri...zobacz 2 tygodnie ronicy a ile twj mały jest wiekszy od mojego:) ja własnie te genetyczne badania bede miała robione...nastepnym razem koniecznie płytke zaniose i bede sobie potem w domku maluszka ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................10.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........11... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................9.......10.08. 07 ...-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........10..Z OM. 11.08.2007 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........7...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Anik wczoraj mialam 7 tygodni i 5 dni wg OM na usg tylko cialko zolte z lekkim zgrubieniem tak jakby mialo cos sie z tego zrobic.... wiec jestesmy niemal w identycznej sytuacji... nadzieja jest nikła.... ale podobno rozne cuda sie zdarzają...... eh.... przepraszam dziewczyny jeśli Was dołuje.... zupełnie nie mam z kim o tym porozmawiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaśkaPelaśka
Kiedy nie widać zarodka to niestety puste jajo płodowe, choć z tego co ja pamiętam z usg kiedy miałam puste jajo, to nie było u mnie nawet ciałka żółtego, tylko pęcherzyk.... za dużo mam myśli w głowie i wiedzy też trochę za dużo, czasem nieświadomość jest dużo lepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaskaPelaśka bedziemy trzymac kciuki zeby wszystko sie udało! Tak podczytuje was dziewczyny i juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze na monitorze swoje malenstwo i uslysze ze wszystko jest dobrze. Cale szczescie ze mam wizyte juz dzisiaj na 18-ta, to jeszcze tylko 7 godzin. Mam nadzieje ze usłysze bicie serduszka, bo na ostatniej wizycie jeszcze nic nie było słychac. Dzisiaj chce zadzwonic i dowiedziec sie cos o tym usg 4d - w ktorym tyg. najlepiej zrobic itp. Moze umówie sie juz na wizyte, ale nie wiem dokladnie kiedy mąż przyjezdza, a chcialabym zeby byl przy tym obecny, wiec podpytam troche. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 76
JoaśkaPelaśka....masz racje czasami lepiej nie wiedziec...w wakacje kiedy zaszłam w ciaze i poroniłam to nawet nie spieszno mi było do lekarza isc wiec wizyte zaplanowałam własnie tak na 10 tydz..niestety nie zdazyłam dojsc do gina...i chyba dobrze bo przynajmniej sie nie stresowałam...trzymaj sie moze bedzie dobrze najwazniesze ze cos tam widac, bo tak to by ci kazał isc do szpuitala i na wywołanie...a tak zawsze jest nadzieja sokratya...dowiedz sie dokładnie o tym Usg...bo tez cc=hce isc ale mi kolezanki ktore były mowiły ze to w 20 tyg...wtedy najlepeij isc:)....a dzis zobaczysz maleństwo to nam opisz jakie wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
wiatm. to może i ja sie dołaczę. ostatnią @ miałam 19.11, a termin określony na 26 sierpnia. cykle mam 30 dniowe. Jestem z warszawy i mam 27 lat. teraz jest mój 9 tc. pierwsze usg już za mną, a kolejne chce zrobić tak w 11-12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a ja słyszałam że 4D może byc szkodliwe dla dzidziusia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie ile kosztuje taka wizyta z 4D? ja też bym chciała sobie zrobić, ale sie przestraszyłam troszkę, jak mi lekarz powiedział że może być szkodliwe...lepiej już podobno robic 3D mi koleżanka zdjęcie przesłała i po prostu mnie zwaliło z nów, wszystko było widać, jakbym była z kamera w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam ze kosztuje ok. 200 zł ale bede dzwonic do tej kliniki i jeszcze dokladnie sie dowiem. Ja to jestem tak napoalona na to usg ze juz nie moge sie doczekac. Ostatnio w jakiejs gazecie o dzieciach była dołączona taka płyta dvd - ciąża tydzien po tygodniu - i tam własnie zobaczyłam jak wyglądają zdjecia z takiego usg. Normalnie wszystko jest widac, jaką maluszek robi minę, jak liczy paluszki, jak ziewa, byłam i jeszcze jestem pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękne to!! zobaczyć takiego malucha, co się wierci w brzuszku :D ja ogladałam przez ostatnie dwie soboty w TV dokument \"W łonie matki\" super tam było wszystko opisane i pokazane, tydzień po tygodniu, no szok!!!!!! dzieciątko w brzuszku nawet się uśmiecha! a pod koniec ciąży doskonale słyszy mamusię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
zgadza się suri to wspaniały film nagrałam go sobie i wczoraj oglądnełam druga czesc ,ja też jestem pod wrazeniem i czekam kiedy zobacze na USG swojego maluszka.29 01. ide do kontroli bedzie to 10 tydzień ,nie moge sie doczekać widoku bijącego serducha.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
Co do badania 4d to lekarze uwazaja ,że to bajer,sposób na wyciągniecie kasy od pacjentki,gdyż wszelkie wady plody wykryje badanie 2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................10.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........11... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................9.......10.08. 07 ...-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa...10..Z OM. 11.08.2007....-3 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........7...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z Wami ale u mnie trochę osłabły nudności i zaczęły się zachcianki, ale to nie zmienia faktu, że schudłam 3 kg wciągu ostatnich 4 tygodni. No i chyba wogóle się czuje lepiej, bo i apetyt na sex mi wrócił. a właściwie tak czasem czuje sie jak nastolatka, której nigdy dosyć:) Niestety filmu o którym mówicie nie oglądałam ale bardzo chętnie bym go obejrzała. czy mozecie mi powiedzieć kiedy i na jaki kanale był. może będą jakieś powtórki. Nie chce zapeszyć, ale byłam dziś na rozmowie o prace i chyba się udało, bo za tydzień w poniedziałek ide na szkolenie. jestem zadowolona, bo gdyby nie to to zostalibyśmy bardzo ubodzy. To praca na akord, ale ciężarna nic im nie przeszkadza, bo i umowa jest tylko umowa o dzieło. Ja się ciesze. Trzymajcie się ciepło babeczki-mameczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................10.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........11... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................9.......10.08. 07 ...-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........10..Z OM. 11.08.2007 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........8...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafetka1
Cześć Souris.Wróciłam z usg. I wszystko ok, dzidziuś ma 3 cm:). To moje drugie usg było.Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×