Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość oliwka2
Nie miałam chwile dostepu do internetu, naprawde bardzo przykro sie czyta te złe wiadomosci, dziewczyn zegnajacych nasz topik. Trzymam za was kciuki , nie poddawajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
podobno migdały sa dobre na ten niepszyjemny smak w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
JoaśkaPelaśka ja chodzę do dr Kocha, prowadzi już moją drugą ciążę i jestem z niego b. zadowolona i ufam mu bardzo. Nie jestem dobra w znajdowaniu słów pocieszenia, bardzo , bardzo mi przykro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dziewczyny czy czujecie, ze zaczyna wam rosnąc brzuszek? Moje spodnie zrobiły sie bardzo opiete. Nie moge się doczekac badania usg, kiedy zobacze maleństwo, ale to dopiero 8 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
joaśkapelaśka - dopiero teraz zauważyłam, że pytałaś mnie już dwukrotnie o lekarza.Przepraszam, dopiero teraz to zauważyłam przeglądając Twoje posty, ale jak już wcześniej wspomniałam , nie zaglądałam do kompa wogóle przez długi czas. U Kocha też są okropne kolejki (więc może to ten sam:)) Gdybyś chciała coś więcej wiedzieć na ten temat to pytaj. Choć nie znam cię, to jest mi naprawdę ogromnie przykro, zwłaszcza że to już Twoja kolejna próba.....Jeżeli chcesz pogadać , czy pomarudzić albo zwyczajnie wyżalic się to podaje ci mój gg 6990083 i mail beti_k@gazeta.pl Może nie jestem najlepszym doradcą ale zawsze chętnie pogadam:) oliwka2-ja niestety mam tendencje do tycia i przytylam już przed ciążą ble... Miałam się wziąć za dietę Cembridge a tu niespodzianka w postaci dzidziusia:) Więc ciuchy i tak mam już za ciasne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
czesc dziewczyny chciałam sie spytac czy miałyscie w ciąy jakies uczulenia albo stany zapolne bo ja mam ale lekarz powiedział ze to tak w ciąży bywa ale ja sie troche martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska201 - Ja jestem uczuleniowcem i wrazliwcem i o ile w pierwszej ciąży prawie zapomiałam o tym, ze mam wrażliwą skórę -dopiero pod koniec ciąży zaczeło się bardzo silne uczulenie. Tym razem uczulenie i podrażnienie mam cały czas, bo i duże problemy ze skórą miałam już przed ciążą. Dwóch dermatologów i alergolog, u których byłam na konsultacjach twierdzą, że wszystko a także stan skóry zależy od cech osobniczych i w każdej ciąży będzie to wyglądało inaczej. Możesz sie ratować kąpiąc się w krochmalu.A lekarz może Ci zapisac takie robione maści niesteroidowe.Niestety oczywiscie żadnych leków przeciwcistaminowych. JoaśkaPelaska - bardzo i przykro... A co do brzuszka to i ja mam tendęcie do tycia. w dodatku nie zdążyłam schudnąć po pierwszej ciąży i karmieniu. I chociaż schudłam 3 kilo to w spodniach juz się nie zapinam. Jutro ide do lekarza. ciekawa jestem co powie. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka bardzo mi przykro, nie wiem co powiedziec w takiej sytuacji ale nie mozesz sie poddawac, zobaczysz nastepnym razem na pewno sie uda... Oliwka2 ja w koncu zaczynam czuc ze rosnie mi brzuszek ale to juz 12 tydzien u mnie. ja niestety mam straszna tendencje do chudniecia i przed ciaza tak schudlam ze wszystko na mnie wisialo wiec teraz wracam jakby do wagi sprzed roku i pewnie troche czasu ponosze moje ciuchy :) Pozdrawiam trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
Cześć dziewczyny, długo nie było mnie. W 6 tygodniu wystapiło u mnie krwawienie - dostałam duphaston i no spę. Na obrazie Usg widać było, ze mam krwiaka. Na szczęsćie krawienie ustało, możliwe ze krwiak się wchłonąl. Ale ja mam teraz zupełnie inny problem. Czuję się tak okropnie i beznadziejnie. czuję się jak jeden wielki popęd biologiczny, kawał męsa - nie potrafię racjonalnie wytłumaczyc co sie ze mna dzieje. Nie chce tego dziecka, mimo, ze na nie czekałam, czuję jakbym miała w sobie intruza, który wysysa ze mnie życie. Siedzę w domu na zwolnieniu, wszystko mi boli, ciągle narzekam. robilismy tyle, ze by miieć to dziecko, cały czas jakieś mam problemy ze zdrowiem i z ciąża. Czuję sie jak posożyt, a do tego mam pasozyta w sobie. W ogole bez sensu. A njgorsze jest to, ze czuję się winna, ze nie powinnam tak mówić i myśleć, że nikt mnie nie rozumie. Mam tylko nadzieje ze to mi przejdzie. Pewnei mnie tu wszyscy potępią i zrównają z ziemią. No coż, przynajmniej się wygadałam. Moze jak już to wyrzucę z siebie, oczyszczę sie z tych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Ci przejdzie:) kobieta w ciąży to chodząca bomba hormonalna;) jak poczujesz pierwsze kopnięcie to na pewno poczujesz ogromna radość i szczęście;) myslę, że nawet wczesniej - jak tylko troszke ustapią dolegliwości;) w Twoim ciele zachodzą takie zmiany, że nie ma co wpędzac się w poczucie winy:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
dziekuje ci soldeluna e mi odpowiedziałaś ja to mam jakies stany zapalne w pochwie i jak na razie nic nie pomaga ale ciesze sie ze mdłosci powoli ustają do lekarza ide za 2 tyg i juz sie nie umie doczekac czy wszystko dobrze z dzidziusiem ale jak mi to uczulenie nie przejdzie do poniedziałku to pujde jeszcze raz do lekarza bo to nie ma co lekcewarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentuska ja tez sie tak czuje czasami jak ty nigdy nie mialam zaparc teraz nagle je mam,wogole bardzo dbam o siebie teraz wogole mi sie nie chce czuje sie fatalnie psychicznie oczywiscie nie caly czas naszczęscie takze doskonale Cię rozumiem co czujesz bo czuje to samo mam nadziej ze mi to minie bo tez to kiespsko znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Miętuska nie wiem czy Cię to pocieszy ale ja pomimo, ze mam już jedno dziecko to tez miewam co chwile depresję. Najbardziej denerwują mnie zmiany na moim ciele-czuje się jak w obcej skórze. Ale wiem , że to minie a widok maleństwa rozwieje wszystkie wątpliwości i smutki. Wiem ,że warto to wszystko przeżyć (pomęczyć się to parę miesięcy) bo narodziny maleństwa są największą nagroda za te małe cierpienia. Ani się obejrzymy a nie będziemy pamiętać o dolegliwościach ciążowych tylko cieszyć się naszymi maleństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ztymi negatywnymi odczuciami to chyba już tak jest, ja też co chwile łapie depresje, kiedyś myślałam że wiadomość o ciąży będzie super szczęśliwym wydarzeniem, a tu co chwile to jakieś smutaski mnie dopadają. Na pocieszenie powiem Wam że kupiłam sobie taką książeczkę dot.ciąży i tam też piszą o takich negatywnych odczuciach. Miejmy nadzieję że to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska201 - a jeśli chodzi o to, to i ja mam wprost nie kończące się infekcje. Leczyłam sie wcześniej i lecze sie teraz. spróbuj sie tym nie martwić. W poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciężarnych wiec przyplatywało się do mnie wszystko. ale to w takim przypadku zupełnie normalne. Byłam u lekarza stwierdził z badanie, że ciąża wygląda na młodszą - tdzień mniej, ale sie nie martwie. w przysłym tyggodniu a najpóźniej za 2 tygodnie mam zrobić USG z Nt i oceną kosci nosowej. mientuska - po pierwsze i najważniejsze o nIC sie NIE OBWINIAJ. Ja takie uczucia miłam poprzednio i teraz mam podobnie. obawia się, że obecność drugiego dziecka zrani Oliwkę. mam wyrzuty sumienia względem Malej. A wiele kobiet czuje się jak chodzący (lub leżący) inkubator. jakiś czas temu w którejś z gazet dla mamuś typu - mam dzecko czy mamo to ja. Byla opisana chistoria kobiety, która nie chciała ani ciąży ani dziercka. łącznie z tym, że chciała pozbyć się ciąży i pnawet próbowała. a urodziła zdrowe dziecko i bardzo je pokochała, ale dopiero po porodzie. Aby poradzic Sobie z Taką sytuacją musisz najpierw otworzyć się na Siebie i wsłuchac się w siebie. Reszta przyjdzie z czasem.... Daj czas tej miłości. czasem Ona rodzi się ona zaraz po porodzie a czasem pare miesięcy po porodzie. szukaj pozytywnych stron Twojego stanu. a o dziecku pomysl jak o pasażerze. może trche na gape, ale jakoś sie przecież załapał:)) Nie marwt się:) miłego wieczoru wszystkim Mauskom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie do drogerii internetowej http://www.drogeria4u.com Znajdziecie tam wiele fajnych kosmetyków pielęgnacyjnych np marki WELEDA oraz środki pielęgnacji domu, proszki do prania i wiele wiele innych. Jest tam tez masa kosmetyków dla dzieci i niemowlat. Marka Weleda jest mercedesem wsród kosmetyków \\\"od pierwszego dnia\\\" Także inne super marki dla domu, dzieci i mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka.
też mam ostatnio dziwne nastroje... trzymajcie się, oby niebawem dobry nastrój wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Was wszystkie bardzo przeprosić za ogrom błędów jaki wsadzam w swoich postach. np.: ta chistoria, z poprezdniego.... Czasami się tak spiesze, ze nie przeczytam jeszcze raz tego co juz napisałam i tak rodza się moje byki. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
SoldeLuna - ja mam podobne obawy co do drugiego dziecka jak ty, ciągle martwię się czy będę w stanie pokochać to maleństwo równie mocno jak moją córcię, jak rozdzielić czas i miłość pomiędzy dziećmi itd. A najgorsze jest to, że bardzo chcę drugiej córeczki bo mam jakoś opory do wychowania syna, które sama nie wiem skąd się biorą. Czuję się z tym źle, bo jeżeli będzie syn, to nie chcę żeby to tak wyglądało jakby był niechciany. Nie wiem czy to, co piszę jest zrozumiale, ale mam mnóstwo irracjonalnych myśli. Poza tym co do humorów, to ciągle się złoszczę i potrafię być okropna, chociaż tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betika...brak mi słów. Masz takie same obawy jak i ja. Tylko, że ja juz kocham tego młodego człowieka, który we mnie rośnie , ale bardzo sie boje jak podziele ta miłość na dwoje jak mam zrekompensować Małej brak mnie, kiedy bede musiała opiekowac sie głownie młodszym dzieciątkiem. I ja i mąż wolimy mieć drugą dziewczynkę. Oliwka jest bardzo cudownym dzieckiem i pewnie dlatego marzy nam się druga córeczka. Oboje obawiamy się chłopca z tego względu, że chłopcy mają zupełnie inną mentalność i osobowość. a mój brat twierdzi, że chłopców wychowuje się znacznie trudniej. (ma 2 synów i córkę). Nie opuszcza mnie poczucie wyrządzania krzywdy Oliwce właśnie tym, że tak wczesnie zaszłam w dugą ciąże, a jednocześnie nie wybaczyłabym Sobie gdyby stało się coś z tą kruszynka co rośnie w moim brzuszku. nie ma dobrego rozwiązania -Oliwka juz nie będzie jedynaczką i pewnie ni ebedzie pamiętała tego, że miała Nas tylko dla Siebie a z drugiej strony to następne dziecko nigdy nie poczuje się jak jedynak, bo zawsze bedzie Oliwka. musze iść kapać i usypiać córcie. jak usnie nim mój mąz wróci może uda mi się jeszczedo Was zajrzeć. Serdecznie pozdrwiam. Inne podwójne mamuski: tez tak czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też mam wątpliwości zastanawiam sie czy to nie za duża różnica wieku (5 lat) i czy moja starsza córcia nie bedzie czuła się odtrącona i zazdrosna. Dużo z nią rozmawiam, ale i tak mam obawy. Byłam ostatnio na USG i razem z męzem widzieliśmy brzdąca, który jest bardzo ruchliwy. Lekarz powiedział, że rośnie nam mądre dziecko, bo ma dwie równe półkule :) Zastanawiam się czy iść na USG 3 D Jest u mnie ostatni zwonek bo jestem w 12 tygodniu a mój gin mówił ze je najlepiej wykonać między 11 a 13. Byłyście może? Kasztanowo ruda nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale postąpiłam podobnie do Ciebie na rozmowie z nowym szefem i :D ZMIENIAM PRACę Złożyłam wypowiedzenie i od 1 zaczynam w nowym miejscu. Bardzo się cieszę, bo mam umowę na czas nieokrślony i wszystkie moje zmartwienia z macierzyńskim z kilku stron wcześniej się rozwiały. Ale czasem to się wszystko dobrze układa. Prawda SolDeluna :) POwodzenia w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i uzupełniam się :) suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................12.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........12... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12......10.08. 07 ...-2 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa....11..Z OM. 11.08.2007..-3 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........7...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........9.ZOM.. .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie poczwaliłam się Wam jak tam w mojej nowej pracy- szkolenie poszlo szybk i sprawnie nadal mam watpliwości ale zawsze mogę zadzwonić i dopytać się. Praca jest fajna, bo nadal związana z chemią i jestem na bierząco z czytana litertura z chemii. na szczęście moge spokojnie pracowac w domu, a skończona prace wsyłam internetem a papiery pocztą. Oni sprawdzają i zwywja mnie. wtedy musze jechać i wysłuchć co udało mi się zpartaczyć i jak mam to poprawić. Po korekcje dostaje pieniążki. -dziki storcyk- Ty marwisz o się zbyt dużą tróżnice wieku a ja o zbyt małą. twoja córcia coś zrozumie a moja jeszcze nie bardzo. Zobaczymy jak to w końcu wyjdzie. Pzozdrawiam i milego dnia życze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dziewczyny Betika i soldeLuna normalnie aż mnie zamurowało jak czytałam wasze posty-dosłownie jakbyście skradły moje myśli. Wcześniej myślałam ze tylko ja mam takie obawy ale widać to normalne. Ja jestem normalna. Kocham moja córeczkę najbardziej na świecie i naprawdę nie wiem czy drugie dziecko będę w stanie tez tak pokochać. A już mogole nie mogę sobie wyobrazić ze mam syna. Staram się oswajać z myślą ze to przecież może być chłopiec, żeby potem nie być rozczarowaną itp. Mój mąż bardzo by chciał mieć syna. Może to głupie ale naprawdę ucieszyły mnie Wasze posty! Przynajmiej wiem ze nie tylko ja mam takie mysli i obawy. Jest mi głupio komukolwiek sie do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka2
Witam wszystkie mamusie . Ja mam termin na 31-szy sierpnia. Troche się martwie moim sluzem - mam czasem taki gęsty ciągnący i jasno zielonkawy( jak gęsty katar) co to moze być czy to normqlne. Na poczatki miałam zwykly biały czasem przeźroczysty. Dodam że nie plamiłam ani nie plamie.Poza tym chydne a powinnam tyc juz. Brzuszek troche mi urósł nad łonem ale od tyg. wcale nic więcej. Poradźcie cos bo nie chce wpadac w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...chciałabym do was dołączyć...o tym że jestem w ciązy dowiedziałam się na początku grudnia🌻, był to najszczęsliwszy dzień w życiu...czuję się dobrze...nie mam mdłości, za to apatyty i bolące od samego początku piersi, brzuszek jak się przyglądnąć dobrze się juz wybija...jutro wizyta u gin, nie mogę się doczekać :) dołączam do tabelki A i uzupełniam się suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................12.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........12... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12......10.08. 07 ...-2 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa....11..Z OM. 11.08.2007..-3 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........7...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........9.ZOM.. ................. nati83 ............24.......... Śrem ................1..............22.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
ja też obserwuję was od jakiegoś czasu, i chciałabym się do was przyłączyć. Mam termin na 29.08.2007,a o ciązy dowiedziałam się na święta, dzisiaj zaczyna się 10 tydz. Juz raz poroniłam i bardzo się boję,biorę od poczatku ciązy duphaston,pozdrawiam Was suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......11........01.08.07...-0,5 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........12......03.08.07 ...+2 moonisia....Monika....21....Poznań................12.... .ok4.08.07...+0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........12... ...05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12......10.08. 07 ...-2 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........9.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8......19.08.07....+2 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa....11..Z OM. 11.08.2007..-3 Molinezja...............27........Kraków.............. ........01.08.2007..0 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .....7 ...........15.08 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.........7...... .....20.08.2007 Magduśka................29.......Kraków.............11.. .......06.08.2007 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 .........15.08.2007 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........11. .. .....11.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........9.ZOM.. ................. nati83 ............24.......... Śrem ................1..............22.08.2007 Anuśka2007.......24...........zach-pom.............10.......29.08.2007+2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Przyszłe Mamusie! Ja niestety od poniedziałku siedze w domu :(. Okropne przeziebienie mnie dopadło i siedze teraz pod kocem i z termoforem i jakos nie widac poprawy :( Ja tez mam wiele obaw - jest to moja pierwsza ciaża, dziewczyny które mają juz dziecko mają większy bagaż doświadczeń. Jak czytam artykuły w gazetach o kąpaniu dziecka, pielęgnowaniu pępuszka, karmieniu piersią i problemach z tym związanych, to dla mnie jest to czysta abstrakcja. Martwie sie tym czy dam sobie radę, czy jak dziecko bedzie płakać to czy bede wiedziała co zrobic? Mam tez wiele innych dylematów :( U mnie z pracą niestety się skomplikowało i chyba wyjdzie na to ze zostane na lodzie. A wogole szkoda gadac :( Maz mnie pocieszsa zebym tylko nie wpadala w depresje, ale jak tu nie wpadac w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzka2
odpowiedzcie mi dziewczyny!!Nikt nie ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×