Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna-niepewna

jaka ja wlasciwie jestem?

Polecane posty

gdzie mieszkasz dokladnie.. Londyn? Mi się strasznie tęski za angielskim klimatem.. Biała Perła, to żel wybielający zęby. Moze na początek usunęlabys sobie poprostu kamien nazębny, zęby odrazu stają się jasniejsze, a pozniej ew. cos bys wykombinowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Krab czy Drab w ostatecznej wersji ?:) a angole nie sa tacy zli...tylko sztywni troche. i nie moge zrozumiec zamilowania do bawarki -ohydny napoj koloru zupy ze scierki do podlogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykombinuje na pewno, lece jutro do drogerii. dentyste to tu sie uwaza za luksusowa zachcianke raczej, nie lekarza, i ceny sa do tego adekwatne, wiec chyba postawie na jakis zel czy cos ze sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin85
Czemu takie ladne polki nam z kraju uciekają Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz podac ile masz lat
tak z ciekawosci pytam :) albo chociaz w przedziale, np. 16-19 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśśś
Do Londynu poleciałaś sama, czy z kimś? Tez jestem niesmialy a chciałbym polecieć na zachód, ale sam się boję. Dlatego pytam jak to jest u innych? I jak dajesz sobie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie robi watek autobiograficzny :) ja pracuje jako au pair, tzn. mieszkam u angielskiej rodziny, mam zapewnione zarcie i spanie, inaczej nie wiem czy bym sie odwazyla... zalatwialam przez agencje i pojechalam sama. przed wyjazdem bralam pod uwage ze wroce po tygodniu pod spodnice mamusi :P a dzis mysle ze to jedna z lepszych decyzji jakie podjelam. a mieszkam pod Londynem. w sutton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin85
i ty mala mowisz ze jestes niesmiala? juz dziewczyny nie wiedza co mowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie szybko wylecę, to nie będę musiala o dziekankę zabiegac. Nie jestem przekonana, czy poradzilabym sobie jako au-pair, niektore dzieciaki są tak rozpuszczone, ze mnie irytują niemilosiernie, nie wiem czy by to się dla nich dobrze skonczylo. A jak z językiem u Ciebie? Ja to bym się pokusila bardziej na Francję czy Włochy..chociaz Anglia tez ma swoj klimat..(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśśś
To nie jestes niesmiala, skoro wyjechalas SAMA, do obcego panstwa. Jestes bardzo odwazna moim zdaniem. Ja sie zastanawiam czy jechac na zachod, czy nawet do innego miasta w POLSCE i tez ma obawy. A jestem duzo starszy od Ciebie. Takze naduzywasz slowa niesmialosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam włochy
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tam nawet w szpitalach mają układy -mafia jedna wielka mafia :o trzeba uwazac co sie podpisuje, dokładnie czytac umowe!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez języka ani rusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i wiedziec czy odprowadzają podatek czy nie bo potem taką kwote ci doojebią ze odechce ci sie życ i to co zarobisz bedziesz musiała oddać :o =================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge dorzucic swoja opinie, to sugerowalabym ci zmienic fryzurke.... pasowalaby Ci fryzura tego typu: (zaznaczam, ze nie jestem fanka jej włascicielki, tylko uwazam ze ma naprawde niezla fryzure) http://spiner.pl/wp-content/photos/pb.jpg grzywka tez by ci pasowala, ale masz ladna buzie i nie warto chowac jej za grzywka. poza tym wyreguluj ( nie mylic z \" wyskubaj\" sobie troszeczke brwi, podkresli to jeszcze bardziej i tak piekne juz oczy no i masz sliczny dolek w brodzie!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do odoby odradzającej Wlochy.. Jesli chodzi o język, to znam na poziomie zaawansowanym, pozatym mam wielu znajomych, osobiscie wolalabym sobie załatwic tą opiekę na wlasną rękę, a nie przez agencje. Wiadomo, oni mają pokręconą biurokrację.. A jesli mogę spytac to czy mowisz z wlasnego doswiadczenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam włochy
nie ze swojego kolega mojej kuzynki "pracował" tam jako fizykoterapeuta 2 tyg nic nie robił, obiecywali mu złote góry itp. mieszkał w apatamencie auto do dyzpozycji miał (jexdził gdzie chciał) wszystko za darmo itp. no wszystko niby super po 2 tyg przewiexli go do jakiejs meliny (1osobowy pokoik - łozko + mala szafa i tyle i tam mial byc rok) zadnych warunków zeby sobie nawet sniadanie zrobic :o itd. uciekł stamtąd (był bus do Polski zabral sie i pojechał) auto zostawił kawłek dalej, musial sie czaic oczywiscie jak wychodził z tego "hotelu" zeby nikt go nie zauwazyl :o po prostu mafia dłuugo by opowiadać aa język oczywiscie znał bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do włochów
to najlepiej jechać samemu nie przez zadnego poslkiego posrednika, no chyba ze firma sprawdzona, mieć prawo jazdy i SWOJE auto najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam włochy
wydaje sie ta historia niby smieszna ale taka jest niestety prawda :o dobrze ze uciekł stamtąd bo jeszcze musialby za to wszystko zapłacić :o jabym sie bała na jego miejscu spotkał tam polke pracujaca jako pielegniarka, ona mieszkala w takim malym pomieszczeniu 2 lata :o a co do podatków to wlasnie o niej pisałam... :o w duuzym skrócie to napisalam bo niestety musze juz uciekać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym autem swoim to nie bardzo.. alez dobrze juz dobrze, sprowadzam was na niewlasciwą drogę, rujnujemy topik odbieganiem od szczegolow, chociaz poplotkowalabym sobie o włoskich klimatach trochę. A Co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×