Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_sz

Kwiaciarnia

Polecane posty

Chcę otworzyć kwiaciarnię w Krakowie mam na to 10 000 ( może być trochę więcej) Może ktoś podpowie jak to zorganizować? Czym kierować się przy wyborze lokalizacji? Jakie jest potrzebne wyposażenie i ile to kosztuje? Jakie kwiaty najlepiej kupić, żeby zmnimalizować straty? I wszystko co się z tym wiąże. Będę wdzięczna za wszystkie praktyczne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,widzę że naprawdę nie wiesz jak się zabrać do swojej działalności.Pytasz o dużo szczegółów związanych z kwiaciarnią?!Napweno nie uzyskasz dokładnej odpowiedzi,gdyż temat jest zbyt fachowy.Jeżeli myślisz nad kwiaciarnią,to najlepszą odpowiedż uzyskasz idąc na kurs florystyczny,gdzie uzyskasz wszystkie odpowiedzi i napweno inni podzielą się z tobą z swoimi doświadczeniami.Ja również kończyłam rózne kursy,jeżeli miałam ,,pomysł\"na biznes,i dużo mogłam się dowiedzieć,oraz przyjemne było to,że poznaje się nowych ludzi,z takim pasjami jak ty:)Czytając twoje poprzednie posty,wydaje mi się że jesteś na dobrej drodze w temacie kwiatów,bo wywnioskowałam ,że masz zamiłowania plastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem zbyt duzo o prowadzeniu kwiaciarni i dlatego chciałam się dowiedzieć jak najwiecej zanim zapiszę się na kurs florystyczny i bukieciarstwa, bo te z prawdziwego zdarzenia są dość drogie. Chciałabym realnie ocenić swoje możliwości, bez konkretnych danych jest to utrudnione, a w ciemo boję się ryzykować. Dlaczaego nikt nie chce podać szczegółów dotyczących takiej działalności - czy to jakiś wielki sekret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba rzeczywiście jkieś straszne sekrety, bo nikt nie chce sie podzielić swoimi wiadomościami. Czekam i rozpaczmnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaLL
Szukam jakieś sprawdzonej kwiaciarni internetowej. Możecie mi coś polecić ? Szukałam troszkę sama i widzę że bardzo dobrą opinią cieszy się http://polflorist.com/ Słyszałyście coś o tej kwiaciarni ? Czekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie pójdziesz w cos na czym sie znasz? ciężko zarządzać czymś kiedy nie ma sie zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można się zgłosić do jakiejś firmy po biznesowe porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ważne jest przygotowanie merytoryczne, by to była kwiaciarnia, do której ludzie chcę przychodzi, na pewno opłaca się zapisać na kurs florystyczny, w Krakowie np. do http://www.artico.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×