Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

o tak lizanie to bardzo ważna sprawa ... nie przesadzając jedna z ważniejszych dla mężczyzny ... nie prawdaż taki jeden :D zresztą nie ma co mówić my kobietki przecież też lubimy być lizane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
oczywiscie, ze tak :) Nie zamierzalem wcale tego tutaj pominac :) Mialo byc w nastepnej czesci ;) Jeszcze do tego dojde. Poczekajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaki jeeeeeden :D mam jednak pewne wątpliwości .... myślisz że po wypiciu tego wina oni pójdą grzecznie spać ? :D bo jakoś mi się w to wierzyć nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Trzeba wlasnie takie pozory sprawic :) Musi udac, ze to koniec na dzisiaj :) Moze byc zawiedziony troche na poczatku ale poloza sie grzecznie spac i wtedy Ola mu dopiero pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co u mnie by to nie przeszło ... chyba że zawsze można powiedzieć, że boli głowa :D bądz okres... chociaż nie nie i to da się przeskoczyć znając mojego męża ... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
no tak tylko ze moje bejbe...mozna go za to zbesztac..nigdy jak nawet ja zadziornie( choc dla niego stanowczo mowie) ze nic z tego dzis nie bedzie ...niestety nie daje sie przekonac i robi wszystko zeby jednak...i niestety nigdy nie udalo mu sie m,nie od tego odwieźć:-)wiec plan z tym ze ja powiem nie-odpada...on sie tak nie da zqlatwic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Jakos to zagrac sprytnie trzeba zeby bylo to zaskoczenie :) Zawsze moze powiedziec, ze chyba za duzo tego winka wypila i strasznie jej sie chce spac i przeprasza go ale dzisiaj juz nie ma na nic sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia ponczoszanka
łe, raz się da - jak się obrazi to potem fajnie będzie go udobru...o przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to tak to już jest z naszymi panami ... proponuję raczej zrobić to w trakcie picia tego winka bądz bezpośrednio po wypiciu ... nie wiem może zorganizować to na dwa pokoje (bo zakładam że będziecie sami w domu) .... w jednym pokoju wypić a w drugim przygotować wszystko .... muzyka, nastrojowe światło , odpowiednio przygotowane lóżko ... może to jest jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ok to pominmy ta kwestie. zrobi tak jak bedzie sie najlepiej dalo z tym zasypianiem itd :P Ale ogolnie podoba Ci sie ta pierwsza czesc Motylku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
a pozniej te rozmarzone oczka kiedy jednak sie okaze, ze bedzie tej nocy milutko... Wybierz co wolisz. Napewno jestes w stanie mu "odmowic" po to zeby pozniej efekt byl KOLOSALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
postaram sie ...bo to fajny pomysl...ale wiem ze bedzie ciezko...bo moje bejbe nie lubi odpuszczas... chyba ze go spije strasznie:_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak go spijesz to bedzie raczej zapomniana noc ... :p a chyba nie o to chodzi :D dajmy mówić dalej takiemu jednemu bo cos czuję że szykuje niezłą bombę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
w takim razie czakamY na ciebie TAKI JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji tematu przypomniało mi się jak znajomy chciał swojej dziewczynie zorganizować niezapomnianą noc... W całym pokoju poustawiał 100 świeć, meble poprzykrywal materiałem (do tej pory nie wiem w jakim celu) i w trakcie miłosnych uniesień jedna ze świeć upadła .... a materiał jakoś tak łatwopalny .. no coż noc była niezapomniana ... nie tylko dla niego i jej ale również dla całego zastepu straży pożarnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
Wiec oto jestem :) Wiec po ukazaniu mu swojego cialka w pelnej okazalosci mozesz powoli zaczac zwchodzic w dol jego ciala, calujac i lizac jego ucho (ja to lubie on niekoniecznie musi ;P)m szyje, potem brzuch i... teraz mozesz sie troche z nim podroczyc pieszczac dokladnie wszystko na okolo ale nie ruszajac jego penisa. Zblizac sie do niego, wjezdzac juz na niego jezyczkiem ale po chwili sie cofac. Kiedy zobaczysz, ze juz wije sie z rozkoszy i pragnie zebys to zrobila zacznij najnamietniej jak tylko potrafisz, patrzac w jego oczy, przerywajac na chwile coby przedluzyc mu ta przyjemnosc :) CDN po werdykcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
FAJNIE...CHLOPAK SIE POSTARAL:-)pewnie dla strazakow to nie byl odosobniony przypadek:-D...ja ustawie swiece...cale szczescie bez materialu....wole zeby sie nic zlego nie stalo:-) co wymagaloby wkroczenia osob trzcich:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
mow mow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak uszko to ta część którą mój też uwielbia mieć pieszczoną. I te patrzenie w oczy popieram ! :D Dodając od siebie pieszcząc ręce skup się na zgięciach rąk, oczywiście brzuchu i bokach nawet tak żeby go to trochę połaskotało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świece ważna rzecz :D i coś koniecznie dobrego do jedzenia :D bo najedzony meżczyzna to zadowolony mężczyzna :p a i sił więcej nabierze przed tak wspaniałą nocą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
A potem moze troche przyjemnosci dla Ciebie? :) Kup bita smietane czy cos podobnego co lubi i smaruj dokladnie te kawalki swojego ciala, ktore chcesz zeby piescil... tzn z ktorych bedzie to zlizywal :) On przez ten czas odpocznie po tym boskim seksie oralnym coby byc gotowym na nastepne igraszki a i Ty bedziesz do tego przygotowana dzieki jego pieszczota :) A potem kiedy juz bedziecie obydwoje gotowi hulaj dusza piekla nie ma :) Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
super!!!w takim razie jutro opowiem jak bylo!!!!!!!!!dziekuje WAM BARDZO, BARDZO MI POMOGLISCIE I ZAINSPIROWALISCIE....:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ciesze sie, ze moglem pomoc jakos :) Udanego dnia i nocy :) I oczywiscie czekamy na dokladny przebieg akcji :) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
:-) BITA SMIETANE MOZNA ZASTAPIC 2 WINEM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
ale Ty sie czepiasz ;P Zawsze moze wybrac cos innego :) Nie musi to byc bita smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek111
do jutra, co ja gadam jutro moze bede rano i dopoludnia, od wieczora mnie nie ma!!! bede napewno w pt :-) odezwe sie do was !!!dzieki jeszcze raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jeeeden
No nie wiem czy to dobry pomysl z tym drugim winem :D] Jak bys chciala nim wskazac konkretne miejsce, w ktorym chcesz byc pieszczona? ]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×