Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

Gość motylek111

hej. chcialabym by jutro byl fajny wieczor z moim chlopakiem...dziewczyny jakie macie pomysly...chlopak zostaje jutro u mnie na noc..wczesniej obejrzymy jakis film, potem worozby andrzejkowe,swiece...wino.... ale ja chialabym zeby bylo wyjatkowo...co zrobic by noc byla wyjatkowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
ale cosik..moze mala podpowiedz..co sam planujesdz na jutro??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
przepraszam mialo byc sama planujesz na jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Zrob cos milego dla niego czego by sie nie spodziewal ze akurat zrobisz :) Albo go obudz w jakis baaaardzo mily sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
kurcze wiem,ze sie czepiam, ale nie wiem co moglabym zrobic, czego by sie nie spodziewal:-D dlatego w akcie desperacj pisze tutaj o podpowiedzi:-) chcialabym zebyn bylo SUPER zanim go obudze w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro planuje hm niestety samotny wieczór w lóżku (mąż na poligonie) ... kurcze kobieto uruchom trochę wyobrażnię ... pozatym najlepsze scenariusze pisze życie ... to co planowane zawsze jest dla mnie sztuczne ... spontaniczność to coś czego wciąż pożądam :) ... zresztą macie winko reszta przyjdzie z czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
no ale na pewno sobie odbijecie jak wroci...czego WAM serdecznie z derca zycze:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Ty powinnas wiedziec najlepiej co lubi, co mu sprawi przyjemnosc itd :) Moze niech obudzi go muzyka przy ktorej zrobisz mu wyjatkowy striptiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
:-) :-) :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
cos innego? :P Bo nie wiem czy Ci podpasowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
hmm fajny pomysl..chociaz nigdy tego nie robilam, :-( przy jakiej muzyczce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
a co innego..??ten pomysl byl fajny..ale mysle ze jestes facetem..wiec moze powiesz mi co jeszcze??:-Dskoro zakladasz, ze pomysl mogl mi sie spodobac lub nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Wszystko zalezy juz od Ciebie. Przy jakiej muzyce bedziesz sie dobrze czula. Ktora bedzie najbardziej pasowala do Twojego pokazu :) On napewno nie bedzie zwracal uwagi na muzyke. Uwierz mi :) Wazne zebys Ty sie przy niej dobrze czula, wyzwolila swoje emocje i najwazniejsze zebys sie nie krepowala :) A nawet jesli to mu tego nie pokazuj. Staraj sie byc jak najbardziej pewna siebie. Potem mozesz wejsc na lozko, usiasc na niego i... Reszta zostawiam dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
dzieki, fajna odpowiedz:-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Mysle co jeszcze by mnie milo zaskoczylo w srodku nocy :) Jak wymysle to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
haha ...fakt nigdy tego nie robiłam......ale porad o kolejnosci nie potrzebuje....chociaz oczywiscie fajnie bylo przeczytac ja taki strptis lubicie zeby wygladał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
w takim razie czekam z niecierpliwoscia co napiszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie może nie tyle zaskakuje co rozczula jak maż w środku nocy całuje w uszko i szepcze że kocha. .. o i jak łapie za tyłeczek, chociaż nigdy bezinteresownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
:-) fajny mąz..ciesze sie, bo wydaje mi sie ze jestes szczesliwa...fajny ten twoj KTOS-Mąż, FAKTYCZNIE PRZESłODKIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Jezeli zdecydujesz sie na striptiz to przygotuj swoja najbardziej seksowna bielizne :) Nie zakladaj na siebie za duzo zeby juz sam Twoj widok jeszcze nierozebranej go rozgrzal do czerwonosci :D A potem coraz wiecej mu pokazuj ale nie za szybko :) Im dluzej poczeka na final tym bardziej sie podkreci. Podchodz do niego, dotykaj na chwile i odchodz nie dajac mu dotknac siebie :) Daj sie poniesc po prostu. Nie mysl o tym, ze to pierwszy raz, bo sie speszyc mozesz. Rob po prostu to na co masz ochote ale badz dla niego niedostepna do momentu, ktory uznasz za odpowiedni :) A ja mysle dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
NO WLASNE, MOJ TEZ ZA SZYBKO ZDZIERA..........:-D co zrobic zeby go troche przetrzymac i nadac temperatury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
dzieki taki jeden...czekam:-) mam nadziej ze za twoje dobre uczynki wobec mnie i tyu dostaniesz COS SUPER!!czego zycze mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejście ok ale poprosze o radę jak odejść bo z tym u mnie jest gorzej (siła wyższa - czytaj mąż) hyhy :/ ...o tak fartneło mi się .. póki co ... :D ... tresura nie idzie w las ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
jesli musisz juz leciec to nie ma problemu:-) rozumiem ze maz.....zerka na to co robisz i piszesz:-) udanej nocki i dzieki za podpowiedzi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ja akurat od kilku dni spedzam juz sam wszystkei wieczory, dnie i noce, wiec nie spotka mnie chyba nic fajnego ;) Mysle intensywnie ale musialbym wiedziec czy masz jakeis zahamowania w lozku itd Jezeli nie i jestes gotowa na wszystko to bedzie o wiele, wiele latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×