Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna-niepewna

jaka ja wlasciwie jestem?

Polecane posty

jak pojdzie dwa razy na solarium czy bedzie uzywala lekkigo pudru na policzki to nie bedzie przeciez od razu murzynka a jedynie nabierze cieplejszych, zrowszych kolorów...przeciez nie mówimy o opaleniu się na mulata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziala, ze moglabys się pokusic o zmianę fryzurki. Tak upięte wlosy bardzo Cię ugrzeczniają. W ogole mi się nie podoba taki kok. Widzialabym Cię w rozpuszczonych i wycieniowanych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze styl a\'la Nicole Kidman? cere masz bezproblemowa (przynajmniej tak widac na zdjeciu), jakos ladnie podkreslic oczka i nawet bez opalenizny bedzie super, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie może....
ale żeby bym na twoim miejscu wybieliła koniecznie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytowy -tu jest niemal 1000proc milych zyczliwych osobek :) sprobuje z tym pudrem czy podkladem, zawsze moge przestsac uzywac ...choc tez mysle ze biala skora jest piekna. zawsze byla za taka uwazana, tylko w 20 wieku sie to zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti__
jestes bardzo ladna :) i faktycznie, ze zdjecia mozna powiedziec, ze jestes mila i wrazliwa. Masz kogos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... była piękna, bo opalenizna świadczyła o tym, że kobieta pracuje fizycznie. Wiek XIX i XX to wiek hal przemysłowych, i dla odmiany bladość zaczęła być \"dowodem\" na niski status kobiety. A teraz to już nic nie wiadomo, przez ten postęp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ze poswiecacie mi czas :) o wybielaniu zebow tokraza w miom otoczeniu opowiesci ze szkliwo sie psuje po tym, oslabia...ale moze to jakies ciemnogrodzkie opowiesci, kupie paste jesli rzeczywiscie to razi... no teraz serio widze ze sa zolte, a jakos tak samemu trudno obiektywnie na siebie spojrzec, dopiero gdy ktos zwroci uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
kup sobie paski do wybielania koszt ok 80 zł. nic Ci się nie zepsuje a efektem bedziesz olśniewać:) naparwde nie mam nic do takich zebów ale po co mieć takie jak można miec bielsze w prosty sposób????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym postawila na naturalnosc,osobiscie nienawidzę solarkowej opalenizny.. Odpowiedni makijaz moze zdzialac cuda, chociaz na Twoim miejscu nie tapetowalabym się za bardzo, bo masz ładną cerę i szkoda zabierac jej tlen ..!! Tylko oczy bym mocniej podkreslila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowy -prawda. podobno najbardziej sie przysluzyla tej modzie Coco Chanel, bo przypadkiem zbrazowila sie kiedys na wakacjach...no i zeby nie zostac oplotkowana ze wyglada jak kobieta pracy, wylansowala ta mode...a my sie do teraz katujemy solariami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
ale co wy tu ciągle mówicie o jakims solarkowym opalaniu? czy ona na tym 2gim zdjęciu jest zjarana? nie.nadal ma jasną cerę. ale nie siną przynajmniej i nie przezroczystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
tych z tyłu i tak nie widac:P wybielają wszystkie z przodu a nie przeciez tylko dwie górne jedynki.naparwde nie daj tu sobie wmówić że zebów tez nie powinnaś wybielić:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wybielania, to sama chcialam się pokusic , ale niszczy się strasznie szkliwo i ma się pozniej nieciekawe problemy. Więc lepiej nieciekawych problemow unikac. Fakt:Białe zęby wyglądają bardzo colgate\'owo i sexownie. Moze Biała Perła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeery
słuchaj mała! jestes lesbijką? jeśli nie to co się pytasz kobiet:D one zawsze Ci powiedza żebyś stawiała na naturalnośc pozostała taka jaka jesteś itp...ale kazdy facet bedzie Cie wolał taką trochę bardziej doprawioną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
jak nie wybielałaś to się nie wypowiadaj:o ja wybielałam i nie mam żadnych problemów. jak sobie płynem ace wybielasz....to możesz sobie zniszczysz. nie snuj bajek dziewczyno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i podkreslamy oczka jakims fajnym tuszem. wydluzajacym moze... czyli to jednak prawda z tym szkliwem. nie wiem czy tu w anglii dostane ta Perle, ale moze cos podobnego...to pasta jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ..
żadna prawda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze to bylo do mnie skierowane? Tak się sklada, ze to moja matka jest stomatologiem i ma prywatny gabinet, takze proszę Cię..nie wypowiadaj się na tematy, na ktore nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśśś
Mieszkasz w Anglii? No, to chyba nie jestes taka niesmiala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimigabcia
ja wybielalam paskami i bylam zadowolona. paski sa krotkie i starczaja tylko na przod:) Jesli pijesz duzo kawy, albo palisz to musiz to raz na rok powtorzyc(tak mawia moja dentystka ) Nie jest to szkodliwe, tak jak wybielajace pasty do zebow, ktore niestety scieraja szkliwo. A co do Ciebie to uwazam, ze jestes bardzo ladna. Koniecznie zmien fryzure, kolor moze tez...najlepiej zrob tak, zeby bylo Ci wygodnie(np zebys mogla spiac wlosy , czyli scinac , ale nie zakrotko) Tez mam taka sniada cere i nie walcze z tym, aczkolwiek nakladam delikatny make up. To mnie troche ozywia i lepiej sie z tym czuje. Najlepiej pozostac soba nie przesadzac z przemiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeery -co ja poradze ze jestem uzalezniona od tego forum ? :) poza tym bardzo uogolniasz, niektorzy faceci tez wola naturalnosc... ci preferujacy wymalowane lale przesiaduja tu na przyklad na erotycznym , ale oni mnie raczej nie interasuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie.....
każdy argument jest dobry żeby się nie wziac za siebie....farba niszczy włosy to nie przyciemnię, podkład zatyka pory to nie kupię, pasta wybielająca niszczy szkliwo to nie wybielę, tusz sprawia że rzesy się krusza wiec nie bede malowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jestem raczej cicha osoba...ten wyjazd mial mi pomoc to zwalczyc :) w sumie, co do fryzury to spinam wlosy czy \'kokuje\' do zdjec i na rzadkie okazje, na codzien raczej rozpuszczone.lub potargane ;) kupilam ostatnio lokowke, moze czas zrobic z niej uzytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×