Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

Gość motylek111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
hmmm polewac bede sie sama albo chlopak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Dobry pomysl ale pozniej po wszystkim np w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Naprawde zycze Wam milych igraszek :) Zebyscie tej nocy dluuuuugo nie zapomnieli, bo nie wiesz czy on czegos tez nie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
:D:D:D Mozliwe, mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Ale sie rozpisalismy :) 4 strony :) Ale po przeczytaniu tego az samemu mi sie takiej nocki zachcialo :) W koncu to po czesci jakas tam moja fantazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ja nic nie planuje, bo jak pisalem od kilku dni jestem samotny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny tak jak ja (bo druga połowa jest gdzie indziej) czy dlatego ze tak sie potoczylo zycie ? jak z tego drugiego powodu to kurcze walentynki to chyba dobra okazja by przestac byc samemu o ile nie mysli sie ciagle o tamtej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Tak sie zycie potoczylo niestety. Zobaczymy jak to bedzie teraz. Narazie mysle i to bardzo intensywnie o niej. Raczej szybko to nie minie ale moze jeszcze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz ... ile masz lat ? .. bo mam swój typ ;p ... a co do przyszlości to trzymam kciuki żeby było tak jak tego pragniesz ... bo fajny z Ciebie facet ... z szacunkiem do kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Bardzo prawdopodobne ;) Moze mi tez za jakis czas odwali :D Narazie jestem dobrej mysli ;) I oczywiscie trzymamy kciuki za Motylka, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Nie zauwazylem tego pytania wybacz :) Lat mam niewiele, bo zaledwie 19 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
a jaki byl ten Twoj typ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeze powiedziawszy milo sie hm \"rozczarowalam\" ;p stawiałam na 10 lat więcej ... :p ... fajnie spotykać takich dojrzałych młodych mężczyzn :) ... eh taki sam był mój mąż ... ah sie rozmażyłam ... no cóż z utęsknieniem czekam na święta aż wróci do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
:) Tak myslalem :P zazwyczaj daja mi ludzie duzo wiecej lat niz mam ale nie wiem w sumie czemu bo czuje sie jeszcze jak maly dzieciak czasami ;) Ale coz... Narazie nowi znajomi daja mi do 25 lat to jak bede mial te 25 to mi kuzwa chyba 40 beda dawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jak poznałam męża a właściwie jak go pierwszy raz zobaczyłam dawałam mu koło 30, chwila rozmowy potwierdziła mojepodejrzenia jak sie po kilku dniach okazało niesłuszne. Miał 22 lata, za to jego sposób bycia i myślenie znacznie odbiegało od znajomych w tym wieku ( dupeczka, fura, skóra i komóra wiadomo :D ). I tym mnie chłopak ujoł ja jestem od niego starsza o 4 lata i za nic w świecie nie wymieniłabym go na inny model :] A z tą 25 nie dramatyzuj :D wiele się już nie zmieni fajnie by było żeby raczej w wieku 40 mówili wciąż że masz 25 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście te dupeczki w sam raz na jeden raz tyczą się facetów w tym wieku a nie mojego męża (mam nadzieję ;p) bo jakoś tak nieskładnie to napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
to byl zart oczywiscie ;) z tymi latami rzecz jasna :) ludzie daja mi wiecej a ja i tak sie czuje na tyle ile mam :) A teraz czas juz na mnie, bo przydaloby sie wstac wczesniej niz o 12 tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Mi tez bylo bardzo milo ;) Jeszcze tu sie spotkamy na tym topiku i porozmawiamy ;) Kolorowych snow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam sobie Wasza wczorajsza rozmowe i jakos tak jej klimat mi sie spodobal:-) Ciekawa jestem jak Motylkowi i \"Reszcie\" minal ten wieczor. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×