Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna-niepewna

jaka ja wlasciwie jestem?

Polecane posty

Gość do Le
no to opowiadaj jak tam jest!!!!! 😡 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piegusko -to o malej bylo do Marcina85 :) Le coeur -to fakt, angielskie dzieci to male diabelki...rozpuszczone straszliwie, mysle ze to tez wplyw troche wszechobecnego konsumpcjonizmu, zyja tylko zabawkami, telewizja, rodzice spelniaja kazda zachcianke... mam kolezanke, ktorej 4-letnia dziewczynka ktora sie opiekuje ma 30 par butow :) ja mam szczescie, bo dzieci mojej rodziny sa juz dorosle. ci panstwo biora au pairki od wielu lat do prac typu prasowanie, odkurzanie itp -takie lekkie prace domowe, i do towarzystwa tez troche :) co do jezyka to nie jest zle, rozumiem co do mnie mowia. z gazetami czy radiem bywa gorzej ;) mialam pare lat praywatne lekcje, ale przyznam szczerze ze nie przykladalam sie zbytnio. a wystarczy zebys np. ze 3 miesiace sie poduczyla tak solodnie i juz bys sie czula o wiele pewniej, jesli sie tej bariery obawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Le
to zaloz osobny temat i tam poopowidaj jak jest w tych Włochach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja nie jestem we Wloszech..!!pomijając,ze zajęcia mam na Wenecji.. [taka ulica] Ale mieszkalam troszkę we Wloszech biorąc udzial w wymianie.. i praktycznie kazde wakacje Włochy..teraz myslę nad au-pair. Ale ten rok studiow, jeszcze wytrwam;) Niepewna nie chcę tutaj smęcic to Twoj wątek. Wiesz co zaraz załączę fotkę w jakim kolorz bym Cię widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam...........
a do Berlina warto pojechac do pracy??????? znam wystracxzająco dobrze niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koles -hm..niesmialosc wydaje mi sie dotyczy raczej trudnego nawiazywania nowych kontaktow z ludzmi, obaw przed mowieniem na forum itp. przynajmniej ja tak mam, jesli juz mam sie wywnetrzniac. :) to zwiazane z wyjazdem do innego miejsca to chyba obawa przed zmiana, i chyba i smiali i niesmiali ja przezywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez przeciez wcale nie smecisz !! podtrzymujesz topik, to pozyteczna dzialalnosc :) w ogole to Twoj nick z francuskiego jest chyba, co znaczy ? bo mi przypomniala bazylika Sacre Coeur w Paryzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty paszkwilu
a chuj cie to obchodzi maly sukinsynu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'serce\' uroczy nick;) Tak serio to myslę bardziej nad Francją, bo bardziej mi zalezy nad podszlifowaniem francuskiego.. Do Kraba pytanie za pytanie.. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty paszkwilu
KRAB tylko nie pieerdol zes ze SKAWINY ?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśśś
niepewna-niepewna - no wlasnie, trudne nawiazywanie nowych kontaktow. A nowe miejsce, to nowi ludzie :) Poza tym nie zna sie "terenu" i strach zapytac kogos o sklep, czy drogę (przynajmniej tak mi się wydaje) ;) " to zwiazane z wyjazdem do innego miejsca to chyba obawa przed zmiana, i chyba i smiali i niesmiali ja przezywaja." mozliwe, nigdy nie byłem smialy :( ale na pewno niesmiali maja o wiele trudniej niz smiali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty paszkwilu
Skawiną !!! kałmuku :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam........
fajny makijaż :) masz zdolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
fajne pomalowane oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprasza sie \'znowu ty paszkwilu \' o zmiane nicka :D Le -podoba mi sie ten makijaz u drugiej dziewczyny ! te zlote kreski. ale z wlosami musze cos zrobic w jedna lub druga strone, bo jakies takie nijakie mi sie wydaly w zestawieniu z retuszami... takie czekoladowe to duza zmiana by byla...moze jakis bardziej delikatny...a moze szampon na poczatek, na probe, a dopiero potem trwalsza zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
*fajnie ale i tak jesteś głuuupią cipą więc tylko śpepia masz fajne reszta : wieś tanczy i spiewa :o Rypin city :o Rusinowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
kogo te foty powyzej ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie sądzicie ze to ja bylam na drugiej fotce? huahehe.. Chodzilo o sam makijaz oczęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
niepewna to nie było do ciebie tylko te foty co wrzucila Lu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
chodzi mi o wypowiedx z 23:27 a ty niepewna wygladasz na sympatyczną osóbke więc sie nie czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie wiem do kogo byl ten komentarz?! piszcie moze konkretnie. Niepewna a soboty i niedziele tez pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lu
a kogo to jest zdjecie??? skąd je masz?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×